PC Games :-O

Odpovědět
Uživatelský avatar
strider
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1278
Registrován: stř zář 05, 2018 2:07 pm
Jméno a příjmení: Jakub D.

Re: PC Games :-O

Příspěvek od strider »

ah jasne, tak to neproberem, ja to modovat nechci. nemam uz na to cas se v tom hrabat... uz jednou mi snowrunner prestal fungovat updatem Logitech GHubu (identifikovano dik skvelymu supportu vyvojaru od snowrunneru), a znova uz nechci vypadek :)) proste ted to vecer zapnu a jedu, a pak jdu zas prebalovat dcerku, vic ted nezvladam :x
Nakonec sem se na wisconsin vykaslal a skocil rovnou do Amuru... takze po novem roce nashledanou :D
WRX STI Active MY18
Forester XT Sport MY17
Uživatelský avatar
Šaman
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3074
Registrován: úte zář 08, 2009 10:26 pm
Bydliště: Kateřinice

Re: PC Games :-O

Příspěvek od Šaman »

Píše mi Epikgejmz, že Snowrunner je za 487.- Jako pěkně, ale pozdě :-) Kdo nemá, doporučuju. Kopec srandy na mnoho měsíců....:-)
Subaru Forester 2.0X MT SocialEdition z roku 2005 (Lesník) + Honda Vision - Soptík + SsangYong Tivoli 4wd (Ssasanka) no a Obluda (cétéem Scroll xpert 2020)
milan74ma
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 560
Registrován: sob pro 07, 2019 3:14 pm

Re: PC Games :-O

Příspěvek od milan74ma »

ja uz zacinam mat pocit ze vo Wisconsine nemozes operovat s ruskymi autami ako vsade doteraz. Nejde mi nic vykladat a Azov zo zeriavom ani sa neda pouzivat :-DDD
Subaru Outback 2019 (Comfort)
pietro235
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 366
Registrován: pon kvě 01, 2017 5:13 pm
Jméno a příjmení: Peter Vido
Bydliště: Púchov, SR

Re: PC Games :-O

Příspěvek od pietro235 »

milan74ma píše:ja uz zacinam mat pocit ze vo Wisconsine nemozes operovat s ruskymi autami ako vsade doteraz. Nejde mi nic vykladat a Azov zo zeriavom ani sa neda pouzivat
Mne išlo takmer všetko a jazdil som americkými aj ruskými autami.
Bolo tam dosť blata v prvej mape na ľavo od garáže a tam amerika proste nevládze.
Dokonca som tam skúšal trucky, čo som dovtedy vôbec nepoužíval: Voron D a Voron AE. a z amerických royal a 114SD alebo twinsteer.
A v tej druhej mape tiež 40% USA a 60% RU - prevažovali rusáci, kvôli stálej uzávierke a vysokému šnorchlu.
A tiež som tam používal autá, ktorým som sa dovtedy z pohodlnosti vyhýbal.
Dokonca som jazdil so scoutami a prívesným vozíkom.
milan74ma
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 560
Registrován: sob pro 07, 2019 3:14 pm

Re: PC Games :-O

Příspěvek od milan74ma »

ok, skusil som na moj problem s vykladkou aj americke auta trt, tak neviem ci je to zabugovane alebo co, no co uz ...

Ak si viem upravit auto ? Chcel by som DAN aby mohol mat nizky zaves spolu so servisnou nastavbou - to by bolo idealne auto
Subaru Outback 2019 (Comfort)
Uživatelský avatar
Šaman
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3074
Registrován: úte zář 08, 2009 10:26 pm
Bydliště: Kateřinice

Re: PC Games :-O

Příspěvek od Šaman »

A jak to asi dopadlo? Dnes večer uspořádám trestnou (záchrannou) výpravu. Ale aspoň půl trasy k letišti jsem projel :-)
Edita: Ahoj mami, už jsem doma.....:-)
Přílohy
IMG_20211013_194547.jpg
IMG_20211014_195150.jpg
Subaru Forester 2.0X MT SocialEdition z roku 2005 (Lesník) + Honda Vision - Soptík + SsangYong Tivoli 4wd (Ssasanka) no a Obluda (cétéem Scroll xpert 2020)
Uživatelský avatar
Šaman
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3074
Registrován: úte zář 08, 2009 10:26 pm
Bydliště: Kateřinice

Re: PC Games :-O

Příspěvek od Šaman »

Jinak přátele, jak mám pokoušet misi “Hvězda v obloze” ? na Imandře?
Zatím jsem zasekl v lese Forda 750, vyklopil Azova s malým jeřábem ve skalách a utopil koloba ( kolova), naštěstí široký návěs fragmentem letadla zůstal zatím na břehu.
Je nutný detektor nebo ty dva zbylé fragmenty najdu… Jakou techniku je dobře si tam dostrkat.
Auta budu muset dovalit z garáže. Jezdit z Kovdu asi nemá smysl….
No je to síla, tato zakázka…..
Subaru Forester 2.0X MT SocialEdition z roku 2005 (Lesník) + Honda Vision - Soptík + SsangYong Tivoli 4wd (Ssasanka) no a Obluda (cétéem Scroll xpert 2020)
Uživatelský avatar
fox
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1196
Registrován: pon dub 27, 2015 9:13 pm
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: Votice

Re: PC Games :-O

Příspěvek od fox »

Detektor je nutný, jinak ty zbylé kusy nenajdeš. Určitě si někam poblíž dotáhni cisternu, bude se hodit. Jeřáb jsem měl na Azovu velkej.
Já to vlastně celý odjezdil s Azovama. Mise to je pekelná, ale parádní.

V mobilu jsem našel pár fotek.
IMG_3350.jpg
IMG_3355.jpg
Subaru Forester 2.0X SG
Subaru Impreza 1.6 ex
Subaru Impreza 2.2 ex
pietro235
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 366
Registrován: pon kvě 01, 2017 5:13 pm
Jméno a příjmení: Peter Vido
Bydliště: Púchov, SR

Re: PC Games :-O

Příspěvek od pietro235 »

milan74ma píše:ok, skusil som na moj problem s vykladkou aj americke auta trt, tak neviem ci je to zabugovane alebo co, no co uz ...

Ak si viem upravit auto ? Chcel by som DAN aby mohol mat nizky zaves spolu so servisnou nastavbou - to by bolo idealne auto
Ja som hral Wisconsin už pred nejakou dobou, takže ak spravili medzitým nejaký update (a asi spravili), mohlo sa to pokaziť.
videl som video a komentáre na YT, kde sa o tomto bavili a vraj majú ľudia problémy s vykladaním aj na Yukone.
Malo by sa to opraviť s ďalšou vydanou časťou/updejtom, treba len dúfať.
Makovica
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4920
Registrován: čtv dub 21, 2016 11:28 pm

Re: PC Games :-O

Příspěvek od Makovica »

Zapinam po par mesiacoch volant, tak uvidim, co je nove.
Nemal som pustat Steam. Neodolal som 90% zlave na Battlefield V.
Zo 60E na 6E.
Subaru Forester 2.0i CVT Comfort MY16 (G91F Rest in pieces Cooper Discovery ATT / SJ6 ,,,,| (*_^) |,,,,)
Obrázek
Uživatelský avatar
Albi
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3134
Registrován: stř črc 29, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Albert Němčík
Bydliště: Železná Ruda / Praha

Re: PC Games :-O

Příspěvek od Albi »

Diablo II Resurrected: ,,,,| (*_^) |,,,,
(jen mi trochu nestíhá grafika, GTX 560 (z časů D3, 2012), a teď je docela oříšek něco sehnat (GTX 1660++), resp. za šílený ceny)
Subaru Legacy 2.5 MT sedan '2004 | Kawasaki ZR-7S '2002 | Agados VZ-26 '2009 | Author A-RAY Plus '2008
EX: Subaru Legacy 2.2 MT kombi '1991 | Toyota Tercel 4WD kombi '1986 | Dacia 1310 TX sedan '1989
Uživatelský avatar
Šaman
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3074
Registrován: úte zář 08, 2009 10:26 pm
Bydliště: Kateřinice

Re: PC Games :-O

Příspěvek od Šaman »

Tak jsem k jezeru (na druhou stranu než bylo zadání úkolu) soustředil techniku. Azova s malým jeřábem, Koloba s návěsem, Tuzíka a P12 s detektorem, někde poblíž mám i Fordku 750....
Ten první díl jsem viděl v jezeře i bez detektoru. Už jsem ho s vypětím sil odvezl na letiště. Detektorem jsem prakticky napodruhé našel ten kousek letadla (ten nebyl ve vodě vůbec vidět) - už ho mám naložený (vypadá vtipně na tom těžkém širokém návěsu)
A ještě jsem nenašel ten třetí fragment - detektor zapípal, ale na mapě se mi nic neobjevilo. Když jsem tam scanoval znovu - hovno, nic nepípalo, jen vrčelo....
Tak zkusím odvézt ten druhý kus a pak zkusím pátrat dál (jak často se dobré zapínat detektor?)
Subaru Forester 2.0X MT SocialEdition z roku 2005 (Lesník) + Honda Vision - Soptík + SsangYong Tivoli 4wd (Ssasanka) no a Obluda (cétéem Scroll xpert 2020)
Uživatelský avatar
strider
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1278
Registrován: stř zář 05, 2018 2:07 pm
Jméno a příjmení: Jakub D.

Re: PC Games :-O

Příspěvek od strider »

ja se priznam, uz po negativnich zkusenostech s detektorem v Zimnegorsku, kdy me to tahalo lesem nekam kde sem boural do nesmrtelnych a neviditelnych bilych brizek, sem na detekovani trosku zanevrel, a proste si tu relativni lokaci cehokoliv na detekovani vzdycky nasel na interaktivnich mapach na webu maprunner.info. I tak je ta mise dost hardcore i bez toho.
WRX STI Active MY18
Forester XT Sport MY17
pietro235
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 366
Registrován: pon kvě 01, 2017 5:13 pm
Jméno a příjmení: Peter Vido
Bydliště: Púchov, SR

Re: PC Games :-O

Příspěvek od pietro235 »

Šaman píše:Tak jsem k jezeru (na druhou stranu než bylo zadání úkolu) soustředil techniku. Azova s malým jeřábem, Koloba s návěsem, Tuzíka a P12 s detektorem, někde poblíž mám i Fordku 750....
Ten první díl jsem viděl v jezeře i bez detektoru. Už jsem ho s vypětím sil odvezl na letiště. Detektorem jsem prakticky napodruhé našel ten kousek letadla (ten nebyl ve vodě vůbec vidět) - už ho mám naložený (vypadá vtipně na tom těžkém širokém návěsu)
A ještě jsem nenašel ten třetí fragment - detektor zapípal, ale na mapě se mi nic neobjevilo. Když jsem tam scanoval znovu - hovno, …
treba chodiť s detektorom viac po okolí a možno to potom ukáže.
možno to na tej mape je ukázané, len treba pozornejšie pozerať :-)
ale nebudem radiť kde to je, to by potom nebolo ono.

keď som to hral ja, bolo to ešte zabugované a neukázalo to vôbec ani lietadlá ani tie 2 obrnené autá.
až po ďalšej aktualizácii sa to opravilo.
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 19032
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: PC Games :-O

Příspěvek od hamoun »

Albi píše:Diablo II Resurrected:
(jen mi trochu nestíhá grafika, GTX 560 (z časů D3, 2012), a teď je docela oříšek něco sehnat (GTX 1660++), resp. za šílený ceny)
jedna z mala her, co jsem kdysi dost hral .. a snad i dohral :) jednicku teda ...


Odesláno z mého SM-G781B pomocí Tapatalk
škoda superb
ex WRX 2008
Odpovědět

Zpět na „Spotřební elektronika, počítače, IT“