Náš portálfotogaleriechat [0] KontaktSrazyWiki

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 187 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Nápoje s kofeinem (i bez), barvy podobné kávě 
Autor Zpráva
Předseda klubu
Předseda klubu

bushman1 píše:
Žena mi koupila k Vánocům tento degustační balíček zrnkové kávy:
https://www.vitalcountry.cz/degustacni-balicek-1/
Výborné kafe za super ceny.
Provozuje to manželský pár z Plzně a asi se to teprve rozjíždí.
Budeme u nich nakupovat dál.
Tak snad nezkrachujou, než si koupím do baráku kávovar. To vypadá zajímavě. :-)
tomix píše:
Je nějakej důvod proč se zkusit naučit pít kafe? Má to nějaký pozitiva, nakopne mě to ráno ard? Doteď jsem ho jen pákrát ochutnal a nechutná mi to.
Nevím, jestli to má někdo jinak, ale řekl bych, že primárním důvodem pro pití kávy je, že mi chutná. Nějak si nedovedu představit, že bych to měl konzumovat z jakýhokoliv jinýho důvodu.
Mě to navíc ani nijak extra nenakopává. Piju kafe normálně před spaním, nakopává mě to asi tak stejně, jako krajíc chleba. :-D

Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Subaru-Robin Generator 3 kW

ned úno 14, 2021 10:01 am
Profil Zobrazit autorovy stránky
Závislý uživatel
Závislý uživatel

já ho piju většinou když mám chvíli čas, prostě sednu relaxuju uvařím si kafe a jdu čumět na subarufanclub , mám to spojené s relaxem, taky si ho klidně dám před spaním a jdu v klidu spát :-D

ned úno 14, 2021 10:38 am
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu

Tyyy jo tak to jste borci,dat si ho před spaním . Nebo už jste na to tak moc zvykli ze vám to nic nedělá a ani už nezabírá. Nebo je možnost ze si ho děláte moc slabé. Ja kdybych si ho dal před spaním nebo třeba 1.5h před spaním tak pak lezim v posteli a čumím do stropu-mobilu,tabletu atd a nemohu usnout. Oči jak angorak,otevřené do koran hromadu energie a nechce se mi vůbec spát a nejraději bych něco furt dělal a byl vzhůru. Podle mne to na každého působí jinak. Kavu pijeme hodně třeba 3 dene nebo možná Ja i 4-5 denně s našeho pakoveho kavovaru. Mne káva chutná mám ji rad a už mi to přijde tako takový rituál-samozřejmost si ji každý den dávat. Možná bych ji spíše mnel trosku omezit,pít ji méně a nahradit něčím jiným. Víc pít vody,čaj,atd. Je známo ze káva odvodňuje tak se pak člověk muže cítit nedopity a dehydratovan. Ja dobre u konzumace kávy mít u toho vodu nebo pít vodu.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

sob úno 20, 2021 7:12 am
Závislý uživatel
Závislý uživatel

Mně káva před spaním taky nevadí, ba po ní spím docela pěkně. :-) S chutí si jí dávám po jídle po obědě a po večeři, pomáhá mi srovnat přecpaný žaludek. A taky si ji dávám stamprli před cyklo závody, to mi většinou na startu dost nakopne ;-D

ex Subaru Impreza 2.0i 92kw MY2004

sob úno 20, 2021 8:54 am
Profil ICQ
Závislý uživatel
Závislý uživatel

Zkusil jsme mletého Baristu z Lidlu. Spíš jsem si myslel, že rozdíl ani nepoznám- připravuji v moka konvičce- ale jo, chutná mě více, je lahodnější, snad méně kyselá, nechci to nějak víc popisovat, nejsem na tyhlety tisícero přívlastků, buď mě něco chutná nebo ne. Tím to pro mě začíná, nebo končí :-)
Tak jsem si koupil další balíček, jestli mě počáteční dojmy nepřejdou, ale nezkoušel jsem z něj udělat prachobyčejného turka, to by šlo poznat nejvíc, ten špatnou kávu neodpouští :-D To budu muset testnout.

ned úno 21, 2021 1:19 am
Závislý uživatel
Závislý uživatel

Tak Barista mě chutná, už druhý sáček =) koupil jsem ještě místo druhu Mexiko včil Brazílii, tu teprve zkusím.
Směsi co jsem zatím koupil jsou už na pohled jiné, pěknější, voňavější, jemnější.
Dělal jsem tedy jednou záměrně i toho turka a taky byl lepší, jemnější, lahodnější chuti.
Je to o chutích každého, mě zas nechutnali různé VIP kávy a taky super drahé kávy, které jsou dle všeho, měly by být o řád-y jinde než tato "tuctovka" z Lídlu. Vysypal jsem je vždy do koše, pár peněz už tam takhle skončilo ::-((( :-D

sob úno 27, 2021 2:46 pm
Závislý uživatel
Závislý uživatel

kdysi na návštěvě u známých jsem dostal kafe , mělo takovou divnou chuť něco jako švestkovočokoládovou, tak říkám co že dobrého mi to dali kafe s čokoládou nebo co? A oni se začli řehtat , že čokoláda tam snad není , prý to je dobře očištěno když to ty cibetky vykakají :-D
to by bylo aby to za ty prachy nechutnalo :-D

sob úno 27, 2021 3:22 pm
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 187 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13