Náš portálfotogaleriechat [0] KontaktSrazyWiki

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 397 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 23, 24, 25, 26, 27  Další
Subaru XV Yoshimura + Celica Blue GTi 1989 
Autor Zpráva
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel

Ty vole jako byt fain... 3+kk pro mě okej, aleee joooo drsný, že mam balkon a obejvák na západ... teplota 22 ale na balkoně na slunci 37 :-) peklo.... tak asi přepnu klimu DAIKIN Japan/ made in Turkey na letní provoz :-) jako má bejt 22.... aleee na balkoně mam 37 :-) nějak to nesedí :-)
Obrázek

Jo a Fiat Linea soul... to se málokdy vidí... sem si ho musel típnout :-) ne tohle auto bude asi někdy učit lidi :-) řídit.... je ouuukej.
dokonalý na učení... jojo :-)
Obrázek
ne je to divná kárka... limuzínka :-) trochu připomíná ze zadu lancer EVO :-) :-)

Dneska sem si dojel pro ty ostřikovače na celicku... 1x za 138,- a drhej za 200,- :-) potřebuju jeden, aleee tak je dobrý mít dva :-) za tu cenu :-)
Tak celica nebo subaru??? noooo celica... si tam dojede drsňačka :-) to dáááš :-) jen se předtim pořádně vyseru.... goood jedem :-)
pohoda, dneska je to fain... blik na újezd, aleee Ferrari před náma... nooooo to bych nechtěl, ty kostky by nedalo :-) a pěkně újezd, malá strana... krááásně :-)
pak to načutnout v 2 podjezdech .... a pak do dělnický... nooo tady parkuju vždycky tak jak se nesmí :-) sorry.... na zákazu zastavení... nasrat :-)¨
nikoho neobtěžuju a neblokuju... blbá značka :-) beru 2 motůrky a fičim romanticky zpět.
Noooo jako instruktor bych se zlobil na celicu.... aleeee ona je tak sexy že to nejde... je prostě zlobivá :-) Ne pak by nefungovalo, Ty si tu šéf..... šéfe :-)¨
No celica a subaru yoshimura jsou oboje drzý :-) tak podobně.... aleee oboje zmizíme
https://www.google.cz/maps/@50.1030755, ... 8192?hl=cs
divný místo :-) Nooo ten zákaz zastavení platí až za značkou... ne na tomhle území :-) ty fole :-) jen buzní ta značka :-)
já vždycky přijedu a prcnu to to do prostřed tý silnice :-) k obrubníku, když si jedu pro něco z automedik... :-) ale vlastně tam se smí stát, no problemo... je to divný místo :-) ale mam ho rád :-)
Pak cesta zpět romanticky přes malou stranu... vychytávat si koleje---- jsou přrsně na celicu nebo subaru, přesně :-) pak na barrandov noooo pust celicu :-) nooo padej do pravýho ooodíky... kut kut .... 5000rpm 6000rpm ouuu yes... uklidnit a pohoda.... hooodná :-) celica se ráda rozdovádí :-)
a šup do sklepa... tam neni takový vedro.... ty zlobidlo :-)
No ale jedeš tam a vidíš tu značku... ta si tě znervozní... zákaz stání... čehokoliv :-) aleee až za ní :-) aleeee připadá ti to že i před ní :-) :-) před ní neni, aleee prudí :-)
vtipný místo... to jooo :-) bu bu bu :-)
http://equinox.shoutca.st:8702

stř čer 02, 2021 10:54 pm
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel

sem tak seděl s pivkem na balkoně v tom vedru a koukám... heeej rodiče si pohlížej barák atd.... no jak mam výhled z balkonu vidim všechno :-) ooooo líbí se jim to.... no joooo :.-) pak přijíždí syn s dcerou neboooo šukačkou :-) nevim... hyundaye... coupe... be fain lidi moc fain 10/10. svlečna pěkná, a neměla na sobě nic sexy, nepotřebuje to... je sexy... a týpos okej.... já jen pozoruju.... :-) ale bylo mi jasný že patřej všichni k sobě...Jooo fain lidi... v pohodě.... B-)
v pohodě... to se pozná :-) ne prostě fain familie... všichni nervozní... :-) chcali by.... :-) mohou chcát :-) Ne supr rodinka... hodný a milý lidi. ++++
Ne tady se může kdokoliv vychcat kde chce :-) když to nikoho nesere :-)
já sem než sem taky potřeboval se vychcávat :-) když sem se sem přestěhoval.... prostě sem seděl v autě a musíš :-) a co ty vole... ;o)(o;
prostě se vychčiju kdy se mi chce a kde se mi chce... blbý je že tě obtěžujou kolemjdoucí :-) nebo ty je----
pak už je ti to jedno :-) :-) ufff...

To já ze začátku sem prostě si to obchcal.... no zvířátka to tak dělaj :-) vždycky když sem přijel autem chtělo semi brutálně chcát :-) tak se prostě vychčiju.... ve svobodný zemi... ouuuyes.... tak fain... nevim proč bych měl chcát jen uvnitř :-) Teď už to nedělám... ale jo kdysi sem to musel dělat :-) no nechtělo se mi jít domu chcát... daleko...
Ne nikdo mě neviděl... chcal sem nenápadně :-)
Si tak řikám že mě musel někdo vidět z balkonu... kdysi... ty vole ten jouda ze subaru de chcát... pojď se podivat.... toooo je divnej týpek :-) :-)
a furt sem divnej BU BU BU :-)

čtv čer 03, 2021 12:33 am
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel

No tak fičim na benzinku, došly doutníčky, a už maj zase clubmaster za 132 :-) good... pani... nooo se precizně desinfikovala než se mnou přišla do kontaktu... už se známe :-) Tooooo jste nemusela se tak lubrikovat.... :-) to je jak kontrola... tak sem dal ruce vzhůru a otočil se :-) Ejjj vy vtipálku :-) :-) ještě tam byl pán nějakej cizí se smál... co to děláme za hru :-) máte nějaký peníze? ne, jen na kartě ale to já nerad :-) ne je vtipná, trochu drsná... starší ale už sem taky měl starší... šikovný :-) No dala by si mě :-) to joooo... ale jo jednou sem jí řek že se nechci o covidu bavit, a dodržela to :-) ta drtila :-) ta byla psycho :-) noooo ale ta jedna kolegyně se mi líbí víc.... asi postupně :-) :-) neeee já sem nedobytnej :-) ale tahle je komunikativní... a jo když sem řek že o tom se bavit nebudem, respektuje to... vtipná je... aleee nevim jestli bych jí pustil do svýho prostoru... aleee v něčem je hustá... používá mozek... a dělá si srandu :-)
kdysi byla i zvědavá.... takže vy máte tu toyotu a subaru.... si to zpočítala :-) ty voleee to je dobrej šulin :-) No ta cejtí prašule, jak by řek pan Krabs :-) Nooo řeknu to asi takhle moh bych si koupit třeba 50 ferrari... atd... aleeee mam rád tuhle toyotu a subaru a nehodlám prachy vyhodit.... a rád si kupuju třeba použitý mobily Sony... moje úchylka :-) resp. neni dobrý investovat do movitostí, ale jen nemovitostí a pozemků tak. Movitosti jsou jen pro radost.....

prostě neni dobrý aby kdokoliv věděl kolik mam love.... a u nás totálně ne. Jo Subaru je považovaný za něco drahýho... aleee tak neni to tak drahý jako jiný :-) prostě si chci hrát na střední třídu... tak. Ale sem proti třídění lidí.... aut a majetku... !!!

Resp. jde o to že v USA kdo má Subaru..... je střední třída.... a je s nim spokojenej.... kdyžtak si koupí další subaru.... nooo je to defakto jako škoda u nás... tak--- ale škodovek je tu tolik, že dívat se na parking tě znechutí.... takže rád prudim se subaru a celicou....

Ne kdysi mě dostal týpek co se ubytoval v našem hotelu a parknul si tam ferrari... celá ulice blouznila... :-) v Perlovce, frajírek... táta koupil ferrari na leasing.... :-) synáčkovi
:-) No teď si pěkně v řiti kááámo :-) jste domachrovali coooo :-) si piš kámo..... ty to dojebali :-) "VINAŘI"

teď je to jiná hra.... 1 z mnoha mnoha našich investic---- možná se toho zbavíme... možná taky ne... :-)
tak prej to generovalo prachy... aleee ne zas tak zajímavý... :-) to sou mi věci :-) no já tam makal 5 let jako na recepci... víc lidí neni možný potkat :-) mega virus pack :-)
https://www.perlahotel.cz/about-us/
No ale tenhle hotel je jen píčovinka v tom v kolika nemovitostech jedem :-) je minoritní... taak
hotel se dá zapnout... a nebo vypnout... jak je libo....
může fungovat, ale nebude nikde figurovat Mr. Startl a pod..... znova prostě.... ,,,,| (*_^) |,,,, si v hajzlu kámo :-) Mrzí mě slovo kámo .... to byl čurák na Ntou.... takovej sráč!!!!! sem rád že je zkola venku..... čurák. :-)

čtv čer 03, 2021 2:07 am
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel

Startl už nikdy nebude šéfovat.... prostě ne, kdysi mě nasral.... a tim to končí... 8-?
prostě se mnou chtěl vyjebat.... tak já vyjebu s nim... :-) Moc si o sobě myslel...... aleeee si k hovnu... kámo. vyjebal si se mnou, tak vyjebávám s tebou.... :-) si OUT!
otázka je oteřít nebo ne,,,, njn aleee je to jedno, máme 3 prdele dalších nemovitostí atd,,,,, tohle resp. hotel byl je test.... negeneruje love tak jako jiný akce.... je vedlejší.
Hotely negenerujou tolik... co jiný akce tak..... aleeee většina lidí si myslí že jo :-) žijou v blboidním světě :-)

čtv čer 03, 2021 3:43 am
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel

Sem si tak šel do Albertu pro něco... a čumim, chudák computer :-) Mall box.... insert system disc and press enter :-)
To jeeee n XPčkách ne??? Asi joooo :-) no nevim co kdybch tam měl balíček :-) nasrat kámo :-)
Jak píšu, "insert system dics and press enter" :-) a pak se modli kámo :-)
pobavilo... vítej v Dosu... to by moch ten box napadnout hacker :-) a všechny přihrátky vysomrovat :-) "open all" příkaz :-)
Ale jede to na XP asi.... nmá usb 3.0 ale má to dotykáč... to sou mi věci---- :-) jakooo ale cracknout to a vysomrovat ty přihrádky by byl majster stuck :-)
a jako první fotka s německýho bílýho Z5 compactu official.
Už sem se přestěhoval... trochu mi to trvalo... aleeee růžovka bude rezervní klon.
Zajmavý že si tentokrát bílej našel Here-mapy na SD kartě, šikovnej.... dřív to nechápal a musely se mapy tahat znova. clever -
Obrázek

Dneska sem potkal po romantický cestě na malý straně subaru XV.... trochu nemotorně couvalo, tak jsme pk jeli za sebou, jako reklamní kampaň :-)
jen se netrefoval do kolejí od tram... to musíš.... je to přesně rozvor subaru XV :-) jedeš jako tramvaj.
Obrázek

Sem si vyměnil o víkendu gumičku na zadním stěrači na Subaru, už je to 3. kus divný :-) přední jsou původní 7 let okej 2014. Zadní se trhaj... mam náhradní vždycky si ustřihnu a nasadim :-) ale jako ty hybridní přední jsou good, 7 lel a furt jako nový celkem drsný :-) zadní "hroší ocásek" jen buzní rok co rok :-)

Jen pro zajímavost sem zkoumal katalog Denso stěračů a je to zajímavý :-)
suboXV + Mitsubishi pajero maj stejný zadní
suboXV + Toy LandCruiser 2021 maj řidičový stejný
Toy LandCruiser + Pajero maj spolujezdcový stejný

to je matematika.... >B-) tak se dělá business... :-)

Jinak jo motůrek na osrřikovače je tam ten dražší za 200,- ten za 138kč sem si schoval kdyby měl problém :-) aleee pasoval přesně, a fachá :-) 200,- a 200,- za instalaci.... oukej.... celica zlobidlo :-) Ale joo byl to hustej kousek ten origo od "makata" japan 32 let aleee jo odešel :-)

Ne mam rád modernizace na některých dílech u celicy.... třeba ta expanzní nádrž z 6g celicy jde do 5g.... made in taiwan... krásně průhledná, luxusně.... prostě po jízdě parkneš a můžeš se koukat jak ta chladící kapalina putuje do nádržky atd.... jk pouští a nebo si přisává---- skvělej upgrade.... na oiginálu je vidět prdlačky. :-)
To mě vždycky sralo.... že sem neviděl nic.. kolik je tam v expanzce chladiva... oleeeee vyřešeno :-) v těch 80-90 letech nepočítali s tim že by to někdo jako jááá :-) zkoumal :-) ale jooo začalo mě to zajímat když to vařilo vodu a ta šla do vejfuku a pak do expanzky.... tam vařila taky :-) prdlý těsnění na 3. válci pod hlavou. Takže rád vidim všechno :-)

Ne jako je to nechutný množství sraček co se musí člověk naučit + cca 30.000 investovat na tuhle práci, ale jooo jako měl sem dneska přednášku na téma jízdní pruhy a odbočování, ty vole byl sem nervozní :-) nestíhal sem, ono se to nezdá ale vychytat všechno no jooo :-) tak jo mam to černý na bílím... 4 svlečny a 1 jouda.... 1 svlečna pokročilá, ta už mě znala :-) ale jooo skoro hodinka až neuvěřitelný... i když sem se snažil to smrsknout jak to šlo... týpek si tam čáral no jooo.... to já sem si taky čmáral na přednáškách na vejšce, to sem byl skoro umělec :-) samý mistrovský díla... :-)
Ale jooo holky i jeliman poslouchali.... vzorně, já mam takovej zjednodušující systém.... mam rád když je to jednoduchý a hezký... jako celica :-) Tak jim řikám že realita je jiná než tahle teorie, ale prostě ituhle teorii musíte poslouchat :-) Já se snažim to podat tak jako víc realisticky než teoreticky... resp vysvětlim že ta teorie v realu nefunguje.... joooo hodný posluchači... posluchačky, ty by mě chtěly za instruktora :-) tim sem si jistej... ne fain lidi a konečně to neni práce ale povolání :-) učit lidi.... v klidu v pohodě.... nemam rád moc lidí pohromadě... takhle máš 1 joudu nebo kočku a prostě klima fachá a super.... naučíme se řídit. :-) a komunikovat... mimo auto můžeš komunikaci zablokovat... aleee v autě ne :-) musíš komunikovat... což je okej....
Asi si udělám takovou specialitu... budu jim když jim to pude pouštět jako doprovod hudbu... budou se na ní soustředit aleee jen trochu :-) no nějakou klidnou.... dnb zrovna ne... :-)
Ale joooo je to super, vidět že ty lidi poslouchaj... mě joudu :-) i když se snažim to podat jinak.... pak řikám nechcete si koupit tuhle knížku? reklamní kampaň :-) neee tak já jí mam a hodí se každýmu, já taky nejsem čtenář.... aleeee je to ta samá knížka jen upravená co sem čet před 20 lety :-) kdy sem si dělal řidičák.... poznal sem jí :-) ale študenti nechtěj.... taaaak nic... jo na netu si najdeš všechno, aleeee neni to tak jak to říct cool jako si to přečíst z knížky :-) No ale opovrhujou timhle formátem.... radši si to pustěj na tabletu nebo na kompu... divný, no asi sem old school :-) Ne zase jako knihovnu doma fakt nemam :-) :-) jsou určitý knížky co maj vyjímku....
třeba tahle.... tak na slunci na balkoně se čte fain, než na tabletu :-) např...

Ne tak jako já sem spisovatel, ne čtenář.... :-) a knížky nemam žádný doma cca..... sorry... no nemam... ale zase úplně eliminovat knížky je blbost... pár se jich dá... ale ty mladý se tomu bráněj... chápu to.... rozumim... je to odpor, taky jsm to měli.... aleee někdy je to "kontraproduktivní" to dělat.... už jen to slovo je složitý napsat :-) prostě se to líp čte... o to jde...
Aleee líbí se mi na nich že se nenechaj zmanipulovat na očkování :-) já taky ne... počkáme si až bude většina napíchaná a uvidíme se v září :-)
V září, říjnu vznikne nová mutace na kterou se budou muset ty chudáci co maj 2 injekce dát si další... takže tak to vidim :-) 3. a nebo první pro mě....??? :-)
tak je to naprogramovaný.... čeče,,,, covid pass??? udělám si flešnej.... jako dělit lidi???? ani omylem --- tohle je přesráno. ti dám QR code... ten ti vojebe kdokoliv.... :-)

notak defakto všichni očkovaný rusáci jsou infekční :-) sputnik nejde... ty voleee jako nechci nic.... a naserte si všichni... :-) budu unikat furt... :-)

Nikdo nesmí a nemůže absolutně řešit mě, nebo kohokoliv kdo nemá mobil u sebe :-) "jakoby" a si v prdeli :-) testovači...
No nejde to... zablokovat to nejde.... sorry :-)
ale jak sem se k tomu dostal? noooo prostě operátoři blokujou texty a odkazy.... u mě se to nestalo fain :-) Hoodněkrát sem, to přesral :-) ale oukej... fain...

Nee fain kočičky... vyděšený :-) a komik srandista micron... ale joooo to pude :-) holky to DAJ TAKY.... JOJOOOOOO :-) PERFEKTNĚ... TAk,,,, JEN JIM vysvětlit že chytřejší než komisaři nejsou :-) njn

pon čer 07, 2021 10:04 pm
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel

Ne líbí se mi že můžu měnit svoje a jiný názory.... jen tak... nechci ty lidi zakomponovávat někam--- řadit je někam...neeee.... nikam. tak....
budou sice automaticky v systemu... státu, ale..... i imo ten system.... v databázi mimo...
Tohle berm jako zakodovanou hru... 1
a pak je hra 2.0 ale tuhle hru hraju fakt jen já .... takže nikdo neví nic... tak je to fain gamesa. princip je jasnej prostě vždycky vyhraješ.... tak asi :-)
respektive jo vždycky vyhraju.... sorry a díky.... 8-? tak co si zahrajem dnes :-) n ty výhry jsou k smíchu.... celý je to k k smíchu.... takže nazdar :-)

http://listen.uturnradio.com:80/drum_and_bass.m3u

Hele je mi to fuck..... je to zadarmo.... a je to fain.... takže tak asi :-)

okej co si zahrát něco co za něco stoji...
pozor... zmizelo mi pivo :-) no ale je co kouřit to nemaj ty co chtěj jen pít..... :-)
no ale hrajou hustě :-) chtěi by cheat.......

úte čer 08, 2021 3:01 am
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel

Ale jooo prostě ho střelim a je to :-) sem si dal záležet na fotkách... a i na textu... :-)
https://mobil.bazos.cz/inzerat/13770162 ... mobile.php

Všechno je praaaavdaaaa :-) jak by řek Babiš :-) no do GSM sítě nespadne, protože jí nechytá :-) :-) Já sem bastard :-) Noooo tak jako vyreklamovat si ho může kdokoliv ještě přes rok, jestli na to přijde... no na šumavě by byl bez signálu :-) v Praze máš ale plnej :-) LTE... prostě ho střelim a je toooo :-) fotky a text se mi líběj.... asi bych se hned chytil :-) i sám sebe :-) je to perfektní. 8-?

Ještě sem se musel ujistit, jestli to že nechytá gsm neni anténkou.... tu sem prohodil z růžovky.... ne tim to neni :-) prostě mu chybí chip GSM na desce.... jouda :-)
Tak ale zase na vesnicích tě nikdo neotravuje... na dovolený.... ani ty nemůžeš nikoho otravovat... relax :-) Ale je to dobrá prdel.... jako iphone SE 2016 taky nemá GSM a nemá problém.... sony bez GSM má ale problém :-) comedy....

No tak jako může se stát že majitel se válí na zahradě... relaxuje a firma krachuje :-) volá mu tak 10 lidí nic :-) pak si zajede nakoupit do lidlu a ejjjj :-) :-) firma už neni :-) :-)
a přitom to byl takovej relax :-) bejt bez signálu... super... nikdo neotravoval... paráááda :-)

čtv čer 10, 2021 1:59 am
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel

Jak jsme dávali novej motůrek na ostřikovače do celicy za pěkný prašule :-) tak ještě řikám, drnčí vejfuk... oni neee ten je úplně novej jako že kompletní.... od svodů 1. díl novej, kat novej, 2. díl výbornej, 3. díl s tlumičem totálně novej.... :-) aleeeeeee slyšim to, já sylšim totiž i trávu růst :-) a taaaak sem zjistil jak to nasimulovat rukou tu vibraci :-) až taaak :-) tak poslouchejte.... vtipálci :-) stačí ducat zatnutou pěstí kolmo do koncovek laufu.... a a a a jooooo slyšíte toooo ????!!!! Yes.... to je ten zvuk :-)
No joooo má pravdu ten šílenec :-) takže sound jde od katalyzátoru, řiká vtipálek.... to je jasný to je uvnitř... takovej test na mě :-) Aleee ten je novej, blbost... tady noooo bouchněte jako já :-) joooo je tu držák 1. dílu laufu u kastle takovej záhadnej, ten vidim poprvý.... " šikovnej, přišel na to" řiká brebta.... :-) aleee měl sem pravdu.... takže tohle to chce nový, sem takovej sound engineer :-)
Hledááám..... 14 doláčů origo Toyota mnooooo nejsou
https://partsouq.com/en/search/all?q=17573-74051

Obrázek
to sem viděl poprvý.... podstatnej mechanismus :-) do ted sem si myslel že je tam normální ta guma - ovál ovar... no neni :-) tahle je speciální :-)

Obrázek
noooo to by bodlo......

https://www.amayama.com/en/part/toyota/1757374050
tady jsou....

otázka je jestli je umí dolifrovat i toyota, resp. EmilFrey.... toooohle je zajímavej kus gumy. Náhrady asi neexistujou, jak tak vidim.... šup sem s tim gumídkem :-)
no je po 32 letech už ta guma fest vyšoustaná.... mam tě pazvuku :-)

Pak bude asi nová spojková sada. Jako ten pazvuk co to někdy dělá je hustej :-) Zní to tak hlasitě, že to vlastně vypadá jako bych to tam měl naschvál.... jako plašičku lidí--- jako spojkovej válec novej to nedělá, pomocnej válec se všim-všudy taky ne.... ten pazvuk dělaj prostě ty-ta pružinky na lamele, Aisin original. Dívný.... mechanik mi doporučil Sachs.... noooo ještě uvidim, prej s tim můžu jezdit, jo ale je to dobrej cirkus :-) Zní to brutálně, ale to jen zní :-) Kdyžtak dělám že je to naschvál :-)
Podstatný je že je motor přetěsněnej komplet.... a nevaří.--- tohle počká srandička. Připomíná to zvuk autíček na natahování.... od výrobce Maisto.... tak to je podebnej zvuk :-) když sešlápneš spojku. takovej drnčící, cvakací... sem z těch modelů taky ten motůrek odstranil..... ten zvuk byl naprosto šílenej :-) i u modelů, krásný ticho pak....

Ale jo tak sem koukal že za minulej rock mam přeplatek za bydlení 14000,- to bude fain spojka.... rok před jen 8000,- sem víc spořínek :-) To potěší.... všechno je drahý, dražší a ten hňup stejně ušetřil.... nojoooo :-) vzorný SVJ. ještě sem zvědavej na elektriku.... + klima jak se projevila.... na to sem zvědavej. Dost sem topil totiž klimou než topením.... a chladila fest v létě... nooo to bude zajímavý.... i když byla v Eco režimu. příští rock by se měl projevit zase novej komp.... ten by měl žrát o 60% míň než původní.... žere míň a je taaaak rychlej.... good. Tv Sony je taky větší a úspornější.... teeen hajzlík :-)
http://ice2.somafm.com/groovesalad-128-aac

ned čer 13, 2021 9:55 pm
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel

Alo jooo zajímavá hodina dneska na autoškole :-) Jeden je takovej snaživej.... no já nejsem tak snaživej... :-) Noo když se tak snažil, neee pěkně si to dal.... křižovatky joooo pěkně.... tak zase se nesmíš snažit aaaž moooc.... pak se sám nachytáš.... no to se mě netýká :-) já se snažim míň.... :-) Ale joooo pěkně si to dal.
Pak jako že jestli mam ty prezentace stažený :-) Nooo nemam, přinesu si flešku.... nooo prezentace to je v uvozovkách... já si kupuju díly na auta sám a prezentace jsou vesměs jeden velkej totální bordel. Představim si obrázek čehokoliv na autě a jedu sólo bez přípravy a bez čtení.... problém týhle doby je v tom že je tooolik zdrojů.... ale když už tak jedu sólo... v prezentacích je 3 prdele nesmyslů.... prostě to podstatný.... z praxe. Aleee jo je to pro ty co by chtěli učit autoškolu a nikdy neviděli auto ze-spod.... takže to pochopitelný je.... no já sem viděl a popíšu všechno z patra... joooo převodovka a spojka to je nej masoooo..... tu neeee..... tu se doučim to je mega složitý, aleee nechápu proč s tim otravovat žáky pak v autoškole..... převodovka, to je to co mechanik nechce měnit ani se v tom hrabat :-) :-) to je děsivá věc převodovka.... :-) mega složitá....
je dobrý se předtim pomodlit :-)
Ale jinak já nevim lauf, brzdy atd.... cokoliv sem viděl na vlastní oči a to podstatný řeknu z patra i ve 2 ráno :-) Takže tyhle prezentace jsou u mě defakto k hovnu.
Stejně si to řeknu podle sebe.... neee už pomalu chápou že si vždycky jedu sólo..... a vždycky si taky sólo pojedu...
Mam rád individuální přístup a to budu dělat i pro žáky-ně.... jednoduchej aleee perfektní, prezentace jsou jen pro ty co neviděli auto, neskládali auto... Nooo rád bych využil know-how když sem si všechno na celicu kupoval sám... takže vidim i tam co nikdo nikdy nevidí.... třeba bych i některý žáčky-žákyně naučil jak se hledaj díly a jak nakupujou.... aby s váma autoservis nevyjebával :-) takovej bonus... asi za příplatek :-) nebo za služby u svlečen :-) noooo dělám si prdel :-) zdarma :-)

Noooo ne je to důležitý, tak máti si myslela do svých 60 let že vejfuk na autě je jen ta trubička vzadu :-) :-) ten je vzadu přece :-) řikám máti ne neni.... vede pod celým autem od předu do zadu :-) :-) nooo holky u mě by měly pojmenovat i díly :-) Pak budou hustý :-)
podivej kočko servis ti řekne cenu 5000,- tak si najdeš na svoje auto a ten díl a zjistíš že stojí 2000,- a ten mu přivezeš.... nooo a od teď si expertka... _:-) pak si budou v servisu blekotat.... ty voleeee ta neni blbá.... ta je hustá :-) kdo to ty ženský učí??? No já :-) 8-? něco do života vozu... bonus navíc.... 8-?
Prdel pak musí bejt v rodině... fotřík objedná opravu auta a máti mu to zatrhne :-) si se posral neee :-) vyhodili by sme 5000,- já to objednám :-) ejjjjj :-) :-)
Já sem měla takovýho veselýho instruktora na autoškole a ten nás to naučil.... od teď nebudeš nic objednávat, pude to přeze-mě.... :-) Miláčku :-)

pon čer 14, 2021 10:09 pm
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel

Ne těšim se na ten job... dneska přišel Ind :-) jistě z indie :-) měl přijít v 17:00 přišel v 18:00 s helmou ready.... neumí česky moc.... trochu :-) ale má to všechno obráceně.... v indii se řídí na druhý straně a noooo borec :-) :-) Auto už má prej, a chce jen motorku :-) domluva jak mezi tatarama :-) aleee jo vtipnej borec :-) srandovní člobrda---- to dááá :-) je hustej megaaaa ale dá to... :-) No schválně sem nezasahoval do hovorů... ty byly srandovní.... nechápali se mezi sebou... ne nebudu se do toho srát.... tohle je hustý... já bych mu rozuměl, no problemo v angličtině mu všechno vysvětlit.... aleee nejsem zatim učitel, nebudu se to toho srát...
za to bych měl bejt placenej... zatim platim jen já :-) takže neřešim... ale že on tu distribuuje tu indickou variantu :-) ne tenhle ne :-) fakt ne :-) neboooo možná jo.... ten bastard :-) Ne ten byl okej :-) až na to že se o hodinu zpozdil.... fain týpek.... :-) Ind bez indický mutace :-) fascinující :-) :-)

Jo když sem se vracel domu, nechal sem u babčy gumovou rohožku od řidiče subaru... 3x sem si řikal nesmim jí tam zapomenout.... aleee zapomněl sem jí tam :-)

tak sem si tam dal origo subaru takovou tu luxusní :-) rohož... a pak sem si jí přendal a že vrátim tu nepoužitou do sklípku... tak sem jí tam hodil vysoko... a chtěl sem zkontrolovat jestli leží fain :-) sem se připravil ke skoku ana plný kule skáču, řikal sem si to doskočim mega vysoko :-) :-) aleee bohužel sem si neuvědomil, že stojim mezi dveřma :-) takže sem dostal solidní flákanec... :-) až sem se musel sklonit... aaa kurfa aaaaa do píče.... :-) tak to sem nečekal takovej razantní proti úder.... :-) :-) jako takovej kix nenapad nikoho ani v komediích... Bud Spencer Terence Hill atp... jako skoč ppořádně :-) :-) ve dveřích... :-) :-) Noooooo na to sem přišel sám :-)
Ale joooo šlo by to jako výzva na fecebook... kdo to dá plnou silou 2x-3x padne a složí se :-) :-) :-) ideální na sebevraždu :-)
Nebooo lidem zavázat oči a a pak kdo vyskočí nejvejš vyhrává :-) :-) :-) oleeee to je drsnota :-) to je dooost drsný :-)

aleee tak předtim tam seděl takvej jakoby ňouma... aleee když měl vyřešit křižovatky dal to... měl ruskej pazvuk... ale jooo ten ví :-) dostal i tu nadrcenou svlečnu co chodí vzorně :-) ale jo i ta je fain.... jen nesmí bejt nervozní... :-) já si chci udělat pohodovou atmosféru v autě... takže nbude nervozní a dá to.... je chytrá.... ale zbytečně nervozní.... v pohodě v klidu a pude to samo.... zatim nemůžu... aleeee jo ta ví a snaží se... hodná holka :-)¨Tu teorii chápal chlapec fest good.... otázka je pak real jízda :-) tady může vyhrát svlečna.... :-)
Ne jako Těšim se na to až mě budou lidi vozit.... no to 1 nebo 2 pivečka si dát můžu :-) neřídim---- projedeme se---- někoho 2 pivka utluměj, mě nakopnou :-) vidim a vnímám totálně všechno takže--- pojede se tak jak řikám... a naučíme se řídit...

Pak během testování tam prej budu furt sedět já :-) u spolujezdece.... takže se nemáte čeho bát.... a za mnou bude inšpector :-) veselej nebo neveselej.... nooo to už je jeho hra.... no stress :-)
Vy jste blázen microne :-) vy nám sem dáváte jen fakt drsně připravený---- joj díky :-) nemaj chybu.... tak to bych si přál v realu.... a měl bych radost... :-) ale připravný ode mě je něco jinýho než od jinud... tak... jooo rád bych měl určitý renomééé.... tak.
No když sem slyšel toho inda co by rád angličtinu... a šéfík ne češtinu... drsná debata... jo řikal sem si mam se do toho zapojit nebo ne??? rozumim že si nerozuměj... oj,,,, nooooo jestli to měla bejt zkouěka na mě... tak sem jí ignoroval :-) kdybych byl zaměstnanec, popovídáme si s Indem.... to je pak jiná hra.... jiná hra...
http://soma.fm/suburbsofgoa130.pls
super muzika... hej ind je v pohodě :-)

pon čer 14, 2021 11:22 pm
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel

http://soma.fm/suburbsofgoa130.pls to je krása hudby...

úte čer 15, 2021 2:01 am
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel

jo najdeš totální klid...
tohle je totální pitch-off
http://streams.echoesofbluemars.org:8000/cryosleep
nebo
http://streams.echoesofbluemars.org:8000/bluemars

tohle ale poslouchaj fakt divný lidi :-) musíš na to mít čas a mozek... :-)

Ne nezajímá mě to.... jako že fakt vůbec :) takže tak... tak to mělo fachat kdysi... aleeee ne sorry všechni vlastní to někdo jinej...
http://streams.echoesofbluemars.org:8000/bluemars
tuhle hru můžeš zpomalit, ale vždycky prohraješ.... :-) nehrál bych tuhle hru... fakt ne...
neexistuje možnost cokoliv změnit... neexistuje :-) ciao

úte čer 15, 2021 2:08 am
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel

Ale jooo dneska sem si zajel pro doutníčky s celi.... a jdu k autu a cizí člověk se usmívá... a řiká "je nááádherná" sice nevim jak poznal že je moje :-) aleee asi se to dá poznat... prej měl tu starší hranatější před 15 lety... podělal se tam motor, aleeee neměl sem jí prodávat :-) řiká :-) Tak děkuju :-) Tak celica rozdává radost.... hodná holka, dneska nebuznila ani s tou spojkou... to je mi záhadná záležitost :-) Jede špičkově. Ale jak umí začít komunikaci mezi cizíma lidma.... to je psycholožka... Celica :-)
Já se snažim bejt co nejmíň nápadnej :-) s ní.... aleee nejde to :-) stejně si fanoušky najde ___ potvůrka :-)
No něco měl s motorem... noooo měl blba mechanika.... to chce mít prostě borce, na tohle.... někoho kdo se vyzná mega a "nestáhne tě z kůže".... takovejch je málo :-)
Muj mechanik vydělává na firemních autech, tohle má jako pro radost.... na tom dělat :-) noooo tak taky Celica nasere.... aleee je na ní hodnej :-) i když je zlobivá potvůrka :-)

No kdybych tam měl místo celicy Ferrari... nebo porsche, komunikace by neproběhla.... tam by už hrála roli závist... :-) u Celicy je to respekt.... žádná závist... good. :-)
je to zajímavější.... je to lepší, nejlepší :-)
32 let.... šílený :-) každej by řek tak o 10 let míň.... a to je co mě baví :-) tak je nafintěná :-) je 1989. YES. 10/1989 vyrobená ještě tu byli komančové u nás :-) ale vypadá o 10 let mladší... to je ta prdel :-)

stř čer 16, 2021 9:18 pm
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel

No tak moje premiera před 20 lety bylo Daewoo Lanos v krásný modrý metle... auto máti :-) tak sem odvez svlečnu na metro a dal sem si to... před zatáčkou brutální sem předjel joudu... aaaaale co to auto udělalo :-) to sem nechápal... sejmul sem 4 popelnice na chodníku a auto se převrátilo, šlo přes střechu.... furt sem držel volant :-) vystřelily airbagy, takovej smrad.... a pak přiběh nějakej člověk jako jestli sem okej.... řikám jo, sem okej... vystupuju aaaa do prdele máti mě zabije :-) :-) Daewoo Lanos nasračky.... :-) No to byly drsný 90 léta.... pak se časem zjistlo že Daewoo Lanos nedrží v zatáčkách... jako že vůbec :-) a jde přes střechu.... děsivá kárka :-)
Pak sem si koupil Mitsubishi Eclipse 1G v bílý special barvě s černou střechou... ten držel v zatáčkách.... lahodně... ale stejně sem ho díky závodu s blbem zdemoloval... + 4 zaparkovaný auta... nic se nestalo.... okej.... jeho vina..... noooo a pak přišla celica... a tu mam pořád :-) ta je fain prostě.... dá si tu zatáčku co daewoo nedalo na mokru dá si jí s přehledem.... je to vzorný auto.... příjemný.... špičkově postavený.... drží jak přilepený..... tak sem se rozhod že si jí nechám prostě....
byla děsivě zbušená ze předu.... takže dostala nový čelo... navařený a celej předek prostě jako nová z předu.... a pak 3 prdele věcí.... prostě sem vymazal její drtivou historii :-) byla v hrozným stavu... je v perfektním..... (_)D protože vim že přes střechu jít fakt nemůže.... je to geniálně poladěný.... dá to---- můžu si dovolit ject jako prase :-) dá to.... stejně jako subaru XV..... i když je to jen předokolka.... aleeeee fest dobře nastavená, kdyby tě honili poldové, pudou přes střechu... ty ne... je to špičkovej nástroj, a má toho hoooodně z rallye.... i když je jako konzum..... ne ten podvozek je dokonalej... božskej. *_*=*_* nemůžeš prostě kopírovat stopu celicy a subaru XV.... jsou to unikátní stopy.... vyletíš.... tak proto mam ty auta rád... maj svoje unikátní stopy v historii i v současnosti.... stopy se tvořej pořád... jsou nehorázně bezpečný oboje... i když jedeš nebezpečně.... nejde to kopírovat se škodkama... vyletíš :-) ať je to auto 1989 nebo 2014 vyletíš.... protože jsou to hustý auta... :-) Můžeš to zkusit napodobit... aleee vyhodí tě to mimo.... takže tak.

stř čer 16, 2021 10:00 pm
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel

N ale hrozně se těšim na ty žáky, žákyně.... v tý autoškole... nooo výhoda je že já si můžu dát pivko :-) já neřídim... aleee no bude to zajímavý.... co tam bylo za značku? já sem to přehlíd já taky.... tak v pohodě :-) počkáme si na další :-) Ne musí to bejt trochu sranda.... u mě bude :-) ale jo tak u blbejch chyb budu drsnej :-) tě zprcám hlava nehlava :-) neee ty vole jí nebo mu to vysvětlim v klidu... co si dáme za rádio??? hele každej se zptete... neřeš to a jeď--- dáme si color radio :-) Ale ne že to posereš znova.... ti dám okruh a znova... okeeeej :-) okej opakování je matka modrosti... jooo fain se mi tu jede.... v pohodě... skvělý ty vago :-) takže zase za tejden :-) dobře... 8-?
Ty vole co to je za týpka? nooo je hustej... dík :-) Na muj fikus je to všechno tak nějak psycho zaseklý a nudný... mělo by to bejt trochu zábavnější... jak teorie tak praxe.... hele já tu pak nbudu drtit ty pedály až za mnou bude sedět ten komisááár :-) to nesmim... takže jeď jako bych tu nebyl.... ježiš :-) sem tu ale jako mě ignoruj... nejsem tu :-)
Ne to bude good sranda... každýho si dám trochu jinak... ale jo těšim se na to až fakt uvidim, že jim to jde.... to mi udělá radost.... a žákům taky, hned si budou připadat jako závodníci formule 1 :-) Jako joooo začátek bude psycho.... noooo jemně s tou spojkou.... hraju si s ní.... je to hračka.... aaaaa noooo vidíte už vám to jde.... no supeeer.... a to jste se tak bála toho manuálu.... je to tanec.... jednoduchej.... jste skvělá... krásný... tak popojedem :-) Jo v tý knížce je to popsaný dobře... aleee zbytečně složitě.... jak asi chápete :-) :-) Jako umět s manuálem se vyplatí.... tak jako může se stát nějaká mega havárie... a tam budete vy.... a auto s manuálem... a ty lidi kolem by to neuměli.... jen VY.... tak nasednete, naskočte si.... a všechny zachráníte :-) pozor... co to bylo za značku :-)
Ne tak vyplatí se to, máte firemní auta... spoustu a jooo dost z nich maj manuál.... takhle si můžete vzít jakýkoliv.... a nebylo to tak složitý.... ne nebylo.... no prááávě :-) jste šikovná že se manuálu nebojíte... jojo máte u mě malé bezvýznamné + :-) to bylo z filmu, vy víte že máte velké + :-) jste odvážná... já abych se přiznal sem nikdy v životě neřídil automat... a nechci :-) vim jak se to řídí, nechci to.... tak.

Ale jooo chci tohle dělat... musí to bejt super pocit když vidíš jak jim to jde líp a líp.... to prostě potěší.... dělat si radost a dělat jim radost. njn good :-)
prostě vymítit tu nervozitu.... ze mě a z kohokoliv.... o to jde.... v klidu v pohodě.... hlavně nezmatkovat :-) jo můžu nená padně přbrzdit, nenááápadně... :-) aby to inšpektor neviděl.... aleee bacha....
já si chci hrát na super učitele.... a rozhodně mě nebude komisař mrdat to fakt ne :-) :-) takže v klidu... chci mít 90% úspěšnost.... minimálně. tak.
Takže co vám dělá problém? joooo taková křižovatka fain, pojedem se na ní podivat :-) Neeee no joooo :-) a projedem si jí křížem krážem :-) v pohodě... to dáme :-) žádnej stres... to pude jako po másle... ostatní si řeknou a kurfa... autoškola.... tak joooo 8-? tak a co další zábavný křižovatky.... sem s nima... :-) radši neeeee :-) ale joooo.... nahoď... dámesi je příště.... 8-?
http://soma.fm/spacestation130.pls

stř čer 16, 2021 11:15 pm
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 397 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 23, 24, 25, 26, 27  Další