Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Odpovědět
Uživatelský avatar
dracekvo
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3176
Registrován: stř kvě 19, 2010 4:04 pm

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od dracekvo »

Takže bacha na nahradnidily1 a jejich druhou spřátelenou firmu autodilycz. Uvádí na stránkách cenu, kterou pak po dotazu navýší 2x.
Našel jsem u nich plastové nadkolí pro outback BH cca za 280 Kč. Po dotazu na kompatibilitu přes win mi řekli, že výběr OK, ale cenu najedou 2x vyšší. Argumentaci, že nějaká poznámka u dostupnosti zcela jasně vyjadřuje, že se cena bude měnit podle potřeby dle mě není normální. Normální je u ceny napsat na dotaz.

Samozřejmě, hned jak jsem je poslal s tímto přístupem někam, na stránkách cenu opravili. Měl jsem to tam hned objednat, pak by to za tu cenu museli dodat.
Peugeot ION elektro (rv.12, najeto 100 tis)
Subaru Outback 2.5 LPG AT (rv. 07 najeto 320tis)
Subaru Outback 2.5 LPG AT (rv.99 najeto 350tis)
Peugeot 206 1.4i MT (rv. 99 najeto 270 tis)
Audi A4 Avant 1.9 TDI (rv. 97 najeto 260 tis)
Peugeot J5 obytná alkovna (2.5TD, rv.91 najeto 150tis)
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 19067
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od hamoun »

hamoun píše:DIKY ZA TIPY ... ja mezitim pokrocil ...
"super" je, ze na jednu osobu ti vrati prachy na JEDEN listek. je nezajima, ze mas listky na 2 dny ...
takze jeden vyrizuju ... a jeste 3 ...

lidi .. najde se nekdo, kdo

- Jste osoba se zdravotním postižením
- Osoba vedená v evidenci úřadu práce jako uchazeč o zaměstnání
- Osoba těhotná
- Osoba čerpající mateřskou nebo rodičovskou dovolenou
- Osoba starší 65 let
- Osamělý rodič pečující o nezaopatřené dítě

a nepotrebuje nic vracet z ticketstreamu?
ja jim ty listky proste nenecham ...

DIKY

https://www.ticketstream.cz/stranka/covid19

prosim pripadne SZ

DEKUJI
tak jak to dopadlo??
diky vsem za nabidku pomoci ...

cisla listku na jeden den jsem poslal ochotnemu OK2MDK ...
(diky i vsem ostatnim, co napsali)
cisla druheho listku jsem chtel vratit ja ...

dopadlo to tedy tak, ze mi "vysli vstric" a z tech 4 listku mi vratili penize za 2, na ktere posilal zadost OK2MDK ..
dalsi listky na mou zenu na jinou zadost (taky rodicovska) mi nevrati ... ze uz mi vratili ty dva ...

to je fakt pecka ...

tak .. aspon neco ... ale ... grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ....
škoda superb
ex WRX 2008
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49131
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od VDC »

Jakože podle čísel lístků zjistili, že ty co vrací Míra jsou ty tvoje ?
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 19067
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od hamoun »

jo ... dnes mi psali, ze mi vratili dva listky c. xxxxx (Mirove) a coze po nich vlastne jeste chci, kdyz uz tak mi dali dva listky misto jednoho ...

pritom to vracely dve ruzne zenske na materske na dva sve ucty apod ...

no .. to mam za ten humbuk, jak jsem si stezoval, ze mi nevrati vsechno, ale jen jeden listek ...
takze kdybych je preprodal, jsou s vracenim lidi v haji ...
tak uz jsem v minusu "jen" 1700 ...

Odesláno z mého SM-G781B pomocí Tapatalk
škoda superb
ex WRX 2008
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49131
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od VDC »

Aha, kurvy zkurvený...
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24303
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od sima »

Motorkář ve městě v době kdy je hustota provozu veliká-jeho styl nestyl. Chtěl se vervat zleva mezi mě a patník, jeden jízdní pruh, no nakonec ho osvítilo a zůstal stát vedle mých zadníh dveří, tak tak to ukočíroval, zastavil zároveň se mnou těsně před přechodem. Já mu nijak neuhýbal, ani nedělal schválnosti, jel jsem jak se má, navíc před přechodem nebudu pořádat kvůli debilovi manévry, či nepojedu přes plnou do odstavného, to opravdu ne.
No tak mě pak veledůležitě předjel, zprava natěsno, to jsem čekal, sice místo vedle mě a přede mnou tak a akorát na sardinku, na motorku, no dobrá, ale že ty hovada nehážou ani blinkry, to mě sere, nejsou na projíždce a tohle by mohlo způsobit kolizi. Navíc jel tak divně, nejistě, vůbec jem mu nevěřil.
To už jsem zatroubil, stál těsně přede mnou, když se mě něco nelíbí, dám to najevo.
Tak vida, on umí blinkr! Na dalším kruháči jej vyhodil, už před vjezdem do něj, pravý, nooo ale nevyjíždí z kruháče vpravo, on jede dál, přes kruháč "rovně" ...to už si koledoval o smetení, zprava stálo auto, čekajíc na volný průjezd, tu navíc není zbytečný čas na kruháči čekat, ve špičkách ne.
Vím, docela běžná situace, ale někdy na to taky člověk nemá pořád nervy, proč si říká, co jsou to za vemena, proč by měl člověk myslet za ně? Já vím, kvůli sobě, tj pravda.

Dnes zas jeden záchyt umělce-kyně. Opravdu je tu nouze o volné park. místo, kde dnes ne, že. No a proto někteří zabírají radši obě, asi z toho mají dobrý pocit. To mě nedalo a vyfotil jsem jej, dal mu velký papír za stěrač-nauč se parkovat! (bez dalších invektiv, i když kokot se mnou cloumal, debil minimálně taky :-) )
Ono se to nezdá, ale naproti je hned druhá řada aut, dá se tam zajet , ale na několikrát a hlavně s rizikem, že ti to pak přibere jedno nebo druhé auto okolo, protože se trochu musíš přizpůsobit, já se tam nerval, vycouval jsem hned zpět, zrovna jedna paní odjížděla pryč.
Pak si takhle dávám oblíbenou zmrzku, sluníčko hřeje a vidím, parkuje tam na ixkrát nějaký golfík, slečna mu ukazuje...fotí si ho taky a asi si čtou vzkaz.
Nebylo se čemu divit, supráááč v ropě vole ne. Majitele jsem se nedočkal, nečekal jsem na něj, zmrzlina došla :-)
Tak jsem se vykecal a můžu si dát pívo, nechtěl jsem lamentovat po česku u píva ;-D
Přílohy
parking.jpg
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
StandaB
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3652
Registrován: pát led 03, 2020 2:20 pm
Jméno a příjmení: Stanislav Becvar
Bydliště: Nürnberg

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od StandaB »

Radku, to ti verim. Ale jsou dny kdy jsi obklopen jenom blbcema!! >:-&
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24303
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od sima »

Jooo, je jich nemálo, nemálo, těch volů.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
podvlada
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 10643
Registrován: úte led 01, 2019 5:43 pm
Jméno a příjmení: Vláďa Podlešák
Bydliště: Plzeň

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od podvlada »

Jenom doplnim k motorce a blinkrům... nikdy motorce nevěřte, že jede podle toho, kam má blinkr. Jednak blinkry se nevypínají automaticky, vždy je potřeba je zrušit, a často se zapomene, už jsem pár lidí co jeli kilometr s blinkrem viděl. Ono to bliká někde dole na řídítkách, necvaká, i kdyby tak by to v helmě slyšet nebylo. A že ho někdy ani nedaj, ono to v rukavicích pomocí nějakýho tlačítka neni spolehlivý. Nijak se ale nezastávám hovad, který v provozu kličkujou jak nesmrtelný. Když jsem ještě jezdil, tak jsem kolonama taky projížděl - ono tím, že se dostanu dopředu já nikoho za sebou nezbrzdím, než se nadějete, jsem pryč. Ale vždy to bylo ohleduplně, předvídatelně, bez vynucování, bez cpaní se. Bylo mi jasný, že jakejkoliv průser by šel na mě.
Subaru Outback '04 BP 3.0 H6 180 kW <vlákno zde> Obrázek
Subaru Forester '05 SG 2.0 H4 92 kW <vlákno zde> Obrázek
ex Ford Mondeo II '00 1.8 I4 85kW
ex Alfa 156 '99 2.5 V6 140kW CUORE SPORTIVO!
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22700
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od spm »

Já vás trumfnu :-D Dneska jsme měli pracovní výlet. Jel jsem ráno ke kolegovi, od něj pak dál, měl jsem tam být v 9, takže pro mě nelidsky brzo ráno. Cesta podle navigace 45 minut, na tu dobu poměrně OK. Překvapivě se mi povedlo z postele vylézt docela včas a naskládat se i do auta. Navigace ukazovala dojezd 8:52, hezky to vycházelo. Tak si tak jedu, zbývá pár kilometrů a za mnou houká hasičský auto. Pustím, jedu dál, o chvíli později za mnou houká velký hasičský auto. Pouštím... je 8:50, podle navigace zbývají asi 2km cesty, čas odpovídá. Přijíždím k poslední křižovatce před obcí, kde bydlí. A tam stojí obě dvě hasičská auta, co mě před chvílí předjeli. Nějací dva vypatlaní hotentoti se v té křižovatce srazili (jeden evidentně nedal přednost, druhý do té křižovatky s omezením na 50 vletěl tak kilem), přesně ta cesta kam jsem potřeboval byla úplně zatarasená. Takže těch 35km jsem jel necelých 45 minut, ty poslední 2km jsem pak objížděl dalších 50m. A to to fakt vypadalo, že jednou přijedu někam včas :-DDD
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
podvlada
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 10643
Registrován: úte led 01, 2019 5:43 pm
Jméno a příjmení: Vláďa Podlešák
Bydliště: Plzeň

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od podvlada »

Nezapomněl jsi, že máš Outbacka, a že možná nemusíš zajíždět takovou oklikou? :-D
Subaru Outback '04 BP 3.0 H6 180 kW <vlákno zde> Obrázek
Subaru Forester '05 SG 2.0 H4 92 kW <vlákno zde> Obrázek
ex Ford Mondeo II '00 1.8 I4 85kW
ex Alfa 156 '99 2.5 V6 140kW CUORE SPORTIVO!
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22700
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od spm »

Nemám, mám imprezu :-DDD jediná šance byla ta cyklostezka, ale zahradilo to nějakýma posranýma patníčkama a mezi ně jsem se ani s ní nevešel :-DDD
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
podvlada
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 10643
Registrován: úte led 01, 2019 5:43 pm
Jméno a příjmení: Vláďa Podlešák
Bydliště: Plzeň

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od podvlada »

Tvl, já jsem debil, jako bych nevěděl, že jsi jel do servisu >:-&
Subaru Outback '04 BP 3.0 H6 180 kW <vlákno zde> Obrázek
Subaru Forester '05 SG 2.0 H4 92 kW <vlákno zde> Obrázek
ex Ford Mondeo II '00 1.8 I4 85kW
ex Alfa 156 '99 2.5 V6 140kW CUORE SPORTIVO!
Makovica
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4929
Registrován: čtv dub 21, 2016 11:28 pm

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Makovica »

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=l6ByuhHD8i4[/youtube]
Pumpickari suverenne z protismeru z cyklochodnika bez zastavenia a zosadnutia rovno na prechod a dalej na chodnik. Tam sa zastavili a cosi vykrikovali (prd som im cez okno rozumel), ale ponahlal som sa pre dieta a za mnou boli auta. Na prechode a ani na chodniku nemali co robit.
Presne som cakal, ze to urobia, ze ich trochu vychovam(=postrasim a vytrubim), len som zabudol, ze mam nove brzdy a zbytocne som na asfalte prevetral ABS. A hlavne im podla toho pokrikovania absolutne nedoslo, co spravili.
Subaru Forester 2.0i CVT Comfort MY16 (G91F Rest in pieces Cooper Discovery ATT / SJ6 ,,,,| (*_^) |,,,,)
Obrázek
OK2MDK
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1135
Registrován: čtv led 16, 2020 9:56 pm
Jméno a příjmení: Mira Decky
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od OK2MDK »

podvlada píše:Jenom doplnim k motorce a blinkrům... nikdy motorce nevěřte, že jede podle toho, kam má blinkr. Jednak blinkry se nevypínají automaticky, vždy je potřeba je zrušit, a často se zapomene, už jsem pár lidí co jeli kilometr s blinkrem viděl. Ono to bliká někde dole na řídítkách, necvaká, i kdyby tak by to v helmě slyšet nebylo. A že ho někdy ani nedaj, ono to v rukavicích pomocí nějakýho tlačítka neni spolehlivý. Nijak se ale nezastávám hovad, který v provozu kličkujou jak nesmrtelný. Když jsem ještě jezdil, tak jsem kolonama taky projížděl - ono tím, že se dostanu dopředu já …
Tady je to taky otom, že na motorce "v koloně" je to o život, někdo tukne, nedobrzdí bla bla..

A stěma blinkrama souhlasím, človek to dává "automaticky" rukavicí, a povede se nevypnout, slyšet to není, vidět za slunce jak kdy..

Ale hovada jsou byli a budou, stím nic nenaděláme, stejně jako mezi autíčkáři, tak i cyklisty či motorkáři nebo chodci. Bohužel, ti co kolem sebe nemaj tunu plechu tu volovinu vetšinou zaplatí cenou největší.
Forester SG 116kW + LPG
Dědův SG 92kW
Mondeo IV 2.0 Duratec
Mondeo II 1.8i Zetec - Srdcovka v modré bohužel zrušeno
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“