Naši domácí mazlíčci

Odpovědět

Jaké mazlíčky máte doma ?

pes
139
53%
kočka
66
25%
králíček
12
5%
myš
11
4%
křeček
12
5%
fretka
2
1%
had
5
2%
žába
2
1%
hmyz
11
4%
 
Celkem hlasů: 260

Uživatelský avatar
StandaB
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3619
Registrován: pát led 03, 2020 2:20 pm
Jméno a příjmení: Stanislav Becvar
Bydliště: Nürnberg

Re: Naši domácí mazlíčci

Příspěvek od StandaB »

:-DDD :-DDD
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Naši domácí mazlíčci

Příspěvek od sima »

:-D tak malí a tak drzí, holt genetika, instinkt lovce, ale že takoví prďolové, holt jak psal Marek, kohout tam není? :-)
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
puschpull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3772
Registrován: pát dub 21, 2017 5:49 pm
Jméno a příjmení: Petr Püschel
Bydliště: Most, Korozluky
Kontaktovat uživatele:

Re: Naši domácí mazlíčci

Příspěvek od puschpull »

petr píše: čtv zář 22, 2022 5:20 pm Nápravné zařízení nezabralo. Jsou opět na lovu :) mají taktiku jako vlci , oddělí jednoho jedince, jeden zaujme pozornost a utočí zepředu a druhý kouše zezadu , dravci to jsou na to , že mají 6 týdnů , neuvěřitelné ten vývoj
... koukám na fotky - také velká úroda jablek! :-)
Subaru XV 2,0i Executive CVT (MY 2018)
Subaru Forester 2.0x SG (MY 2004)
Škoda Fabia Combi (2004)
Uživatelský avatar
CoZmo
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1671
Registrován: ned říj 25, 2009 10:23 pm

Re: Naši domácí mazlíčci

Příspěvek od CoZmo »

Petře, co to je za šelmičky ty dva? Sou to teda parádní lovci :-)

Námořníku...je mi to líto...20 let je teda obrovskej výkon, jenže na tý ztrátě nic nemění...pokud budete pořizovat štěně, tak vás čeká stejně jako nás zjištění, jak člověk za tu hromadu let zapomene, co to je mít doma štěně...

A jinak to naše štěně...zatímco jeho předchůdce byl posedlej jablkama a dokázal jich spořádat libovolné množství, tak mladej si ulít na švestkách...a nejlépe na těch nakvašenejch plesnivejch...a pak se nám blbec válí ožralej na zahradě...
Přílohy
IMG_8006.jpg
IMG_8392.jpg
čím víc bahna, tím víc Subaru

aneb In mud we trust!

Subaru Outback 3.6 H6 MY19 BS Premium - Canada
Subaru Outback 3.0 H6 MY05
ex Subaru Legacy 2,2 MY92
Holaňďanka
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5396
Registrován: stř kvě 03, 2017 9:41 pm
Jméno a příjmení: Zuzka Wolfová

Re: Naši domácí mazlíčci

Příspěvek od Holaňďanka »

Tak malej a už alkoholik😂
Holaňďanka
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5396
Registrován: stř kvě 03, 2017 9:41 pm
Jméno a příjmení: Zuzka Wolfová

Re: Naši domácí mazlíčci

Příspěvek od Holaňďanka »

Ta naše černá na mě koukala jak zobu ostružiny a začala si je sama krást. Od štěněte ji vyloženě zajímají. Každou zimu je zkrátí na cca 40cm od země. To už jsem s ní vzdala ten boj. No a letos je už začala i baštit 😂
petr
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5143
Registrován: stř zář 24, 2014 8:25 pm
Jméno a příjmení: Petr Němec
Bydliště: Beskydy

Re: Naši domácí mazlíčci

Příspěvek od petr »

jsou to Hanoverští Barváři , bude jim 7 týdnů jsou to rabijáni , jdou po všem co se hýbe :-D
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Naši domácí mazlíčci

Příspěvek od sima »

:-D kámoš z práce, co teda doma ještě farmaří, ve velkém už léta letoucí, pole, traktory... už teda jeho táta za bolševika taky ve velkém, hlavně česnek, jiné plodiny, les, slepice...tak mě říkal, jo donesu ti vejce, cena furt stejná, u nás se nezdražuje už pár dobrých let zpět :-) ale jen snášejí teď menší kousky, ne ty krásné obří vejce, asi je stresuje ten náš roční pes...zadávil už tři kousky, slepice, prý ho to nejde odnaučit, říkám, to už asi Pepo nepůjde, určitě ne :-)
K letošní úrodě, jak je u tebe zmíněna, já zas nevím co s tím vším ovocem už, fakt je toho mrtě, hrušek, jablek, ořechů začíná být, trnek tolik ne, ale na ohnivku už je zaděláno :-) stromy obsypané, krásné, chutné, moc sladké, vybarvené plody, totální mega ultra mazec bio :-) nestříkám, nehnojím, nic nedělám, jen letos prvně trochu stromy, většina dá se říct, prostříháná, ořezána, ale to už byla teda nutnost, to nej co se muselo...každý kdo přijde, nebo komu donesu se nemůže dojíst, hlavně teď teda hrušek, teď zas moje neteř na nich jede, ujetá je, ségra moje tak... tak jsem si řekl, že už bych je měl taky nějak ty vděčné stromy podpořit, pomoci jim, snad neudělám těm starým stromům nijak zle a jen je trochu pohnojím, ale spíš až zjara, no uvidím...protože to ovoce přímo ze stromu, bez chemie, nevyhnané ničím zbytečně, je vážně totálně jinde, je to jak med, mám to opravdu jak z masem, nemůžu se dožrat,však dnes tu byl šaman a ochutnal je taky, já mezi řečí dal tři hrušky jak nic a furt jsem měl málo, mimochodem tohleto ovoce neuvěřitelně zažene hlad a nakopne tě, ty cukry v tom, vše...ani se pak večer při pívu nemusím zprasit uzeninou či jinak :-)
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
mnov
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 7815
Registrován: ned lis 24, 2013 6:54 pm
Jméno a příjmení: Marek Novák
Bydliště: Praha

Re: Naši domácí mazlíčci

Příspěvek od mnov »

A já si myslel, že je to Slovenský kopov. :-)
Forester 2004 2.0 MT LPG
Impreza 2004 2.0 AT
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Naši domácí mazlíčci

Příspěvek od sima »

CoZmo píše: pát zář 23, 2022 11:28 am

A jinak to naše štěně...zatímco jeho předchůdce byl posedlej jablkama a dokázal jich spořádat libovolné množství, tak mladej si ulít na švestkách...a nejlépe na těch nakvašenejch plesnivejch...a pak se nám blbec válí ožralej na zahradě...
Aspoň ví po čem je v rauši :-D jako my tu na valašsku :-) skvělý záběr (*_^) |,,,,
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
CoZmo
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1671
Registrován: ned říj 25, 2009 10:23 pm

Re: Naši domácí mazlíčci

Příspěvek od CoZmo »

tak on je od miminka šikovnej...jahody, ostružiny, maliny, blumy rovnou ze stromu, šípky všechny (zábava hlavně na zimu). A bylinky, v tom je expert...ty mu chutnaj...hlavně saturejka. Prostě všechno co najde, do skleníku má zakaz radši...žije rozhodně zdravějš jak já.

jinak šímo, jak říkáš, je to přesně tak...u nás sice úroda letos marná, každopádně jak říká kolega: čas od utržení se krutě počítá...a není nad to si takhle odpoledne bloumat po zahradě a doslova žrát...
čím víc bahna, tím víc Subaru

aneb In mud we trust!

Subaru Outback 3.6 H6 MY19 BS Premium - Canada
Subaru Outback 3.0 H6 MY05
ex Subaru Legacy 2,2 MY92
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Naši domácí mazlíčci

Příspěvek od sima »

Je to kluk šikovná, o tom žádná, ví co je dobré :-D
Nooo, je to tak, čerstvě utržené, či padané ovoce, nebo zeleninu ze zahrádky, bylinky, tj nej, tu chuť nejde nijak napodobit, ojebat ničím.
My to máme tady s úrodou takhle, je rok, přijde, kdy i není zhola téměř nic, stromy odpočinou, ale pak je to doslova závar, hlavně jsme šíleně rádi z těch hrušní všemožných! Jednu dobu začli skomírat, listí špatné, tak jsme zničili poslední naší nejbližšší jalovec, muselo se, bohužel jo. Tůje nevím jaký mají dopad na hrušně, ale ty nemáme obecně rádi, tak ty šli hned pryč...no a po třetím roce, letos jsou hrušně tak nádherné co se týče olistění, listí, že jsme jen zírali, fakt zdravé plné zelené listy. I známý co taky pěstuje hrušně to obdivoval. Tak snad to není náhoda a jen štěstí, bo sousedka má tůji taky nedaleko, ze starého zarostlého sadu se tu taky šíří jmelí, nerozumím tomu, co vše a všemu vadí, tak zkoušíme, co dobře dělat a zdá se, že opravdu ten jalovec ty hrušně zabíjel.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
cleo
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 6320
Registrován: čtv lis 20, 2014 11:38 am
Jméno a příjmení: Pavel Klofáč
Bydliště: Poddžbánsko

Re: Naši domácí mazlíčci

Příspěvek od cleo »

Túje nevadí, jalovec je prevít! Nejhorší je, že ho ani nemusíš mít na zahradě, stačí sousedí. U nás přes 3 zahrady má soused 2 jalovce a ty bohatě stačí. I když letos kupodivu hrušně pěkné, listy nenápadné, asi dobrej vítr .


Sent from my iPhone using Tapatalk
MY2020 Subaru Outback 2.5i Active - otouš Obrázek
ex 2016 Subaru Forester 2.0i-L Comfort CVT - modrásek
petr
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5143
Registrován: stř zář 24, 2014 8:25 pm
Jméno a příjmení: Petr Němec
Bydliště: Beskydy

Re: Naši domácí mazlíčci

Příspěvek od petr »

já slyšel , že vadí i ty tůje , i kdyby né podle mě patří tak akorát na hřbitov tam jo , je to zvláštní , ale nám letos ta hruška taky celkem zaplodila a zlepšila se , i hroznové víno letos v pohodě, bez toho padlí nebo co to někdy bývá , přitom já pro to nic nedělal, asi nějaký lepší rok, jablek už dlouho takhle nebylo, švestky letos zas uplně bída
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Naši domácí mazlíčci

Příspěvek od sima »

Já to slyšel taky, tůje ne a hlavně jsou nám tůje tak silně nesympatické, že jak říkáš, ty patří akorát tak na hřbitov a i tam je to zvážení, tůje vůbec nechápu...:-)
My hlavně teda zlikvidovali ten proklatý jalovec a ano říká se, že jalovec nesmí být třeba sto metrů od hrušní...sousedka je má a to je tak 30 metrů od našich stromů, ale zatím se to nicméně osvědčilo, čím dál jalovec tím lépe. Možná je to náhoda, lepší klima letos, či co, ale opravdu stejně jako jiným zde byly letos hrušně v luxusní kondici, krásné zdravé listí, pak i plody samotné.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Odpovědět

Zpět na „Rodina a zvířata“