Náš portálfotogaleriechat [0] KontaktSrazyWiki

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 410 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 24, 25, 26, 27, 28
Muzika a hudební tipy 
Autor Zpráva
Závislý uživatel
Závislý uživatel

Zbožňoval jsem její hlas, její písně, když jsem slyšel její hlas a ohulil si její songy tak mě jezdila i někdy husina... ale moc jsem o ní nevěděl, jen, že to měla nějak vše divoké, ale jak a co, tak to jsem netušil.
Tenhleten dokument jsem před chvílí shlédl a jak jsem si zpočátku říkal, no tak klasika, to bude zas o ničem, tak mě opravdu dostal... a dalších pár teček musím jen přidat...protože to chce vidět.
Smutné, nahoru dolů život, to není první ani poslední případ skutečné vycházející a vyšlé hvězdy, ale ty okolnosti, její upnutí na nejbližšší, kteří ji měli pomoc v osudných chvílích a naopak jí zas a znova neskutečně táhli ke dnu, skrz jak jinak než prachy, či drogy, tj jedno, skrz osobní prospěch jen, tak to je to nejhorší na tom všem. Byla neskutečně lidská a krásná bytost, přirozená jak to jen jde, to že nebyla předurčena k předvádění se na mega show vystoupeních to byl taky velký problém. Je fakt, že byla ve své kůži a to totálně na menších jevištích, v klubech, jazz...jooo tam vyzařovala neskutečnou energii a přirozenost, strhla na sebe vše, být tam tak taky jsem taky v rauši.
Ne každý tenhle cirkus a následný hon zvládne. Veliká škoda a zbytečná smrt jednoho neskutečného talentu, mladé holky.
Taky jsem si furt říkal jaký a kde je to rozdíl oproti těm pro mě popovým sračkám a jo, je to tak, do muziky dávala své nitro, vše, to nebyly jen tak nějaké pop splácaniny, záměrné hitovky, měla to v sobě, důkazem už jen její jazz, soul neskutečný talent, který je vidět i v dokumentu, setkání a song se starým pánem Tonym.
Fakt to stojí za shlédnutí, mazec, za mě bez debat a určitě jo. Dávám odkaz jen na trailer.

ned dub 04, 2021 11:35 pm
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel

Jedna klasika na dobrou noc. =)

pon dub 19, 2021 10:51 pm
Předseda klubu
Předseda klubu

Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Subaru-Robin Generator 3 kW

úte dub 20, 2021 5:47 am
Profil Zobrazit autorovy stránky
Závislý uživatel
Závislý uživatel

Já měl v neděli krátký rande s dvěma 3-letýma holkama, který mě ukazovali malou vaničku ve tvaru žáby. Jejich 6 letý brácha to nazývá žábou s rozpáraným břichem a kamarád povídá, že to je jinak, protože je to zaručeně žába puk po zápase. Tak mu říkám, že jsou sice malý, ale takový bulíky jim na nos věšet nemusí. Dostal jsem poučení, že to je fakt slavnej hit se skvělým textem i hudbou a má pravdu. Jsem ostuda, že jsem tenhle hit neznal

úte dub 20, 2021 11:44 am
Závislý uživatel
Závislý uživatel

Tuto panicku zeriem >B-)

úte dub 20, 2021 9:06 pm
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 410 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 24, 25, 26, 27, 28