Náš portálfotogaleriechat [0] KontaktSrazyWiki

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 550 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 33, 34, 35, 36, 37
Subaru XV Yoshimura + Celica Blue GTi 1989 
Autor Zpráva
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel

Ale jo sem se tam musel zarigstrovat na XDA.... kupodivu mě to hned nechalo kecat... :-) neeee jako tahle sračka s 20% tam je tak 5x všude možně 20% kapacita baterie... a nikdo to nevyřešil :-) tak sem musel :-) prostě to musí fachat muj trick.... ta bateka je fain, z 18 % schválně pod 20.... na 100% a těch 100% držela cca 6 hodin a víc na wifi.... tak to má bejt.... nic nežrat.... ta původní by z těch 6 hodin sežrala 10-20% a to nic nedělala :-) prostě chudinka noooo.... Ten němec pojebal nějak display a baterku.... tak sem to opravil a je jako novej.... :-) bez chyby.... něco sem se naučil..... jak zformátovávat novou baterku sony.... dooost důležitý, a složit to už umim.... perfektně....
ne už mě nic nemůže dostat... :-) totální profi service.... 3x dokonalý z5 compacty jako nový... jen kterej se má vydat na cestu? :-) těžký....
2 si nechávám.... otázka je který.... :-) už sem objednal další origo Sony lcd s rámečkem na další kousek.... celkem mě to baví... puzzle.... ne je to požitek jak je to nový.... krásný malinký.... skvělý prostě.... dokonalý....

Po těch kusech co sem měl.... jo jsou fakt nebo byly voděodolný, uvnitř neni ani micro prachu.... nic.... nový uvnitř... :-) Možná se to zapráší víc u mě když se v tom vrtám :-) ne já to vyfouknu :-)
Ne je to až moc dobře udělaný.... fakt hustě.... míň flexi kablů a fain.... a normání baterka... okej ne je to dost dobrý :-) člověk to prodá z důvodu toho že to rozbije.... externě.... to neni problém :-) nebo že mu dojde baterka a to už taky neni problem :-) sem s tim.... ne na z5 compactech si dávali záležet... u Sony...
pak už ještě umění to prodat.... při tý konnkurenci.... no problém je, že tomuhle nemůžeš konkurovat.... :-) ani to nepotřebuju....

ukazuje před 14 hodinama data 95% baterie.... hooodnej nooo joooo :-) hodná z5ka compact s novou baterkou :-) hooodná :-)
jako by nechtěla se baterka učit to chce tak na 3x.... aleeee jede drsně.... na první pokus a jede drsně--- to chce víc...

Jo tak jako ne že by mě pobavil... ale jo tak tohle už chápu od začátku.... aleee to ty japonci ještě netestovali doutníčky, tak to je teprve eliminace.... to prostě covida odděláš jen si přičichne :-) :-) přičmuchne... :-)
https://www.novinky.cz/koronavirus/clan ... e-40373203
Nooo to řikám od začátku... ale drsný doutníčky netestovali.... ty ten koronavirus oddělaj jen otevřeš krabičku.... zdrhaj :-) Vrah coranaviru.... tabák z doutníčků... :-)

čtv zář 30, 2021 8:15 pm
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel

Taksem si zajel pro doutníčky a pivko bránik pivo v každým pivu... a chci platit ne nemam :-) mobil mam... ale peněženke je buhvíkde... kurfa... tak mi to tu nechte já du hledat... :-) do prtele... tak buďto jedeš na benzinku a zapomeneš si respirátor.... a neboooo i šrajtofli... njn.... tak fičák domu... jo je na stole... :-)

ufff..... ty vole ale proč sem neplatil mobilem? ten sem měl? no protože sis to nikdy nenastavil vole... aha... nooo ai si to udělám :-) :-) teda zatim sem nfc používal jen k otevření dveří od banky na barrandově RB.... tam je i klimatizce :-) a přiložíš nfc a pustí tě :-) :-)
Asi jako nejde chip co má člověk na klíčích jako přívěšek jako si ho nakopírovat do mobilu.... aby tě pouštěly dveře i bez chipu??? jen přes nfc v mobilu????? nooooo mě to tak napadlo... že by to bylo fain... člověk si zapomene i ty klíče občas... a mobil by pomoh... :-) :-) To NFC je zajímavý ale ne moc využitelný....
Teoreticky ale jo.... do tý banky tě to pustí s jakýmkoliv NFC.... ale do garáže u mě jen s tim že by tam měl asi kopii mýho NFC.... z mobilu.... a to by bylo super :-)

Jo je dost machrů jak s tim platěj u kasy :-) :-) nojooooo.... ale lepší je mít tm nfc v mobilu když máš klíče omylem v autě tak si otevřeš zpátky dveře a dostaneš se ke klíčům---- inak si v hajzlu :-) :-) třeba ve 3:00 ráno...

Ne ta KB je srandovní.... normální... ale nedostaneš se dovnitř... musíš tam dát NFC :-) nebo kartu... a otevře ti dveře.... aby tam nelezli bezdomovci.... klimatizovaná místnost... oleee :-) Daikin klima jako mam doma japan.... no nekeke :-) já sem se tam snažil dostat kdysi... ne jako bez NFC nebo karty se tam nedostaneš... ale stačí jakýkoliv NFC... a seš tam :-) :-)
to sou mi hrátky... :-) ale víš kolik lidí se tam snažilo dostat a ani hovnooooo :-) :-) :-) hooodně :-) si řekli to maj asi poruchu... kreteni zasraný... :-)
Ne jako já to zkoušel 3x nene.... ze začátku... ne... a pak mi to vyšlo jednou kartou... a pak i mobilem jen aktivovat NFC a otevře vrátka :-) zajímavý....
No ale víš kolik lidí o tom musí přemejšlet :-) jak se tam dostat :-) já tam du a zapnu NFC.. přiložim a sem in :-) :-) Boss ty vole.... :-) :-)
Ne já neplatim mobilem já si tu jen otvírám dveře mobilem :-) tajný ty vole....
No naštěstí nemaj bezdomovci NFC takže se tam neochladěj.... no i když některý možná nfc maj, ale zase nevědi že ho maj.... tak je to to jedno :-)

Ne je to zajímavý.... každej tam asi přioží kartu a pustí tě ty dveře... ale tomu čidlu je to u prdele... bere jakýkoliv nfc... mobil... a pustí tě---- takovej férovej :-) :-)
by mě zajímalo co chytí z toho když tam přiložim mobil za data.... :-) nic podle mě.... nebooooo proboha už sem sledovanej :-)
pičovina... ví hovno.... jen tě tam pustí.... žádný data nedostane... podle mě... ???
Teď mě otravovali u Reiffeieisen banky.... jako a by mě mohli otravovat dál.... ne řek
sem si dětě o prtele... a pm sms jako že bych to měl fakt potvtdit.... tak to už jste posrali.... ručim všechno.... nic nikdo kurfa nebude využívat k ničemu.... kokoti.. ___:-)
už vůbec ne k marketingu.... kspišto? ale snažili se... to joooo.... já když něco chci ozvu se, a nechci aby mě furt někdo otravoval.... já otravuju ....

Ale ta drzost.... já sem jim ten souhls nedal.... a sms.... měl byste dát ten souhlas :-) :-) tak sem jim to zrušil.... to si děláš ze mě fakt prdel :-)

No zatim maj zálusk na muj byt v hypotéce.... aleee ten nikdy nedostanete :-) :-) a pak adios---- ciao....

Tady máme japončíky co na něco přišli... i když sem to řikal od začátku.... a to nekouřim cigarety, ale drsnější doutníčky... tohle corona ucejtí jen z dálky a prchá :-) :-) :-)
dám třeba 20 doutníčků denně... zkus mě nakazit :-) :-) :)
https://www.novinky.cz/koronavirus/clan ... e-40373203
a někdy je tak zahuleno... že je lepší fakt otevřít okna.... :-) :-) a dát i těm ostatním trochu... no podělit se o tu likvidaci korona viru :-) v mý blízkosti....
tim kouřem lidi očkuješ de fakto.... :-) cigarety je jen slabej odvar doutníčků.... takže ten kdo jede doutníčky tak je vlastně likvidátor corona virů :-) :-) :-)
sem tedy vlastně antivirus.... :-) :-) dělám to zadarmo... ,,,,| (*_^) |,,,,

Ne dost srandy ten japončík má pravdu.... a je hustej!!!!! (_)D
http://andromeda.shoutca.st:8031/stream
No snad ho nikdo od pfizeru neodstřelí.... to je hodnej japončík :-)
No ab to pak nebylo o tom že pfizer bude lidi píchat ..... nooo nechám bez výsledku.... pfizer chce lidi píchat od narození do zgebnutí..... tak asi.... tak jede.... nejgeniáněší business všech dob.... ale k ničemu nepovede... jen k zisku...

Takže jink prostě dle scifi... neni prostě možný aby jdna firma pfizer nebo Bi ontech.... ovládala celý lidstvo tohle ve scifi bylo.... a to nejde... protože vždycky se najdou lidi co tu firmu zničej... protože jí jde o něco jinýho... udělá z lidí kreteny... a taková megafirma se musí zničit... postupně... než ovládne celý lidstvo.... jo je to drsný.... ale je to tak... je to takovej u nás agrofert.... ale agrofert lidi neočkuje.... to jsou ty nad agrofertem... ... shit... nešahat na mě... nedotýkat se mě... díky.... nedotýkat se....

co si pustit něco z jinýho soudu...
http://178.32.62.163:8096

No já bych to přesměroval....
http://s02.fjperezdj.com:8066/live

Ne v pohodě... lidi chtěj klid.... tak.... o co ti jde :-) Loca dela toca musica:::???? :-)

YES!!!!!!
Tohle je to co dáváš....

ne tohle jen dávám :-)

čtv zář 30, 2021 9:52 pm
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel

Tak pořád testuju... 3x z5 compacty všechny exlusivní jako nový... interier i exterier všechny všechno original- ext a int. A neee a neee vybrat všechny 3 jsou dokonalý. :-)
To je fakt těžký... :-) 3 nepotřebuju, 2 stačej.... a už pracuju na čtvrtým pozvolna :-) celkem mě to baví. Ne všechny 3 jsou bez micro chybičky... :-)
Jeden je jasnej, tam už sem zabydlenej, imei 35428207 ten byl jen u ofiko sony servisu špatně složenej, takže jack byl omylem spojenej s repráčkem a skákal tam hlava nehlava, a žral baterku, po úpravě dokonalý. Ten si nechám... Ale kterej z těch dvou dalších poslat do světa? Jeden je přetransformovaná růžovka do bílýho original sony novýho kompletu, jako nová.... fachá božsky. Používal sem jí rok když byla růžovka... aleeee takhle je prostě dokonalá.
A nebo ten z ebay co měl divnej display a špatnou baterku? Má novou baterku, novej komplet original sony s origo LCD....
Oba jsou flashnutý na T-mobile.cz perfektní :-) safra.... to je těžký... jsou stejně dokonalý :-)

No ještě je nechám uležet.... jsou takový až pannensky dokonalý :-) ke všem má člověk vztah... jak je složil kompletně a dokonale.... až bych se tam nejradši podepsal :-) Záruku nepotřebujou :-) záruka je že jsou z kompletně original sony dílů a jako nový.
Transformed ESpecial by M1CR0N Tech. TM
3 unikáty... jo asi tam prdnu 7.000,- ten kdo ho měl a byl spokojenej... bude ho chtít zas.... a takhle dokonalej prostě jen z origu dílů novej kousek nikde nekoupíš... max ty skládačky z pakistanu, už je jich plnej bazoš a ebay. Ty ale nemaj LTE 800 band 20 a můžou mít otevřený bootloadery... takže když to chceš vrátit zpátky přijdeš o foťáky....
+ ty napodobeniny kopie LCD a rámu jsou k smíchu.... stačí malej pád a máš po LCD, sklíčku.... je to fakt zkurveně udělaný naschvál.... jakejkoliv pád a konec :-) kdežto originaly i když dá placáka.... na display na parkety... nic se neděje :-) noooo a v tom je ten rozdíl Original vs Copy.
Moje jsou neotevřený bootloader, pannenský originály... všechno fachá na 100% od teď.... než sem se to naučil :-) a pochopil
Teď se podivám na inzeráty a jedinej poctivej originál je tenhle
no neni novej, aleee je to original.... 007
https://www.bazos.cz/search.php?hledat= ... t&kitx=ano

https://mobil.bazos.cz/inzerat/14102068 ... ompact.php
Tohle je original.... jestliže sedí Imei s 007 boxem a nikdo neotvíal bootloader, resp OEM je neotevřenej ve vývojářským režimu.... no když nikdo neví na co se ptám, tak je okej :-) když imei sedí... 35428207..... pak je to fain kousek :-)

ty ostatní jsou kopie... a nebo to jsou fest pobušeniny divný. Máš jednoho i se zárukou, že je to 100% kopie :-) samý šajze.... :-)
je v tom pěknej guláš.... nikdo neví ani prdlajs :-) ale jo jsou tam samý zmetci... :-) a ten co neprodává zmetek tak se přizpůsobí cenově.... aniž to ví :-) :-)
To já už vim... lidi se taky poučej.... já sem se taky nachytal ze začátku... a už vim, modří už vědí :-)

Při jakýmkoliv pádu neoriginálu se roztříští buď záda telefonu nebo sklo na displayi.... je to tak naschvál aby prodejce nic neřešil... a ty konzumuješ jako debil další :-) :-)

Kdežto stejnej pád kdyby se stal s originálem, nic se nestane ani zádům ani sklíčku..... to je ten mega rozdíl :-) a za tohle se cáluje kámo :-) tak to prostě je... ne nechtěli byste vidět neoriginal interier.... celý se to hejbe... a chce to fláknout do sklíčka-lcd.... chce :-) fakt shit tohle... brutání marketing.... myslíš si celou dobu že máš original... máš kulový :-) insert money.... >B-) 8-? game over repeat???

Ale jo je hustý že kopírovat se dá všechno... aleee Z5 compact original Sony ne... :-) je to až trapný... ;-D ty výsledky... ne nedáš to čeče... ani omylem...

Já sem měl první taky neoriginal, křupnul po pádu zadní kryt... pak i přední sklíčko... ale jo v tý době sem si myslel že to byl original... nachytali mě :-) no nebyl byla to ta pakistánská zpuclenina 35980606 Imei.... která když jen jemně spadne, mobil se drtí :-) prostě se drtí, protože interier stojí za vyliž prdel :-) No a po roce/ 2 letech už vim která bije.... :-) Tak dělám dokonalý kousky pro radost.

Takový štítky maj pakistanský puzzle... stačí pád sebemenší a máš po telefonu... jsou to japonský Imei... desky z japan co přivezli do pakistánu a tam do nich narvali místo SO-02H firmware E5823 drasticky :-) s otevřeným bootloaderem. a tak se to střílí... prodejci počítaj s tim že to vypadá hezky, jako nový, aleee je to dělaný tak aby při sebemenším pádu se mobil rozbil... tim pádem přijdeš o záruku... a čau :-) :) taková záruka jen v uvozovkách... :-) počítaj s tim že se roztříská.... :-) vychcaný jako hovado.
deska hliníková co má chránit LCD zevnitř se hejbe..... takže jakejkoliv pád silou zevnitř rozdrtí deska s baterkou sklíčko displaye zevnitř... vychcanýýýý :-)
Obrázek
Vtiipný je že na tom štítku neni made in.... made in nowhere.... no protože to nebylo made in... jen zpucleno :-) v pakistánu... takže tam neni made in china nebo made in Malaysia... :-) No prostě tyhle IMEI nebrat :-)
No byla to taková ta precizní policejní práce... :-) pochopit to... když začaly kolovat ve velkým tyhle šmejdy... a kolujou dál :-) tak si lidi stěžujou u Sony... no joooo jenže tohle je kámo pakistán.... ne Sony--- 8-?
Ale jo tak hodil se na díly... mam jich dost :-) ale jo ty verze s imei 35980606 jsou takový po japonsku kamikadze.... sebevražedný.... :-) :-) je to tak.... made in nowhere...:-) ale kolik jich je v oběhu? Mraky mraky....
jsou to mobily na PIKACHU :-) Obrázek

tohle je pikaču vole a ty si taky pikaču vole... :-)
Obrázek

Naposledy upravil m1cr0n dne stř říj 06, 2021 3:47 am, celkově upraveno 1

úte říj 05, 2021 10:18 pm
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel

ale jo mam tu jednoho pavouka tvora.... jako sem málo psal jooo dobrej joke... to neni možný... prej rodiče na šumavě měli tohodle pavouka...
aleee to je kousek ty voleeeeeee :-)
Něco takovýho sem nikdy neviděl.... vetřelec? vtip? co to jeeee..... jak je to velký v realu? to neni možný.... to je nějaká prdel :-)
Ne asi to bude real... do hajzlu....

už jsou tu ufoni..... :-)
Obrázek

Obrázek

Obrázek

co to do prdele jeeee...... na naší micro zahrádce :-) tohle neni normální pavouk! :-) identifikuj se! ukaž covid passport :-)

No do píče co to je za tvora???? jako by si vetřelec nasadil klobouček od houby maskovanej malůvkou :-) dooooo prdele.... :-) to je tvor! 8-?

Tu houbu jak má nad sebou bych rád rozpitval :-) jako pitvám mobily sony Z5 compacty... co tam může bejt :-)

Ne jako lézt to po mně... zařval bych jako děvka :-) lek bych se jakooo hovadooo :-) a to mam pavouky rád... tohle ale je drsnej pavouk to si děláš kozy...
jedlej asi neni podle designu krunýře.... :-) co to jeeee :-)

+ máti fotí vždycky blbě s iphone 5S.... už je to retro kousek, aleee miluje ho- fogi má SE 2016 a taky nechce měnit... co je ultra malý, to je hezký... aleee tyhle fotky si ten apple 5s dal.... macro krutě.... tak to fakt čumim :-) to si dal hustě retroš :-)

Drsně si to snapnul starej 5S :-) drsně... máti má už starej obal tak chtěla něco fain... tak sem jí dal vybrat... hele vyber si jakoukoliv barvu chceš :-)
obal chce stejnej... knížku ale aby ho viděla v kabelce a kdekoliv ihned... :-) aby byl nepřehlédnutelnej... okej...
já mam rád tuhle firmu Hulle24.de na ebay... maj skvělý fakt skvělý obaly kožený i na Z5 compacty, atd.... jsou dokonalý...
po roce používání furt jako novej :-) no já se starám i o obal :-) :-) tak sem to vzal z hurta a objednal 4 obaly.... 1x Z5 compact flip black do sbírky, 1x XZ1 compact flip pro bráchu, 1x carbon pro fogiho SE 2016 je totožnej z venku jako 5S :-) to jsou mi triky... :-) a máti special RED Blazing... aby ho nepřehlídla :-) Ne uměj.... to jsou kvalitní obaly... to jooo 8-?
Obrázek
https://www.ebay.com/itm/203495785810?h ... SwTEVhJiL4

Tenhle model barva se pak bude hodit k tý červený Toyotě Land Cruiser co nepřijde v listopadu.... ale až v červenci... :-) No to je mi fuck... já chci abych ten mobil našla ihned... kdekoliv :-) okej... :-)

Pro fogiho jede express mimo naše 3 objednávky... my jsme moex... šitý poctivě německou technologií :-) :-) fogi nechce aby to bylo větší ani o prd... nic jen obal zezadu a nasrat.... tak jooo :-) už ho má obouchanej.... tak ten má special.... carbon noooo lepší než plast... obouchanej... on si dá říct... :-) i když je muto to u prdele..
Obrázek
No fogi je případ--- mobilní :-) ale jo je hustej že má záložní se iphone růžovej SE 2016 novej nevybalenej---- až tak ho má rád... :-) nene chce to co má... a nebo máti 5se je to samý defakto :-) má 4 palcovej display--- sony z5 compact a xz1 compact 4.6 a tam bych to ukončil jako compact :-) finito :-)

Uff konečně sem si prochodil ty adidasky ZX 750 ta levá bota mi dala zabrat... :-) složitý botky... ale jo musej se lehce prochodit a project... speciálně levá bota spoika... jop... :-) ale je to boj ze začátku... prostě jedna bota tlačila bezdůvodně... :-) ale už si zvykaj :-) na mý krásný dokonalý nohy :-)

sem to zkoumal co to do prdele tlačí--- no nevim co... ale musí se pohnout nebo vytáhnout jazýček... pak okej... tam je někde chybička... ale nechápu kde...
You are okey,,,, my friennd....... . okey,,,,

Naposledy upravil m1cr0n dne stř říj 06, 2021 5:39 am, celkově upraveno 1

stř říj 06, 2021 12:33 am
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel

ale jo dám si taky testovací snímky... máti má profi :-) já jen testovací--- jedu do lidlu a co nevidim galant mitsubishi 90-91 ccs ukrajinský značky a přijel si nakoupit--- 1990-1991---- tak se, si parknul vedle a fotim... vínovej ten jsme měli ale ne GTi ale GLSi fascinující ho vidět.... fakt přijel aý z ukrainy... sem tenhle galant mizsubishi 1990-1991 toooo si děláš prdel :-) ne to auto je krásný, nádherný, sice koroze prahů.... možná i pod autem... aleeee tohle sem neviděl... vínová metla původní to je prostě krásná kárka... :-) designově byl ten výhled z oken až moc zbytečně dokonalej.... :-) aleeee vzadu si sedneš a vytuhneš blahem.... během 1/2 hodiny.... to auto bylo boží!!!!! :-)
a to že sem si ho moh vyfotit po těch letech 1991-1990 cca wooooow...... to auto jezdí... i sem viděl lidi co jim to patřilo.... nenápadný.... jede to.... do prdele :-) :-)
Krása.... tohle auto sem neviděl tak 10 let.... a vínový původní to už vůbec... wow..... měli jsme jedno... firma jich kupovala asi 6 nebo víc..... ale všem se posral motor měli jsme 5x GLSi no vypadá to že přežily jen GTi---- ty vole lehnul bych si do těch zadních sedaček.... a jeď je to jedno.... jen to sedět tam a užívat si muziku... jeď si kam chceš.... :-) :-) :)

Tak jo fotky.... někde jsou... ale kde :-)

jooo tady...
Obrázek

Obrázek

Ne já sem to tam tak fotil... a řikám si no celkem bordel v inrieru.... aleee tohle jezdí.... do piče... :--) a tak jdu do lidu a proti mě jdou fain lidi jo to je jejich... galant ty voleeee to se tu už nevidí.... drsnej... no mam doma schovaný zadní světla čirý.... s galant napisem... dal bych zadarmo... :-) třeba se potkáme....
ja sem tam stál chviličku... taková vůně z motoru.... oleeeeeeee........ oleeeeeeeeee,,,,,,,,, jo dám co mam a poradim.... to je vůně, podobná jako když celica přijíždí.... má vůni.... galant má ale totálně fascnující vůni :-) sorry... :-)
No j na tom mitsubishi zajímavý jak má velký okna... obrovský :-) přitom v tý době ti to nepřišlo divný :-) ne tam se tak krááásně sedělo.. jako v bmw 5/7 tak se tam sedělo :-) takže si po cca 1/2 hodině vytuh a usnul si.... tim komfortem jak v předu tak posádka vzadu :-) ta byla ko ihned.... tam je to nebezpečný :-) je to tak komfortní že prostě usneš... :-) ne a nedá se s tim nic dělat... :-)
Galant je zlatíčko a miláček.... :-)
kdysi jsem s nim jeli někam... daleko... člověk měl walkman.... brácha taky asi a bitka byla o zadní opěrku :-) vole ta je z poloviny moje a pak z poloviny tvoje... ale nemůžem se o ní prát :-)
Tak okej já tu budu teď opřenej pěkně :-) s ty a i hovno.... ooooo to je paráda.... :--) nebo co chceš bitvu o opěrku :-) noo tak to bylo :-)

ale á když sem k tomu autu přičel tak sem cejtil vůni jako u celicy... když s ní jedeš... to je vůně prostě a jo galant jí umí taky :-) je to hustá vůně.....

No nechal bych to auto bejt.... je drsný že přejelo z ukrainy sem... je to hustá kárka... kdo v ní seděl a nebo i vytuhnul tak ví :-) co to je galant... :-)
aje to klíč ke snění... GALANT... to auto jen houpe.... seš zabořenej v sedačce--- vnímáš jen co chceš...... auto se jen houpe... hej šéfe můžem svama mluvit? neeeee :-)
tak si zahrajem....
https://s2.spynetstation.com

stř říj 06, 2021 3:58 am
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel

Už tak tejden sem byl zaseklej na 1 koruně za novou baterku original Sony zapečetěná.... wow tu beru :-) 2018 vyrobená. Poctivá.
Do sbírky se bude hodit.
tak zbejvá 5 minut, 2 minuty nic... minuta okej dal sem 150,- ale tak sem přihazoval... 333 380 444 v tý poslední minutě.... aleeeee mam jí za 1 korunu :-)
Nechápu, :-) :-) ale joooo tak tohle byl hustej kauf :-) za 1 kačku, tak to se mi ještě nepovedlo.... dal bych i 444,- ale za kačku.... to potěší :-)

Zaplaceno... :-) 76kč "A to se vyplatí" jak by řek Horst Fuchs :-) :-DDD
Nevim co se to stalo.... ale naskakovaly tam v tý poslední minutě vyšší cifry.... tak sem je přebíjel.... asi robota... a nakonec robota asi aukro vyřadilo a nechalo mi to za lahodnou korunku :-) :-)

https://aukro.cz/baterie-sony-xperia-z5 ... 6997322900

Nooo ještě tam měl monitor Philips myslim za korunu :-) noooo zmizel.... ten nepotřebuju :-) mam starýho HP.... ale je furt v pohodě, asi to zrušil.... ty aukce za 1kč můžou bejt fest na hovno :-) a nebo ten monitor někdo koupil taky za korunu :-) To sem neviděl... :-) Ale jo za těch 76 kč si jí zasloužim.... :-) no ale prodejce asi nechápe... :-)
Sem vyhodil lithium a dostal sem nový... good... :-) No kdybych to prodával já, byl bych fest nasranej :-) za korunku :-) No to si děláš kozy... :-)
no já bych tu chybu neudělal... dal bych kup teď za okey price a nebo přihazovat o -10% price. od korunky hahahaha :-)

ale ještě má mlýnek na mák za 1kč https://aukro.cz/mlynek-na-mak-6997805349
jako to kvůli 90 kč bude ten mlýnek balit a chodit na poštu? no nekeke.... :-)
noooo kde je ten monitor? to si asi rozmyslel, nebo ho fakt někdo koupil za 1kč? :-) jestli jo tak se musí smát ale hoooodně :-)
bych chtěl vidět ten email aukru: vy čuráci..... dementi co jste to do prtele udělali :-) My nic... to vy jste to dával za korunku... a svět se změnil :-) jaksi to nefunguje jako dřív :-) a ty roboty co přihazujou v poslední minutě jsme si podali.... 8-?
Zajímavý že mě to taky nevyhodnotilo jako robota... sem přihodil 5x za minutu aleeee sem živej :-) s robotama to uměj... zajímavýýý :-)
díky robotovi sem si přihazoval sám sobě... protože přihazoval robot... a ten akro nepočítá... proto mi tam skákalo najednou dejte víc než 150 ok 333 víc 380.,- ok 444 :-)
vyhrál jste cena 1 kč :-) robot byl diskvalifikován :-)

pon říj 11, 2021 7:00 pm
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel

Ne furt mě to baví takovej zásek Sony Z5 compacty.... dneska sem zkoušel jak je na tom pokrytí metra ne 5G, to mě nezajímá :-) LTE.... Anděl---> Můstek geniální... mp3 stream 192kb/s bez chyby.... wow Můstek ---> jirka z poděbrad..... no u jiřího to skočilo na 2G Edge, ale furt to hrálo, tytyty jiříku :-)
Tam LTE chybí v metru :-) :-) u výlezu jinak fakt super.
v Metru jede LTE T-mobile na 1800MHz a taky 800MHz fachá to ale skvěle... good.

Aukci na černocha Z5 compact na ebay.de sem vyhnal na 110 Euro, ne já kupuju do 84 Euro, ale jo 110 sem tam střelil.... 111 vyhrál někdo.... :-) sem čekal větší bitvu, noooo takhle odpoledne v 16:00 ukončovat aukci je blbost, to musí bejt až po 20H, to se to šplhá i nad 200 Euro :-) pěkně po večeři :-) :-) chcali by to :-) po slovensky... :-)

Ale tak mi přišel další novej case original Sony.... i baterka nová za korunu přijde, tak sem ready na další "rebuild".... 4. kousek.
Obrázek

Obrázek
tentokrát má i samolepku jako pečeť že lcd je original... novinka :-)
Obrázek
bez blesku... leskne se jako zlato :-) zlatej základ.... pro zlatej motherboard...
vtipný je že sem už viděl i kopie toho loga na chipu od LCD... W aka M, přemejšlel sem co znamená, nooo vzhledem k tomu že mam schovaný 2 funkční walkmany W sony.... tak je to logo W walkman... podle mě :-) ale i to se už kopíruje... :-) dost blbě ale... každej kus originálu má to logo totiž jinak... :-) až taak jinak velký a různě posunutý... si to dávaj :-) Japonci.....
No to jen tak pro zajímavost.... originál od neoriginálu se pozná tak, že to co svítí zlatě- se ani nehne... i kdbys tlačil jako na hajzlu :-) kdežto neoriginály zpuclený maj jen pochomovanej měkkej hliník jako izolaci elektro magnetickou.... a ta se prohne jen jemným dotykem.... to je to šajze :-) fakt to nedrží v tý konstrukci.... děsný.... chce to vyskočit z tý konstrukce, po dotyku... no co to udělá při pádu :-) To je tim pádem jasný, vylosuješ si záruku na 24 měs ale ta se nevztahuje na tohle papáááá :-) vymyšlený je to celkem vychcaně :-) u neoriginálů se zárukou.... prodejci počítaj s tim že ti 100% upadne.... a čááááu :-) kámo i když za ty kopie daj lidi i přes 200 Euro... nasrat kámo :-) a furt je jich plnej Ebay atd... i Bazoš.... a Alfabetmobil atd shadow market... >:-@

Kvůli těmhle šmejdům, jo šmejdům pak jsou lidi nasraný na Sony.... ale Sony o tom neví nebo ví... ale když je někdo blbej tak je blbej :-) No blbý je jen že to hází špatnej mrak na Sony, protože ty lidi si fakt myslej že si koupili original Sony.... a přitom je to zpuclenina z Pakistanu s japan Imei a interier je celej fake..... :-)
Celý je to postavený na tom, že při sebemenším pádu se telefonu roztříská LCD.... a tim záruka končí.... pěkně hnusný :-) ale chytrý...

Obrázek
No výhoda tohodle packu je, že se nemusí nikdo srát s lepidlem :-) stejně to nikdy nepřilepíš tak, jako je přilepený tohle :-) ani omylem :-) opačně řečeno, to sklo se neodlepí ani kdyby ses posral :-)
Tohle je základ co se těší na original oficial motherboard.... to jen cvakne a je tam :-) zabydlenej.... jako doma.... pak flexi kábly opatrněěěě..... a další puzzle části. A bude další dokonalá renovace. 8-?
Nová kastle, chybí motor a interier :-) podvozek, rám je perfektní :-)

No ale tak sem juknul na bozoš... helemese... žluťásek a skrejvá se :-) když necháš ve vyhledávači "sony xperia z5 compact" neobjeví se :-)
musíš tam dát jen "sony z5 compact".... nááááhodou sem to tak zadal.... a pak sem ho nemoh najít :-) :-)
chybička... nevadí, já myslel že je prodanej... 1000,- oleeee tohle je original "pokud se nemýlim" Vinnetou :-)
tak píšu sms... a odpověď ihned, že je rezervovanej do neděle :-) tak sem nahodil psychologii... že mam 3 z5 compacty a hodil by se mi do sbírky :-) platim převodem ihned a zásilkovnu preferuju... další sms... noooo imei by nělo bejt fain :-) tak sem druhej v pořadí :-) co ze žluťase udělat bílýho koně... novýho??? joj :-) cenově závodního koně.... :-) ne žlutýho chcípáčka.... :-) na toho by si nikdo nevsadil, jen já :-)
litřík joj jestli se nemýlim a je to origo jestli se nemýlim :-) to je good :-) motor a interier.... ready 2 flash T-mobile :-)
https://mobil.bazos.cz/inzerat/14299337 ... ompact.php
jak píše- perfektní zvuk.... no jistěěěě proto je mam rád.... s AptX totálně nej.... FiiO BTR1 zesík AptX a pak Yamahy RH5-ma studio, nebo apple na jacka :-) fain fakt fain :-)
těžko vynaleznout lepší sound.... tohle nemá chybičku...
http://jazz-wr13.ice.infomaniak.ch/jazz-wr13-128

čtv říj 14, 2021 9:38 pm
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel

Ne Z5 compacty byly nabušený a jsou furt... sem asi po roce zjistil že má máti nějakej O2 Air bronzovej :-) omylem... tak sem si ho přivlastnil, takže na všech founech doma sem zapnul O2 TV... no tak co to tu máme... filmbox a filmbox premium... national geo, discovery.... okej, tak zapojíme z5 compacty :-) :-)
MHL kabely mam 2 1080p okej.... jo do prdele fachá to, prostě si nagraju co chci a pak přetočim reklamy... :-)
z5 compact rulezz.... takovej settop box :-) kvalita obrazu a zvuku dokonalá.... 1080p sound perfect.... a streamuje to z5 compact s MHL.... tajně :-) sice je to O2 Air ale jede na vodafonu... :-) ale jo tyhle 4 kanály jsou někdy zajímavý... a vlastně máš všechno ve full hd... 1080 ok záznamy.... je to šikulka.... má i H265 ne jen H264 bonus :-) vlastně nevim co mu chybí po 6 letech v prodeji.... nic :-) 5G? och k čemu???? rychlost je u LTE-A přes 100Mb/s.... k čemu 5G??? jen comedy.... marketingová comedy....

Teď sem se zakoukal do fotek jak tam je mitsubishi galant.... ty voleeee tam se sedělo tááák hustě.... neseděl sem v lepčí sedačce... vzadu.... jejjj....
to nemělo chybu.... na sezení sem šílenej... mam 2dvoj křeslo sklápěcí se středovou konzolí-loketka + na 2 nápoje místo---- je to komfort doma jako svině :-) kdysi sem si řikal že ho nechám přečalounit... protože se to už nevyrábí, a bohužel tam byla jen koženka... dát tam vínovou nebo medium modrou látku 50/50... tak by v kombinaci se zbytkem černý to vypadalo fakt hustě.... pak sem si to rozmyslel.... asi před rokem.... aleee asi to udělám.... :-) :-) sem se zase rozmyslel... už se fakt povrch rozpadá totál..... ale je to specialitka...komfort jako svině... :-) 3 fáze... normal, to mě nebaví je na druhý fázi sklopená do pohody.... záda i hlava je držená nohy na podnosu..... to je fain... a pak když vytuhneš, stačí přitlačit dozadu a je z toho postýlka :-) :-) 2 postýlky... ale dělený loketkou jako v autě :-) škoda že byla použitá ta koženka.... no chce to mikroplyš- semiš jo udělám to.... :-) ta sedačka nemá jinak chybu...
no joooo zachránim jí.... sem se byl podivat do sconta, kde sem jí kdysi dááávno kupoval---- jestli nemaj náhodou stejnou TV 2j křeslo... ani hovnooo :-) okej ale našel sem tam jednu single křesílko aleeee.... to mě bavilo hustě.... sem tam dováděl asi 20 minut :-) Geniální. sem si ho musel odsunout abych se pobavil... :-)
Hoooly shit tak to si děláš kozy... toooo je dost dobrý.... :-) to je hustý :-)
barva na hovno šedá.... jako moje vlasy, ale ty jsou víc sexy :-) ..... no neva.... to křeslo se houpe... do prdele... :-) tooo je hustý.... po 5 minutách jo je to hustý :-)
je to pohodlný feest a houpe se... sedíš čumíš a houpeš se... :-) :-) WTF to je good... je to bomba... navíc umí to křeslo rotaci 360° kolem svý osy.... :-) a samozřejmě sklápění a vyklápění.... noooooo tohle je hustý :-) komfortní a neposedný :-) to houpání je cool :-)

Bych chtěl 2dvoj sedačku s loketkou mezi a držákama nápojů, sklápšcí co mam, ale i rotační 360 kolem osy a jo houpací :-) :-) :-)
sem náročnej... :-) ne to houpání je boží :-) si připadáš jako v kočárku fakan... aleee ten komfort... :-) :-) moooc pěkný, sice jen pro hubený... ale to mi nevadí :-) je to těžkej komfort.... těžkej :-) :-) diktát komfortu.... těžkej diktát.... škoda barvy.... šedá.... modrá medium nebo vínová.... to bych i koupil.... :-) ta šedá je strašidelná....
inak jooo koncepce vyklápění, rotace 360 a houpání je skvělá.... je to bomba... potřebujete nějak pomoci neee.... tak sem si to křeslo přesunul abych moh rotovat 360 sklápět a vyklápět a pružit/ houpat se :-) to houpání je skvělý :-) no já si renovuju svoje... aleee to houpání chce táta :-) :-) to před rokem nebylo a je to prdel :-) je to bomba.... :-) jak z sci-fi.... sesle :-)

Tak další bránik... pivo v pivu.... hle ale už si byl skoro ve všech benzinkách 4 tu máme... tak jak teď :-) noooo neprší tak se budu maskovat a jedu celicou :-) na omv... tam sem dlouho nebyl... :-) a hoooooovno tak to je hustý OMV :-) tady vidíš až do análů OMV... :-) to si děláš kozy... :-)

Obrázek
celkem fain fotka na sony z5 compact :-) kurfa kde tu máte pifko :-)
to jsou asi ty boxy pro ty naše tekutiny do aut :-) tajný a tam to mixujou :-) víííc řepky vííííc EEEEE :-)

No tak nic... se člověk snaží bejt nenápadnej a hovno... tak jedu na mol... aaa kurfa nemam respirátor... do prtele tohle.... ale celica má šátek... černej jako pirát... tak sem si ho vzal.... řikám pani že sem rád že mam šátek... ona: mně je to jedno :-) :-) ok pivko máme... hurá :-)

Ale tak jako kdyby tu fotku získal terorista... tak tam dá bombu tam jak si luxuje auto... a čaaau :-)
Ne tohle je profláklá policejní benzínka, tady rádi byli poliši... :-) občas sem tam přijel i s celi a okej... maj info že sem z Barrandova... jinak by buznili :-) otázka je kde jsou teď když jim to zavřeli--- njn... chce to sledovat a používat mozek... :-)
já nechci nikomu dělat problémy a nechci aby je někdo dělal mně... tak.... kapišto? :-) nemam rád problémy... kdybysme se o tom nebavili problémy nexistujou... tak. 8-?

Ne dneska sem musel musel kvůli práci zajít za psycholožkou a odevzdat 2000,- se slevou 200,- :-) za kus papíru... okej...
10:30 start 13:30 finish... no prostě 240 otázek, z toho 80% sraček... ale tak já je beru poctivě i ty sračky :) :-) s každou otázkou si řikám si dělaj kozy nebo ne??? :-) co to je za pičovinu :-) sem na 100 z 240 a změnaaaa pozor teď inteligetní test... cooo :-) člověk nemůže dejchat v tom respirátoru... no nic sem nestih okej jedem... :-)¨
test číslo 1: a do hajzlu sem neposlouchal tu pindu... a vim kutfa hovnooo :-) tak moment... moment... jo jo tak fain a jedem... 2 -13 už mě to to nebaví... si řikám si připadám jak zvíře testovací... pro sebe hele dooost... ok- 13 ok pak klikaná něco jako joypad ale i s rallye trenažérem na nohy.... + tlačítka na vysokáý a nízký frekvence... no poprvý nic moc.... ta hra mě neba... pak prej že to pustí rychlejc :-) co žeeee :-) njn.... střelba... ne vy furt se snažíte se opravit... to nesmíte :-) no ale když vim že sem udělal chybu tak jí opravuju :-) ne to nedělejte :-) ok pokusil sem se neopravovat :-) další pokus ok... nooo jen tak tak.... no řikám helejte... tyhle joypady jsou jedna věc a druhá je real provoz nebo rallye.... to sem jí neřikal, ale kdybych si s ní dal závod v rallye stejný auto stejná pasáž... nedala by to.... ani hovno :-) no pikaču...
a neni nic lepšího než rallye jako test... ne pomalu a ne rychle prostě perfektně... zlatíčko, já ti dám klikat na batevný kolečka... ???!!!! si upadla ne????
ne chceš mi tvrdit že mačkání joypadů a šlapání nohou tohle tenhle shit že má nějakou souvislost s reálným řízením auta a životem? no nemá... a ty to víš... nebuď blbá...víš to---- jediný proč se jí dveře netrhnou je proto, že má zakázky... 2000,- za 1 člověka když sem tam byl tak nás tam bylo 5 a to jede od rána do večera... :-) :-) 2000.- sem 2000.- tam... ale rejžuje.... rejžuje solidně....

No je to rejžovací komedie... ale jo bodyguardy tam neměla... tak to je divný :-)

vtipný otázky... máte rád lidi ? ano / nejsem si jestej / neutrálně / rozhodně nevim / rozhodně ne :-) No to jsou složitý otázky jako ocásky.... no nevim no :-)
odpověděl bych tak či onak a za 5 minut bych odpověděl třeba jinak... :-) a o tom přemejšlim když to vyplňuju tu píčovinu... nejde to vyplnit reálně a realisticky... jen tak nějak, aby se to hodilo programu... ouuuukej

Ne já sem nikam nepospíchal, nikdo by mě neměl zkoumat.... ale jstli jiný ok... já sem to bral real, ale moh sem to brát jako comedy a zahrát si na běkoho jinýho ne sebe... :-) a prošel bych jako někdo jinej... 8-?

ne ty lidi co řídili třeba nachcaný atd... no tak ty jsou nervní to chápu--- ale ne já sem fakt v klidu :-) já chci ty lidi učit je řídit.... já sem schopmej řídit auto i na LSD... extáze je sranda proti tomu.... ne jako já fakt vim a umim... :-) věř nebo nevěř ale na LSD řídit umí fakt jen pár lidí.... a to sem já :-)
takže řešit hulení nebo pár pivek je prostě k smíchu... LSD je hardcore... :-) takže bacha bacha.... 8-?
Já jel na LSD kdysi z Modřan celicou co mam na druhej břeh vltavy... do Hlubočep, když sem dojel... vystoupil sem z auta a fakt sem se asi i modlil... tohle bylo drsný :-) :-) moje prdel se během cesty propadala skkrz sedačku dolu na zem... a jedeš dál... dáváš si bacha aby si nebyl divnej.... snaýíš se jest normálně, i když vidíš jen na 1 oko :-)
nejde používat oboje oči, mate to.... :-) wooow na LSD se nedá odhadnout pravá a levá strana--- vůbec.... ale jedu okej.... na 1 oko nejde na 2 ,,,, propadám se do sedačky celicy... totálně mam pocit že sedim na zemi :-) nechte mě prosim doject domu.... si řikám do píče.... tohle je moooc hustý :-) ale jo na 1 oko sem dojel a pak sem vystoupil z auta a řikám do píče..... kurfa do hajzlu.... tak tohle byla nejdrsnšjší jízda mýho života..... nikdy bych to neopakoval...... ale pár pivek a nebo hulení proti tomu je smšný.... tohle je jiná gamesa..... takže já sem tolerantní proti pár pivkům a jointům...... LSD je jinej kalibr....... fest
pak sem se rozhod že celica bude moje navždy.... bez ní bych to nedal... takže je moje. 706

on fakt jel.... a to mu to najelo asi jak jel :-) jo najelo a coo :-) v tu chvíli řešíš jiný věci.... aby ses trefil :-) 1 oko je zavřený :-) aby neznervozňovalo.... :-)
pak se propadáš do sedačky fest..... až na zem.... hoooly shit :-) drhneš o zem.... celica chce zastavit :-)
Hovnooo jedeš až do konce.... ok... jeď do konce okej...

kámoš Lášťa řiká ty krááávo on fakt jako že odjel na LSD??? já sem si myslel že si dělá prdel :-) neeeee ale joooo.... už vim :-)
Kámoš lášťa těží a těží co to dá.... a o tom to je.... magor ty voleeee... :-) ale mam ho rád :-)magora :-)

Naposledy upravil m1cr0n dne pát říj 15, 2021 5:08 am, celkově upraveno 1

pát říj 15, 2021 12:24 am
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel

LSD je hustá záležitost.... mrzelo by mě kdybych to nechápal--- ale já se s tim i řídil.... takže to chápu...
kdo to teda nechápe?
nechápeě nic...
>B-) 8-? >:(

pát říj 15, 2021 5:03 am
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel

Ok zpátky k baterkám.... ta co mi přišla za 1 korunu :-) je originál ten nebudu vybalovat, to je unikát.... :-)
Ten zůstane neorevřen.... jen pro porovnání, musel sem se tomu pánovi omluvit :-) že sem jí koupil za 1kč---- je mi to trapný, ale prej si nemam dělat starosti... dle jeho slov i žid když na něčem prodělal, tak se z toho poučil a pak vydělal :-) je tak krásná ta baterka že je škoda jí použít :-) neni třeba, ale někdy se bude hodit.
Obrázek

No ebay a všichi prodejci i u nás maj fakt divný baterky.... tvrděj že jsou original... aleeeee nekeke :-) nejsou.

Totiž podle mě to jsou všechno předělaný tyhle BlueStary polský
https://www.ebay.de/itm/273747654020
bude to tak.... jen nakopčej samolepku z originálu... takže ani rok výroby neni pravej.... někdy se trefjej s fontem, někdy fakt ne :-) pak je jasný že nejde o originál SONY. Sony má svuj original font... navíc nikdy ty baterky od nikoho nepřijdou takhle zapečený..... s varováním, originály se prodávaly jen takhle...
Noooo je to celkem prdel vidět co se děje... tam kde sem jí koupil jakoby original na ebay tak už neexistujou
https://www.ebay.com/itm/174088027151
Zmizelo hooodně nabídek existovaly i nějaký německý kopie.... nejsou... What a.... :-)
Ne jo podle mě to byly všechno přelepený polský Bluestary....

Těžko říct... ale je v těch baterkách dooobrej bordel :-) mega.... nikdy to neni orginal asi.
Já sem jí dal zátěžovej test... mega.... a prohrála.... test: MHL stream 100% baterka a filmy do TV.... při tom se má i nabíjet... což originály dělaj, a držej.... můžeš se dívat cca 5 hodin kdežto u neoriginálu max 3 hodiny... a má dost.... tohle je drsnej test, baterka se vybíjí z hurta a přitom se i dobíjí.... no neoriginaly to nedávaj :-) rozdíl je cca 2 hodiny při MHL. Jinak ale fachá fain, když jí člověk tak drasticky netestuje :-) to je vzorná... aleeee neni tak dobrá... je v tom prostě rozdíl.
No je to morbidní test.... baterka se vybíjí a přitom dobíjí.... cílem je aby se vybíjela co nejmíň.... original se vybíjí míň, neorigo ne. nedobíjí vůbec, i když ukazuje že jo, To nedává....ty originály jsou prostě chytřejší.... divný :-)
Stream 1 filmu ve fullHD přes MHL ze 100% máme 74-78% baterie original cca 5 let stará :-) Kdežto ten samej film s kopií nová baterie ukáže 54-58% kapacitu. Drsný....
někde je chybička.... buďto v náplni baterie- carbon a nebo v lithiu, nebo v obou....
No ale kdo mobil takhle používá.... jen já :-) při normálním použití je ta neorigo v cajku, 2 dny dá okej.... jen nedává extrém....

Ale jo tak nejhorší je když ti baterka odejde a nevíš co ti tam kdo dal... každej bude tvrdit že je to original :-) no neni.... :-) ale budiž.... když se mu jí tam povede zacvaknout.... a když mobil nebude buznit pak.... 20% stucked atd....

No tak kdo má originály? kecáte.... nikdo už totiž neví a nejde to "skoro" poznat.... samý šmeliny.....
https://www.ebay.com/itm/202481962949

No tak nápad by to nebyl špatnej přidat z 2700mAh nooo ne že by to nestačilo.... aleee zase si nejsem jistej jestli to neexploduje :-) :-) z ničeho nic :-)
https://www.ebay.com/itm/274769226704
3300mAh zajímavý.... boom :-) by mě zajímalo jestli by těch 3300mAh ukázal i software.... 50/50 :-)
https://www.ebay.com/itm/114932894568
Tyhle neuměj ani napsat LI-ion..... aleee je teoreticky možný možnááá tam narvat 4400mAh a pak boom :-) :-)

pon říj 18, 2021 10:10 pm
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 550 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 33, 34, 35, 36, 37