Náš portálfotogaleriechat [0] KontaktSrazyWiki

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 537 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 32, 33, 34, 35, 36  Další
Subaru XV Yoshimura + Celica Blue GTi 1989 
Autor Zpráva
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel

prostě sem chráněnej a neřeknu nic.... takže tak... a tak to prostě je.... a neserte se do mě..... jen budete mít probém.... nechte to bejt....
cokoliv dál jde mimo mě... co by někdo chtěl řešit..... tak asi.... nevyřešíš nic.... odloží se to..... a znova to nezkoušej.... stejně se to odloží....
hraješ si s panáčkem kterýho neznáš.... a on si nerad hraje...

tuhle hru nemůžeš vyhrát :-) jen si jí zahrát.... no nejde to.... sorry....

sob srp 28, 2021 7:12 am
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel

Ten jeden Z5 compact je zlobidlo.... je dokonalej, aleee podle nálady tam skáče na lištičce ikonka ucha... jako že si myslí že je tam připojenej jack a sluchátka... jenže si nařídíš budík řekněme na 9... zbudí, přesuneš na 9.30 a nezbudí :-) :-) :-) fatal error. prostě kixne audio výstup z repráčků i jacku... aleee funguje bluetooth audio out :-)

zajímavej kix... sem se bavil s bráchou, a asi je možný že ten telefon někdejší majitelka použila tak, že u moře tam prcla slanej jack od vody a tim to pojebala. Nebo tam rvala jinej konektor... divný :-) náhradní mam novej. Tak ho taky teda rozeberu a složim.... ještě mě napadlo WD40 :-) měl sem hovor s jednim majitelem z5 compactu a ten wd40 nastříkal přímo do repráčku :-) :-) noooo tak takovou šílenost bych neudělal.... aleeee do jacka možnáááá :-) neeee vyměnim ho. Ale pak už člověk chápe proč se výrobci zbavujou jack konektoru.... protože je někdo, nějaký vemena systematicky ničej :-) :-) nevim co tam strkaj... 8-?
řešení.... restart founu a zvuk fachá :-) pěkná blbina.... takže udělám pitvu a výměnu.
jack se prozrazuje sám... ikonkou ucha a navíc když se připojujou nebo udpojujou sluchátka, slyšíš "křupance" je tam něco špatně... kontakt. Zajímavý je to že je to spojený i s audio repráčkama přímo v mobilu a umí je ta chyba vypnout... What a fuck :-) zkoušel sem softwarově to povypínat.... nene, tohle je HW.... jack.

jinak jak si pojebat foťák a funkce u mobilu... to byl ten kousek co sem ho přestěhoval do růžovky... sem netušil že se v tom ten němec vrtal :-) šasy bylo ale použitelný nový, takže je dokonalej.... neotvírejte bootloader.... ne ne a ne!
https://www.xda-developers.com/sony-xpe ... ix-camera/

DRM.... zajímavá zkratka... když sem zkoušel flashovat první Z5 compact co měl otevřenej bootloader a věděl sem prt ... tak zmizelo IMEI a nešlo z něj volat.... wifi a všechno fachalo... foťák sem nezkoušel, asi by byl k.o. tak sem ho rozebral jemně a tim sem se naučil je i skládat---- a mam ho na díly :-) člověk se poučí.... hodí se ten jack konektor :-) všechny střeva se můžou hodit, krása na tom founu je že se dá pochopit a každej si může složit novej....
pak ho máš ještě radši než by byl složenej ve fabrice, když to umíš stejně :-) pak je to osobní... :-)
no tak jeden sem složil perfektně... až se divim zkusim druhej, nový šasy na procvičení.... a pak se vrhnu třetímu na ten jack.... a jeden z nich pude do světa.... jo ještě zkusim novou baterku... jeden z nich by jí rád... a zkusim porovnat, baterky držej celkem hustě. Ale jo chce to mít 3 founy, pak se daj porovnávat displaye a baterky atd... s jednim founem neporovnáš nic. Takže baterka je špatná asi tak, když vezmeš 2 totožný founy, nabiješ je na 100%, zablokuješ komunikaci, povolíš jim totožný programy- resp je naklonuješ a necháš je na wifi zapnutý.... přijdeš druhej den a podiváš se kolik maj .... jeden má -2% a druhej -20% práci neměli... odpočívali.... oba stejně, jeden ale odpočíval parádně, druhej měl zlýýýý sny :-) 20% vs 2% je dooost, měl drsný sny :-) tak pak je to jasný :-) ten co měl ty drsný sny... zpocený :-) potřebuje novou baterku :-) pak bude machrovat---- :-)

Pak je zajímavý jak mobily dělaj zvuk... sony ho dělaj tak když maj stereo repro, že to rozvibruje i sklíčko resp. lcd panel :-) zvuk se šíří a využívá se prostor pod displayem... takže display sklíčko vibruje celkem drsně :-) Z5 compact, XZ1 compact... jakmile sklíčko nedolejhá, je špatně přilepený, tak slyšíš 1 repráček víc hlasitějc... než druhej... maj hrát totožně.... takže pak už neni foun vodotěsnej a někdo se v něm hrabal... a blbě :-) display se nesmí hnout ani o milimilimili když se na něj přitlačí.... jakmile jo, je tam mezera... uniká vzduch a audio zní líp z jedný strany...L/R
Nooo jinak řečeno sony využívaj jako audio rezonanční prostor prostě prostor celýho displaye... a jakmile je špatně přilepenej... tak je to to v prdeli :-)
pak jsou výrobci jako Lenovo co mam tablet Wu-chan resp. Motorola... a ty to udělali tak že nechali 1 repráček... aleee dali ho do velkýho celkem boxu.... a zvuk se nešíří a nevibruje skrz LCD/ sklo.... má svuj box. neni to stereo... aleeee prostě display se ti neodlepí :-) tou rezonancí...

je to to samý jako v autě... fuji live sound nejde mimo svý boxíky.... v celice.... nerozdrnčí dveře atp.... kdežto druhej sound system subaru ty dveře využívá... ten prostor... jako sony pod lcd v mobilech :-) pak jde o to ten sound usměrnit ve dveřích... protože je fest zmatenej a dost vibrační... 8-? v autě to drnčí... vibrace ty dveře a plasty nedávaj... a to samý asi nedává lepidlo displaye pod sklem... njn...

V autě se to dá upravit... člověk sám nebo spc firmou... to neni problém, když má člověk sluch.... výtečnej. aleeee v mobilu :-) sorry.... to neupravíš.... to jen pochopíš....

pak se můžeme bavit o tom kdo chce víc chipů? výrobce aut nebo výrobce mobilů :-) :-) no oba nerozhodně stejně :-) komedianti....

PS: technickej.... je možný starý chipy procesory atp recyklovat??? o tomhle sem nikdy neviděl a neslyšel... chtělo by to nějakej dokument co to vysvětlí... 8-?
No prostě abych to pochopil i po 4 pivkách... i když nejsem jeliman :-) No ono jde defakto všechno recyklovat... jen u procesorů, ramek atp... ne??? kecky...
jen to lidi dobrovolně házej do elektroodpadu... :-) a maj velký kulový :-)

jop napsal sem to hezky.... tak sem zvědavej...
Ne mě by prostě zajímalo co se stane s tim elektroodpadem... ale přesně... kdo to dělá atd... super dokument "EX-ELECTRO".... i název máte??? :-) EX- electronica taky by šel.... :-) jo rád bych se na to podival... kam prostě jde stará elektronika... a jak se dá využít některá... to by byl super dokument...!!!! super prostě.... i mojí 90 letou babičku by to zajímalo... :-) a to si nedělá prdel...

S babičkou je prdel... ono je jí smutno je hnusně... ale tak když se stavim je pak prdel... buďto ode mě nebo nečekeaně od ní :-)
Sem něco dělal na zahradě dostal sem utopence :-) babi nevěděla na co se dívat... dřív si vybírala... ale už ne... tak to nějak přepíná a vytuhne... ale tak sem tam byl já... tak se budeme dívat tady na ten thriller Forda a tu druhou... hele máma mi řikala že se mam dívat na něco jinýho, no minule jsme se dívali na bitvo o británii... ty letadla :-) a to si neusnula... a taky by ti to zakázali :-) :-) tak si dáme tohle :-) děsivej film fakt vláčnej, málem sem v půlce vytuhnul :-)
ale přepínal sem to na jinej pořad místo reklam... takže jsme sledovali 2 filmy zároveň :-) místo reklam... a babička si v 90+ letech chytila tu postavu svlečny z filmu místo reklam a a zakomponovala jí do toho thrilleru :-) Prej to byla ta těhotná!!!! to je ona :-).... no taaaa.... babi cožeee :-) :-) ta byla z jinýho filmu :-) To kecáš :-) No je to tak ta tam byla místo reklam :-) :-) A haaaa..... tak teď už tomu vůbec nerozumim... no neboj já taky ne... :-)
A ve vrcholu filmu byl záběr na něco co visí.... a babi: !!!!" vemeno!!!!!" vykřikla... babiiii cožeee :-) :-) :-) jaký vemeno? to byl kus skla ze zrcadla... nooooo já sem viděla vemeno... sem si řikala co tam dělá koza :-) :-) babi ty si ale vemeno :-):-) :-) vemeno doooo prdele.... .... ne je s ní prdel... někdy perlim já někdy babi.... ale je smutná v tomhle hnusným počasí... jo ale prdel si dáme :-) 8-? Honzíku jak mi to řikáš ty vole :-) :-) sem snad nějakej vůl :-).... Na 90 let je brutální :-)
pak tam byl y upoutávky jako na film něco jako "dnes zemřeš" babi dneska ne... je ti to jasný :-) Ne dneska ne ale už mě to tu nebaví... aleeee ty vemeno :-)
zatim jí nechválim moooc... ty vemeno :-) aleeee ona kecá... kecky kecky... měla by dát 92---- je hustá :-)
Ne to dá... musí si zaplavat v bazénu... ten bude tak v listopadu... to dá :-) ale musej jí lidi rozveselit... je to vemeno :-) :-)
Rozveselit... o to jde... no mě by měla taky nějaká sexy svlečna rozveselit... :-) ale tak nebudu myslet na sebe ale na babi 90+ let... tu nerozveselí.... děvčátko... já jo :-)

Ale jo sere mě poslouchat že už mě to nebaví atp... to mě nebaví to samý tak 10 let... aleee hovnooooooo :-) v klidu nezemřeš :-) vždycky zemřeš v neklidu :-)
jestliže chceš zemřít... tak...
Tak mě už zvou na 3. injekci a ty Honzíku nemáš ani jednu... heleeee.... o tom jsme si povídali nech to bejt... buď veselá.... okej? noo jo... ty magore :-)

hele babi už je jim totálně jedno čim byl kdo očkovanej... jen chtěj píchat dál .... vopíchat všechny... :-) ideálně.... všechny v databázích... voprcat... :-)
jen aby to hrálo s těma desinformačníma smyšlenýma datama----
u mě neexistuje aby kdokoliv použil mý data.... odsral by to... fest...

já to vidim tak že je mi to totálně u prdele :-) a nevim kdo mi neni totálně u prdele.... tim si nejsem jistej.... :-) to se uvidí časem...
lidi musej pochopit co to je M1cr0n a nebo dělat že neni... 8-? ale hlavně by mě něměli lidi srát.... pak je naseru o to víc.... takže tak asi. Zdar.

No nechal bych to v klidu... kdyby byl problém... tak no comment... mně nezáleží na nikom a na ničem... jen na majetku pozemcích a prachách :-)
+ jo i pěkná holka se tam vejde.... :-) Hellou zrovna to tu zpívaj v muzice... no takže na tebe seru :-)
Tak to nevyšlo nová :-)

No snažej se...
očkávaj data..... ideálně GPS navi.... :-) to se asi posrali........................NO CHANCE............................
http://5.135.183.124:8425/stream
ASS fuckers.....
use this shit.... :-)

tak ten shit je vyřešen.... teď už jde jen o to kdo a co chce řešit se mnou.... ne sem tu omylem aleee pozor... na klid
ne se mnou se nic řešit nedá... já zavolám a pořešim... tak.
http://streaming.radio.co/s5f36b8035/listen

Nelíbí se a co si vylízat prdel???? '!!!!!!!!

nebudu se s nikym bavit.... pohoda je pohoda... takže tak. čuráci......
jsi mimo kámo.... :-) no to nedáš.....

Jooo jsou vlezlý dost... co je vlezlý dost dá se vyhodit do luftu.... a to fofrem... joooo vlezlý jsou... to je pravda...

Ale jo tak to zkoušej... :-) no nejde to sem dát fain... ne tak j to bordel :-)

úte srp 31, 2021 10:27 pm
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel

takže znova nemáte na nic nárok jen se můžete pomodlit :-)

stř zář 01, 2021 5:03 am
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel

n jeden Z5 compact je zlobidlo.... je dokonalej, aleee podle nálady tam skáče na lištičce ikonka ucha... jako že si myslí že je tam připojenej jack a sluchátka... jenže si nařídíš budík řekněme na 9... zbudí, přesuneš na 9.30 a nezbudí :-) :-) :-) fatal error. prostě kixne audio výstup z repráčků i jacku... aleee funguje bluetooth audio out :-)

zajímavej kix... sem se bavil s bráchou, a asi je možný že ten telefon někdejší majitelka použila tak, že u moře tam prcla slanej jack od vody a tim to pojebala. Nebo tam rvala jinej konektor... divný :-) náhradní mam novej. Tak ho taky teda rozeberu a složim.... ještě mě napadlo WD40 :-) měl sem hovor s jednim majitelem z5 compactu a ten wd40 nastříkal přímo do repráčku :-) :-) noooo tak takovou šílenost bych neudělal.... aleeee do jacka možnáááá :-) neeee vyměnim ho. Ale pak už člověk chápe proč se výrobci zbavujou jack konektoru.... protože je někdo, nějaký vemena systematicky ničej :-) :-) nevim co tam strkaj... 8-?
řešení.... restart founu a zvuk fachá :-) pěkná blbina.... takže udělám pitvu a výměnu.
jack se prozrazuje sám... ikonkou ucha a navíc když se připojujou nebo udpojujou sluchátka, slyšíš "křupance" je tam něco špatně... kontakt. Zajímavý je to že je to spojený i s audio repráčkama přímo v mobilu a umí je ta chyba vypnout... What a fuck :-) zkoušel sem softwarově to povypínat.... nene, tohle je HW.... jack.

jinak jak si pojebat foťák a funkce u mobilu... to byl ten kousek co sem ho přestěhoval do růžovky... sem netušil že se v tom ten němec vrtal :-) šasy bylo ale použitelný nový, takže je dokonalej.... neotvírejte bootloader.... ne ne a ne!
https://www.xda-developers.com/sony-xpe ... ix-camera/

DRM.... zajímavá zkratka... když sem zkoušel flashovat první Z5 compact co měl otevřenej bootloader a věděl sem prt ... tak zmizelo IMEI a nešlo z něj volat.... wifi a všechno fachalo... foťák sem nezkoušel, asi by byl k.o. tak sem ho rozebral jemně a tim sem se naučil je i skládat---- a mam ho na díly :-) člověk se poučí.... hodí se ten jack konektor :-) všechny střeva se můžou hodit, krása na tom founu je že se dá pochopit a každej si může složit novej....
pak ho máš ještě radši než by byl složenej ve fabrice, když to umíš stejně :-) pak je to osobní... :-)
no tak jeden sem složil perfektně... až se divim zkusim druhej, nový šasy na procvičení.... a pak se vrhnu třetímu na ten jack.... a jeden z nich pude do světa.... jo ještě zkusim novou baterku... jeden z nich by jí rád... a zkusim porovnat, baterky držej celkem hustě. Ale jo chce to mít 3 founy, pak se daj porovnávat displaye a baterky atd... s jednim founem neporovnáš nic. Takže baterka je špatná asi tak, když vezmeš 2 totožný founy, nabiješ je na 100%, zablokuješ komunikaci, povolíš jim totožný programy- resp je naklonuješ a necháš je na wifi zapnutý.... přijdeš druhej den a podiváš se kolik maj .... jeden má -2% a druhej -20% práci neměli... odpočívali.... oba stejně, jeden ale odpočíval parádně, druhej měl zlýýýý sny :-) 20% vs 2% je dooost, měl drsný sny :-) tak pak je to jasný :-) ten co měl ty drsný sny... zpocený :-) potřebuje novou baterku :-) pak bude machrovat---- :-)

Pak je zajímavý jak mobily dělaj zvuk... sony ho dělaj tak když maj stereo repro, že to rozvibruje i sklíčko resp. lcd panel :-) zvuk se šíří a využívá se prostor pod displayem... takže display sklíčko vibruje celkem drsně :-) Z5 compact, XZ1 compact... jakmile sklíčko nedolejhá, je špatně přilepený, tak slyšíš 1 repráček víc hlasitějc... než druhej... maj hrát totožně.... takže pak už neni foun vodotěsnej a někdo se v něm hrabal... a blbě :-) display se nesmí hnout ani o milimilimili když se na něj přitlačí.... jakmile jo, je tam mezera... uniká vzduch a audio zní líp z jedný strany...L/R
Nooo jinak řečeno sony využívaj jako audio rezonanční prostor prostě prostor celýho displaye... a jakmile je špatně přilepenej... tak je to to v prdeli :-)
pak jsou výrobci jako Lenovo co mam tablet Wu-chan resp. Motorola... a ty to udělali tak že nechali 1 repráček... aleee dali ho do velkýho celkem boxu.... a zvuk se nešíří a nevibruje skrz LCD/ sklo.... má svuj box. neni to stereo... aleeee prostě display se ti neodlepí :-) tou rezonancí...

je to to samý jako v autě... fuji live sound nejde mimo svý boxíky.... v celice.... nerozdrnčí dveře atp.... kdežto druhej sound system subaru ty dveře využívá... ten prostor... jako sony pod lcd v mobilech :-) pak jde o to ten sound usměrnit ve dveřích... protože je fest zmatenej a dost vibrační... 8-? v autě to drnčí... vibrace ty dveře a plasty nedávaj... a to samý asi nedává lepidlo displaye pod sklem... njn...

V autě se to dá upravit... člověk sám nebo spc firmou... to neni problém, když má člověk sluch.... výtečnej. aleeee v mobilu :-) sorry.... to neupravíš.... to jen pochopíš....

pak se můžeme bavit o tom kdo chce víc chipů? výrobce aut nebo výrobce mobilů :-) :-) no oba nerozhodně stejně :-) komedianti....

PS: technickej.... je možný starý chipy procesory atp recyklovat??? o tomhle sem nikdy neviděl a neslyšel... chtělo by to nějakej dokument co to vysvětlí... 8-?
No prostě abych to pochopil i po 4 pivkách... i když nejsem jeliman :-) No ono jde defakto všechno recyklovat... jen u procesorů, ramek atp... ne??? kecky...
jen to lidi dobrovolně házej do elektroodpadu... :-) a maj velký kulový :-)

jop napsal sem to hezky.... tak sem zvědavej...
Ne mě by prostě zajímalo co se stane s tim elektroodpadem... ale přesně... kdo to dělá atd... super dokument "EX-ELECTRO".... i název máte??? :-) EX- electronica taky by šel.... :-) jo rád bych se na to podival... kam prostě jde stará elektronika... a jak se dá využít některá... to by byl super dokument...!!!! super prostě.... i mojí 90 letou babičku by to zajímalo... :-) a to si nedělá prdel...

S babičkou je prdel... ono je jí smutno je hnusně... ale tak když se stavim je pak prdel... buďto ode mě nebo nečekeaně od ní :-)
Sem něco dělal na zahradě dostal sem utopence :-) babi nevěděla na co se dívat... dřív si vybírala... ale už ne... tak to nějak přepíná a vytuhne... ale tak sem tam byl já... tak se budeme dívat tady na ten thriller Forda a tu druhou... hele máma mi řikala že se mam dívat na něco jinýho, no minule jsme se dívali na bitvo o británii... ty letadla :-) a to si neusnula... a taky by ti to zakázali :-) :-) tak si dáme tohle :-) děsivej film fakt vláčnej, málem sem v půlce vytuhnul :-)
ale přepínal sem to na jinej pořad místo reklam... takže jsme sledovali 2 filmy zároveň :-) místo reklam... a babička si v 90+ letech chytila tu postavu svlečny z filmu místo reklam a a zakomponovala jí do toho thrilleru :-) Prej to byla ta těhotná!!!! to je ona :-).... no taaaa.... babi cožeee :-) :-) ta byla z jinýho filmu :-) To kecáš :-) No je to tak ta tam byla místo reklam :-) :-) A haaaa..... tak teď už tomu vůbec nerozumim... no neboj já taky ne... :-)
A ve vrcholu filmu byl záběr na něco co visí.... a babi: !!!!" vemeno!!!!!" vykřikla... babiiii cožeee :-) :-) :-) jaký vemeno? to byl kus skla ze zrcadla... nooooo já sem viděla vemeno... sem si řikala co tam dělá koza :-) :-) babi ty si ale vemeno :-):-) :-) vemeno doooo prdele.... .... ne je s ní prdel... někdy perlim já někdy babi.... ale je smutná v tomhle hnusným počasí... jo ale prdel si dáme :-) 8-? Honzíku jak mi to řikáš ty vole :-) :-) sem snad nějakej vůl :-).... Na 90 let je brutální :-)
pak tam byl y upoutávky jako na film něco jako "dnes zemřeš" babi dneska ne... je ti to jasný :-) Ne dneska ne ale už mě to tu nebaví... aleeee ty vemeno :-)
zatim jí nechválim moooc... ty vemeno :-) aleeee ona kecá... kecky kecky... měla by dát 92---- je hustá :-)
Ne to dá... musí si zaplavat v bazénu... ten bude tak v listopadu... to dá :-) ale musej jí lidi rozveselit... je to vemeno :-) :-)
Rozveselit... o to jde... no mě by měla taky nějaká sexy svlečna rozveselit... :-) ale tak nebudu myslet na sebe ale na babi 90+ let... tu nerozveselí.... děvčátko... já jo :-)

Ale jo sere mě poslouchat že už mě to nebaví atp... to mě nebaví to samý tak 10 let... aleee hovnooooooo :-) v klidu nezemřeš :-) vždycky zemřeš v neklidu :-)
jestliže chceš zemřít... tak...
Tak mě už zvou na 3. injekci a ty Honzíku nemáš ani jednu... heleeee.... o tom jsme si povídali nech to bejt... buď veselá.... okej? noo jo... ty magore :-)

hele babi už je jim totálně jedno čim byl kdo očkovanej... jen chtěj píchat dál .... vopíchat všechny... :-) ideálně.... všechny v databázích... voprcat... :-)
jen aby to hrálo s těma desinformačníma smyšlenýma datama----
u mě neexistuje aby kdokoliv použil mý data.... odsral by to... fest...

já to vidim tak že je mi to totálně u prdele :-) a nevim kdo mi neni totálně u prdele.... tim si nejsem jistej.... :-) to se uvidí časem...
lidi musej pochopit co to je M1cr0n a nebo dělat že neni... 8-? ale hlavně by mě něměli lidi srát.... pak je naseru o to víc.... takže tak asi. Zdar.

No nechal bych to v klidu... kdyby byl problém... tak no comment... mně nezáleží na nikom a na ničem... jen na majetku pozemcích a prachách :-)
+ jo i pěkná holka se tam vejde.... :-) Hellou zrovna to tu zpívaj v muzice... no takže na tebe seru :-)
Tak to nevyšlo nová :-)

No snažej se...
očkávaj data..... ideálně GPS navi.... :-) to se asi posrali........................NO CHANCE............................
http://5.135.183.124:8425/stream
ASS fuckers.....
use this shit.... :-)

tak ten shit je vyřešen.... teď už jde jen o to kdo a co chce řešit se mnou.... ne sem tu omylem aleee pozor... na klid
ne se mnou se nic řešit nedá... já zavolám a pořešim... tak.
http://streaming.radio.co/s5f36b8035/listen

Nelíbí se a co si vylízat prdel???? '!!!!!!!!

nebudu se s nikym bavit.... pohoda je pohoda... takže tak. čuráci......
jsi mimo kámo.... :-) no to nedáš.....

Jooo jsou vlezlý dost... co je vlezlý dost dá se vyhodit do luftu.... a to fofrem... joooo vlezlý jsou... to je pravda...

Ale jo tak to zkoušej... :-) no nejde to sem dát fain... ne tak j to bordel :-)

No tak to čumim... tady se jakoby stal problém.... co se nikdo nestal... ::-) jen omylem... tak ty vole ticho tu bude a držte huby a kurfa ticho....

Tady se slavilo a moooc a omlouváme se.... sorry... díky.... prosim nechte to bejt díky....

mĚ TU NENAJDEŠ A NIKDO MĚ TU NENAJDE.... :-) ČAU...

Naposledy upravil m1cr0n dne stř zář 01, 2021 6:16 am, celkově upraveno 1

stř zář 01, 2021 5:06 am
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel

Tak jo nová hra.... nemáme značku... okej ne je mi smutno... dej si to na 100%
tak a jeď jako kombajn... čeče.... jo dává to... otázka je kdy má volno??? má snad volno....
divný je že ten človíček pokračuje.... a kutá dál :-) nevim co.... ale snaží se....

Noooo já si nepřju nic jinýho než aby CROSS club zdechnul.... protože ten sráč mi kdysi řek něco co mi nikdy neměl číct... a bráchovi taky.... takže FINITO,,,,
zasloužíte si skončit... K.O.

Nasrals mě---- bráchu a si čurák... končíš, ale to sem ti řikal kdysi.... posrals to.... šmejde...
M1CR0N to si zapamatuj.... protože na toho nemáš.... kokote... zkus to si v píče kámo....
ten má dočerpáno a nebude se bavit s kokotama.... ani omylem....
v levo vidíš jeho auto... ne nebude se s tebou bavit... vůbec ne... hele nechápeš jeho hru??? vyser se nato..... nehraj tuhle hru... a nebo joooo hraj jí ale nedáš to.
Vystčel to.....
Tak jo parchanti chci tu mít klid.... hrajte si jak chcete..... já si budu tAKY HRÁT... JAK NECHCETE.... JÁ SI HRAJU JAK CHCI.... SORRY....
POCHOPILI JSME SE? JÁ SI HRAJU .... CHÁPEME SE???? NE NECHÁPOU TO nejsem tu... A NEBUDU....

nIKDO SI U NEBUDE GRÁT NA HRU KDO JE LEPŠÍ NEŽ KDOKOLIV..... NIKDO NEMŮŽE BEJT LEPŠÍ NEŽ FOGI,,,, A NIKDY NESER REALITU.... NIKDY!!!!

REALITU MUSÍŠ VLASTNIT.... a pak o ní hraješ.....
n tuhle gru už babinehraje .... :-) co hrát....

babi ty voleeeee..... tady to bude masoooo... a já musim zmizet.... :-) babi ty voleeeee.... coooo že co j za ptoblém :-)to pako luft jasně :-)

ale nikdo tě neotravuje.... song a pohoda..... hustýýýý :-)

stř zář 01, 2021 5:24 am
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel

Včera mi dorazil kompletní original Sony LCD s rámečkem nááádhera.... tak sem si řikal že ten pobušenej z ebaye renovuju....
+ nová kopie baterky.....
Ta baterka je mega shit.... je s tim sraní u z5 compactu mega... nejen že nejde původní vyndat.... člověk se s tim pere s kudlou.... pak jo nalepil sem novou baterku lepící páskou 3M.... pak sem mobil složil dokonale... a už jen zapojit ten konektor od baterie... nende to nende.... ani omylem.... no to si děláš kozy???!!!
Pak sem ten flexi kablík utrhnul samozřejmě.... takže sem koupil lithium nový co hned vyhazuju... solidní recyklace....
pak sem ten urvanej konektor zkusi obráceně... a zacvaknul se... :-) Ty hovada debilní udělali ty konektory obráceně!!!! n tomu řikám kopie baterky.... no to si děláš kozy---
A že se jich prodává hoooodně :-) :-) by mě zajímalo kdo to nevyhodil.... WFT :-) no tak člověk se chytil....

Ale ok dávám původní baterku original sony.... a zapínám.... všechno fachá, jen sem si všim že na desce visel mikroskopickej kousek utrženej.... fakt mikroskopickej... ale bylo tam zlato... tak k čemu to bylo??? zapínám, a wifi jde ale neni možný se připojit :-) telefonování jde ale data nejdou :-) Doooo prdele tak sem pokurvil druhou desku Z5 compact..... aleeee zase bude vidět rozdíl.... ty originály EU maj jeden chip místo "sony" takovej "žlutej s krví".... fakt zajímavý.... vypadá to jakoby ta krev tekla z chipu....
ale maj to všechny oficiální :-) divný :-)
No jako nasralo mě to.... ale cooo.... stojí to pár kaček, je to hobby, a zase sem chytřejší.... neorigo baterky nebrat... když je neuměj nakopčit kokoti. Obrácenej flex konektor???!!!! Tak to chce nějakýho crashera.... za pár kaček a potřebuju jen desku.... nebo je jako náhradní jako hustý je že ten display s rámečkem jako pack to drží.... sem to zkoušel silou fak silou tlačit jestli se neodlepí od rámečku.... ani hovnooo :-) kvalitka. Dřív Sony prodávali jen lcd s dotykem.... aleeee pak zjistili že to nikdo neni schopnej přilepit pořádně, tak pak začali dělat pack už zalepenej i s rámečkem.... drží fakt hustě :-)

Tak sem chtěl složit 3. kousek dokonalej jako novej a prdlajs.... jop sehnat poničenej oficial kde je celá deska.... IMEI to prozradí...

Brácha dneska psal.... jak má 2x XZ1 compact.... 1 žurnalistickej se special firmwarem... nebyl na prodej určenej tak sem mu poslal jak si ho přeflashovat na oficial CZ T-mobile.... otázka je jestli to pude, ale asi jo... :-) aby měl android 9.... ten žurnalistickej je bloklej na 8.
Pak má druhej pašovanej s firmwarem Hong Kong..... nejnovějším, aleeeee má otevřenej bootloader a dneska zkoušel Gpay.... a přišlo mu tohle:
Obrázek
Tak mu řikám, no banka si myslí že si číňan... na dovolený podle tvýho IMEI a firmwaru :-) v číně je google blokovanej :-)
Zajímavý..... a pořád to řikám neotvírejte ty bootloadery.... nebo se z toho poserete :-)

Ale jo pak sem pochopil resp. myslim že sem vyřešil u druhýho founu to jak tam skákalo ucho.... jack... rozebral sem ho a koukám na jacka zevnitř... noooo je tam taková destička datová.... zajímavá pod jackem a ta má bejt ohlá, aby se nedotýkala repráčku.... jenže byla rovně a dotýkala se repráčku.... takže tam vznikal zkrat.... bordel :-) sem jí ohnul jako Bender... a zdá se že je to opravený :-) ------ no asi joooo :-) i v servisu u sony udělaj někdy chybu... pak to blblo....a dokázalo to vyřadit i repro v mobilu.... jak se to dotýkalo.... good :-) chyba nebyla v tom že by se podělalo něco v konektoru... aleeee uvnitř kam neni vidět.... to někdo blbě složil.

+ asi to i dost žralo baterku.... ten zkrat... to se mohlo dotýkat třeba 10x za 5 hodin resp. kdykoliv s mobilem někdo manipuloval... .... ale jo opraveno :-) kokotovina :-)
ucho... sem si řikal ty vole tak to mě někdo odposlouchává :-) asi ale dost nápadně :-) Jako dostat se do toho founu nebylo easy... precizně zalepenej... a i šroubovanej...
jen jack jim tam u sony vyklouznul.... 8-? sralo mě to tak 3 měsíce až půl roku.... sem jak idiot furt čistil jack.... neneeeee :-) chyba byla uvnitř.
http://equinox.shoutca.st:8702
pod jackem je taková micro destička s nervama.... vypadá tak... a ta prostě musí bejt ohlá, ty nervy nesměj zasahovat k repráčku... musej bejt ohnutý před boxíkem na repro.
Ale chápu že i když je ta destička rovně, vapadá to fain....taky bych to tak nechal.....omylem, jooooo ale pak to dělá audio neplechu :-)
Mam v s sobě nervy!!!!! :-) :-) Jack....
https://www.stream.cz/mistri-volantu/an ... i-64097172
Vynikající video... dá se napodobit.... aleee stejně to nezahraješ tak jako original... nedělej to!!!!! mam v sobě NERVY!!!! :-) To je dokonalá hláška... 10/10---- ,,,,| (*_^) |,,,,
original je tohle.. měl by bejt....
https://www.ebay.com/itm/202481962949?h ... SwoBlacHpQ měl by bejt :-)

https://www.ebay.com/itm/402982012047
a tohle je to co je nahovno.... flex kabel je dlouhej ale je obráceně... takže nejde zacvaknout :-) ale prodávaj se z vesela dál.... celkem drsný :-)
hlavně u nás STmobil.cz atd.... kreteni....
Tady je vidět ještě ta komedie v tom že original je levnější než kopie.... :-) Drsnýýýý.... ty konektory jsou jiný- flex kabely.... totálně... a kopie je maj obrácený... nepoužitelný. hustý celkem..

čtv zář 09, 2021 8:41 pm
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel

no chce to nějaký fotky.... sem supeřil s googlem na mobilu... :-) sem mu všechno zakázal... aby neměl přehled o ničem... :-)
Já vim gooogle že je jakoby ten foun tvuj... aleeee je i muj.... a já řikám ne... :-) neni tvuj je jen muj :-)
Obrázek
google se nasral a napsal mi confidential... noooo hovno google :-) jaký confidential..... to si děláš kozy neee??? :-) sem si to musel přiblížit foťákem abych to přečet.... macro... takže tak... confidential :-) google....
My si hrajeme hru na sledování... já sem googlu zablokoval všechno... totálně :-) a pak se vesral jako confidential :-) :-) asi ho taky seru :-)
služby google play.... confidential.... WTF :-) pak to zmizelo... aleeee tak si hrajeme s googlem takovou hru... confidential... 8-?
zajímavá hláška--

tak takhle vypadá chip nějakej na ofiko motherboardech Z5 compact EU.... vypadá to jako žlutej chip co mu teče krev :-)
Obrázek

a ta samá fotka s boardem kterej je pro japan...
Obrázek

no prostě ty 2 motherboardy jsou totálně jiný.....

pak je otázka co je original dispalay...
Obrázek

tohle je třeba falešnej display.... má tam razítka... a prostě na světle tam vidíš kulový :-)
Obrázek
No a kde se tu vzal ten QR kod.... u růžovky.... co žeeee------ :-) ta měla falešnej display s qR kodem :-) :-)
Ale jsou to hezký fotky takový barevný.... lidi většinou nevědi co je v telefonech... považujou to za něco tajnýho.... tak to odtajňuju :-)
Tenhle růžovej měl historii že byl novej CZ prodanej... pak žil a dostal se do servisu CZ tam mu dali levnej display a tak putoval až ke mně :-) abych si ho nechal... má novej display blbej a vadnej repráček.... tak sem ho opravil.... je jako novej novej case.... ale z růžovýho je bílej.... dokonalej---- 8-?
Růžovej ale musel kdysi dostat novej falešnej LCD---
aby jel.... atd.... a byl prodanej za 5500,- svlečně z hor... coral růžovej VIP.... do krkonoš.... a pak sem si ho vzal já z bazoše za 1555,- :-) a převlíknul ho do novýho kabátu bílá perleť.... jako novej.... je dokonalej :-) :-) je dobrý znát historii a tak vůbec :-)----
Ne růžovka měla super střeva---- dostala novou fasádu a je jako nová.... záložní.... ta byla testovací... je skvělá----

No a pak jsou mobily co maj logo M nebo vypadá to jako W..... a ty jsou pravý---resp ty co stály těch 20-000 a míň.... ne ty zpucleniny.... z indie a pakistánu.... :-)
těch je plnej ebay.... atd... to jsou modely pro japan trh.... a nemaj LTE 800 takže si třeba na šumavě bez.... nebo nemaj NFC, a jsou to zpucleniny.... nic novýho.... přijde ind, puzzle pakistánec a zpuclí mobil :-) takže tak....

Obrázek

ale joooo je to psycho na oči hrabat se v tom.... musí si člověk pak odpočinout.... oči regenerovat.... jojo.... rozmazanoš..... :-)

čtv zář 09, 2021 11:02 pm
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel

Mno měl bych si po 7 letech koupit nový gumy... a chci co sem měl Yokohama GeoLandar G95 :-) uiniversal ... chči je... :-) jsou super.... klouzaj když chci a neklouzaj když nechci :-) dokonalý....
můžeš si s nima zarotovat na parkovišti a pak si dát něco hlubšího třeba.... :-) optimální... ne tak jako já mam rád tu kluzkost... prostě... a AWD.... pak je to zábava.... takže tak noooo :-)

ne líbilo se mi to... 170 a víc v dešti.... sstěrače nestíhaly... yokohamy joooo :-) 6 let 7 let starý.... chci je.... bez debat---- rád se cejtim jistě a rád se klouzám.... zároveň.... pak je to super...
jo jsou bezpečnější gumy... aleeee neroztočíš se na místě.... :-) :-) musí to i trochu klouzat....

pát zář 10, 2021 1:42 am
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel

Gumy ne ne problem... zadní destičky možná.... 7 let :-) ty jurid jsou vojetý :-) kotouče okej.. no na začátku sem se zbavil jurid na MK- kashiymama---- tvrdý destičky... japan.... zadní sem nechal... tak po 7 letech bych vyhodil i ty jurid za H+B.... bez debat...

pát zář 10, 2021 2:30 am
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel

Dneska sem sledoval jednu aukci na ebay.... nooo mam 2 totálně nový z5 compacty a jeden ještě složim.... ale jo byla to zajímavá nabídka....
ale nehrál sem :-) tohle byla "vysoká hra" ale sranda to sledovat.
Od 1 eura.... poslední minuta +50Euro :-) 201 Euro.... ten co dal max 200 Euro musel bejt pěkně nasranej, já bych dal 201.50 :-) :-)
https://www.ebay.de/itm/Smartphone-Sony ... 7675.l2557

https://www.ebay.de/bfl/viewbids/324772 ... 7675.l2565
Drsnej kousek..... 5000,- + doprava, jo měl by bejt ofiko poctivej, lidi už to chápou.... pěkně uleželej kousek. Luxusní.

Ale všim sem si večer na Aukru mega akce.... Sony XZ1 compacty.... 5 kousků :-) už zbejvaly 2, volám bráchovi, ty vole nechceš konečně do třetice kromě žurnalistickýho a čínskýho konečně poctivej CZ XZ1 compact? Tak čum ty vole :-)
https://aukro.cz/sony-xperia-xz1-compac ... 6995589108

ihned objednal..... zbejval pak poslední a ten zmizel do 1/2 hodiny :-) :-) Fičák ty vole.... :-) Tenhle pude flashnout na T-mobile, luxusní kousek.
žurnalistickej nejde.... ty se dávali zadarmo na recenze atd.... má bloklý flashování.... zajímavý :-) :-) no nebyl určenej na prodej a číňana pošle do světa....
Brácha má v neděli narozeniny, tak si konečně zaslouží CZ XZ1 compact.... byl to ale fofr :-) Drsná nabídka.... to se neodmítá :-) :-)
Vyřazený z firemního šuplíčku.... :-) odepsaný.... nový... krutý. No já se zajímám o z5 comp.... aleee řikal sem si, že by se pak dal střelit tak za 8000,- aleee pozdě :-) Mohli sme vzít 2 kousky :-) njn....tohle byla mega akce :-)
https://www.youtube.com/watch?v=Nsa7UlQmINI
4 kousky :-)

sem dostal 20% slevu na všechno na ebay.... tak si koupim ty adidasky a 1 original baterku na sony.... :-) good.... hodnej ebay...

pát zář 10, 2021 9:44 pm
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel

Tak jedu z benzínky a koukám že tam sedí na lavičce dost lidí.... jak čubrněj :-) jojo celica je sexy v noci ta modrá metla taky vynikne :-) příští měsíc jí bude 33 let....
zlatíčko moje.... tak pak vyjíždim a koukám co to tlapká a běží o 106 na přechodu!!!! vzorně normálně ježek, nebo ježkyně.... ale jak cupital co to dalo---- normálně tam vyjíždim rychle.... ale tentokrát měl štěstí že sem nechal lidi si vychutnat celicu... a ježek přežil---- vzorně po přechodu :-) a hned vedle se pás zajíček.... to už sem si řikal do prdele tady je to jako v zooo..... vůbec bych se nedivil kdyby tu skákal klokan :-) :-) jako na barrandovský safari....

No je to super mít všechno ťip-ťop až na ten držáček laufu.... ten sem zatim neinstaloval :-) blbinka.
Když to pak člověk porovná s "timhle vrakem" tak má radost že má všechno už za sebou.... taková škodolibá radost :-)
https://auto.bazos.cz/inzerat/141025164 ... -st182.php
Teoreticky by z něj šel udělat veterán i když nemá ani velkej Techničák. Aleeee bude to sraní jako na kostele, jako na Notre-Dame .... hoooodně mega sraní a spoustu věcí nenajdeš... ty najdu jen já. + podle fotek motoru prošel asi peklem.... je zoxidovanej jako hovado.... to nechladilo.... má novou hadici ale očividně ten motor prošel peklem....
distributor zoxidovanej jako prase, sání/klapka zoxidovaná, hlava.... atd.... v solidní prteli.... lauf vede jinudy než má....

ale jo koupil bych ty řidičovy dveře kdyžtak :-) ty jsou vynikající....

+ jo viděl sem když sem jel do autoškoly celicu starší 4g červenou u smíchova.... s bílýma kolama a tu samou pak když sem letěl ze šumavy.... jak je svět malej :-) ta samá :-) má pěkně drahý kola :-) sexy bitch

Tak sem nakoupil na ebayi.... https://www.ebay.de/itm/113729638944
2200,- solidní botky ty budu mít tak na 5- 10let :-) blue-white 46 ty nemam... jo super že je nemusim zkoušet :-) 46 prostě abych moh hejbat palcema :-)

a mikina https://www.ebay.com/itm/265208647242
umbrella corp. to se mě ptal šéfík v autoškole co to je za firmu ta umbrella co mam na jednom tričku... že to někde viděl :-) :-) Noooo to je taková firma co neexistuje... jen z filmu o zombících, resp je to jako covid infekce :-) Zombies.... ahaaaa :-) No já rád dělám reklamu pro firmu co neexistuje :-) je to vtipný---- Resident EVIL----
https://cs.wikipedia.org/wiki/Resident_Evil

Mikiny BioNTech corporation nejsou k dispozici :-)
http://equinox.shoutca.st:8702

jinak nikdy sem nebyl testovanej a ani očkovanej.... zatim se bránim :-) Zombíkům :-) Možná sem covid měl a možná ne a je mi to u prdele.... takže tak.... Resident EVIL GAME... jednu výhodu ty respirátory maj, neměl sem už přes rok chřipku resp 2 roky... takže jo na to je to fain :-) lidi prskaj do respirátorů oukej....
Všichni chtěj abych se nainjektoval :-) neeeee ještě neeee :-) Už sem asi v databázi BionTECHu.... tenhle holomek nám uniká.... :-) :-)

Prdel je na šumavě se přiblížíš k německým hranicím a hned na tebe vybafne německej test covid v sms :-) :-)
Nooooo to si děláš kozyyyy???? Já si tu v poklidu sbírám a krmim se borůvkama- německo českýma a sbírám houby... a jako už mě zvou na test :-) :-) sem si řikal ty vole teď vyběhne z lesa německej nácek s testem na covid :-) :-) Guten tag...
Obrázek

Bitte di to prtele.... :-)

https://www.ebay.com/itm/265177293759
taky zajímavá mikina... ale je až moc drsná :-) někdo by si jí moh vyložit jinak.... blbec... :-)

Tohle je zajimavej oděv pro ninju co likviduje autovraky :-) https://www.ebay.com/itm/353572769735
good ty vole.... :-) ještě černej respirátor, boty a kalhoty a oukej :-) neviděli jste tohoto ninju :-) máme ho na kamerách ale jen je jasný že je to 100% ninja :-) maskuje se a má i sluneční brejle v noci... ten bastard.. :-) :-)

https://www.ebay.com/itm/373661889412
komplet i s gatěma :-) hustýýý :-)

Ne ale tohle je fain mikina... https://www.ebay.com/itm/353546008407
to je good .... beru :-) pak si ale lidi budou myslet že viděli mě... falešnýho ninju :-) a pravej ninja jim unikne... :-)
Ne beru.... super ty falešný kapsy ujdou...
Je skvělá ta mikina... každej si řekne že seš divnej... mít jí na sobě, protože nerozumí těm znakům... tak seš automaticky divnej... :-) 1 znak zná ale ten je obrácenej... tak neví... no a o tom to je... nevíš.... neser... neser bohy juraji :-)

sob zář 11, 2021 12:38 am
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel

Ale jo rozhod sem se že zkusim toho sonyho opravit jak nechytal wi-fi a data z mobilní sítě. Na wifi se připojil, i našel sítě, ale hlásil že připojení není k dispozici- křížek u loga wifi. Divnýýý.
Tak znova rozebrat.... a nastudoval sem si, který piny jsou Wi-Fi WLAN, už to jde jako po másle :-)
Obrázek
Tyhle 2 piny jakoooo... že bych je jak sem lomcoval a snažil se vydrtit tu baterii, že bych je omylem přimáčknul??? Teoreticky jo....
A nebyl tam kontakt. Tak jo zkusil sem je vyšoupnout nahoru nehtem.... kvalitní se neuloměj :-)
Obrázek
A zavíráme..... test.... nic.... tak to si děláš kozy....

Safra safra.... ale najednou si řikám, ty vole proč mam v mobilu datum 1.1.1970???? Tak sem šel do nastavení data a času a zaškrt sem vyhledat ze sítě----- a ejhleeeeee DO PRTELE!!!!! Wifi jede..... opraveno HEJ HOU :-) :-OO Vítej zpátky z roku 1970 do 2021 data šupito.....

Tak taková blbost mě fakt nenapadla.... já si myslel že sem podělal wifi kontakty a on když je Real Time Clock RTC seklej v roce 1970 tak se nepřipojí mobil do wifi ani nebere mobilní data :-) To sou mi věci. Hurááááá jako novej.

Tak zase rozebrat a ty kontakty W-lan dát zpátky, zkontrolovat.... no ony se zacvakly stejně samy..... ale tak pro jistotu.... kvalitka že se neurvou.
A zase složit..... Njn.... o RTC se nikde nepíše, dobrá blbina :-) Se asi vyresetoval jak se fachčilo s baterkou.

Tak jo zaslouží si novou origo baterii.... složit a testovat..... bude jako novej. Exklusivní.
Tak sem zase chytřejší, a jo 2 perfektní kousky složit člověka naučej..... skvělej mobil. Skvělej. :-o SONY

Všechny servisní testy OK. 1*
Tenhle mi dává ale.... sem z něj viděl dvojmo.... jak se v tom dlouho člověk vrtá bez lupy jen s pomocí párátka, jehly, nehtů a mých malých prstů- se hoděj :-) + ostrýho nože na baterii :-) všechno s mega citem, soustředění na max.... u tohodle sem vyměnil i celej Flexi kábl, ten sem měl novej z jinýho- původní měl ojetej dotykovej senzor- fest, ale fachal, to sem se divil :-) ten finger-senzor je nejdrsnější mechanismus fakt že jo :-) No nebude mít jedinou chybičku. Jako novej. Display se nebude odlepovat, ani omylem :-) takže bude fachat proximity senzor- "přiblížení ucha"- častá závada :-) display ztmavne a nevidíš s kym si voláš.... folie na displayi, rámeček novej, záda nový, baterka nová, original krabice se všim originál + dokonalej koženej bílej Flip obal, aby se mu nic nestalo 360°ochrana, ochanný sklo zdarma v balení.... no pude za 5.000,- jinak nene.... + samozřejmě T-mobile CZ firmware s VoLTE. Neotevřenej bootloader. Jako novej. DeLUXE. White 8-?
Noooo za 6.000,- bych už celkem prudil :-) ale jo pročby ne.... =)
Ještě chci otestovat 2 zapnutý na wifi v letadlovým režimu.... jeden s novou baterkou a druhej s těžko říct jak starou.... ta drží ,mega solidně. jestli bude ta nová ještě lepší.... ne ty baterky jsou hustý, to nejsou šmejdy jako apple.... ty originály Sony držej i přes 5 let.... dá se říct že jsou nesmrtelný, když se mobil nabíjí tak, jak má.

Ale jo mam radost.... málem sem už kupoval další a tu desku vyhodil :-) takova škoda :-) uffffff..... sem byl pěkně nasranej, člověk se tak snažil.... ale jo RTC je dobrá chujovina.... :-) :-) překvápko. Se musim podivat jak to fachá to RTC.... málem mě dostalo :-)
https://cs.wikipedia.org/wiki/Unixov%C3%BD_%C4%8Das
unixová epocha :-) to sou mi věci..... 1.1.1970

https://www.youtube.com/watch?v=WtbfZwTvjGI
Apply taky neradi 1.1.1970 :-) :-) to je hustý :-)

https://mobilmania.zive.cz/bleskovky/do ... fault.aspx
ale jo tak tohle sem nikdy nečet.... vtipný.... u sony by to bral ze sítě asi automaticky kdyby tam byla simka.... ale nechápu proč to bylo vypnutý a při zapnutí brát info ze sítě tam taky nebyla simka.... ale blokuje to wifinu :-) nejdřív si vezme z wifi čas správnej a až pak tě pustí do sítě.... divný :-) Ne ani se simkou si to automaticky nevzal... vlastně.... protože to bylo v menu vypnutý.... nechápu proč :-) :-) unix-time kix. :-)
No asi to předchozí majitel vypnul.... ale proč????? proč by někdo vypínal brát čas ze sítě :-) :-) to sou mi věci....
Ale jako vtip to může bejt good... nastavit někomu 1970, vypnout brát čas ze sítě a pak volá, že mu nejde wifina :-) a data.... :-) to ujde....

Otenhle sem chtěl bojovat... aleeee boj byl ukončen :-) ten jeliman co prohrál toho černýho, tak hooodně chtěl tohodle... tak se domluvili a zrušil aukci :-) :-)
Ten musel bejt mega nasranej jak prohrál o 1 euro.... nabíd asi slušnou sumu :-) No už ho nepotřebuju, uffff..... aleeee pěknej kousek to joooo :-)
https://www.ebay.de/itm/Sony-Xperia-Z5- ... 4984347745
stál by za bitvu :-) ale nad 100 euro nebojuju :-) dokonalej a novej se z něj teprve musí udělat.... ale jako základ by posloužil to joooo :-)
Jdou po oficiálech dost.... parchanti :-) už to pochopili asi.... no ne každej to chápe... LTE band 20- 800MHz se hodí a NFC.... případně GSM a hlavně neotevřený bootloadery :-) Jen vědět kterej je ten pravej- motherboard. pšššt :-)
ale teď na to čumim... na tom USB kabelu se mi něco nezdá :-) :-) co to do prdele je za kábl :-) to je jako do čeho :-) to je zajímavej kablík... :-) tak ten nebrat :-)
ale prdlajs on leží na boku.... tak to mě dostal :-) je v pořádku :-)
Obrázek

ned zář 12, 2021 11:47 pm
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel

Tak brácha je mega spokojenej s XZ1 compactem.... nikdy nebyl nabitej, pozdravil ne čínsky ale anglicky :-) baterka bude jako nová. pořád tam zůstala původní šťáva...

Si pro něj dojel osobně na Yamaze, narozeninovej výlet :-) si řikám jestli se někde neobjevěj.... na bazoši nebo tak... přeci jen XZ1c ofiko za 3900,- no daj se střelit hoooodně draho.... nene všichni si je nechávaj pěkně pro sebe 5 kousků :-)
Pak řikám fain, tak tam mrdni ten firmware od T-mobile.... ten je good umí VoLTE. A pak o tom přemejšlim a řikám si... moment... brácha má O2.... jak tam přinutit VoLTE, když ho u nás oficiálně O2 nikdy neprodával.... ooooo tohle by mohlo fachat.
Prostě z něj uděláš oficiála O2 němce :-) special o2 firmware.
To by mělo fachat.... teoreticky.... taková specialitka. u O2 CZ si budou myslet že je oficial O2 němec a povolej to :-)
Tak na to sem zvědavej.... tenhle trick by měl vyjít :-)
Obrázek
https://hilfe.o2online.de/mobilfunknetz ... etz-458007

https://hilfe.o2online.de/mobilfunknetz ... lte-471085
Guten Tag o2 :-) No tak v německu s timhle firmwarem VoLTE jede.... takže by měl i tady s o2.

Bo a jestli-že tohle fachá, tak můžu z5 compacty dle libosti dát taky na o2 s VoLTE.... německý :-) stačí si vybrat.... to musí fachat.... ?! :-)

No ale Vy nás ale zásobujete, pane Karfík/ Garfield :-)
Tyhle kousky by stály za renovaci....
Black
https://www.ebay.de/itm/265311650618
vs White
https://www.ebay.de/itm/353672365506
Nooooo já mam čmuch na ty bílý.... jop, ale stejně si musim pak toho jak ho složim s novou baterkou "pochovat" tak 14 dní.... to je jako když renovuje člověk veterána.... musíš se pokochat :-) :-) aby byl jak interier tak exterier perfektní. :-) taková 3jitá radost.... radost z toho že se to povedlo, radost že to fachá a pak radost že se střelí.... :-) a udělá dál radost. No hlavně nenarazit omylem na kousek jako kdysi, kde si nějakej rádoby programátor testoval co umí.... naprcal tam lineage OS a já nevim co.... a rozmrdal foťák.... Musej bejt ne od magorů :-) pěkně android 7.1.1 a ideálně když neví co je to bootloader :-) nebo vývojářskej režim.
No tak ale už vim že foťák jde rozmrdat i softwarem.... ne hw chyba...--- podobný jako unix time.... a wifi/LTE.... tam to jde ale vrátit :-) jakmile tam někdo dá lineage OS do Z5 compactu, zkurví foťáky a svítilnu navždy... :-) softwarově.... drsný :-) lineage OS je takovej virus.... posere to, a ikdyž tam vrátíš androida tak je to zkurvený... a i když relockneš ten bootloader. nene prostě zažranej šmejd co oddělal softwarově hardware.
No nic proti experimentům.... už ty mobily se jmenujou Xperia... Xperiment.... aleeee chce to mít pár dat od prodejce a nejen imei.... srandovní je že když se někdo vrtá v mobilu softwarově, napáchá větší škody než kdyby se v tom vrtal fyzicky :-)

úte zář 14, 2021 11:59 pm
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel

Sem čet že si někdo dělal srandu že z5 compact má ještě rotační vibrační motůrek.... a že to už se nedělá :-) ne jakooo Xz1 compact vrní jinak... první věc který sem si všim, je to zajímavý vrnění :-) :-) to joooo ale coooo rotační motůrek je taky fain, jen musí bejt přilepenej oukej. Sem si všim že jeden ze 3 zp compactů vrní drsnějc... no neni tam ten motorek přilepenej precizně :-) ale vrní jako hovado :-) rotační okej... :-) když nejsou přilepený je to vrtačka... zbíječka.
Něco jako měli sousedi kdysi nademnou... ty si dávali mobil na podlahu asi iphone..... to brnělo a bzučelo tak 3 minuty než se ten jeliman/ jelimanka probudila a já sem měl otřesy na stropě :-) :-) ne oni si zrušej budík, aby to nikoho nevyrušilo--- ale ta vibrace je tak drsná, že vyruší ještě i sousedy.... :-)
Takže 2 z5 compacty vrněj jemně-něžně a jeden drsně :-) asi ho poupravim :-) ne je vzteklej :-)
'Ale vtipný je jak i to vrnění motůrku ovlivňuje konzumenty... chtěj aby to vrnělo tak a tak a ne tak :-) ne moc a ne málo :-) :-)
To je jako by sis vybíral kočku.... neee ta vrní moc... ta málo.... ta akorát.... no tak nějakou podobnou..... :-) No neměla by vrnět až tak moooc.... aby nás rušila, ale zase ne málo.... máme vrnění rádi :-) :-) Nakopat lidi do prdelí! !!!

Ale jo božský na tom founu je že si můžeš cokoliv poladit... a to je hustý :-)
https://graalradio.com:8128/sensual160
XZ1c bude test na z5c.... ouuuu tuuuu 02 network SONY test...
Bych se vsadil, že to fachat musí.... 100 euro,,,, musí operátor ten mobil chytne s tim že mobil chce VoLTE... a umožní mu to. bez debat.... :-) software to chce a hardware... dáš mu to :-) i když to neni němec ale českej bastard :-) ne mobil musí mít firmware jako že je oficial O2 německej... to má :-)
je možný že by to nefachalo... aleeee to je blbost... tak chytrej ten system neni :-) ten mobil chce automaticky to nej :-) a operátor mu to dá :-) když je volnej k VoLTE... dá chlapec :-) :-) povoleno..... ne tak to musí bejt :-)
Je to jedna síť O2... někde jí něco nepovolej... na nějakým území... ale je to síť... a ty si registrovanej pak jako němec :-) O2 mobil ale žije v čechách... tomu to musej pustit :-) VoLTE :-) já jim dám :-) Ne nejdřív jsme nevěděli o koho jde.... a pak se resetnul na němce o2 :-) ten bastard :-) hej šéfe necháme mu to voLTE nebo ne... neni to němec..... je to čech jako poleno :-) a snaží se s náma vyjebat :-) No nechte ho bejt.... tohle samý nikoho nenapadne... nevědi jak... nechte to bejt... :-) Tak oukej šéfe :-) :-) ne ten je neškodnej prej... jen si z nás dělá prdel :-) okej chápu šéfe... :-) nechat bejt... 8-?
Hej šéfe a kdo je do prdele Igor Eisberg? Kdo? no nic..... :-) :-) :-) sorry šéfe.... :-) Jooo igora myslíš ty vole to je známej japonsko-německej magnát :-) ale nikdo o něm nic neví... :-) dost si chrání svoje soukromí... chápeš.... jasně šéfe :-) sorry
Kdyby Igor chtěl... infikuje hooooodně mobilů třeba virama atd... aleeee to nejde protože Igor je hodnej a je dobře placenej :-) takže je admin... :-) a to jméno existuje? v realu??? NE fakt ne... žádnej igor eisberg neexistoval.... ale zní to hezky to jméno :-) no ale hrajeme si jako malý parchanti :-) o co jde ve světě hrát si a vyhrávat...tak asi.
Igora Eisenberga nikdo neuplatí, neovlivní... protože neexistuje :-) a nikdy neexistoval... a nebude... :-) ale jo může existovat i když neexistoval... :-)
Igor Eisberg je defakto Jára Cimrman... to je naprosto jasný :-)

A microna vymyslel kdo? toho sem si vymyslel sám... ten za nic neručí... jen píše co je mu libo... 8-? jo můžeš najít pointy.... mě, auto, auta, cokoliv... nebo známý, ale mě přesně nenajdeš... to bych musel omylem najít já tebe... takže tak asi... no je to se mnou těžký a proto sem rád sám :-) mam klid a můžu přemejšlet o pikačovinách....
nikdo mi nebuzeruje muj život... ne že bych měl potřebu šukat děvky atd... ne proč... vim že kdybych byl tam ony by měly tu potřebu šukat mě :-) :-) neee.... tak si zašukáš a co???? .... stejně si budu muset uklidit sám.... 8-?
Ne jako dělit se... respektive že všechno dělá žena.... noooo to by byla hodná, ale musela by bejt víc než to.... mega hodná na mě... a pak jí řeknu vyser se na to :-) vyser se na to.... pochopil sem. vyser se na to..... prošlas testem.... :-) oukej... tak fain.... a co cheš abych dělala teď? nic...... chci abys nedělala nic... a já se ti omluvim za tenhle test...
Prostě pochop že tady nejde jen o lásku atp... tady jde o hooodně majetku, nemovitostí... movitosti nepočítám..... pochop že zaintersovat tě do toho se někomu nelíbí---- ale to je moje věc... prostě pak budeš muset figurovat nějak... a já nějak ..... no a pak už je to mega složitý.... prostě bys nefigurovala nijak se mnou.... a rozhodně bys nemohla se dostat k něšemu co ti nepatří :-) schluss... nic prostě.... ale já s bráchou jsme v pohodě.... takže cokoliv by jsme si vyřešili.... problém budou bráchy manžalka :-) a třeba momentální moje holka.... ty nevědi nic... :-) tady je totiž problém :-) zakopanej...
Jsou prostě určitý finanční věci který se ani manželkám neřikaj prostě... protože pak by žena lamentovala.. :-) měl bys zákaz sexu atd.... ony si vymyslej spoustu toho...
a tady a tam si zapomněl přiznat ....... ty jeden :-)
Ne já žiju sám... v klidu nikdo mě nesere... :-) můžu si vstát kdy chci no vzbudim se sám... třeba 10:30 jo žena mi neudělá kafe udělám si ho sám :-) vyseru se sám... zuby si vyčistim sám... dám si doutníček s kafem... někdy se du vysrat znova :-) ---- ale můžu se probudit v 7:30 v 10:30 nebo třeba i v 14:30:-) jak je mi libo... :-) a to je svoboda.... když víš že ty prachy z rána generuje někdo jinej :-) njn :-)
Ale ty love se generujou z mnoha jiných oblastí.... ne jen z kafe :-) takže i když se probudim ve 14:30 vygeneruje se toho mega dost... :-) a kdyby ne... tak přijde igor jaký měl to příjmení :-) igor Eisberg.... a bude problém vyřešen :-) :-)
Kámo Igore... ne nikdy se mě nesnaž vojebat.... uděláš to jednou.... budu počítat s tim že se to vrátí..... nevrátí.... prostě končíš.... :-)
My tu mám rádi klid.... a kdo ho narušuje je problém....
zkus to právně nebo jinak... ale ne v realu.... to nenarušíš :-) tohle už neni tvoje oblast...

ukaž nám fotky před a po.... to je zjímavý....

ať to ukážou.... rozsekám je na n tou..... tady nic nebude... TEČKA ty vole ten micron se nezdá,,., ale celý to pojebe když chce... přitlačte na microna :-) na mě neni možný tlačit :-) nijak....
Ne tady se nic měnit nebude..... nemame data co by se mělo měnit....

stř zář 15, 2021 2:08 am
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel

Al joooo to co bylo povídáno nad náma :-) je něco mimo... tohle je mimo.... a tohle co ti píšem je okej :-) pane pojdte si hrát....

stř zář 15, 2021 6:10 am
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 537 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 32, 33, 34, 35, 36  Další