Náš portálfotogaleriechat [0] KontaktSrazyWiki

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 137 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Dráčkův Outback 
Autor Zpráva
Uživatel fóra
Uživatel fóra

Hele, mám od února BP 2,5 a najel jsem s ní už skoro 20 tisíc. V sobotu mi na srazu Podvlada půjčil svoji H6 s automatem a musím říct, že motor měl tišší projev, než moje 2,5 a to mám ještě odhlučněnou kapotu.

Ohledně 2,5 s automatem, podle mě to bude hodně líné a bude to žrát o litr více, než 2,5 s manuálem.
K H6 se vyloženě ten automat hodí (musí se s ním trochu sžít, ale podle mě je super).

Takže IMHO do Outbacka 2,5 MT nebo H6 AT.

pon zář 13, 2021 1:21 pm
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel

Mám 2.5 4AT, takže vím jak to jede. Nevím v jakém stavu byl ten 3.0 z awd, ale jak říkám. Sice to jelo o něco lépe, ale né o tolik, abych to musel mít. 2.5 na to moje ježdění plně dostačuje a na LPG jezdím stejně, nebo levněji, než s naftou. Jen co by se mi líbilo, by byla 2.5 s 5AT. Škoda, že to nedělali.

Zajímavé, jak to najednou s pojišťovnou jde, když člověk začne být trošku ostřejší, dohledá si konkrétní rozsudky, kde to pojišťovny projeli a mají se těmato rozsudkama řídit a ty jim rovnou vpálí při žádosti o plnění.

Plná cena za opravu uznána, můj výpočet cestovních nákladů uznán. Kompenzace za tržní znehodnocení vozidla je ve zpracování.
Ale nedělám si naději, že uznají nějak moc. Obyčejně to zkouší s 1 až 2%. Znalci do posudků většinou dávají okolo 5% za takový ťukanec.

Takže celkem to budou mít cca za 105 až 110 tis. Kdyby dali 40 tis, tak jsem si to opravil svépomocí a např. zadní dveře bych neměnil a nárazník sehnal použitý ve stejné barvě laku, atd...

Audi A4 Avant 1.9 TDI (rv. 97 najeto 250 tis)
Peugeot J5 obytná alkovna (2.5TD, rv.91 najeto 150tis)

pon zář 20, 2021 2:06 pm
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 137 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10