PC Games :-O

Odpovědět
pietro235
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 370
Registrován: pon kvě 01, 2017 5:13 pm
Jméno a příjmení: Peter Vido
Bydliště: Púchov, SR

Re: PC Games :-O

Příspěvek od pietro235 »

Šaman píše:Pietro: tak jestli jsi toto zvládl za hodinu, tak jsi borec - to musel být speedrun
Mne už by asi trefilo. když se překotím jednou, stane se. Když se přetočím a vysypu náklad - sere mne to. Když jsem se s dvěma trucky ocitl naboku, chytal jsem nerv. Stát se mi to, co Tobě - vypínám a ordinuju si třídenní terapii bez hraní
ten dom bol ale fakt kúsok nad úrovňou lomu, len ku nemu na mape nebolo vidno žiadnu cestu.
a čo som si ja podľa mapy vybral ako cestu, bol skôr trialový/offroad závod medzi stromami a skalami veľkými ako polka auta >:-& .
Ani som za nemal kde pripnúť navijakom. keď som vyšiel na kopec, tak tam bol dom, ktorý sa nedal obísť, lebo na zemi okolo boli nejaké laty, kovové trámy a ToiToi-ka (kadibúdka).
Dokonca som musel rozobrať ten drevený dom aby som mohol P12tkou toho loadstara vôbec zdvihnúť.

To rozoberanie domov je vlastnosť máp Yukonu a Wisconsinu, dajú sa rozobrať drevené domy na 2x dosky/prkna, tehlové domy na 2x tehly a kovový sklad na kovové trámy.
Přílohy
Bez názvu2.jpg
Bez názvu.jpg
Bez názvu3.jpg
Uživatelský avatar
schmako
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1258
Registrován: stř srp 23, 2017 5:04 pm
Jméno a příjmení: Ondřej M.
Bydliště: Praha 6

Re: PC Games :-O

Příspěvek od schmako »

Máte super zážitky :) Já dneska dodělal 100% Aljašky a jsem v Tajmyru. Baví mě ty cedule v azbuce, zatím jsem louskl všechny kromě toho uvítacího sloganu něco něco kolchoz...

Odesláno z mého SM-A505FN pomocí Tapatalk
Subaru Outback 3.0R ExeNavi AT MY2007 zvaný: Otokar
Audi A6 C6 2006 - 2,7 TDi V6 MT - sedan s měchy, zvaný: Überauto
Škoda Octavia 2.0MPi kombi 4*4 MT (Ex do 2018)
Trabant T601 combi rv 1986 (Ex do 2016)
Uživatelský avatar
fox
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1201
Registrován: pon dub 27, 2015 9:13 pm
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: Votice

Re: PC Games :-O

Příspěvek od fox »

Tak jsem se nastěhoval na Yukon a musím říct, že ta mapa je super. =)
yukon.jpg
Subaru Forester 2.0X SG
Subaru Impreza 1.6 ex
Subaru Impreza 2.2 ex
Uživatelský avatar
schmako
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1258
Registrován: stř srp 23, 2017 5:04 pm
Jméno a příjmení: Ondřej M.
Bydliště: Praha 6

Re: PC Games :-O

Příspěvek od schmako »

fox píše:Tak jsem se nastěhoval na Yukon a musím říct, že ta mapa je super.
yukon.jpg
Už se těším. Jen co tak koukám, tak u mě jsem si vypnul zobrazování těch okolních události přímo, nechal jsem si jen na mapě. Hrozně mě to rušilo.

Odesláno z mého SM-A505FN pomocí Tapatalk
Subaru Outback 3.0R ExeNavi AT MY2007 zvaný: Otokar
Audi A6 C6 2006 - 2,7 TDi V6 MT - sedan s měchy, zvaný: Überauto
Škoda Octavia 2.0MPi kombi 4*4 MT (Ex do 2018)
Trabant T601 combi rv 1986 (Ex do 2016)
Uživatelský avatar
fox
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1201
Registrován: pon dub 27, 2015 9:13 pm
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: Votice

Re: PC Games :-O

Příspěvek od fox »

Vidíš, to mě nenapadlo. Díky za tip.
Subaru Forester 2.0X SG
Subaru Impreza 1.6 ex
Subaru Impreza 2.2 ex
pietro235
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 370
Registrován: pon kvě 01, 2017 5:13 pm
Jméno a příjmení: Peter Vido
Bydliště: Púchov, SR

Re: PC Games :-O

Příspěvek od pietro235 »

fox píše:Vidíš, to mě nenapadlo. Díky za tip.
pár typov k Yukonu:
ak sa splnia misie s tými rúrami - sekce pásu, tak budete musieť chodiť pri ostatných misiách naokolo - okolo celej mapy.
ten vyrobený srub sa musí dať pod plechovú strechu na chatové stanovisko.
Dá sa to spraviť tým Catom so širokými vidlami alebo pomocou žeriavu.
Pri druhej (ďalšej) misii kde treba srub, sa dá použiť ten z predchádzajúcej misie a netreba vyrábať ďalší.
Uživatelský avatar
fox
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1201
Registrován: pon dub 27, 2015 9:13 pm
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: Votice

Re: PC Games :-O

Příspěvek od fox »

pietro235 píše:...
No já samozřejmě jako první úkoly splnil Sekce pásu 1, 2, 3. A tu hroznou chybu jsem pochopil hned. :-D
Sruby vykládám Catem, na manipulaci je to lepší. Sruby jsem nechal v Chatové zóně a vyrobil jsem si další, abych je nemusel zas nakládat a převážet.
Subaru Forester 2.0X SG
Subaru Impreza 1.6 ex
Subaru Impreza 2.2 ex
Makovica
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4942
Registrován: čtv dub 21, 2016 11:28 pm

Re: PC Games :-O

Příspěvek od Makovica »

To potesi....To si musim niekde poznacit, lebo 100% to spravim tiez.
Subaru Forester 2.0i CVT Comfort MY16 (G91F Rest in pieces Cooper Discovery ATT / SJ6 ,,,,| (*_^) |,,,,)
Obrázek
pietro235
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 370
Registrován: pon kvě 01, 2017 5:13 pm
Jméno a příjmení: Peter Vido
Bydliště: Púchov, SR

Re: PC Games :-O

Příspěvek od pietro235 »

fox píše: No já samozřejmě jako první úkoly splnil Sekce pásu 1, 2, 3. A tu hroznou chybu jsem pochopil hned.
Sruby vykládám Catem, na manipulaci je to lepší. Sruby jsem nechal v Chatové zóně a vyrobil jsem si další, abych je nemusel zas nakládat a převážet.
Tiež som to tak spravil s tými pásmi, síce to neboli prvé misie, ale aj tak to potom bolo chodenie naokolo.
Ono to tuším pri tej misii aj upozorňovalo, že si takto zablokujeme skratky, ale potom by nešli spustiť ďalšie misie, ktoré na to nadväzovali.
Len škoda, že tam neboli prechody pod pásmi ako na Aljaške pod potrubím.

Ja som minul skoro všetko drevo na ostatné misie a nechcelo sa mi kvôli výrobe toho srubu chodiť znova cez celú mapu zo skladu.

S tým znovu používaním srubu som to myslel tak, že ak už je v chatovej oblasti a pri druhej misii tam treba dať zase srub, stačí ten čo tam je vybrať a dať naspäť.
hra to zoberie ako nový srub :D
Toto som spravil lebo mi chýbalo drevo na ďalšie sruby.
Po skončení misií v tejto mape som niekoľko srubov previezol z najbližšej chatovej oblasti okolo zlatého dolu cez zamrznuté jazero do tej druhej mapy.
Lebo tam bola výroba ešte viac od ruky.
Uživatelský avatar
schmako
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1258
Registrován: stř srp 23, 2017 5:04 pm
Jméno a příjmení: Ondřej M.
Bydliště: Praha 6

Re: PC Games :-O

Příspěvek od schmako »

pietro235 píše:
ten dom bol ale fakt kúsok nad úrovňou lomu, len ku nemu na mape nebolo vidno žiadnu cestu.
a čo som si ja podľa mapy vybral ako cestu, bol skôr trialový/offroad závod medzi stromami a skalami veľkými ako polka auta .
Ani som za nemal kde pripnúť navijakom. keď som vyšiel na kopec, tak tam bol dom, ktorý sa nedal obísť, lebo na zemi okolo boli nejaké laty, kovové trámy a ToiToi-ka (kadibúdka).
Dokonca som musel rozobrať ten drevený dom aby som mohol P12tkou toho loadstara vôbec zdvihnúť.

To rozoberanie domov je vlastnosť máp Yukonu a Wisconsinu, dajú sa rozobrať …
a nebylo by to lepší bílou trasou? :)
nevyzada rada.jpg
Subaru Outback 3.0R ExeNavi AT MY2007 zvaný: Otokar
Audi A6 C6 2006 - 2,7 TDi V6 MT - sedan s měchy, zvaný: Überauto
Škoda Octavia 2.0MPi kombi 4*4 MT (Ex do 2018)
Trabant T601 combi rv 1986 (Ex do 2016)
Uživatelský avatar
schmako
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1258
Registrován: stř srp 23, 2017 5:04 pm
Jméno a příjmení: Ondřej M.
Bydliště: Praha 6

Re: PC Games :-O

Příspěvek od schmako »

Sesumíroval jsem zase po dlouhé době dojmy a postupy, tak se omlouvám za flame :)

Hned z kraje jsem se projel korytem mělké řeky, což je povznášející pocit oproti bahnu a sněhu.
Snowrunner103 - Alaska - Dost dobry pocit jet korytem melke reky s nalozenou p16.jpg
Noční průzkum stojí za to, kochačka, kukačka a šup na boudu :D
Snowrunner104 - Alaska - I v noci pri pruzkumu to vypada nadherne se Scoutem.jpg
Starý dobrý White se i ve sněhu osvědčil na jedničku, meteorologický přívěs jako pírko dotáhl kam bylo potřeba.
Snowrunner105 - Alaska - doprava meteorologickeho privesu se starym dobrym Whitem.jpg
Mapa Horská bystřina je fantastická, hlavně ten úchvatný potok. V pozadí modří už vědí, že je vylepšení ;)
Snowrunner106 - Alaska - mapa horska bystrina je proste uchvatny potok.jpg
A jeden příběh jak Pacific 12 tahal supertežký návěs. Pomoc navijákem je k nezaplacení...
Snowrunner107 - Alaska - pohyb se supertezkym navesem a p12kou - na tesno I.jpg
..jako vždy mi složitější akce vyjdou na noc...
Snowrunner108 - Alaska - pohyb se supertezkym navesem a p12kou - na tesno II.jpg
...ale nakonec jsem to všechno dovezl.
Snowrunner109 - Alaska - pohyb se supertezkym navesem a p12kou - na tesno II - na konec jsem to vsechno dovezl.jpg
Subaru Outback 3.0R ExeNavi AT MY2007 zvaný: Otokar
Audi A6 C6 2006 - 2,7 TDi V6 MT - sedan s měchy, zvaný: Überauto
Škoda Octavia 2.0MPi kombi 4*4 MT (Ex do 2018)
Trabant T601 combi rv 1986 (Ex do 2016)
Uživatelský avatar
schmako
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1258
Registrován: stř srp 23, 2017 5:04 pm
Jméno a příjmení: Ondřej M.
Bydliště: Praha 6

Re: PC Games :-O

Příspěvek od schmako »

Když vyrazíte plni nadšení, že je na řadě konečně mise celá po silnici a skončíte v první zatáčce protože zapomenete na řetězy :D
Snowrunner110 - Alaska - kdyz vyrazite po silnici jen se silnicnimi gumami skoncite v prvni zatacce.jpg
Doprava veliké kabelové cívky byla na první dobrou, protože jsem si nejen všiml cedulí Detour ale hlavně dal na zkušenosti místních, protože se to tu už probíralo.
Snowrunner111 - Alaska - Doprava civky na prvni dobrou i diky zdejsimu foru - pres objizdku je tam cedule.jpg
Veliká událost byla, když jsem našel ANK. Hned jsem s nadšením prošmejdil kde co - možnosti i v základu, tak jak jej najdete, jsou téměř nekonečné. Jediné co by mohlo někomu vadit, je, že je to fixní valník s bočnicemi.
Následovat bude možná trochu otravná průzkumnická série: (krátké všeříkající popisky v názvech přílohy)
Snowrunner112 - Alaska - Hned po nalezu ANK jsem s nadsenim proscoutoval kde co - mozosti jsou temer nekonecne.jpg
Snowrunner113 - Alaska - Hned po nalezu ANK jsem s nadsenim proscoutoval kde co - mozosti jsou temer nekonecne II.jpg
Snowrunner114 - Alaska - Hned po nalezu ANK jsem s nadsenim proscoutoval kde co - na kraji sveta.jpg
Snowrunner116 - Alaska - Hned po nalezu ANK jsem s nadsenim proscoutoval kde co - jako na Sumave.jpg
Snowrunner117 - Alaska - Hned po nalezu ANK jsem s nadsenim proscoutoval kde co - na kraji sveta II.jpg
Snowrunner118 - Alaska - Hned po nalezu ANK jsem s nadsenim proscoutoval kde co - terenni schopnosti jako V3S.jpg
Snowrunner119 - Alaska - Hned po nalezu ANK jsem s nadsenim proscoutoval kde co - na kraji sveta III.jpg
Snowrunner120 - Alaska - Hned po nalezu ANK jsem s nadsenim proscoutoval kde co - zkusil jsem prebrodit zatoku.jpg
Subaru Outback 3.0R ExeNavi AT MY2007 zvaný: Otokar
Audi A6 C6 2006 - 2,7 TDi V6 MT - sedan s měchy, zvaný: Überauto
Škoda Octavia 2.0MPi kombi 4*4 MT (Ex do 2018)
Trabant T601 combi rv 1986 (Ex do 2016)
Uživatelský avatar
schmako
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1258
Registrován: stř srp 23, 2017 5:04 pm
Jméno a příjmení: Ondřej M.
Bydliště: Praha 6

Re: PC Games :-O

Příspěvek od schmako »

Při přepravě vrtné plošiny s P16 jsem narazil na drobný problém a to je led na asfaltu, což není na obrázku, protože když jej potkám, mám plné ruce práce natož abych ještě típal screeny :)
Snowrunner115 - Alaska - I preprava vrtne plosiny s p16kou bez problemu - je to nezmar ale ma problemy s ledem.jpg
Oprava ropovodu v bílém údolí se stala naléhavým úkolem, ...
Snowrunner121 - Alaska - Pred opravou ropovodu.jpg
..protože samozřejmě zdržovala velikou karavanu :O
Snowrunner122 - Alaska - Po oprave vykoukla cekajici karavana.jpg
Když se vám z Pily (Pilnice) v Bílém údolí nechce jet přes les plný sra*ek a střihnete přes pole na silnici u benzínky a takové pohledy se vám naskytnou <3
Snowrunner123 - Alaska - Kdyz se vam z Pily v Bilem udoli nechce jet pres les tak to strihnete pres pole a naskytne se vam takovy kochani.jpg
Když pracně vytáhnete z rokle staršího Derry Longhorna a zjistíte, že to zatím není takovej vejvar ale na tahaní klad to nakonec šlo.
Snowrunner124 - Alaska - Tahani klad s vysvobozenym slabsim Derry Longhornem.jpg
Následuje reportáž z Nákladokalypsy a chrochtání blahem s novějším Derry Longhornem - má totiž natáčecí poslední čtvrtou nápravu. Viz popisky příloh:
Snowrunner125 - Alaska - Nakladokalypsa otaceni s tim silnejsim Derry Longhornem je i s timhle mega navesem docela hracka I.jpg
Snowrunner126 - Alaska - Nakladokalypsa otaceni s tim silnejsim Derry Longhornem je i s timhle mega navesem docela hracka II.jpg
Snowrunner127 - Alaska - Nakladokalypsa otaceni s tim silnejsim Derry Longhornem je i s timhle mega navesem docela hracka III - Velke roury nalozeny.jpg
Subaru Outback 3.0R ExeNavi AT MY2007 zvaný: Otokar
Audi A6 C6 2006 - 2,7 TDi V6 MT - sedan s měchy, zvaný: Überauto
Škoda Octavia 2.0MPi kombi 4*4 MT (Ex do 2018)
Trabant T601 combi rv 1986 (Ex do 2016)
pietro235
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 370
Registrován: pon kvě 01, 2017 5:13 pm
Jméno a příjmení: Peter Vido
Bydliště: Púchov, SR

Re: PC Games :-O

Příspěvek od pietro235 »

a nebylo by to lepší bílou trasou? :)
nooo bolo, ale vtedy som nevedel, že tadiaľ vedie cesta >:-&
Podľa mapy to čo som vybral bola asi najkratšia cesta a od cieľového miesta po ten rozobratý dom som to poznal.
Išiel som tou cestou ale opačne, no až ku tomu domu som sa vtedy nedostal.
Druhá možnosť bola obísť celý lom po vrchu smerom doprava.
Nakoniec aj tadiaľ viedla jedna cesta, ale to som zistil, až keď som tam o auto dotiahol.

A keď som ten loadstar dotiahol a mal som ho opraviť, zistil som, že má 1 defekt, poškodený podvozok, motor aj prevodovku.
Takže som ťahal skoro mŕtvu váhu
A veru som sa čudoval, že som ho išlo akosi ťažko ťahať aj keď len po rovine
:-D
Uživatelský avatar
Šaman
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3092
Registrován: úte zář 08, 2009 10:26 pm
Bydliště: Kateřinice

Re: PC Games :-O

Příspěvek od Šaman »

Schmako: pěkně sepsané dojmy. :-) ANK je zajimava mašinka, ale docela dost žere :-) sáhnu po ní, když se někde vyklopim.
Teď mám třídenní detox, zahraju si až v týdnu :-D
Subaru Forester 2.0X MT SocialEdition z roku 2005 (Lesník) + Honda Vision - Soptík + SsangYong Tivoli 4wd (Ssasanka) no a Obluda (cétéem Scroll xpert 2020)
Odpovědět

Zpět na „Spotřební elektronika, počítače, IT“