antiradar GENEVO ONE S - BLACK EDITION - prodano :)

Inzerce všeho, co nespadá do předchozích kategorií.
zhor
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2706
Registrován: pon srp 26, 2013 2:38 pm
Jméno a příjmení: Standa H.
Bydliště: Šumperk/Ostrava

Re: antiradar GENEVO ONE S - BLACK EDITION - prodano :)

Příspěvek od zhor »

S tracidem jsme se na tohle téma bavili, a v ČR se zatím vyplatí mít antiradar. Laserem se měří jenom venku, klasika trojnožka nebo pistole, na tu pomůže asi jenom waze (a nebýt první měřenej), případně rušička . Potom je klasika rammer, to zvládá antiradar detekovat dobře. A třetí varianta je optické měření, kde se bere přesná rychlost měřícího vozidla, takže nejdřív vás musí řekněmě rychlostně dorovnat a pokud se jim na tom optickém zařízení budete vzdalovat, tak je jasné, že jedete rychleji než měřící vozidlo. Pro zpřesnění a přesné určení rychlosti meřeného vozidla u této metody se používá zase rammer, a údajně zatím tato metoda nejde použít bez rammeru (resp. by to nemělo jít zatím zapnout bez rammeru, což se časem může změnit). Takže zatím detekce radaru by měla být užitečná.

Jako bonus u waze je to, že vidím kolik se může jet v daném místě. Protože už se mi stalo, že mi přišla složenka, když jsem měření viděl (a asi bych stihl i zareagovat), ale myslel jsem, že je v daném místě vyšší povolená rychlost, a tu mi taky přesně změřili (129kmh na 110, D46 u Vyškova) >:-&
Subaru Impreza GG WRX EJ205 165kW 2003
Volvo V70 D5 120kW 2002
ex - Subaru Impreza GG EJ201 92kW 2001
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 18904
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: antiradar GENEVO ONE S - BLACK EDITION - prodano :)

Příspěvek od hamoun »

zhor: diky za doplneni informaci !!! tim pouzitim rameru u optickeho mereni se mnohe vysvetluje .. treba to, ze me ASI nebyli schopni v Sharanu, kdyz jsem je predjel, zmerit ... jel jsem tak o 100 vic ... a nez me "srovnali", uz jsem si jich vsiml a brzdil jsem :)
nicmene .. porad bych mel dost na papiry .. takze jsem stastny, ze porad jezdim ...
ano, jsem pirat, jezdim rychle ...

desne ocenuju cteni znacek v aute. kdyz si nejsem jisty - presne v tech situacich, co pises, mam to na palubce ... je to pomoc, ale chybicka se muze vloudit .. jako vsude ...
škoda superb
ex WRX 2008
Odpovědět

Zpět na „Ostatní“