Náš portálfotogaleriechat [0] KontaktSrazyWiki

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 186 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Majklova Impreza MY08 
Autor Zpráva
Závislý uživatel
Závislý uživatel

Majklaz píše:
Minulý týden jsem si poprvé pojezdil na uklouzaným plácku. Led to úplně nebyl, ale pěšky se po tom nedalo chodit (buzerplac v kasárna v Novém městě nad Metují). Nějak extra mi to nešlo (nějaký řízený smyk apod), ale povedly se mi párkrát donuty a celkově jsem se dobře vyblbnul a zase si trochu víc věřím při jízdě na sněhu.

Teď k tomu horšímu, v pátek jsem srazil srnku (jo, je to divný psát po větě, že si na sněhu víc věřím ). Pořád nevím jak přesně se to seběhlo, ale nejspíš vyběhla z mé strany do protijedoucího auta (ten měl …

Ani nevis jak s tebou soucitim. *_*=*_* Me tohle potkalo druhej den po koupi od Levapa... Mam trochu prasklej naraznik a vyskakalo mi spousta takovejch tech plastovejch stevtu. Me teda malem jeblo! A nejake ten placek me teprve ceka...

úte led 19, 2021 2:53 pm
Uživatel fóra
Uživatel fóra

Tak to je smůla, hned po koupi. Hlavně tvý auto je mnohem větší leštěnka, než to moje, tak o to víc to zamrzí. Já mám přední nárazník svařovaný, barvu mám popraskanou i na tom zadním, v jednom lemu díra po nějakým svařování, no bída jsem zvědavej, jestli ho dám někdy do ideálního (alespoň pro mě) stavu...
Zase jestli to skončilo prasklým nárazníkem, tak je to taky ještě dobrý.

Odesláno z mého Redmi 4X pomocí Tapatalk

úte led 19, 2021 4:42 pm
Uživatel fóra
Uživatel fóra

Už chápu, proč tu spousta lidí řeší zvyšování auta. AWD je sice super, ale když zůstanete viset na břiše, moc toho nezmůže :-D Alespoň teda u manuálu, VTD by mi nejspíš pomohlo (točily se jen dvě kola křížem, zabrat ty další, asi by se to hnulo). Chtěl jsem dojet k chalupě jako naposled, celkově sněhu bylo míň, ale cesta je mezi dvěma loukami a bylo tam nafoukáno. Od začátku jsem to trochu hrnul (těžký sníh, trochu krusta). No a před jedním hupem jsem přibrzdil, protože jsem nechtěl urvat nárazník. A pak už jsem se nehnul >:-& :-D Ale stačilo to odházet aby to neleželo na břiše a pak už to bylo v pohodě.

pon led 25, 2021 9:28 am
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu

zvysovani ti nepomuze ... jen sednes na bricho o kus dale :)
vzdycky jsem cetl, ze muze pomoct rucka ... zkousels?

pon led 25, 2021 9:47 am
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu

Ručka, nebo současné pribržďování. Ale jak sedíš, tak sedíš :-)

pon led 25, 2021 9:57 am
Uživatel fóra
Uživatel fóra

Sakra, to mě nenapadlo. Obojí dává smysl. Mohl jsem si ušetřit vyhazování sněhu :-D Alespoň budu vědět pro příště.
Je pravda, že bych jen zapadl dál, ale věřím tomu že tak 2cm navíc by mi stačily (vyšší podvozek samozřejmě :-D). Tady bylo nafoukáno, dál už bylo míň sněhu. Jako zvyšovat kvůli tomu určitě nebudu, zkoušel jsem to spíš z hecu.

pon led 25, 2021 11:14 am
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 186 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13