PC Games :-O

Odpovědět
Uživatelský avatar
fox
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1185
Registrován: pon dub 27, 2015 9:13 pm
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: Votice

Re: PC Games :-O

Příspěvek od fox »

Taky bych nejdřív mrknul do úkolů, hledej Ztracen v lesích.
Případně restartuj ten předchozí úkol - Terénní výzkum — Výchozí bod https://www.maprunner.info/cs/objective ... n-v-lesich
Já ho dotankoval na místě a cajk.

Edit: už blbnu, hotovej úkol nejde restartovat a ten Terénní výzkum ty už vlastně máš hotovej.
Subaru Forester 2.0X SG
Subaru Impreza 1.6 ex
Subaru Impreza 2.2 ex
Makovica
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4852
Registrován: čtv dub 21, 2016 11:28 pm

Re: PC Games :-O

Příspěvek od Makovica »

Po tom, co sa mi 3krat otocil pri jednej nakladke Bandita, kaslem na neho. S tym sa da fakt jazdit len po rovine. Jeho je vobec problem potom postavit na nohy.
Po tom tretom uz som ho Tajgou rovno stuchol dole kopcom, nech ide do prdele :)
Jediny dovod vlastne bol ten zeriav na korbe, ale teraz som zacal jazdit s BM17.
Inak stale s Tajgou, pokial netreba nieco nakladat vlastnou silou. Fakt asi naj auto.
Subaru Forester 2.0i CVT Comfort MY16 (G91F Rest in pieces Cooper Discovery ATT / SJ6 ,,,,| (*_^) |,,,,)
Obrázek
Uživatelský avatar
schmako
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1257
Registrován: stř srp 23, 2017 5:04 pm
Jméno a příjmení: Ondřej M.
Bydliště: Praha 6

Re: PC Games :-O

Příspěvek od schmako »

Někdy pozor, úkol je odtáhnout to auto na přesné místo a odměna pak je, možnost si to auto koupit. Takže spíš koukni, jestli to nemáš odvézt jen o kousek vedle. Jinak když dáš Vyměnit vozidlo, tak jej to nenabídne?
Mimochodem, dokončuji první mapu na Alaska a musím říct, že zase nejlepší je tam ta muzika :) H2 není špatný ale hluboký sra.ky mu nesvědčí. Nejlíp se tu drandí s P16 8-)

Odesláno z mého SM-A505FN pomocí Tapatalk
Subaru Outback 3.0R ExeNavi AT MY2007 zvaný: Otokar
Audi A6 C6 2006 - 2,7 TDi V6 MT - sedan s měchy, zvaný: Überauto
Škoda Octavia 2.0MPi kombi 4*4 MT (Ex do 2018)
Trabant T601 combi rv 1986 (Ex do 2016)
Makovica
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4852
Registrován: čtv dub 21, 2016 11:28 pm

Re: PC Games :-O

Příspěvek od Makovica »

schmako píše:Někdy pozor, úkol je odtáhnout to auto na přesné místo a odměna pak je, možnost si to auto koupit. Takže spíš koukni, jestli to nemáš odvézt jen o kousek vedle. Jinak když dáš Vyměnit vozidlo, tak jej to nenabídne?
Mimochodem, dokončuji první mapu na Alaska a musím říct, že zase nejlepší je tam ta muzika H2 není špatný ale hluboký sra.ky mu nesvědčí. Nejlíp se tu drandí s P16 8-)

Odesláno z mého SM-A505FN pomocí Tapatalk
H2 potrebuje zdvihnut, MT gumy a snowrunner prevodovku s Low H/L. Potom to ide.
Ja som s tou mapou zacinal, takze som si to odmakal so zakladnymi autami. O P16 som mohol len snivat. Aspon Tayga mi tam na zaver pomohla.
A ta hudba je tam paradna, vobec neprudi.
Subaru Forester 2.0i CVT Comfort MY16 (G91F Rest in pieces Cooper Discovery ATT / SJ6 ,,,,| (*_^) |,,,,)
Obrázek
Uživatelský avatar
Šaman
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3039
Registrován: úte zář 08, 2009 10:26 pm
Bydliště: Kateřinice

Re: PC Games :-O

Příspěvek od Šaman »

fox, schmako: díky - budu to muset prověřit. Většinou když se člověk přiblíží k autu nebo jiné věci, tak ty mašiny jakoby poskočí. Mám pocit, že tato neposkočila....:-( už je to dlouho, co jsem v těch končinách bloudil a na toho DANa jsem natrefil náhodou.
Pojedu se tam projet s nějakým skautem a třeba půjde restartovat to zadání (možná jsem ho neodkliknul....:-( )
Jako, o nic nejde, když se to nepovede, tak mi bude stát hromada šrotu u garáží a když jo, tak ho vyzkouším a nebo zpeněžím.
Koupil jsem zajímavý truck - osmikolový AZOV, pěkně táhne, je pomalý, dá se pěkně ovládat, sice má velký rejd, ale je to silák a brchá se i v hlubokém bahně - (odvezl mi 5 radioaktivních beden z těch hnusných zabahněných končin)
Přílohy
IMG_20210406_195410.jpg
Subaru Forester 2.0X MT SocialEdition z roku 2005 (Lesník) + Honda Vision - Soptík + SsangYong Tivoli 4wd (Ssasanka) no a Obluda (cétéem Scroll xpert 2020)
Uživatelský avatar
fox
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1185
Registrován: pon dub 27, 2015 9:13 pm
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: Votice

Re: PC Games :-O

Příspěvek od fox »

Tak to zkus, DAN je výbornej stroj, ten nebudeš chtít prodat. =)
Tenhle Azov je podle mě jedno z nejlepších aut ve hře.
Subaru Forester 2.0X SG
Subaru Impreza 1.6 ex
Subaru Impreza 2.2 ex
Makovica
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4852
Registrován: čtv dub 21, 2016 11:28 pm

Re: PC Games :-O

Příspěvek od Makovica »

Ake mate skusenosti so Scout 800 ?
Mam uz Hummera a Khan ako skautov a asi by to bol luxus si drzat dalsieho.
Subaru Forester 2.0i CVT Comfort MY16 (G91F Rest in pieces Cooper Discovery ATT / SJ6 ,,,,| (*_^) |,,,,)
Obrázek
Uživatelský avatar
schmako
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1257
Registrován: stř srp 23, 2017 5:04 pm
Jméno a příjmení: Ondřej M.
Bydliště: Praha 6

Re: PC Games :-O

Příspěvek od schmako »

Já jsem zjistil, že cokoliv jde prodat a pak koupit za stejnou cenu zpět, takže si vysloveně žádná auta nedržím, když je nepotřebuji. A taky jde koupit víc stejných aut, když máte pěňažky.
Scout se mi líbil ze začátku, protože byla dostupná vylepšení na větší kola a vyšší podvozek a má diff lock permanentní.
Jinak je to uskakany malý hajzlik co se strašně rád točí na boudu, když má zvýšený podvozek. A s většímy koly má navíc i debilní rejd. Přes to všechno jej používám na první průzkum lokací a jako jediný auto jej vybavuju autonomním navijákem. Výše ve vlákně se můžeš podívat, že s tím jdou odtáhnout i čtyři jednotky prken přes dvě mapy, když to není moc kopcovité.


Odesláno z mého SM-A505FN pomocí Tapatalk
Subaru Outback 3.0R ExeNavi AT MY2007 zvaný: Otokar
Audi A6 C6 2006 - 2,7 TDi V6 MT - sedan s měchy, zvaný: Überauto
Škoda Octavia 2.0MPi kombi 4*4 MT (Ex do 2018)
Trabant T601 combi rv 1986 (Ex do 2016)
Uživatelský avatar
fox
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1185
Registrován: pon dub 27, 2015 9:13 pm
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: Votice

Re: PC Games :-O

Příspěvek od fox »

Já 800 používal ze začátku pořád, teď už jen Loadstar 1700, Ford F750 z dlc a Tatarin.
Subaru Forester 2.0X SG
Subaru Impreza 1.6 ex
Subaru Impreza 2.2 ex
Uživatelský avatar
Šaman
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3039
Registrován: úte zář 08, 2009 10:26 pm
Bydliště: Kateřinice

Re: PC Games :-O

Příspěvek od Šaman »

Mně ta 800 nevyhovovala. Často se překlápěl a navíc s vybavenou zahrádkou na střeše to bylo furt kolama hore...takže autonomie byla nutností. Mám ho ve skladišti, neprodal jsem.
To jsem radši jezdil s Ševroletem - zvýšený a s lepšíma pneu mi přišel pěkně ovladatelný a čitelný.
Pak jsem koupi Loadstar a do party mám Tatarina
Mám ještě ve skladišti Hummera, ale s tím jsem ještě moc nepojezdil.
Hodně jsem skautil s Taygou - ale ta neprošla skrz úzké pukliny ve skalách, když se objevily.
Teď nejezdím žádným skautem, zjistil jsem, že mám nesplněno mnoho úkolů (těch rozsáhlých zakázek pro firmy) a když k tomu připočítám odvoz dřeva / klád - tak to bude hodně transportů nejen v Mičigenu. Ale nespěchám, hraju si :-) Kdo si hraje, nezlobí ;-D
Subaru Forester 2.0X MT SocialEdition z roku 2005 (Lesník) + Honda Vision - Soptík + SsangYong Tivoli 4wd (Ssasanka) no a Obluda (cétéem Scroll xpert 2020)
pietro235
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 363
Registrován: pon kvě 01, 2017 5:13 pm
Jméno a příjmení: Peter Vido
Bydliště: Púchov, SR

Re: PC Games :-O

Příspěvek od pietro235 »

s tými kládami kľudne počkajte, má prísť nová verzia hry a tam by sa malo mnoho vecí vylepšiť.
hlavne sa budú môcť stredné klády prevážať na viacerých autách priamo na korbe.
bude to ale iný nadstavec ako má cat745c.
A aj ten scout 800 by mal byť trochu vylepšený oproti pôvodnej verzii. je strašne vratký a ľahko sa prevráti.
Na zahodenie nie je ani ruský scout yar 87 s balónovými pneumatikami.
pietro235
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 363
Registrován: pon kvě 01, 2017 5:13 pm
Jméno a příjmení: Peter Vido
Bydliště: Púchov, SR

Re: PC Games :-O

Příspěvek od pietro235 »

Šaman píše:fox, schmako: díky - budu to muset prověřit. Většinou když se člověk přiblíží k autu nebo jiné věci, tak ty mašiny jakoby poskočí. Mám pocit, že tato neposkočila.... už je to dlouho, co jsem v těch končinách bloudil a na toho DANa jsem natrefil náhodou.
Pojedu se tam projet s nějakým skautem a třeba půjde restartovat to zadání (možná jsem ho neodkliknul.... )
Jako, o nic nejde, když se to nepovede, tak mi bude stát hromada šrotu u garáží a když jo, tak ho vyzkouším a nebo zpeněžím.
Koupil jsem zajímavý truck - osmikolový AZOV, pěkně táhne, je pomalý, dá …
zadanie na toho dan-a je tuším v strede tej mapy v stredisku kde sa dali kúpiť prívesy a dotankovať. boli tam aj nejaké závody na čas.
pietro235
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 363
Registrován: pon kvě 01, 2017 5:13 pm
Jméno a příjmení: Peter Vido
Bydliště: Púchov, SR

Re: PC Games :-O

Příspěvek od pietro235 »

Makovica píše:Ake mate skusenosti so Scout 800 ?
Mam uz Hummera a Khan ako skautov a asi by to bol luxus si drzat dalsieho.
ja som ho vyskúšal asi len na 5 minút. prišiel mi slabý, malý a strašne nestabilný, takže keď som ho v michigane získal, išiel skoro hneď preč.
Uživatelský avatar
schmako
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1257
Registrován: stř srp 23, 2017 5:04 pm
Jméno a příjmení: Ondřej M.
Bydliště: Praha 6

Re: PC Games :-O

Příspěvek od schmako »

pietro235 píše:s tými kládami kľudne počkajte, má prísť nová verzia hry a tam by sa malo mnoho vecí vylepšiť.
hlavne sa budú môcť stredné klády prevážať na viacerých autách priamo na korbe.
bude to ale iný nadstavec ako má cat745c.
A aj ten scout 800 by mal byť trochu vylepšený oproti pôvodnej verzii. je strašne vratký a ľahko sa prevráti.
Na zahodenie nie je ani ruský scout yar 87 s balónovými pneumatikami.
Jak v Michiganu tak teď v první mapě Alaska nemám jedinou musí splněnou a to tahání dřeva. Chtěl jsem počkat na toho Caterpillar Ale asi počkám až na ten update. Kdy má přijít?

Odesláno z mého SM-A505FN pomocí Tapatalk
Subaru Outback 3.0R ExeNavi AT MY2007 zvaný: Otokar
Audi A6 C6 2006 - 2,7 TDi V6 MT - sedan s měchy, zvaný: Überauto
Škoda Octavia 2.0MPi kombi 4*4 MT (Ex do 2018)
Trabant T601 combi rv 1986 (Ex do 2016)
Uživatelský avatar
Šaman
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3039
Registrován: úte zář 08, 2009 10:26 pm
Bydliště: Kateřinice

Re: PC Games :-O

Příspěvek od Šaman »

Tak už jsem toho bratrance našel. Plánuju, že si ho ponechám někde v terénu, kde není garáž.
Přílohy
IMG_20210408_164754.jpg
Subaru Forester 2.0X MT SocialEdition z roku 2005 (Lesník) + Honda Vision - Soptík + SsangYong Tivoli 4wd (Ssasanka) no a Obluda (cétéem Scroll xpert 2020)
Odpovědět

Zpět na „Spotřební elektronika, počítače, IT“