Moje auto po Subaru

Odpovědět

Zase Subaru?

Zase, zase - jsem nadšen! :-)
97
48%
Ještě nevím - nejsem vázán na značku.
9
4%
Asi ne, jsou i jiné značky.
6
3%
Rozhodně ne, Subaru mě zklamalo.
3
1%
Jen pokud budou k mání nějaké rozumné modely.
32
16%
Další auto je v nedohlednu, zatím neřeším.
48
24%
Jiná odpověď - upřesním v diskusi.
9
4%
 
Celkem hlasů: 204

Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22548
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od spm »

Ten romull nam tu nejak vrgadovati... :-DDD :-DDD

Odesláno z mého SM-N950F pomocí Tapatalk
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48967
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od VDC »

Dost nám Vrgadovatí... To BMW má asi nějakej špatnej vliv na mozek...Že by dlouhodobější užívání BMW způsobovalo úbytek šedé kůry mozkové ?? :-DDD

Romane prosím tě už se na AR vyser, buď tak laskav !! Seš jak zaseklá deska !! Nemusíš mít vždycky poslední slovo a tvůj názor opravdu není jediný správný !!
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
zhor
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2706
Registrován: pon srp 26, 2013 2:38 pm
Jméno a příjmení: Standa H.
Bydliště: Šumperk/Ostrava

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od zhor »

VDC píše:... To BMW má asi nějakej špatnej vliv na mozek...Že by dlouhodobější užívání BMW způsobovalo úbytek šedé kůry mozkové ??
To teda má špatnej vliv :-D Jsem byl minulý týden jezdit na obvyklém sněhovém úseku, a přijeli tam bawkaři. No po pár jízdách stál na kraji silnice, tak si říkám, asi zahučel do sněhu. Pak měli otevřenej motor a něco tam kutili, tak se jich ptám, jestli nechcou nějaký nářadí, že mám s sebou. Že nepotřebují, že už jedou dál. No při další jízdě stáli o 1km dál, a mávali, že jestli jim půjčím nářadí. Tak jsem s nima zůstal cca hoďku a při opravě poslouchal ty jejich přihody. Jako oproti tomu je snad aji dieslový subaru spolehlivý auto :-DDD Tvl já mít tolik příhod, kde mě někdo odtahoval, něco se vysypalo, tak že auto zůstalo stát někde, tak bych si znova takový auto nekoupil ani náhodou.

No a pak ty hejty na ostatní značky. Jsem se dozvěděl klasiku, že Subaru je na hovno, má to malý výkon, moc to žere, furt se to sere. Ale taky, že na sněhu je to děsně nudný auto, že to neumí jet smykem a že v tom není žádná sranda. Tak jsem se pak šel trápit do toho svýho nudnýho auta, oni mezi tím opravovali dál. No když jsem pak viděl tu jejich "srandu a zábavu" při jednom svozu dolů kopcem, tak nevím co si o tom myslet. Pak že jedou už domů, tak jsem se ještě hodinu "nudil" jizdou v Subaru, a když se pořád nechtělo pokazit, tak jsem to taky zabalil. A po 5km jsem potkal zase ten etalon kvality se zvednutou kapotou. Tak jsem se zeptal jestli nechtějí pomoci, ale že už to mají zase poladěné, a že zase kousek popojedou kam je to pustí a pak znovu. Na to že to měli domů cca 50km, tak to měli ještě asi nadlouho.
Subaru Impreza GG WRX EJ205 165kW 2003
Volvo V70 D5 120kW 2002
ex - Subaru Impreza GG EJ201 92kW 2001
Uživatelský avatar
podvlada
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 10609
Registrován: úte led 01, 2019 5:43 pm
Jméno a příjmení: Vláďa Podlešák
Bydliště: Plzeň

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od podvlada »

Takhle?
Přílohy
zku_su.jpg
Subaru Outback '04 BP 3.0 H6 180 kW <vlákno zde> Obrázek
Subaru Forester '05 SG 2.0 H4 92 kW <vlákno zde> Obrázek
ex Ford Mondeo II '00 1.8 I4 85kW
ex Alfa 156 '99 2.5 V6 140kW CUORE SPORTIVO!
emve
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1585
Registrován: čtv dub 07, 2011 9:57 pm

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od emve »

zhor píše:
To teda má špatnej vliv Jsem byl minulý týden jezdit na obvyklém sněhovém úseku, a přijeli tam bawkaři. No po pár jízdách stál na kraji silnice, tak si říkám, asi zahučel do sněhu. Pak měli otevřenej motor a něco tam kutili, tak se jich ptám, jestli nechcou nějaký nářadí, že mám s sebou. Že nepotřebují, že už jedou dál. No při další jízdě stáli o 1km dál, a mávali, že jestli jim půjčím nářadí. Tak jsem s nima zůstal cca hoďku a při opravě poslouchal ty jejich přihody. Jako oproti tomu je snad aji dieslový subaru spolehlivý auto Tvl …
Příběh je to vtipný a neříkám, že nepravdivý. Ale nevím, jestli tady ty bandy mlaďochů s autama v ceně lepšího mobilu jsou úplně relevantní pro hodnocení kvality BMW. Tyhle tlupy jezdí i u nás na horách, ale odhaduju, že ty jejich auta, třikrát stočené a osmkrát bourané, už nebyly 10 let v servise a frajeři to lepí a servisujou z nejlevnějších dílů z bazoše.

Já jsem na osmiválcové M3 dělal jen běžný servis, byl jsem s ní několikrát na Ringu a nikdy nezklamala. V porovnání s STI a Evem určitě nejspolehlivější a nejbytelnější auto.

Ad kvalita nových BMW, o čem tady píše newli, u nás jich firmou prošlo několik a jediný problém byl na F10 535d s xDrivem až někdy v 250 tis. km, oprava rozvodovky asi za 50. Na poslední sedmičce akorát jeden problém s EGR a check-enginem, auto jezdilo krátké trasy, oprava asi 20. Ostatní auta do 150 tis. km jen běžný servis, pak prodej.
ex MY2015 Subaru WRX STI
ex MY2006 Mitsubishi Lancer Evolution VIII
ex MY2000 Subaru Impreza GT
ex MY2001 Impreza WRX RS
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48967
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od VDC »

Kluci hlavně už nerozvíjejte diskusi o tom, jestli je nějaký BMW spolehlivý nebo ne. Už jsme to četli milionpětkrát od Romulla, že je to úplně nejvíc nejspolehlivější značka v Universu a že největší sračka je AR. Už to stačí.
Takhle to vypadá, že jediný etalon spolehlivosti a krásy světa jsou vozy s logem černošské řiti.... já myslím, že jsou hlavně důkazem, že svět se v prdel obrací... :-DDD
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
zhor
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2706
Registrován: pon srp 26, 2013 2:38 pm
Jméno a příjmení: Standa H.
Bydliště: Šumperk/Ostrava

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od zhor »

emve píše: Příběh je to vtipný a neříkám, že nepravdivý. Ale nevím, jestli tady ty bandy mlaďochů s autama v ceně lepšího mobilu jsou úplně relevantní pro hodnocení kvality BMW. Tyhle tlupy jezdí i u nás na horách, ale odhaduju, že ty jejich auta, třikrát stočené a osmkrát bourané, už nebyly 10 let v servise a frajeři to lepí a servisujou z nejlevnějších dílů z bazoše.

Já jsem na osmiválcové M3 dělal jen běžný servis, byl jsem s ní několikrát na Ringu a nikdy nezklamala. V porovnání s STI a Evem určitě nejspolehlivější a nejbytelnější auto.

Ad kvalita nových BMW, o …
Naprostej souhlas, tyhle lidi mají většinou vraky na dojetí, který drží pohromadě silou vůle, pořádnej servis to vidělo naposled v Říši, než se to přivezlo k nám a tady se to lepí po garážích, bez jakýkoliv plánu, prostě co upadne tak to vyměnit za co nejmenší peníze. (všechna čest výjimkám co to tak nepraktikují)

Jenže tihle borci se pak budou s tebou do krve hádat, že je BMW prostě nejlepší auto na světě a neuznají žádnej jinej názor, že to tak není, i když stojíš nad jejich rozbitým autem a pomáháš jim to dát do kupy nebo je taháš na laně z přikopu. Děje se to u jiných značek(alfisti, hondaři, forďáci, ...), ale u bawek je ta koncetrace takových jedinců podle mě nejvetší, a často to jsou fakt případy pro chocolouška.

Serou se všechny auta od všech automobilek, některý míň, některý víc. Některý zvládnou lépe okruh ,některý sníh, některý terén. Ješte si každej můžeme vybrat to, co nám vyhovuje.
Subaru Impreza GG WRX EJ205 165kW 2003
Volvo V70 D5 120kW 2002
ex - Subaru Impreza GG EJ201 92kW 2001
emve
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1585
Registrován: čtv dub 07, 2011 9:57 pm

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od emve »

zhor píše: Jenže tihle borci se pak budou s tebou do krve hádat, že je BMW prostě nejlepší auto na světě a neuznají žádnej jinej názor, že to tak není, i když stojíš nad jejich rozbitým autem a pomáháš jim to dát do kupy nebo je taháš na laně z přikopu. Děje se to u jiných značek(alfisti, hondaři, forďáci, ...), ale u bawek je ta koncetrace takových jedinců podle mě nejvetší, a často to jsou fakt případy pro chocolouška.
Je to jak píšeš, u starých BMW je vysoká koncentrace opic, jejich názory a přesvědčení vůbec nemá smysl řešit. Proto se straním jakýchkoliv akcí hromadných akcí fanoušků BMW. :-)
ex MY2015 Subaru WRX STI
ex MY2006 Mitsubishi Lancer Evolution VIII
ex MY2000 Subaru Impreza GT
ex MY2001 Impreza WRX RS
newli
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2389
Registrován: stř kvě 25, 2011 11:36 pm

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od newli »

Jsem zmaten. BMW logo predstavuje "vozy s logem černošské řiti" nebo se bavime o necem jinem? Ta tzv. vrtule mi rit moc nepripomina :-)
Prodáno: BMW 340i xDrive Touring, ZF automat, LCI (7/2015)
Největší ostuda značky subaru: Subaru Legacy 2.0D, MT, MY08-09 ... první motor umřel v 64.000 km, druhý po 3.000 km a třetí vykázal znaky smrtelnosti po 35.000 km
Prodáno: Saab 9-3 2.8T Turbo X SportCombi (2008)
Prodáno: Subaru Impreza STI, Type R, MY98
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48967
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od VDC »

Černošská prdel v pruhovanejch spoďárech... ObrázekObrázek
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
emve
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1585
Registrován: čtv dub 07, 2011 9:57 pm

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od emve »

To je pro mě novinka. :-DDD
ex MY2015 Subaru WRX STI
ex MY2006 Mitsubishi Lancer Evolution VIII
ex MY2000 Subaru Impreza GT
ex MY2001 Impreza WRX RS
newli
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2389
Registrován: stř kvě 25, 2011 11:36 pm

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od newli »

Aha! No je fakt, ze ledvinky to davno nepripomina :-) Nekde jsem videl montaz s radiatorem ;-)
Prodáno: BMW 340i xDrive Touring, ZF automat, LCI (7/2015)
Největší ostuda značky subaru: Subaru Legacy 2.0D, MT, MY08-09 ... první motor umřel v 64.000 km, druhý po 3.000 km a třetí vykázal znaky smrtelnosti po 35.000 km
Prodáno: Saab 9-3 2.8T Turbo X SportCombi (2008)
Prodáno: Subaru Impreza STI, Type R, MY98
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od sima »

VDC píše: Takhle to vypadá, že jediný etalon spolehlivosti a krásy světa jsou vozy s logem černošské řiti.... já myslím, že jsou hlavně důkazem, že svět se v prdel obrací...
:-DDD :-DDD bez dalšího komentáře, tj trefné naprosto :-D
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Comby
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 157
Registrován: ned čer 14, 2020 10:56 pm
Bydliště: Bratislava

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od Comby »

Rozmýšľam čo je tu sliepka (slepice) a to Octavia - koktavia od slova kotkodákať. Dobre chápem?

Jazdím na Levorgu :-)
Subaru Levorg 2.0i ES CVT Style Crystal White Pearl
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od námořník »

Slepice je podle znaku Škoda
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“