Náš portálfotogaleriechat [0] KontaktSrazyWiki

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
koupě Outback MY20 
Autor Zpráva
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel

Já mám od Carpentier Forestera, ale jediná možnost, jak zakoupit auto byla zajít tam osobně, zaplatit zálohu a pak už to bylo OK. Po telefonu žádná odezva. Mají strašně jednání s tím,kdo tam volá poprvé. On má dovozy aut na starosti jeden člověk a mají asi dostatek stálých zákazníků, že můžou kašlat na telefonaty

úte bře 30, 2021 11:37 am
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel

Carpenter má nepochopitelný jednání i osobně, poptával jsem auto osobně na prodejně, a nestáli jsme s manželkou prodejci ani za to zvednout se od stolu a jakkoliv se nám věnovat... (před 10 lety teda, poptávali jsme 3.6ku v nejvyšší výbavě)

úte bře 30, 2021 2:48 pm
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Nováček
Nováček

Carpenter je v pohodě. Na XT byl dost velký rozdíl v ceně. Jen musíš počítat, že máš standard 3 roky záruku Subaru a můžeš si připlatit 2 roky navíc od Defend. Dovoz Subaru Dánsko.
Třeba XV eBoxer se ale vyplatilo koupit u nás.

úte bře 30, 2021 10:15 pm
Nováček
Nováček

Oťase máme doma od podzimu. Nejdřív jsme chtěli počkat na novou generaci, ale když začaly prosakovat informace o přímém vstřikování atd, rozhodli jsme se jít do aktuální výběhové generace. Co se zkušeností a pocitů týče, tak můžu jen souhlasit s tím, co bylo napsáno výše. Výkonu mi přijde akorát, spotřeba cca 8-8,5 litru na střední, až delší trasy. Podvozek je parádní, celkově je cestování v něm parádní relax. Pokud srovnám s XV MY18, které je jako druhé auto v rodině, tak Oťas má mnohem citlivěji nastavené vedení v pruhu. V XV více trhá autem, v Otíkovi je to skoro nepostřehnutelné.

Náš Otík je taky seveřan. Po pár pokusech o kontakt LL-Carpenter, kde se sice v telefonu jevili dobře, nic nebylo problém, ať jim napíšeme e-mail, že se ozvou. Odpověď nemáme dodnes...
Nakonec jsme koupili v EuroCNG v Hostivicích. Přístup hodnotím jako 11/10. Takhle má prostě vypadat prodej aut. Všechno, na čem jsme se domluvili platilo, auto jsme dokonce přebírali v sobotu, nebyl sebemenší problém. Opravdu doporučuji všemi deseti!
Jediné mínus co mne napadá je manuál a serviska ve Švédštině, ale vše se dá vyřešit ;)
Jo a severské Outbacky mají už v základu vyhřívané zadní sedačky a vyhřívaný volant... Silně návyková věc :)

stř bře 31, 2021 9:22 pm
Nováček
Nováček

rynevl píše:
Oťase máme doma od podzimu. Nejdřív jsme chtěli počkat na novou generaci, ale když začaly prosakovat informace o přímém vstřikování atd, rozhodli jsme se jít do aktuální výběhové generace. Co se zkušeností a pocitů týče, tak můžu jen souhlasit s tím, co bylo napsáno výše. Výkonu mi přijde akorát, spotřeba cca 8-8,5 litru na střední, až delší trasy. Podvozek je parádní, celkově je cestování v něm parádní relax. Pokud srovnám s XV MY18, které je jako druhé auto v rodině, tak Oťas má mnohem citlivěji nastavené vedení v pruhu. V XV více trhá autem, v Otíkovi je to skoro nepostřehnutelné.

Musím souhlasit, že jsem se pokoušel LL-Carpenter také oslovit, nejdříve e-mailem a pak 2x telefonem (připomenutí se, že jsem jim poslal mail) - žádná odezva

Také přemýšlím spíš nad 2020 z důvodu přímého vstřiku u 2021.
Jak je to prosím se zárukou, připlácel jsi za DEFEND Car protect, pokud ano, co to stojí?

ned kvě 02, 2021 9:12 pm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu

Ja mam take Outbacka z venku, konkretne z Litvy, kupoval jsem u AutoEmistar a mam 5tiletou zaruku. Rikali, ze kdyz to prodavaji jako ofiko dealer, tak musi dodrzet zaruku a zy dva roky dokoupili a slo to za nima.

Sent from my iPhone using Tapatalk

pon kvě 03, 2021 10:11 am
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2