OUTBACk 3.6R - zkušenosti s provozem

Odpovědět
jkotek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1877
Registrován: úte úno 14, 2017 9:51 am
Jméno a příjmení: Jan Kotek
Bydliště: Praha

OUTBACk 3.6R - zkušenosti s provozem

Příspěvek od jkotek »

Pokud máš stálé parkovací místo, tak na něj natáhni jemné pletivo. Pneumatikám neškodí, ale drápe do tlapiček těm sv.ním lasicovitým.
Jinak jediné, co dlouhodobě funguje jsou ty nášlapy. Vše ostatní buď vyčichne nebo si na to zvyknou.
Daily: Subaru Outback 2.0D CVT Active, MY2015
Obrázek
Summer: Subaru Legacy 3.0R, MY2005
Obrázek
pingl
Nováček
Nováček
Příspěvky: 23
Registrován: sob dub 19, 2014 8:32 pm
Jméno a příjmení: tomas hromadka

Re: OUTBACk 3.6R - zkušenosti s provozem

Příspěvek od pingl »

Díky za info Honzo. Lidi Kuna je mazaná pakáž jakou svět neviděl (-: ten kdo s kunou vede boj v baráku, nebo autě, ví o čem je řeč! Já si můžu oddechnout, že z 90% mám od potvor klid. A to i v Polsku kde jezdíme do termálu. Mrdaj na teplých motorech, a pak sů všude! Destičky pod proudem, byla poslední, varianta. Inak kulomety, granáty a vyhodit je do luftu i s autem(-: a hotovo!
pingl
Nováček
Nováček
Příspěvky: 23
Registrován: sob dub 19, 2014 8:32 pm
Jméno a příjmení: tomas hromadka

Re: OUTBACk 3.6R - zkušenosti s provozem

Příspěvek od pingl »

Ale Elektro šoky to nejsou. To pletivo za zkoušku stojí, ale nemám stále parkovací místo. Z čeho mají v mém autě horor, stojí pár kaček a účinnost je velká. Napětí trvá dále než to prozradím (-: mnozí budou překvapení, jaká kravina je šokuje. Vím že se tady mají řešit technické věci, ale menší vzrušení neuškodí nikomu. Jsme přece SUBAROVÉ.
pingl
Nováček
Nováček
Příspěvky: 23
Registrován: sob dub 19, 2014 8:32 pm
Jméno a příjmení: tomas hromadka

Re: OUTBACk 3.6R - zkušenosti s provozem

Příspěvek od pingl »

Zdravím Subarové, zde je foto věcičky, která děsí kuny. KAZIŠUK KUN!! alarm s pohybovým čidlem,ovládání na dálku. Automatická aktivace alarmu. 1 PIR senzor, 130dB, rozsah 120°, vzdálenost až 6m, Bat:4x "AA", detekce - infračervená. Škoda že ovládání nefunguje přes kapotu,proto se musí otvírat, vypínat a zapínat alarm pokud se jede. Při zapnutém se aktivuje na vzdálenost odhadem, zima 12km. léto 2km. záleží na modelu
Přílohy
IMG_20201123_143316.jpg
Uživatelský avatar
Jenki
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 177
Registrován: pát pro 21, 2012 9:43 pm
Bydliště: Zvolen SK

Re: OUTBACk 3.6R - zkušenosti s provozem

Příspěvek od Jenki »

A čo je to za "gadget" ?
Teda, čo je to za prístroj?
Subaru Outback 3,6 MY2012 :) Obrázek
ex-Pajero II 3,5V6 SWB, SOLD
Patrol Y61 2,8 TD6 Wagon, family off road
ex-Mercedes GLK - služobný, SOLD
BRISTELL TDO, Rotax 912S :) 4valec, ale aspoň boxer
SMART Roadster, 0,7Turbo, 82HP, 3valec
pingl
Nováček
Nováček
Příspěvky: 23
Registrován: sob dub 19, 2014 8:32 pm
Jméno a příjmení: tomas hromadka

Re: OUTBACk 3.6R - zkušenosti s provozem

Příspěvek od pingl »

Tehda jsem kupil na zkoušku tento alarm, KÖNIG Detektor pohybu, alarm SAS-APR10. A paráda, funguje!! První den po umístění alarmu, se spustil 4x jak tam chodili. Potvory byly v šoku! První týden to pískalo 1-3x denně samozřejmě v noci, po příjezdu z práce. Ta intenzita klesala, až na 8x do roka.
Uživatelský avatar
clay
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2258
Registrován: stř črc 07, 2010 10:53 pm
Jméno a příjmení: Michal Šprachta
Bydliště: Cerkytle - Svatá Kateřina - Borová
Kontaktovat uživatele:

Re: OUTBACk 3.6R - zkušenosti s provozem

Příspěvek od clay »

To mne donutí parkovat pod lípou, abych to neslyšel.....Ale pořád lepší obejít barák, než ráno nenastartovat. Clay

Odesláno z mého Nokia 7.2 pomocí Tapatalk
Sny se mají plnit.....Subaru bez kompromisů !!!
Subaru Outback H6 3,6 2010
pingl
Nováček
Nováček
Příspěvky: 23
Registrován: sob dub 19, 2014 8:32 pm
Jméno a příjmení: tomas hromadka

Re: OUTBACk 3.6R - zkušenosti s provozem

Příspěvek od pingl »

Komu chodí do auta, ať to skusi takovým nebo podobným alarmem a uvidí sám že to skutečně funguje. Jistota je velká že ráno člověk nastartuje. Kdo má problém na baráku, ať to otestuje na půdě kde chodí. Klidně s více přístroji. Větší pravděpodobnost spuštění alarmu. Ať sa poseróó, kuny zasranéé (-:
jkotek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1877
Registrován: úte úno 14, 2017 9:51 am
Jméno a příjmení: Jan Kotek
Bydliště: Praha

Re: OUTBACk 3.6R - zkušenosti s provozem

Příspěvek od jkotek »

To neříkáš dobře, to poslední.
Nám chodila kuna do stodoly na půdu. Dali jsme tam také takovou sirénu ke dveřím.
Výsledek? Kuna srala před ty dveře. Jestli leknutím nebo aby nás naštvala, to nevím.
Takže jsem půl roku laboroval s fotopastí, než bylo jasné kudy a kam leze. A pak nastoupilo pletivo a ucpání vstupních otvorů. Tedy po tom, co vyvedla mladé.
Naposledy upravil(a) jkotek dne sob lis 28, 2020 5:52 pm, celkem upraveno 1 x.
Daily: Subaru Outback 2.0D CVT Active, MY2015
Obrázek
Summer: Subaru Legacy 3.0R, MY2005
Obrázek
Uživatelský avatar
Cliffer
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1712
Registrován: sob lis 21, 2015 6:24 pm
Jméno a příjmení: Tadeáš Pospíchal
Bydliště: Praha

Re: OUTBACk 3.6R - zkušenosti s provozem

Příspěvek od Cliffer »

Mě i tátovi fungují ty zvukový antikuny. Napojíš na obrysovku aby se vypínala při rozsvícení (jízdě). Predtím nás oba kuna navštívila, od té doby už ne (několik let). Já jsem dokonce dodatečně našel kostřičku na prevodovce. Holka se hlavou zasekla za nějaký kabel a já jí našel až ve fázi krásně vybělené kostry na vršku automatu :-D
Subaru Outback 3.0R "Démon"
- Skotsko 2022 (5567 km)
- Rumunsko 2021 (3574 km)
- Norsko 2020 (7007 km)
- Ukrajina 2019 (4060 km)
Subaru Outback 2.5i-prodán
- Balkán 2018 (4457 km)
- Balkán 2017 (5884 km)
- Skandinávie 2016 (8300 km)
Š.Felda 1.6
- Istanbul 2012 (6100 km)
skuby
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 278
Registrován: stř říj 31, 2012 11:27 am
Jméno a příjmení: Radek Kubata
Bydliště: Budějky

Re: OUTBACk 3.6R - zkušenosti s provozem

Příspěvek od skuby »

Není to k 3.6, ale obecně min. k Lego/OTB BR. Pro pobavení zkušených a poučení nezkušených (jako já :-D )
Do stropního osvětlení kufru kombíku jsem chtěl vrazit čínskou LED místo tý žravý žárovky. LEDka měla ale místo pinů větší plošky a jak jsem to tam po hmatu strkal (a asi nedal na OFF <:-< ), zřejmě jsem to vyzkratoval no a komplet osvětlení stropu zhaslo. Jasně kuwa, pojistka. Nic, byla tma, kašlu na to, zamknu a zítra za světla. Ejhle, dálkáč nic, musel jsem vyndat šperhák z KEYLESS krabičky a zamknout pěkně růčo.

Druhej den jsem někam jel, tak jsem zjistil, že nejde displej audia a ani ten na vrchu palubky, vlastně celý audio. Hledám pojistku na stropní světýlka, nic dle popisu nesedělo, obě pojistky audia (uvnitř i v motoru) byly dobrý. Pak chci někde couvat a koukám, že dozadu nic nevidim na kameře (jasně, audio OFF ;-D ), ale ani v zrcátkách - nesvítila couvačka. Tak jsem našel pojistku BACKUP 10A, ruplá => vyměněno, vše šlape.

Takže úplně logicky: příjem dálkáče, displej audio/navi+spotřeby, osvětlení int. a couvací žárovka: vše pojistka BACKUP 10A :-DDD
Legacy Wagon 2.5GT 2010 265k
Levorg 1.6 GT-S 2015 170k

ex Legacy Wagon 2.5i 2004 165k boxer returns!
ex 146 1.8 T.S. 1998 140k
ex 33 1.7 16V 1990 132k boxer!
Uživatelský avatar
Jenki
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 177
Registrován: pát pro 21, 2012 9:43 pm
Bydliště: Zvolen SK

Re: OUTBACk 3.6R - zkušenosti s provozem

Příspěvek od Jenki »

Vitaj v svete japonskej automobilovej logiky ;)

Ja mojej láske v OTB 3,6 navigácii napríklad hovorím princezná Mitsuko ... odkedy ma cez Prahu previedla spôsobom, že som prechádzal utom aj cez zámocký park ... NIEKDE v Prahe, kde, to si vôbec nedovolím tipovať.... nedokázal som odolať a tak som ju nasledoval ... dala, ale netuším kade to bolo ... a už to ani nikdy nezopakovala.
Je ale pravdou, že ona vlastne s autom ani nijakým spôsobom nekomunikuje ... teda, dokonca ani s palubným počítačom ... logicky, no nie?
Preto OTB 3,6 asi milujem - na ten geniálny motor a podvozok plácli nejakú auto-audio-logiko nadstavbu, lebo bez nej je to nepredajné ... jo, a dopredu ešte nejaké svetlá, lebo to vraj chcú na STK či kde ... a dobrá je aj trubka na výstrahu, že nemám pásy ... taká citlivá, no ... jak siréna v banke :-) o inegrovanom "značkovom" audio McIntosh ani radšej nehovorím [GUNHIM]
Jojo veď preto som si OTB 3,6 nekupoval, to je fakt [3GEARS] je realita
Subaru Outback 3,6 MY2012 :) Obrázek
ex-Pajero II 3,5V6 SWB, SOLD
Patrol Y61 2,8 TD6 Wagon, family off road
ex-Mercedes GLK - služobný, SOLD
BRISTELL TDO, Rotax 912S :) 4valec, ale aspoň boxer
SMART Roadster, 0,7Turbo, 82HP, 3valec
Uživatelský avatar
imagiag
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 384
Registrován: úte srp 23, 2011 2:30 pm
Jméno a příjmení: Petr Vlk
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: OUTBACk 3.6R - zkušenosti s provozem

Příspěvek od imagiag »

asi tomu úplně nerozumím, jak bych chtěl víc integrovat navigaci se zbytkem auta? Ukazuje to kde jsi, ví to jak jedeš rychle... tu rychlost to bere z kol, a ne z GPS (aktualizuje se poloha v tunelu)... já jsem celkem spokojený, a jezdím podle toho i po evropě (mám dokoupené mapy cca před rokem, nestalo se mi, že by nevěděla o novém obchvatu nebo kruháči)...
Uživatelský avatar
Jenki
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 177
Registrován: pát pro 21, 2012 9:43 pm
Bydliště: Zvolen SK

Re: OUTBACk 3.6R - zkušenosti s provozem

Příspěvek od Jenki »

No, nie som rozožraný ... tej rýchlosti od kolies neverím, to je GPS a dopočet (tak ako "prišpendlenie" auta na trasu na obrazovke)
Ale akékoľvek info o jazde je nedostupné ... odkedy, čas jazdy ... vlastne nič.
Ale, v zásade je to tak, preto som si to auto nekupoval ... lenže, Tribeca to paradoxne mala
Subaru Outback 3,6 MY2012 :) Obrázek
ex-Pajero II 3,5V6 SWB, SOLD
Patrol Y61 2,8 TD6 Wagon, family off road
ex-Mercedes GLK - služobný, SOLD
BRISTELL TDO, Rotax 912S :) 4valec, ale aspoň boxer
SMART Roadster, 0,7Turbo, 82HP, 3valec
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21883
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: OUTBACk 3.6R - zkušenosti s provozem

Příspěvek od HonzaCZ »

Jakože by 3.6 nebrala rychlost z auta? Když 3.0 to má, včetně gyroskopu, podle kterýho to řeší změnu směru, která funguje obecně s GPS blbě, i když signál máš (např. na místě vůbec).

Tomu se mi nechce moc věřit. Nějaký podklady pro tvojí domněnku?
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Odpovědět

Zpět na „Legacy, Outback“