Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tapan
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 14818
Registrován: úte kvě 16, 2017 8:13 am
Jméno a příjmení: Štěpán Z.
Bydliště: Zliv (České Budějovice)

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Tapan »

Jo, jednu posranou do zatáček jsem dojel včera, jela v nový X5. Jak to bylo klikatý, i ve Felicii bych to projel rychleji. No a konečně rovinka, šance předjet...a houby, tam mi musela ukízat, jak má rychlý auto. Bohužel jsem docela spěchal a toho klikatýho tam byla výrazná převaha. Navíc teď všude vzrostlá tráva a prd vidět dopředu. No nejelo se mi za tím vůbec hezky.
Lvl. 1 Subaru Necromancer

Outback BP H6, Impreza GG Wagon 2.0, Justy KAD ECVT, 2x Libero E12
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 19027
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od hamoun »

HonzaCZ píše:Tak to je specifickej typ řidiče, co jede furt 70. Obec neobec.
nene .. to jsem myslel ridice 120-130 mimo obec a 80 v obci :)
HonzaCZ píše: Ideální je mít o pár desítek procent víc než ten druhej.
s tim uz se da bez vyhrad souhlasit :-D
škoda superb
ex WRX 2008
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22669
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od spm »

A kdyz uz na ty rovine nedokazou ujet, tak jedou aspon po prostredku, pripadne me pri tom predjizdeni rovnou vytlacujou do prikopu. To uz mi par exotu taky udelalo...

Odesláno z mého SM-N950F pomocí Tapatalk
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22669
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od spm »

A ten jemitouprdelismu některejch lidí mi taky už leze krkem. Jel jsem do Brodu natankovat ten traktor. Tamní benzinka má 4 stojany v jedný lajně, což znamená, že tam jsou dvě řady aut a každá řada má stojany za sebou. Akorát ta benzinka je na pidi plácku, takže objet tu první stojící auto fakticky vzato nejde vůbec (je tam sotva místo na průchod), to druhé objet hodně na těsno jde. Přijel jsem, vjel jsem ke stojanu s hadicí na blbém místě (protože v tom druhém byla dost fronta a věřil jsem si, že hadici protáhnu) a zaparkoval na druhém místě; na prvním tankovalo nějaký Camaro. Během tankování když už jsem tam měl skoro plnou nádrž a Camaro mezitím odjelo ten retardovanej idiot za mnou mě objel, přičemž mě málem přejel a dvakrát si jebnul kolem o obrubník vpravo. Fakticky vzato jsem teda dotankoval a pak jsem čekal, než milostpán taky natankuje a zaplatí to, abych mohl odjet. Ještě jsem pak musel jít za něm, na to jak hrozně spěchal, tak přes město jel celou dobu 30 a uhnul pak k nákupáku.
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 19027
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od hamoun »

na zabiti ... des !

Odesláno z mého SM-G781B pomocí Tapatalk
škoda superb
ex WRX 2008
petr
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5154
Registrován: stř zář 24, 2014 8:25 pm
Jméno a příjmení: Petr Němec
Bydliště: Beskydy

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od petr »

a kam že to furt tak spěcháte ?
mi přijde celkem ok když lidi jezdí podle předpisů nebo mírně přes :-D často vozím v autě děcka a netoužím se s nějakým závodníkem navzájem rozmáznout .... u nás tu dost často jezdí jeden debílek ve stříbrném oturbeném forestrovi fakt jako prase a celkem rád bych jej někdy potkal , bych si s ním rád pokecal, posledně předjížděl autobus v zatáčce a naproti mu vyjel kamion, kdyby mu ten autobusák trochu neuhnul asi by dojezdil
když jede někdo hodně pomalu je taky na hovno to je fakt , pak jej každý předjíždí a taky je to nebezpečné..
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 19027
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od hamoun »

ono ... tohle nebezpecne predjizdeni, najizdeni apod. nesnasim. taky se toho bojim. kdy takoveho magora potkam ... neni problem zpomalit ... a jet podle predpisu a pak zas bezpecne predjet a zrychlit ... jezdim stejne i s detma ... se zenou v ramci jejiho zaludku. takze spis pomalu ...

treba kruhac u nas sam 90-100 (nad 102 se to vzdy urve :) ), ... se zenou musim 50 a to si jeste stezuje, ze krouzim moc rychle :-DDD

Odesláno z mého SM-G781B pomocí Tapatalk
škoda superb
ex WRX 2008
Uživatelský avatar
Mráča
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1364
Registrován: ned srp 09, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Jiri Mraček
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Mráča »

Stím já vším se potkávám každý den. Když je den plodný, tak takových blbů je několik desítek. Už sem si zvykl, takže stím počítám.
Nejhorší sou blbci, co mají služební auta. Hlavně ochcávky. Těm 361 neříká vůbec nic.
WRX 08
RudaK
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 755
Registrován: úte zář 03, 2019 6:34 am
Bydliště: Ostrava

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od RudaK »

Služební auta jsou nejrychlejší na světě :-D
Nesnáším když se mi lepí na zadek, už párkrát do mě málem napálili protože jsou blízko a protože nemají dimenzované brzdy. Člověk musí přemýšlet za ně aby přežil <:-<
V pátek jak jsem po vyšlapu na Lysou horu tak nějaký debil v Tusconu ( to auto svítí jak vánoční stromek od Vietnamců ) nedal že jsem ho předjel a chtěl mě stihnout předjet před zúžením aby ukázal že mu to taky jede. Kdybych nepočítal s tím že je psycho tak by do mě vrazil a nebo do značek a co naděláš ? Nic no … jedeš dál :-D :-D :-D :-D
Subaru Levorg 1.6 2019
Suzuki Swift 2015 mama car
Uživatelský avatar
Mráča
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1364
Registrován: ned srp 09, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Jiri Mraček
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Mráča »

[quote="RudaK"]Služební auta jsou nejrychlejší na světě :-D
Nesnáším když se mi lepí na zadek, už párkrát do mě málem napálili protože jsou blízko a protože nemají dimenzované brzdy. Člověk musí přemýšlet za ně aby přežil <:-<
Ano, to je svatá pravda, předvádějí to pořád ;-D .
Stím přemýšlením souhlasím a ne jen za ně. Patří do toho i chodci, cyklisti a jiná individua.
Abych řekl pravdu, tak mi občas prolítlo hlavou, že nim ty auta rozpářu či je hodím na střechu. Pak si řeknu, že mi to za to nestojí kort, když mají děti v autě. Tak mávnu rukou a v poklidu pokračuji dál.
WRX 08
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21933
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od HonzaCZ »

petr píše:a kam že to furt tak spěcháte ?
Já třeba vůbec nikam. Jsem prostě rebel, tak musím jezdit rychle. :-DDD :-DDD :-DDD
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
petr
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5154
Registrován: stř zář 24, 2014 8:25 pm
Jméno a příjmení: Petr Němec
Bydliště: Beskydy

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od petr »

no tak snad budeš mít štěstí ty i ostatní učastníci ... bylo by tě škoda když máš takové znalosti o těch naších plečkách ;-D
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21933
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od HonzaCZ »

No asi nebudeme otevírat tuto nekonečnou otázku, takže jenom krátce - číslo, který si vycucali někde z prstu a musí pokrýt všechny podmínky od stavu jednotlivých vozidel, typ vozidel, přes stav vozovky, počasí, hustota a typ okolního provozu, po stav řidiče atd. garantuje nějaký bezpečí? Když pojedu po dálnici 130, tak se určitě nenabourám? Když pojedu po okresce 90, tak se určitě nenabourám?

Radši jezdím tak, jak mi to přijde vhodný, tedy přiměřenou rychlostí. Jo, holt kombinace mýho auta a dalších podmínek často vyústí v to, že moje přiměřená rychlost je vyšší než maximální dovolená. Já za to nemůžu, já tam ty značky nedávám. :-DDD

Taky ve statistikách nehodovosti nefiguruje překročení maximální povolený rychlost, ale nedodržení přiměřený rychlosti. Ono jezdit podle značek je fakt snadný a pak se lidi divěj, když je to na navlhlym bordelu někde v zatáčce vynese do škarpy - vždyť tam přeci bylo 90 a já jel jenom 85... :-DDD Já tu rychlost prostě neustále komplexně vyhodnocuju dle aktuálních podmínek.

Jo a samozřejmě nemám patent na rozum a každej druhej si teď řekne, že kdyby takhle jezdili všichni, tak by to tady vypadalo.... no myslím, že o moc líp, než teď. Akorát ti "všichni", by museli taky neustále aktivně vyhodnocovat. :-DDD

EDIT: Každopádně dík za přání štěstí. :-)
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Uživatelský avatar
StandaB
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3651
Registrován: pát led 03, 2020 2:20 pm
Jméno a příjmení: Stanislav Becvar
Bydliště: Nürnberg

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od StandaB »

Myslim zes to popsal velice dobre. Jsou ridici kteri jedou bezpecne i rychle, a nadruhe strane kopyto ktere je nebezpecne i kdyz jede pomalu. :-D
Uživatelský avatar
HAD
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1464
Registrován: pon črc 27, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Vladimír Šitavanc
Bydliště: Liberec

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od HAD »

Dnes na parkovišti v Nise. Auto prázdné a svítilo i za hodinu když jsem se vracel. Poznámka mojí ženy: Takhle může zaparkovat jen nějaká pipina...
Přílohy
20210804_170826.jpg
HAD

Forester 2.0 XT AT, MY2014,
Obrázek
XV 2.0 iS e-boxer
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“