Náhradní díly

Prodáváte motory, převodovky, díly brzd, kapoty, dveře, blatníky a další ? Tak tady.
Odpovědět
ozawasan
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2356
Registrován: stř črc 29, 2009 12:00 am
Bydliště: Lipová u Chebu

Náhradní díly

Příspěvek od ozawasan »

Zdar panstvo. Nemám ani šop ani nerejžuju - jenom asi takhle - známý začal dělat pro turka, co sem dovážel auta a teď začínají dovážet autodíly - druhovýrobu. Někdo je na turky alergický, přesto to píšu hned na začátku, protože já zase vím, že to jsou schopní obchodníci. Takže jsem u něj teď bral komplet ložisko s nábojem na Otíka - za 2200 cena ofiko, po dohodnuté slevě zaváděčka pro mně 1900. - nejnižší blízké nabídky za 3900 Elit, až po 5200 Subaru origo..... Výrobce je SNR. Nikomu to netlačím - nikomu to necpu - pokud budete chtít nějaký díl - písněte mi soukromou zprávu a dostanete za nějaký čas - neříkám, že hned - cenovou nabídku. Sleva pro Subaru je dalších 10% z ceny na stránkách - až to rozjedou pořádně - zatím koukněte na www.autodilyjimmy.com. Doklad je samozřejmostí.
Podotýkám, že to není můj šop, nemám z toho podíly - jsem jenom starej vůl, že to dávám do frcu, aby byla alternativa....
4hrnky hnané na 4 - takže 4x4
Subaru XV AT
ex Subaru Forester 2.0XT AT
ex Subaru Outback 2,5 AT 2002
ex Subaru Outback H6 AT 2007
ex Subaru Forester 2,5XT AT 2006
koutak
Nováček
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: úte lis 29, 2011 2:46 am

Re: Náhradní díly

Příspěvek od koutak »

Ahoj,sháním zadní pružiny pérování na forestra 2001,díky
Martin
Uživatelský avatar
David
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 320
Registrován: úte srp 04, 2009 12:00 am
Bydliště: Kosov
Kontaktovat uživatele:

Re: Náhradní díly

Příspěvek od David »

Díky Ozzymu (a každýmu, takovýmu dalšímu) za takovídle super tipy a informace k nákupu N.D. :supeer:
TURBO-Fast & TURBO-Furious

Subaru Impreza 2.0 WRX sportwagon MY99
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Náhradní díly - Prodej“