Prodej Subaru Outback MY17 (1.reg.02/2018)

Zamčeno
Ivooos
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 736
Registrován: úte led 25, 2011 9:17 am
Jméno a příjmení: Ivoš
Bydliště: Brandýs nad Labem

Prodej Subaru Outback MY17 (1.reg.02/2018)

Příspěvek od Ivooos »

Ahoj všem,

nedávno jsem si objednal nové Subaru Outback MY22, které by mělo dorazit v době prázdnin. Můj stávající Outback bude tedy v té době na prodej.

Stručné info k vozu:
Jak je v názvu vlákna uvedeno, jedná se o Subaru Outback 2,5 CVT MY17 zakoupené v CZ v 02/2018, takže do 02/2023 v platné prodloužené záruce Subaru. Barva vínová metalíza a výbava ,,prostřední,, Comfort, tedy bez kůže avšak s navigací, el. záv. kufrem, střešním oknem atd. Podrobnou výbavu z katalogu mohu zájemci zaslat. Outback je velice zachovalý, garážovaný (spodek vozu se až na výfuk stále leskne novotou), nulové poškození v interiéru a v exteriéru jej od nuly dělí téměř ,,neviditelný,, ďolík na zádních dveřích od nepozorného vedle parkující řidiče a slovy tři vlásenkové škrábance (když na tuto kosmetiku neukážu prstem, tak si ji nikdo nevšimne). Jedná se o opečovávané druhé auto v rodině využívané na dlouhé trasy, žádné offroad akce v bahně nezažilo a stejně tak poskakování po městě a rozvoz dětí. Ke stavu mohu říct jen to, že pokud by na autě bylo něco v nepořádku, tak to už řeším v servisu na záruku. Za ty 4 roky co jej mám, jsem však do servisu jezdil jen na pravidelný servis a snad to tak vydrží až do léta.
Servis nadstandartní (vše v AWD Praha), včetně výměny oleje v CVT v 60t, každoroční geometrii, čištění brzd, dezinfekce klimy atd. a samozřejmě doložení všech faktur. Do AWD pojedu za měsíc na 75t servis, takže se na stav můžete následně doptat i zde. V době prodeje (léto 2022) bude mít OTB najeto cca 85t km a dalších minimálně 25t km bude bez investic (brzdy 40%, celoroční pneu Nokian 70%).

Fotky záměrně nenahrávám (někdy vysvětlím), ale zájemci rád pošlu. Takže se stačí ozvat, nebo se přijet podívat. Dotazy k autu zodpovím, jak přes SZ, tak klidně i zde ve vlákně.

No a nejdůležitější cena: Začnu na 620t, ať je prostor na smlouvání. Auto mám jako soukromá osoba, takže nejde odečíst DPH.

Ivoš.


[SUBARU]
Subaru Outback 2.5i CVT MY22 Obrázek
Subaru Outback 2.5i CVT MY17 (prodáno) 85t km Obrázek
Subaru Legacy 2,5i CVT MY12 (prodáno) 90t km (8.5)
Subaru Outback 2.0D MY11 (prodáno) 90t km (7,4)
Ivooos
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 736
Registrován: úte led 25, 2011 9:17 am
Jméno a příjmení: Ivoš
Bydliště: Brandýs nad Labem

Re: Prodej Subaru Outback MY17 (1.reg.02/2018)

Příspěvek od Ivooos »

Auto je rezervováno do 18.7. případní další zájemci se ozvěte po tomto termínu.
Subaru Outback 2.5i CVT MY22 Obrázek
Subaru Outback 2.5i CVT MY17 (prodáno) 85t km Obrázek
Subaru Legacy 2,5i CVT MY12 (prodáno) 90t km (8.5)
Subaru Outback 2.0D MY11 (prodáno) 90t km (7,4)
Ivooos
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 736
Registrován: úte led 25, 2011 9:17 am
Jméno a příjmení: Ivoš
Bydliště: Brandýs nad Labem

Re: Prodej Subaru Outback MY17 (1.reg.02/2018)

Příspěvek od Ivooos »

Prodáno.
Subaru Outback 2.5i CVT MY22 Obrázek
Subaru Outback 2.5i CVT MY17 (prodáno) 85t km Obrázek
Subaru Legacy 2,5i CVT MY12 (prodáno) 90t km (8.5)
Subaru Outback 2.0D MY11 (prodáno) 90t km (7,4)
Zamčeno

Zpět na „Legacy, Outback“