Články o SUBARU

Odpovědět
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Články o SUBARU

Příspěvek od romull »

To by bylo něco, jen se obávám, že se to týká pouze britského trhu, nyní už nespoutaného legislativou EU a kam může Subaru dodávat auta je s jiným budíkem před volantem, jinak je může nechat stejná, jako v Japonsku a třeba Australské verze vlastně rovnou :-/ .....to EU .......elektrika do CVT, výkon spalováku seškrtit a .........vysrat se na EU, co si budeme dělat problémy a Švýcaři mohou brát to stejné jako Rusové a Noři =)
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
Uživatelský avatar
Tapan
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 14836
Registrován: úte kvě 16, 2017 8:13 am
Jméno a příjmení: Štěpán Z.
Bydliště: Zliv (České Budějovice)

Re: Články o SUBARU

Příspěvek od Tapan »

Já teda nevím, jak v automotive, ale v oblasti energetiky Británie rozhodně nemění kurz nastavený směr vlhké sny zelených psychopatů z EU. Naopak spíš to vypadá na přístup "dohnat a předehnat". Obávám se, že v oblasti automobilových emisí to bude podobné a Británie se nestane kolébkou petrolheadům zaslíbenou. Bohužel :-(
Lvl. 1 Subaru Necromancer

Outback BP H6, Impreza GG Wagon 2.0, Justy KAD ECVT, 2x Libero E12
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49152
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Články o SUBARU

Příspěvek od VDC »

To je ale stupidní článek. Ale na autoforu snad ani jiný články nejsou. :-D
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20605
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Články o SUBARU

Příspěvek od námořník »

romull píše:To by bylo něco, jen se obávám, že se to týká pouze britského trhu, nyní už nespoutaného legislativou EU a kam může Subaru dodávat auta je s jiným budíkem před volantem, jinak je může nechat stejná, jako v Japonsku a třeba Australské verze vlastně rovnou .....to EU .......elektrika do CVT, výkon spalováku seškrtit a .........vysrat se na EU, co si budeme dělat problémy a Švýcaři mohou brát to stejné jako Rusové a Noři
Británie je ještě dál než EU :-D
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
ok1mpx
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1346
Registrován: ned bře 06, 2016 2:49 pm
Jméno a příjmení: Zbyněk Trojan
Bydliště: okres Česká Lípa

Re: Články o SUBARU

Příspěvek od ok1mpx »

Zbyněk
Forester SG5LK, 2.0 MT*2005,, daily car XV, 2.0D MT*2013, taťkovo daily car
Forester SF5LJ, 2.0 MT*1999, 4 kousky v různém stádiu rozpracovanosti
Outback 4S4BR, 3.6 AT*2010, Outback 4S3BG, 2.5 MT*1996, synkovy, Legacy BG7LJ, 2.2 MT*1996, K.O.na srazu v Bělé
Uživatelský avatar
Harous
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1625
Registrován: čtv pro 26, 2013 8:05 pm
Bydliště: Kolín

Re: Články o SUBARU

Příspěvek od Harous »

Soudruzi z Autofóra si nevšimli, že dealerství musela být kvůli Covidu zavřená? A že ten pokles není zdaleka jen u Subaru?
Kromě toho mě fascinuje ta jejich snaha nacpat Octávii kamkoliv a snažit se jí přisoudit jakousi pozici vzoru pro Levorg II. Ve zkratce, jsou to kreténi a nemá cenu na to ani klikat... :-D
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Články o SUBARU

Příspěvek od romull »

Tapan píše:Já teda nevím, jak v automotive, ale v oblasti energetiky Británie rozhodně nemění kurz nastavený směr vlhké sny zelených psychopatů z EU. Naopak spíš to vypadá na přístup "dohnat a předehnat". Obávám se, že v oblasti automobilových emisí to bude podobné a Británie se nestane kolébkou petrolheadům zaslíbenou. Bohužel
No jo, ale když přišla nějaká výroční verze STI nebo cokoliv jináho, tak jenom angláni, třeba 300 ks, nikdo jiný neměl nátok, protože se jim nechce dělat levostranné řízení a nebude se jim kvůli pár stovkám kusů srát ani s tou elektrikou.......
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
Uživatelský avatar
Tapan
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 14836
Registrován: úte kvě 16, 2017 8:13 am
Jméno a příjmení: Štěpán Z.
Bydliště: Zliv (České Budějovice)

Re: Články o SUBARU

Příspěvek od Tapan »

To mícháš 2 různé věci. Co popisuješ ty, tam nechtěli Japonci (vyrábět nějaký extrabuřt pro EU trh). Co je větší problém, že teď nechce Evropa (auta s motorem).
Lvl. 1 Subaru Necromancer

Outback BP H6, Impreza GG Wagon 2.0, Justy KAD ECVT, 2x Libero E12
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Články o SUBARU

Příspěvek od romull »

Aha, no uvidíme, já myslím, že v Anglii budou stejně ke koupi i auta o kterých se zbytku kontinentu ani nesní. Ale ona i kupní síla je jiná v Rumunsku a jiná třeba v Holandsku a stejně je to všechno jedna EU s jedněmi předpisy a tu prodejnost si každý lehce spočítá. Do británie tak třeba mohu dát verzi pro Austrálii a bez úprav, takže 500 dodaných je 500 prodaných, i když to bude třeba za nějaký poplatek ohledně homologace ........... to pro kontinent by byl taky, ale to ostatní by se už nemohlo vyplatit ani ve snu, tak jsem to myslel.
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Články o SUBARU

Příspěvek od romull »

Další pohled na Imprezu https://www.tipcars.com/magazin/testy/s ... aruby.html .......a myslím, že se správně obávají toho, aby to do budoucna stačilo.
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
francjin
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 77
Registrován: ned říj 28, 2018 7:17 am
Jméno a příjmení: Jindřich Franc
Bydliště: Kladno

Re: Články o SUBARU

Příspěvek od francjin »

Tapan píše:To mícháš 2 různé věci. Co popisuješ ty, tam nechtěli Japonci (vyrábět nějaký extrabuřt pro EU trh). Co je větší problém, že teď nechce Evropa (auta s motorem).
Trh Subaru ve světě
https://www.autojournal.cz/subaru-tribe ... 2101271737
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Články o SUBARU

Příspěvek od romull »

A tady je prakticky skoro to stejné https://auto-mania.cz/subaru-tribeca-by ... 2101271931
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
Uživatelský avatar
kjell
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 313
Registrován: úte říj 03, 2017 9:52 pm
Bydliště: Kraj meruněk

Re: Články o SUBARU

Příspěvek od kjell »

Test ojetiny: Subaru Forester je povedené a spolehlivé SUV
https://www.garaz.cz/clanek/test-ojetin ... v-21005552
:-)
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Články o SUBARU

Příspěvek od romull »

Paráda, konečně rozumný test ojetiny ,,,,| (*_^) |,,,, a bez zbytečných kudrdlinek jako u Kokodáků a podobných, zkrátka píše jak to je. Jen toho dechtu bych se asi pořád trošku obával a taky té koroze, ale uvidíme, třeba to bude už jen a jen lepší =)
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
M.M
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 124
Registrován: pon bře 29, 2010 6:14 pm
Jméno a příjmení: Milos Martincek
Bydliště: Zilina

Re: Články o SUBARU

Příspěvek od M.M »

Odpovědět

Zpět na „Ze světa Subaru“