Ukrajina 2022

Odpovědět
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24291
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Ukrajina 2022

Příspěvek od sima »

vita1kulisek píše: čtv lis 17, 2022 2:56 pm Nezapomínej Radku na velice sofistikovaný ruský jaderný (termonukleární) potenciál 💕
No právě. Taky se toho obávám, kdo by taky ne, jen jsem furt optimista, co taky jiného zbývá, furt je tam spousta věcí, mechanismů, řešení, tajných služeb apod které by snad zavčas zafungovaly, doufám tedy, jak říkám, nic jiného s takovým pacošem v čele ruska nám nezbývá.
Ještě jsem si dohledal ty tvoje informace- car bomba, neronův rozkaz...já na tyhle věci nemám pamatováka, možná jsem o nich ani nikdy neslyšel, ta bomba je teda děsivá, v té době už úplně, vsjo balšoje, když už neumíme sotisfikovanou cílenou techniku... Víťo máš znalosti.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
vita1kulisek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2272
Registrován: stř dub 13, 2016 9:18 pm
Jméno a příjmení: Víťa Kulíšek
Bydliště: Město Touškov 330 33

Re: Ukrajina 2022

Příspěvek od vita1kulisek »

Chtěl jsem jen poukázat na jistou analogii v chování obou diktátorů XX a XXI století. Oba tito na sklonku své vlády, zcela odtrženi od reality se zjevnou psychiatrickou diagnózou hodlají odejít s pořádnou ranou a ohňostrojem. Hitler nepoužil jadernou zbraň pouze a jen proto, že ji ještě neměl, kdežto Putinova zahrádka je v tomto směru značně košatá.
A na rozum bych v Rusku moc nespoléhal. Stejně jako v Říši jsou tam od mládí vedeni k absolutní poslušnosti, pionýrem, komsomolem a stranou, Hitler to trefně nazval zglaichšaltování národa, rozkaz nadřízeného je pro ně jakési absolutní dogma, byť by to mělo znamenat vyhynutí druhu. A Moskva svého Clause Schenka von Stauffenberga bohužel nemá. Oni nepřemýšlí, oni poslouchají! Poslouchají a konají.
Vot eto Rossija, Radku.
Půjdeme se radši řácky nažrat a nalejt, vezmeme to po Hamounkovsku, neb dnes je pátek, to je malá sobota, blbej ten, co se nemotá!
Subaru Outback 2,5i, 124kW, 2022, Field
Subaru Impreza 2,0i, 115kW, 2018 Comfort
Subaru Forester 2.0i, 110kW, 2016 Comfort
Š100-120-Favorit- Lada 1300- Felicia-Fabia Combi-Rapid.
[WINNER]
Makovica
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4920
Registrován: čtv dub 21, 2016 11:28 pm

Re: Ukrajina 2022

Příspěvek od Makovica »

Tohoto chujla maju za dementa uz aj vlastni. A to je uz co povedat, kedze to je verejne pristupne na TV.
Subaru Forester 2.0i CVT Comfort MY16 (G91F Rest in pieces Cooper Discovery ATT / SJ6 ,,,,| (*_^) |,,,,)
Obrázek
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24291
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Ukrajina 2022

Příspěvek od sima »

vita1kulisek píše: pát lis 18, 2022 3:46 am Chtěl jsem jen poukázat na jistou analogii v chování obou diktátorů XX a XXI století. Oba tito na sklonku své vlády, zcela odtrženi od reality se zjevnou psychiatrickou diagnózou hodlají odejít s pořádnou ranou a ohňostrojem. Hitler nepoužil jadernou zbraň pouze a jen proto, že ji ještě neměl, kdežto Putinova zahrádka je v tomto směru značně košatá.
A na rozum bych v Rusku moc nespoléhal. Stejně jako v Říši jsou tam od mládí vedeni k absolutní poslušnosti, pionýrem, komsomolem a stranou, Hitler to trefně nazval zglaichšaltování národa, rozkaz nadřízeného je pro ně jakési absolutní dogma, byť by to mělo znamenat vyhynutí druhu. A Moskva svého Clause Schenka von Stauffenberga bohužel nemá. Oni nepřemýšlí, oni poslouchají! Poslouchají a konají.
Vot eto Rossija, Radku.
Půjdeme se radši řácky nažrat a nalejt, vezmeme to po Hamounkovsku, neb dnes je pátek, to je malá sobota, blbej ten, co se nemotá!
No už jednou odvrátil jadernou katastrofu ruský člověk, vojín, vím, jiný případ v jiné době, jen se stébla chytám, tohle je už fakt na hraně, vím. Nezbývá nám než být optimisty, já furt jsem, i přes to dění kolem, nejen na Ukrajině teda.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Makovica
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4920
Registrován: čtv dub 21, 2016 11:28 pm

Re: Ukrajina 2022

Příspěvek od Makovica »

Curaci si nedaju pokoj.
Subaru Forester 2.0i CVT Comfort MY16 (G91F Rest in pieces Cooper Discovery ATT / SJ6 ,,,,| (*_^) |,,,,)
Obrázek
jkotek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1882
Registrován: úte úno 14, 2017 9:51 am
Jméno a příjmení: Jan Kotek
Bydliště: Praha

Re: Ukrajina 2022

Příspěvek od jkotek »

sima píše: No už jednou odvrátil jadernou katastrofu ruský člověk, vojín, vím, jiný případ v jiné době, jen se stébla chytám, tohle je už fakt na hraně, vím. Nezbývá nám než být optimisty, já furt jsem, i přes to dění kolem, nejen na Ukrajině teda.
Nevím o žádném takovém vojínovi a zajímalo by mě to. Znám dva takové případy, ale vždy to byla vyšší šarže. Konkrétně podplukovník Petrov (1983, nehlásil výše opakované hlášení jaderného útoku ze systému včasné výstrahy) a náčelník štábu 69. brigády ponorek Archipov (1962, zabránil odpálení jaderného torpéda na americké lodě).
Daily: Subaru Outback 2.0D CVT Active, MY2015
Obrázek
Summer: Subaru Legacy 3.0R, MY2005
Obrázek
Uživatelský avatar
StandaB
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3651
Registrován: pát led 03, 2020 2:20 pm
Jméno a příjmení: Stanislav Becvar
Bydliště: Nürnberg

Re: Ukrajina 2022

Příspěvek od StandaB »

O Archipovi jsem nevedel, ale pribeh Stanislawa J. Petrowa znam. Od vlady SSSR nebyl pochvalen ani potrestan, ale vsichni to tutlali, a az po roce1990 to vyslo na povrch.
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24291
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Ukrajina 2022

Příspěvek od sima »

Tak samozřejmě, já to myslel obrazně, neřešil jsem hodnost i když jsem si při ověřování jeho jména vyhledal co byl vlastně zač, jeho hodnost, to mě zajímalo. Ano uvedl jsem to teda nepřesně...měl jsem na mysli Petrova. Mě to nepřišlo důležité a docela teda pochybuji, že by takovou činnost zastával obyčejný vojín, i když já se v tomhle samozřejmě nevyznám, kor v ruských poměrech, to už vůbec ne, země neomezených možností...
Edit: já zase neslyšel jako Standa o Archipovi, nebo jsem to typicky vyhodil z paměti.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
outback
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3092
Registrován: ned pro 20, 2015 8:40 am

Re: Ukrajina 2022

Příspěvek od outback »

Vojín a voják...
Hodinky a holinky...
Výkon, otáčky a krouťák...

Bože můj. Co všechno lidi na těchhletech internetech nepomíchají dohromady.
Subaru XV 2.0 Exclusive r.v.2018, facelift EyeSight CVT nonhybrid
Busík Hyundai H1
Fendt Platin 470 (ne, není to traktor)
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24291
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Ukrajina 2022

Příspěvek od sima »

Mě to vážně nepřišlo tak důležité info, důležité za mě bylo, jak se rozhodl. Jestli jsem tím někoho, tebe nějak nazvedl, no tak jo, nazvedl :-) furt to byl příslušník armády, nebo ne? :-)
Edit: a hlavně teda rus.
Naposledy upravil(a) sima dne stř lis 23, 2022 9:58 pm, celkem upraveno 1 x.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
outback
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3092
Registrován: ned pro 20, 2015 8:40 am

Re: Ukrajina 2022

Příspěvek od outback »

Jistě, jsme v době postfaktické.

Vojín z principu nemůže nic takového provést...v žádné armádě nemůže být prostý vojín v takové funkci, kde by něco takového mohl ovlivnit. Takže pak s vojínem ta celá historka působí fakticky zcela nevěrohodně a nesmyslně.
Subaru XV 2.0 Exclusive r.v.2018, facelift EyeSight CVT nonhybrid
Busík Hyundai H1
Fendt Platin 470 (ne, není to traktor)
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24291
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Ukrajina 2022

Příspěvek od sima »

Ale vždyť to samé jsem i posléze, po tvé výtce psal...tak už nic...
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Makovica
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4920
Registrován: čtv dub 21, 2016 11:28 pm

Re: Ukrajina 2022

Příspěvek od Makovica »


:-DDD
Subaru Forester 2.0i CVT Comfort MY16 (G91F Rest in pieces Cooper Discovery ATT / SJ6 ,,,,| (*_^) |,,,,)
Obrázek
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49121
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukrajina 2022

Příspěvek od VDC »

Tak to je super !! :-)
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Makovica
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4920
Registrován: čtv dub 21, 2016 11:28 pm

Re: Ukrajina 2022

Příspěvek od Makovica »


Vsetci im robia zle :-DDD
Subaru Forester 2.0i CVT Comfort MY16 (G91F Rest in pieces Cooper Discovery ATT / SJ6 ,,,,| (*_^) |,,,,)
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“