Náš portálfotogaleriechat [0] KontaktSrazyWiki

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 114 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Hi-Fi audio a domácí kino 
Autor Zpráva
Závislý uživatel
Závislý uživatel

Na sluchátka do fitka máte docela vysoký nároky :-)

Sháněl jsem něco na běhání, co mi nebude líto poničit potem, deštěm apod. Mám BT z číny za 7 USD. koupi jsem pro jistotu dvoje, kdyby nevydržely a kupodivu hrajou už 2 roky. Asi mám nízké nároky, ale venku, ve větru, dešti apod. stejně bych pořádně nevyužil kvalitu ....

Kup si co ti vyhovuje, záleží na co to potřebuješ

čtv lis 19, 2020 4:57 pm
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel

K těm Stax. Slyšel jsem je poprvé při návštěvě v Londýně, někdy v 1992-95 už nevím přesně.
A spadla mi huba! Nikdy v životě jsem neslyšel nic takového (Stax Lambda Professional). Od té doby se ve sluchátkách nic ani na míle nepřiblížilo této referenci. (Jako zesilovač a CD zdroj, měli něco Naim Nait)
Jelikož jsem se asi 20 roků svého života částečně živil jako hudební recenzent do mnoha časopisů, hlavně Stereo a Video, Hifi, AV-Revue, atd.. tak mi toho rukama prošlo docela dost.
Takže mám svůj názor na základě stovek zařízení co mi prošlo domácností a můj názor je mi svatý! :-))))

Nic,
... ty Staxy jsou skvělé, ale poměrně drahé (nikoliv k poměru kvality zvuku, ale k poměru "česká kapsa")

čtv lis 19, 2020 4:58 pm
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel

Jenže to by do fitka musel tahat sluchatkovej zesilovač. ;-D

Naposledy upravil marek.sm dne čtv lis 19, 2020 5:07 pm, celkově upraveno 1

čtv lis 19, 2020 5:03 pm
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel

do fitka mu stačí jakákoliv sračka

čtv lis 19, 2020 5:04 pm
Profil Zobrazit autorovy stránky
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel

puschpull píše:
do fitka mu stačí jakákoliv sračka

Presne. Hlavne pohodlne nech su.
Tam budu asi vhodne nejake in ear stuple, ale pre mna sa to vylucuje s pohodlim :)

čtv lis 19, 2020 7:47 pm
Závislý uživatel
Závislý uživatel

Vše čtu a přebírám si, je to barvité jako vždy :-) (*_^) |,,,,

čtv lis 19, 2020 9:41 pm
Závislý uživatel
Závislý uživatel

Tapan píše:
To je ta doživotní záruka, při jejímž uplatnění se platí ten "manipulační poplatek", který bude patrně převyšovat výrobní náklady sluchátek?
Ty to zase ne, doživotka u Kossu funguje na jakoukoliv závadu včetně mechanického poškození. Vím to moc dobře, Kossy děláme asi 18 let :-) Jen výše poplatku se historicky různě měnila... aktuálně je to tuším 50 Kč pro registrované zákazníky a 300 Kč pro neregistrované (já už se touhle drobotí několik let nezabývám B-) ). V reálu špunty se nespravují, takže máš za pade nová sluchátka a u modelů s hlav. mostem se vadné díly mění. Takže pořád v tomto ohledu win-win. S ohledem na toto... ten zvuk není zas tak špatný (čti je snesitelný) s ohledem na to, že tohle prostě musí nějak promítnout do ceny... Ale jako etalon poslechové nirvány bych to zrovna nebral :-) Stejně jako prakticky jakákoli sluchátka do 6 000 Kč :-) Ale přesně, někam do fitka nebo na kolo... je skoro jedno jak to hraje. Klidně ty JBL... B-)

Obrázek

pát lis 20, 2020 12:34 am
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel

Ja bych jen durazne nedoporucil pouzivat sluchatka na kole (nebo obecne v provozu). Hrozne nebezpecny, za volantem nakladaku koukam na vsechny lidi kolem silnice a na chodnicich a vsem koukam na hlavy. Tech se sluchatkama uz mohlo skoncit pod autem nekolik, kdybych nedaval pozor i za ne. Ty lidi vubec nevi, co se kolem nich deje a kde jsou.
Kamarad kolegy v praci tady prejel s nakladakem holku na koleckovych bruslich. Objizdel ji krokem a obloukem az v protismeru a holka mu znicehonic vjela pod auto. Nebylo koho zachranovat, ridic zhroucenej. Jedinou kliku v ty strasny situaci mel v tom, ze se to stalo par metru od autobusovy zastavky plny lidi. Takze hodne svedku.

pát lis 20, 2020 1:02 am
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel

Souhlas, ale do fitka kde hraje nějaká srackoidni hudba nebo rádio plný reklam ty sluchátka chápu.

pát lis 20, 2020 8:05 am
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 114 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8