Naše dílenská technika a nářadí..

Odpovědět
Uživatelský avatar
M a r c e l
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 15410
Registrován: pát úno 05, 2010 2:58 pm
Jméno a příjmení: Martin Fabian
Bydliště: Středozem B-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Naše dílenská technika a nářadí..

Příspěvek od M a r c e l »

VDC píše:Uchycení Ryobi je více méně standardní. Většina běžných plátků na to jde normálně uchytit.

Hele Jeníku, kup si tuhle sadu a budeš mít plátků na všechny aplikace, co si vymyslíš, včetně přibrušování obkladaček.
Poměr výkon/cena velmi slušný. Už jsem zdělal 2. Ty plátky jsou normální spotřebák, tak nemá smysl za to dávat nějaký horentní peníze.
Onehdá jsem si koupil plátek od Bosche asi za 350 kč/kus a bylo po něm stejně rychle, jako Parkside za 35, když jsem s ním chvíli řezal lamino...

https://www.hornbach.cz/shop/Sada-prisl ... rtikl.html
Mně plátky parkside nejdou na Bosch oscilku, musí se zvětšit dírky...
M a r c e l B -)

FORESTER 2.0 XT SG AT 04 (iXTéčko)
FORESTER 2.0 Sturbo SF MT-R 00 LPG (TEJPRESTR)
OPEL TIGRA 1.6 KROSTIGRA
MULTICAR M25 4x2 MULA
IMPREZA 2.0 WRX STI 02 (BERUŠKA)
<Scenic 2.0<Felicia Combi 1.2LXI LPG<3x GARDE<120LS<110L<kolo<plastová Tatra<odrážedlo<kočárek
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48972
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Naše dílenská technika a nářadí..

Příspěvek od VDC »

Máco ty myslíš tu výprodejovou aku Parkside oscilačku ? Ta má v podstatě nestadard. Ta má upínání jako mají vzduchový oscilačky.
Normální Parkside planžety do elektrický nebo současný aku, mají standardní upínání a jdou jak do Ryobi, tak do čehokoliv jinýho.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22553
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Naše dílenská technika a nářadí..

Příspěvek od spm »

No, na týhle hrůze už teď není moc do pižlat :-DDD Takže zkusím vytisknout panel a když to nevyjde, tak holt novou krabici a pak asi znova :-D

Jinak jsem teda včera v hornbachu nechal nějaký hrozný peníze a koupil jsem tu sadu plátků z odkazu a nějaký pilníky, pač ty jsem taky neměl :-D Akorát mě Hornbach zklamal, změnili systém kontrol, takže u vstupu už nelustrujou, akorát člověk nafasuje žlutej papír, aby s tim šel na žlutou pokladnu... a tam už nikdo nic nekontroluje jako v OBI :-DDD Taky se už po tom krámu couraj rodiny s faganama a podobně; mi ten minulej stav teda vyhovoval víc :-DDD
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
podvlada
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 10609
Registrován: úte led 01, 2019 5:43 pm
Jméno a příjmení: Vláďa Podlešák
Bydliště: Plzeň

Re: Naše dílenská technika a nářadí..

Příspěvek od podvlada »

spm píše:... Taky se už po tom krámu couraj rodiny s faganama a podobně...
tvl, takže to je zase víkendovej program pro rodiny s dětmi? :-DDD
Dovolil bych na živnostníka vstup max s doprovodem, tedy 2 max. Byl jsem o víkendu v Bauhausu, při vstupu jen chtěli nadiktovat IČO a čí je. Šel jsem na IČO svojí maminy, nevim teda jestli na pedikúru potřebuje černou barvu ve spreji a vosk na ošetření dutin, ale to už je nezajímalo. Lidí minimum a fakt jen ti, co šli prostě nakoupit co potřebují a nazdar. Potřeboval jsem i něco ze zahradnictví, tam je vstup volný, mezi zbytkem prodejny to maj rozdělený zátarasem a cedulí "jen pro živnostníky", ale při cestě zpět do omezený části mi už nikdo nekontroloval, a to byl jeden zaměstnanec poblíž. Opět jsme u toho, že kdyby byli lidi rozumný, nic z toho by bejt nemuselo, ale holt se kvůli těm rodinkám a víkendovýmu programu pravidla zavést musely. Jak vidno z tvého příspěvku, pokud to funguje na bázi důvěry, čech je první, kdo to ochčije :-D
Subaru Outback '04 BP 3.0 H6 180 kW <vlákno zde> Obrázek
Subaru Forester '05 SG 2.0 H4 92 kW <vlákno zde> Obrázek
ex Ford Mondeo II '00 1.8 I4 85kW
ex Alfa 156 '99 2.5 V6 140kW CUORE SPORTIVO!
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22553
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Naše dílenská technika a nářadí..

Příspěvek od spm »

Jako ty s těma faganama žlutej papír neměli, takže tam asi nešli jako na IČO, byť to nikdo teď už nekontroluje :-D (dobře, abych nekecal, byl jsem na tý pokladně 5 minut před zavíračkou, tak se možná už nechtěla otravovat :-DDD). Nicméně oni v rámci těch změn nějak zpřístupnili část sortimentu i veřejnosti - nejen zahradní centrum. Takže teď po tom krámu tyhle lidi už bloumaj taky, byť 3/4 těch věcí si tam stejně koupit nesmí :-D
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48972
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Naše dílenská technika a nářadí..

Příspěvek od VDC »

No z toho jasně vyplývá, jak hloupé to nařízení s ičem je. Kdyby od začátku platilo, že do krámu nesmí pohromadě víc osob, než 2 a že tam nesmí děti mladší 15 let, tak by tam žádný rodinky s dětma nechodily na vejlet a nemuseli by otravovat s ičama. A lidí by tam bylo přibližně stejně, protože by tam prostě chodil jenom ten, kdo něco fakt potřebuje.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Naše dílenská technika a nářadí..

Příspěvek od sima »

Tohle nařízení proklínám od začátku, nejvíc je mě líto menších krámků, co za s sebou nemají tu vatu peněz, přeci do prdele když budou uvnitř max třeba dva lidi a dodržovat se budou jiné opatření tak proboha není co řešit. Když opět zmíním malé krámky, tak si vybavuji kolik tam tak bylo lidí i před covidem, v průměru za den. Někdy nula a někdy pět, myšleno v jedné pouhé hodině, čili tyhle regulační opatření ( 2-3 lidi uvntiř) by jim docela stačili k přežití, co k přežití, šlapaly by vesele dál.
No a samořzejmě i ty řetězce už začínají brečet, tam je to taky na palici, větší prostor, víc se to dát ošéfovat, vždyť se stejně všichni potkáme nakonec v lidlu, kaufu...
Jenomže to by musela být vůle a musel by někdo aspoň trochu přemýšlet, mají holt jiné zájmy...
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Doro
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4034
Registrován: ned zář 06, 2009 7:00 pm
Bydliště: Valašsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Naše dílenská technika a nářadí..

Příspěvek od Doro »

Snažím sa nakupovať věci naráz a ve věčím množství, než bych normálně bral, ať nemosím chodit často do železářstí. A že sem tam občas chodil hodně často ;-D .

edit: ok, přesunul sem to jinde
...o tom, na co se na to předepisuje vím, ale taky vím, co mi doktorka chtěla předepsat a na co....ale, neřeším to
Naposledy upravil(a) Doro dne stř úno 24, 2021 11:33 am, celkem upraveno 1 x.
Forester 2.0 SG Comfort 2003
Forester 2.0 SG Active 2003
Impreza combi 1,8 76kW, 1993 (zrušeno)
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Naše dílenská technika a nářadí..

Příspěvek od námořník »

Doro píše:Snažím sa nakupovať věci naráz a ve věčím množství, než bych normálně bral, ať nemosím chodit často do železářstí. A že sem tam občas chodil hodně často .

Ale máme v práci dobře ověřeno, že ani 5 hodin sedění v autě vedla pozitivně testovaného nic neznamená. Stalo sa to už několikrát a furt stejně, nikdo si nic nepředal. Jasně, že na ksichtě nebudeme v autě nosiť hadr, kerý je stejně k hownu, takže je jasné, že šíření funguje jinak a vzduchem je to spěš o náhodě.
Dle informaci od vládnoucích idiotů bysme byli šeci nakažení a už skomírali v těžkých bolestech. …
Jsi ve špatným vlákně.
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Doro
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4034
Registrován: ned zář 06, 2009 7:00 pm
Bydliště: Valašsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Naše dílenská technika a nářadí..

Příspěvek od Doro »

Ve správném, ale to čecháček nepochopí :-DDD :-DDD :-DDD
Forester 2.0 SG Comfort 2003
Forester 2.0 SG Active 2003
Impreza combi 1,8 76kW, 1993 (zrušeno)
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Naše dílenská technika a nářadí..

Příspěvek od námořník »

Tebe asi pochopit nejde. A když píšeš sračky, tak to aspoň piš tam, kde to člověk čeká. Ne všude.
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
Tapan
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 14705
Registrován: úte kvě 16, 2017 8:13 am
Jméno a příjmení: Štěpán Z.
Bydliště: Zliv (České Budějovice)

Re: Naše dílenská technika a nářadí..

Příspěvek od Tapan »

Doro, chřipka je virové onemocnění, antibiotika se předepisují na bakteriální infekce. Například na angínu.
Lvl. 1 Subaru Necromancer

Outback BP H6, Impreza GG Wagon 2.0, Justy KAD ECVT, 2x Libero E12
marek.sm
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 637
Registrován: pát dub 02, 2010 2:35 pm
Jméno a příjmení: marek smrček
Bydliště: praha

Re: Naše dílenská technika a nářadí..

Příspěvek od marek.sm »

Příští týden bude v Lidlu LED svítidlo (v eshopu už asi je). Já je koupil na jaře do garáže na strop místo zářivek a svítí super. Ještě jich pár dokoupím a trochu to zahustím. :-)

https://www.lidl.cz/cs/p/dilna/led-svit ... sti/p63479
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22553
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Naše dílenská technika a nářadí..

Příspěvek od spm »

Tapan píše:Doro, chřipka je virové onemocnění, antibiotika se předepisují na bakteriální infekce. Například na angínu.
Ty zas rejpes, ted ty nejvetsi blbove nebudou jenom v Praze a Mostu, ale uz i v jiznich cechach :-DDD

Odesláno z mého SM-N950F pomocí Tapatalk
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
marek.sm
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 637
Registrován: pát dub 02, 2010 2:35 pm
Jméno a příjmení: marek smrček
Bydliště: praha

Re: Naše dílenská technika a nářadí..

Příspěvek od marek.sm »

Tak deska v Hornbachu v Praze 6 byla vostra prodavačka a bez ZL, jako ze ho fyzicky uvidí mi to nenamarkuje. Měl jsem plný košík byla fakt neoblomna nakonec, že se spokojí když ji ukážu občanku a v mobilu se najdu v ARESu. Nakonec to uviděla a byla spokojena. <:-<
Odpovědět

Zpět na „Dům, dílna, zahrada“