Náš portálfotogaleriechat [0] KontaktSrazyWiki

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 109 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Další
Subaru XV Yoshimura + Celica Blue GTi 1989 
Autor Zpráva
Uživatel fóra
Uživatel fóra

hamoun> no posílat ani omylem... umí to jen TNT nebo Toptrans .... ze Zlína do Prahy.... jop 300km 1700,- pneuservis.... prohození gum vyvážení, ventilky nový, uskladnění shit gum, práce.... jop 1800,- ale furt je to komický... jsou krásný, i Fogi řikal že jsou hustý... jeden klíč zabavil.... pro jistotu :-) takže ho ztratí... to je jasný :-) protože si ho schová tak, že ho nenajde :-)

čtv říj 15, 2020 11:14 pm
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatel fóra
Uživatel fóra

Ale jo asi sem trochu magor do elektronů.... i když jsou asi větší... to bezpochyby. No na celice sem měl 2002 BBS takový těžkotonážní ošklivý ale drsný.... ty sem střelil za 3.500,- koupil sem pak pavoučí BBS na zimu a k tomu Dotz Monza 5 paprskový- na léto..... pak tak letěl čas... fofrem střídaly se Dotz/ BBS .... a tak jsme v roce 2014 Subaru XV.... noooo taky sexy kola miluju ten design- matice. dokonalej design!!!! líbil se mi až sem si řikal co koupit ty samý a dát je na celicu??? jsou fantastický... ale celica má 15, subaru 17..... noooo a prostě k tomu patří klasika.... BBS jsou ´92 rok výroby Dotz Monza novější, a uskladněný. Pak mě přestalo bavit prohazovat gumy na celice, nechal sem BBS celej rok a zimní gumy, Subaru má celej rok univerzální Yokohama taky takže stop. Nebudu lítat a přezouvat 2 auta jako idiot :-)
Celica prostě jezdí celoročně na zimákách a BBS Barum a Subaru celoročně Yokohama sexy Matice.

Ale jo pak sem na bazoši viděl inzerát BBS ty samý co mam.... ty moje byly dobrý, ale nebyly výborný.... tyhle byly výborný :-) jedu beru.... 4.500,- a za 4000,- sem prodal ty původní :-) ty šly údajně na přelak.... Dotz Monza si držim 5x100 R15 v zásobě. Ufff.... ještě že Subaru stačej ty jedny disky krásný maticový.... ten design mě dostal když sem vybíral auto... ten design se mega poved, ale na celicu by se nehodil.... ta má mít původní style.... ´90.....
Ale jinak už si na kolech neulítávám.... joooo Máti landcruiser byl takovej rest..... ne nezajímaj mě kola :-) auta jsou o designu a kola až pak.... kola nedělaj auto, jen ho doladěj. když je co... uff mi tu hoří klávesnice :-)
https://www.youtube.com/watch?v=HN-qlGf2mZw
[WINNER]

teď sem se stavil na benzince týpek z ničeho nic... se rozpovídal... prej že má info že se chystá novej kamerovej system na motorkáře--- ze zadu... to bude platit i na Vás :-) se smál.... řikám fakt? si děláte prdel.... tohle maj ve Francii.... bráchovi přišly pokuty z jedný vesnice kde jí dostal každej kdo tou vesnicí projel... tady to neni možný realizovat "zezadu".... prostě proto, protože jakmile to někdo realizuje, sejde se banda motorkářů a tu kameru sundaj... a tim sem si naprosto jistej :-) :-)
případně bych se účastnil rád i já.... velmi rád.... stejně nemůže bejt vysoko... bude tak akorát že si 2 motorkáři vlezou na záda a flákneš kladivem :-) hotovo. [3GEARS]
No asi tam byl chytrej polda na kafíčku :-) A machroval.... :-) Ne v tý francii ty kamery ničej.... tady u nás :-) :-) no nevydržela by online ani 12 hodin, za to ručim... :-)
Ale dobrej Hoax.... to jo.... tak se šířej fámy.... [CENZORED] I kdyby se to testlo..... tak ty kamery budou pojištěný jen do tý doby když pojišťovna zjistí že se jí to nevyplatí.... 14 dní... pak by se to vrátilo zase pěkně zpátky.... [FUCK PC]
A neboooo jako jo zadní kamery ale bez předních značek.... jako v USA.... jo ale to by neprošlo :-)
Ale jak mi to chtěl ohlásit :-) to je informer.... panečku... :-) ta sklopná značka ho fascinuje... já o tom nic nevim, nic. 8-? já o ničem nevim.... mam to i v kastlíku černý na bílým, že nic nevim.... a je zbytečný mě prudit. :-) neee ten fakt nic neví :-) a za sklopení může poryv větru... černý na bílým.... ejjj :-)
Ale je dobře že mě nikdo nekopčil... faktem je že o tý doby to nikomu nevadí :-) cca 6 let... si prostě zvykneš... 8-? je to rebel :-) Ne já nemam rád papírování.... to je voser.... prostě.... takže subaru je statistická chyba :-) error.... =)(= a všichni jsou spokojený.... žádný papírování :-) = dobrý papírování.
Já nerad prostě přidělávám práci těm úředníkům... tak sem hodnej :-)
http://listen.uturnradio.com:80/drum_and_bass.m3u
Někde by mě zatkli.... jen za to co mam v báglu.... ráčnu, 2 ořechy... na snowboard vázání, 2 šroubováky 4hran a plochej, 2 schweiz nože... atd.... jo jsou to zbraně :-) ale tady jsou povolený :-) tak ještě to kladivo... :-) že bych měl v báglu skládací....
šroubováky jsou praktický... někdo tě přepadne... joooo moment jen vytáhnu ty prachy... a prošpikuješ ho šroubovákem.... :-) ^_~|^_^ to by nečekal :-) naser mě víc a dostaneš ránu křížovým.... ty hovado :-) a nakonec si tě okudlám nožíčkama... ty šmejde :-) pak tu mam kapesníky... ty se daj nacpat do huby kdyby řval... :-) atd...
No prostě cejtim se líp na planetě když mam 2 šroubováky a 2 kudly v báglu :-) celkem bezpečně... :-D nemam rád konflikty... šroubovák plochej nemá chybu. 8-? To nikdo nemůže čekat... překvápko :-) tě ušroubuju zaživa :-) pako :-)

No tak vtipný to je.... tak co se vrátit zpátky.... njn

Tak prostě už by bylo na čase představit Subaru XV, "co je jinak" prostě kompletně. i s fotkama.

čtv říj 15, 2020 11:35 pm
Uživatel fóra
Uživatel fóra

Tak fain od začátku... sem u freye p5 a chci XV 6MT neeee nechci automat... a chci tuhle barvu Venetian Red.... Benzín 2.0..... no tak to je složitýýýý... to se musí vyrobit na zakázku.... nejsou žádný nikde v týhle config jo neni problém... 3/5 měsíců čekání... jo a chci tam ten spoiler vzadu... v tý barvě---- to my lakujeme tady....????!!!! cožeee..... proč jako ???? jde objednat nalakovanej přímo original..... nejde .... jde řikám.... tak já vám prozradim kódy..... dal sem jim kódy a to co zbejvalo mezi kodem bylo XXX a to byl kod barvy..... :-) takže mi pak volali že sem hustej že to nevěděli... :-) njn... takže bude spoiler nalakovanej v japan... fain.
Já sem si to auto prostudoval do mrtě... no a od tý doby už nelakujou díly u nás... ale pošlou si je nalakovaný z japan :-) ..... prej no my jsme si řikali co to znamená ty XXX.... ale nenapadlo nás že je to kód barvy co se tam má dát :-) tak jsme to lakovali u nás :-) hooooly shit :-) a japonce u subaru zase nenapadlo proč si kurfa z český republiky objednávaj nenalakovaný díly... ty jsou divný ty vole to ti povim :-) japonec: tak v tý český republice prostě rádi lakujou asi :-) taky to nechápu kámo :-) prosim.... ;-D
Dále chci deflektory oken, deflektor kapoty, tmavý okna... no prostě všechno... kromě střešního okna a kůže.
zadní spoiler mega drahej bude prostě lakovanej jako první v Japan :-) oj
chtěl sem zajímavý XV... esteticky... a funkčně aby to bylo minimálně stejně dobrý jako celica 2WD tohle je AWD... a to se splnilo... + pár detailů se pak povyřešilo.... co bylo špatně.
Špatně byly pružiny... 2012-2014 moje auto dostalo set-up 2015-2017 aby zadek tak nemlátil přes retardery... tak. Byla tu delegace Subaru a testovali auta na Brrandově.... na retarderech. došli k názoru že to udělali blbě.... tak to předělali.... pružiny.
původní ti vystřelily prdel auta do kosmu :-) tohle je už okej.... i když dokonalý to taky neni.... aleee tak je to těžký zase ve 170km/h na dálnici s hupama na mokru na čemkoliv se to chová dost drsně.... nekompromisně.... takže to je okej... to by rozhodilo skoro každý auto.... subaru -XV ne.... nezájem....
no prostě retardery to zhoupne jinak než předtim..... přenese se auto jinak... ale podstatný je to že ve 170km/h nemusíš sledovat značky... nejsou pro tebe.... můžeš ject konstantě 170 zatáčky mokro nezájem nic.... a to je to hustý.... [3GEARS] jedeš si jako pán v levým... na plný koule.... :-) protože ten podvozek je mega mega hustě dobrej..... je excelentní.... božskej!!!! už to chápeš...... o čem to je... SUBARU
no je to o tom že se směješ..... :-) dobrá hláška bych si jí měl patentovat... "SUBARU is about SMILE :-)" jop ale sem prachy to je supr hláška prachy ke mně :-)
No moh to vymyslet každej idiot... ale prostě sem to vymyslel jakoby já :-) jednoznačná jasná dokonalá reklama. joj "Subaru is about SMILE"......
Ne líbí se mi to... ten slogan nemá chybu... ,,,,| (*_^) |,,,, jednoduchý a super... klidně mi může kdokoliv zavolat +420608354666 a rozjedem to :-)

pát říj 16, 2020 2:25 am
Uživatel fóra
Uživatel fóra

No ještě by mě zajímalo jestli se tak kradou čepičky a krytky ventilků :-) Protože znám Dotz... dávaj je tam :-) takový krásný čepičky chromovaný a chromovaný krytky šlahounů :-) Neeeee já jen že sem je měl taky na celice Dotz Monza a vydržely tejden ..... :-) pak je holomci ukradli :-) koupil sem nový chromový.... a během 24h zmizely.... :-) no tak sem tam dal pak modrý... plastový a oukej.... loupežníci fakani ty vole.... to měli na kola fakani :-) šmejdi :-) tak sem zvědavej jestli ty čepičky ukradnou i z Dotz na Land Cruiseru.... parchanti :-) třeba to už malý parchanty nezajímá... nová generace :-) takovej test.... 8-?
Ne tak jako já taky ukradnu jooo čepičky ale z mrtvých aut... no protože mně taky někdo ukrad čepičky... i ty plastový... :-) protože se mu hodily... hajzlovi :-) Ne já kradu čepičky z mrtvých aut.... co mega dlouho stojej... :-) to mě baví... ale kurva krást ty pěkný chromovaný čepičky... jako to ty parchanti dělali kdysi... noooo snad ne už :-) to uvidíme... snad ne :-) ale jooo chápu to trochu taky si nakradnu čepičky ale z vraků :-) >B-)
mně totiž taky někdo ukrad asi 2 čepičky... se mu ze subaru hodilo :-) taková loupež ty vole :-) [SUBARU] No já sem krad no když do toho du beru všechno... prostě když mi chyběj čepičky... vyrazim na výlet... a mam jich mraky :-) mega loupež :-) No jako oni okradli mě.... tak já okradu je... :-) a nasrat....

A takhle si lidi kradou čepičky už celý století!!!! jen se o tom nepíše... :-) tomu to nebude vadit pěkně si tu čepičku vyšroubuju... :*)

pát říj 16, 2020 4:15 am
Uživatel fóra
Uživatel fóra

Tak sem zajel ještě pro pívo... tntokrád to vedlejší benzínky... ale jop povedlo se mi rozesmát obsluhu tak, že si musely sundat roušky :-) Asi sem měl komediální amok :-) no smát se v roušce nejde... :-) ale tak mam radost že sem pobavil :-) dobrá prdel... ne to musí bejt všude kurfa samej stres... kecy sračky... prdel musí bejt :-)
ale jooo rozesmát někoho tak že nemůže mít roušku to je hustý :-) [BANANA] jáááá radši jeduuuu..... no jen jeďte.... proboha :-)
Jo ono to nejde smát se v roušce... :-) to je mi věc :-) ale smát se tak, že si jí musíš sundat to jeeeee :-)
Ne já jako kontakty nějak neto nevyhledávám ... já sem totiž nemocnej... ale takhle... takže covid mi fakt nevadí.... jen si to užijou jiný....

je to tohle... jako vidim to podobně. a ne nedělám si prdel... hikikomori sem ale ne totálně.... ale chápu ty lidi... jsou fain.
totálně to chápu, já mam jen štěstí že žiju jak žiju... resp. potřebju pivo a doutníčky... tyhle lidi nepotřebujou ani jedno... a to je špatný----
https://www.youtube.com/watch?v=oFgWy2ifX5s
https://www.youtube.com/watch?v=_aSLhz00U7s
N druhou stranu fakt ale totálně vůbec nechápu lidi co se potřebujou družit... furt se dotýkat a tak... ne to fakt nechápu... :-) Já byl vždycky Rak samotář... a tohle sem nikdy nechápal... takže se lidi musej přepnout na tohle... což bylo normální 4 me... ale oni se potřebujou jak to říct " Teplit " někde v klubech... teplit se.... dotýkat se... ne to právě já nechápu... a je mi to divný... jo u mý holky ok.... ale jinak fakt neeeeeeee ty vole..... ale lidi se prostě rádi teplej.... :-) :-) a pak maj covid :-)

No abych nezněl jak dědek.... ty vole taky mam rád Prodigy... Dubstep, Drumnbass, Psytrance... Dubtech.... Tekno jo vim co je rozdíl techno a tekno :-)... do prdele joooo ale my jsme se neteplili při paření....
každej si jel sám za sebe... každej pařil za sebe... no a pak ve stanu to je jiný.... ale tak by to mělo bejt. byli jsme odtažitý ale ne nemocný......
Doufám že tyhle párty openairy budou znova.... ale budou .... jen nechápu že my jsme si pařili každej sám za sebe.... nesmí se to míchat....
Musí to bejt.... protože to byla maximální svoboda..... a radost... joooo hulení extáze lsd... houbičky.... nooooo jooo a co.... lidi jsou pak chytřejší.... když to nepřeženou... oukej.... prostě to patří k životu.... tak. apak je to o tom přemejšlet co se to děje.... tohle ale musí fungovat.... lidi se musej odreagovat.
Lidi měli hemzy že každej tancuje sám.... jo bylo to divný už neni.... nám to nepřišlo divný..... jen starší generace se ošmatávala furt... ty lidi pařej ale nikoho se nedotýkaj... už hodně let.... tak coooo.....

pát říj 16, 2020 5:15 am
Uživatel fóra
Uživatel fóra

je to mega složitý.... všechno... nic neni co bylo a nic neni co je a nic nebude co by mělo bejt... psycho
jen snad ty děti nebudou krást ty čepičky od ventilků :-) :-) no dělám si prdel... co mam asi tak dělat jinýho :-)

No prdel je že Hikikomori lidi jsou imunní vůči covid... fakt to nima ani nehne... aleeee obyč lidi se naučej co to je Hikikomori... a nedaj to.... některý ne...

Naposledy upravil m1cr0n dne pát říj 16, 2020 6:23 am, celkově upraveno 1

pát říj 16, 2020 6:13 am
Předseda klubu
Předseda klubu

Jako dědek nezníš, to fakt ne....Možná jako nafrčenej dědek... :-DDD
Ale číst mě to baví. :-)

Ty ráfky z LC jsou teda olezlý fest. Jestli to takhle leze dolů od novýho, tak se ani nedivím, že je nemáš rád. :-)

Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Subaru-Robin Generator 3 kW

pát říj 16, 2020 6:20 am
Uživatel fóra
Uživatel fóra

VDC> nový auto... no sice 2008 tušim... abych neubíral :-) je pěknej... rez nikde a to parkuje u potoka... drsný.
ne dědek 38.... no ale taky sem jezdil na Czechteky.... 4/5/6 ani nevim... takovou svobodu a radost sem nikdy nezažil.... + byla tam i celica... sice joooo bál sem se o ní.... aleeee lidi jí tam brali jako tak že respekt... i v tý době... nikdo se nepřiblížil... ne nebyl sem tam furt... aleee nikdo se jí ani nedotknul, byla tam jako VIP na Czechteku...
lidi leželi vedle, ale nikdo by si nedovolil třeba na ní skočit :-) no možná že mě brali i policajti kdysi.... lidem se líbila ale měli k celice takovej respekt že se báli se jí dotknout... defakto. No a já sem si připadal jako že je celica chrání před poldama.... ono to tak jakoby bylo...
A jo asi sem tam byl nejsvobodnější a nejšťastnější.... jak já tak auto.... bylo to boží. Prostě najednou si pochopil že ty lidi jsou rádi že je tam tahle psycho celica... a že jí nic neudělaj, protože si jí vážej.... :-) tak... a pak sem pařil.... jako nikdy... byli tam special lidi co si řekli že jí budou hlídat :-) fakt.... jen tak :-) drsná párty... proto si celicy vážim... byla tam.... a to se počítá :-) bylo to megaaaaa drsný. Už jen vybrat místo.... vejš vejš... taaady je výhled ty vole to je mega hustej cirkus.... :-) no do prdele.... to si děláš kozy???.... to je kurfa město.... to je megaměsto.... no doprdele.... :-OO

Jop žádný daně... nic všechno co se v tom městě utratí jde čistě do toho městečka :-) nic ven.... jo za poldy venku něco :-) jinak to schramstne všechno bloklá ekonomika.... jako je teď díky covidu... to je podobný :-)
všechny ty prachy co se tom točily tam taky zůstaly.... mega prachů to bylo... mega... jooo taky to něco stálo vybudovat to.... ale prdel je v tom že ty prachy nikdy nešly mimo... :-)
hustej micro-system... fascinující...
asi to je hodně o psychologii... jo tak když tam přijede týpek s celicou nápadnou modrou a leze na nejvyšší bod... tak si většina řekne ten je součástí... :-) to je asi boss... jakej jinej magor by sem jinak jel s podobným autem... :-) :-) okeeeej tak asi tak... (*_^) |,,,,
sem parknul a týpek nějakej řiká... já vám to tu budu hlídat.... okej díky kámo... řikám :-)
mimoto sem musel project kolem asi 6 poldů.... kam jedete??? na Czechtek... joooo taaakkk já u sebe nic neměl... ale nápadnější auto mít nemůžeš :-) v tý době... :-) tak jeďte.... tudy... ani mě nekontrolovali :-)
občas sem měl pocit že sem jako tajnej agent :-) v celice---- >:( no spíš sem měl pocit že ty lidi chrání i celica---- a oni chráněj jí... ne pařba jako svině.... tam sem pochopil že sem součástí celku.... nebyl problém.... všichi se respektovali.... až pak v budoucnu se to posralo... tak tam nejedu ani omylem.... škoda..... ale ono to bude znova tim sem si jitej..... jo pobyl bych tam....
prostě nikdy sem se neodregoval jako tam.... exklusivní.... famozní a fantastický.... rád pomůžu najít podobnou lokalitu na takovou mega pařbu..... to prostě za to stojí.
kecaj jen lidi co to nezažili... je to prostě brutální :-) vybudovat město......... na louce. za 48hod cca..... co sežere 99% prachů co jsou v oběhu... hoooly shit :-) mobilní audio město.... No i tahle generace by to mohla dát.... to se musí líbit každýmu... když je to massive...

pát říj 16, 2020 6:29 am
Uživatel fóra
Uživatel fóra

https://www.youtube.com/watch?v=oFgWy2ifX5s
https://www.youtube.com/watch?v=_aSLhz00U7s
No prostě ty videa sem dám znova... protože tohle se týká spousty lidí i u nás.... třeba i mě... a bylo to těžký najít. A ještě těžší je to pochopit. Ale je tam řečeno hooodně.
takže tak. Já to prostě chápu, ale nevěřim že to chápou lidi.... nechápou to podle mě...
jo taky sem schopnej tak žít... bez lidí... to samý co dělá covid.... je mi to úplně jedno... protože bych se choval stejně a dělal to samý.... covid rozseká lidi co tohle neuměj....
tohle je fascinující nemoc... nemoct komunikovat... to dost lidí rozseká.... já s tim problém nemam... protože žiju podobně jako ty lidi v těch videích.... proto mi je to celkem naprosto jedno.... asi tak jako že lidem bylo jedno to jak žiju.... tak si to zkusíte.... :-) na plno.... konečně... si to zažijou... fain Mně to nepřijde nenormální... ale to je váš problém :-)
http://listen.uturnradio.com:80/drum_and_bass.m3u

pát říj 16, 2020 7:58 am
Předseda klubu
Předseda klubu

Tak 38 ? To jsi ještě mladý chlapec. :-)

Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Subaru-Robin Generator 3 kW

pát říj 16, 2020 8:09 am
Uživatel fóra
Uživatel fóra

No minule sem trochu přebral :-) sorry :-) člověk se tim psaním odreaguje... ne že bych byl fotbalista :-) Viz ta komedie na staromáku, no já se odreaguju psaním :-) Fotbal mě nikdy nezajímal a nikdy mě zajímat nebude :-) Ten sport nechápu, jak je možný že je v tom tolik prachů---- kopat do míče :-) ne to fakt nepobírám :-) Já radši snowboard... tenis, ping pong... ne hromadný nesmysly. Solo game. :-)

Ale jo udělal mi radost strejda.... taky má Land Cruiser 120 sice v automatu ale v plný a přijel na návštěvu k tátovi.... a sám od sebe řiká..." To jsou ale hezký kola!" :-) Ejjjj---- Táta má Pajero, ale líbily se mu ty na lc 120 máti.... Fogi se mě ptal jestli sem mu to řikal, že má nový kola---- neeeee, neřikal :-) sám od sebe si jich všimnul :-) Hustý :-) Jo je to mega rozdíl... ouuukej. Good kauf. :-) cejtil sem to v kostech :-) jop ale druhej den----- i v celým těle! kurfa 4x 32kg = 128Kg sem nakládal do kufru.... joj záda, ruce ojoj bolest solidní :-) ale až po 24h.... 128Kg je hustý :-) na mě :-) ale už je to okej... restík...

VDC> nooooo mladý duchem, ale jinak sem krásnej celkově :-) [IRONIE] jaká pak ironie... no na 38 nevypadám... jak by řekla máti: "Ty si se zasek někde v 25 a prostě seš tam zaseklej.... jako magor!" :-) njn >>:-@@
Celica je zaseklá, já sem zaseklej, ekonomika je zaseklá, svět je zaseklej.... super... (*_^) |,,,, super je že nejsi zaseklej sám... ale všcichni a všechno :-) to je fain... nikdo nepředbíhá :-)
Totálně mě rozsekal díl LooneyTunes na Nově někdy k ránu---- sem si dával večeři asi v 6.30 a no doprdele :-) jak králík Duffy dostal "corona" virus do kompu--- :-) z toho sem se málem posral smíchy.... jak po něm šel :-) geniální díl--- >B-)
https://www.youtube.com/watch?v=UKMWOz6oaos
No tak podobně sem šel po bitcoin minerovi---- šmejdovi--- :-) kdysi jako Duffy---- =)(=
v češtině to bylo ale lepší... :-) tohle je zkrácený... virus prudil v češtině mnohem víc :-)
No zas tak to nesleduju :-) sem si splet duffyho sorry daffyho kačera s králíkem bugsem bunny.... sorry :-)
Ale jako pobavilo to fest... všude virus.... a králík se pere s virem na pc.... :-) geniálně načasovaný :-)
http://178.32.62.163:8096

pon říj 19, 2020 8:17 pm
Uživatel fóra
Uživatel fóra

Sem se stavil na benzinku pro pívo---- a oj najednou gang Vw golfů no ty jsou tu známý, jezděj za-sebou aby dělali ce největší kravál... no otravujou... tim zvukem... tak sem je nechal vystoupit, nastartoval XV a naladil Borlu... vytočit 5000rpm bum bumprásk prásk bum prásk... :-) plyn... šupito presto :-) jo i strejda se subaru XV umí prudit :-) 38 aka 25 pak ojoj poldové klíídek.... a home parking... ale asi čuměli :-) njn Boxer + Borla + otevřený sání umí pobavit :-) nejvíc se mi líbí jak to střílí do laufu při couvání---- to se dá geniálně korigovat :-) zpátečku má AWD 50/50 XV s manuálem plně synchronní takže to fakt couvá drsně :-) tam neslyšíš to bzzzzz.... jako u každýho normal auta.... ale jen bum a prásky... :-) když chceš... :-) to poladíš nohou :-)
No a teď neboudou moct chlapci s VW spát... budou mít noční můry..... Subaru XV :-) ;o)(o; a nechtěj potkat rozzuřenou celicu přetěsněněnou... :-) 3S-GE. 1989 :-) to bude totálně jiný kafe--- to fičí :-)
https://www.youtube.com/watch?v=hF_6iaYSe4g
CELICA WAS HERE!!! :-o o tom to je... :-()()-: byla je a bude...

pon říj 19, 2020 10:10 pm
Uživatel fóra
Uživatel fóra

Dneska sem se chtěl nechat ostříhat.... jako už to fakt potřebuju... tak sem se oholil a jdu na to.... minule se jim to celkem povedlo... aleeee cooo???? přestěhovali se... kam?? ahaaaa no tam co bylo kdysi taky kadeřnictví ale ta pani mě okudlala jako ježka... a pak neměla čas... a zkrachovala. Tak se tam přestěhovaly ty co se jim to minule povedlo... ale ty tam očividně neměly na nájem... no nedivim se... když jim to stopnuli... tak joooo chápu....
Dobrý den, rád bych se nechal ostříhat :-) Neeee.... máme plno, dneska ne, určitě neee??? nene... omlouváme se... ojojoj a co budu dělat? no stavte za 2 měsíce...??? !!! :-)
Noooo za 2 měsíce to nebudu ale já... víte jak pak budu vypadat??? A co kdybyste mě vzala zejtra "na černo" :-) Noooo to nejdeee :-) Nooo tak mě můžete ostříhat u mě doma... já bydlim zarohem :-) Noooo neeee to by nešlooo :-) ale smála se :-) njn
Tak se du zeptat ke konkurenci.... Doooobrý den, že mě ostříháte!? :-) já to fakt potřebuju.... Ne ne omlouváme se.... to neeee :-) A zejtra u mě? když Vám dám číslo? Neeee hihihi no taky se smála.... kurfa doprtele zasranej plukovník.... tak mě musí ostříhat máti noooo.... do prtele.... minule mi kdysi odstřihla kousek ucha :-)

Debil Plukovník.... včera byl podobnej v Robocop 3.... mimochodem vynikající trilogie.... nějak mě minula, i bráchu.... nechápem to... ale poprvý sem viděl robocop 3 2 1.....
Jako predátory, vetřelce joooo.... ale robocop nevim jak je to možný nám uniknul.... 89-93 no v tý době byl na videu asi jen :-) ale ani pak si nepamatuju že bych to viděl, brácha taky čuměl :-) je to vynikající série..... vynikající. dal bych si to znova klidně :-)

Na Prymulu to chce prostě Robocopa.... [BANANA]
Problém je že nic k ničemu ve výsledku nepovede... virus tu byl je a bude.... proč zjišťovat jako na slovensku kolik ho je :-) když to je k ničemu :-) To je jako by si lidi v autoservisu psali závadu na autech, ale neuměli jí opravit :-) data k ničemu :-)

jakoby vyléčenej se stejně nakazí za 10 dní znova a ani o tom neví.... :-) ten boj nemá smysl. já sem vždycky řikal že lidí je jak sraček.... tak jich bude konečně míň. No to je drsná věta ale je to tak. třeba sejme i mě.... a co...nikoho to zajímat nebude.... teda jen tvý příbuzný a známý. Jinak si jen numero co cáluje.
Ale tak prachy tečou.... 26 milionů na letnou atd... lítá to :-)
I ty co měli roušku na ksichtu furt... jako rudá soňa Hamáček ho má stejně.... takže je to mega comedy.... jo prostě roušky co má Hamáček nefachaj :-) asi china :-)
No prostě coronáček musí sejmout i Plukovníka :-) o to jde... (_)D

No lidi nadávaj že proč to nebylo už dávno uzavřený.... kecy.... i táta měl tyhle kecy.... jako v červenci sme byli všichni rádi že můžem dejchat v těch tropech.... jako by zapomněli... ale jooo ANO to posrali.... protože ty rozkazy, příkazy co se měněj ze dne na den..... to znamená konec. Lidi už jsou nasraný, já nevolil nikoho... kolem měl ANO... ale už toho maj taky dost... tohle je mega bordel.
Já sem chtěl volit teď toho no krále jelimana.... Fialu... :-) Ale nemoh sem.... řikám Babi já volim fialu.... toho nevolíš!!! :-) Jak jakoooo já ho chci volit :-) No to nejde :-) Sakra.... mně se líbí ten jeho hlas.... je jak král jeliman - jeho pomocník nevim jak se jmenuje :-) ta jedna postavička v tom animovaným seriálu... je srandovní :-) tak sem zase nevolil nikoho... nooo ....

respektive prostě přežijou ty nepříznakový co coronu měli už dááávno minulej rok a ty co se poperou... ale zlikvidovat se nedá.... to ale Vojáčkovi nevysvětlíš že boj je marnej. tohle je sci-fi nepřítel neviditelnej.... :-)
Ale joooo nezlehčuju to... známý táty ho měli.... maj.... a jako 10 dní byli doma v posteli "nasračky"..... je to brutální chřipka prostě. Já sem měl podobnou v únoru... ale to byl asi jinej virus.... kejchal sem jako magor.... byl sem nasračky taky tejden, celý tělo mě bolelo a nemoh sem asi 2 dny mluvit... a co nic...
Prostě zastavovat ekonomiku znova je konečná.... tohle si nikdo neměl dovolit udělat znova.... protože to odsere příští vláda a my všichni.... já třeba ne... ale kurfa je to vprdeli pro zaměstnance a je mi líto těch lidí....
http://111.gr:8084
tady nám pěkně hrajou.... to se ke Coroně comedy central hodí :-)
Ještě fotky stylový....
Obrázek
celica cyclona....
http://radio.kuums.lv:5555
Obrázek

stř říj 21, 2020 8:57 pm
Uživatel fóra
Uživatel fóra

Mnooo.... tak to co sem dneska viděl byl je Robocop 4 :-) aka Prymulator 4 :-) toooo je hustýýýý :-) jako ale už dlouho sem se tak nezasmál.... to je super....
jako bych to tušil.... ne asi ta energie existuje.... byl sem mega nasranej... lidi taky.... a kupodivu sem měl pravdu... Prymulator je vojáček bojovník a sám nikdy neodstoupí.... jako velitel babiš... jenže Prymulator je sám svuj velitel :-) i když podle Faltýnkova panděra a Prymulátorovýho je jasný, že tam nebyli na limonádě- to-nic-u, aleeee ten soudek se musel prostě dopít :-) přece se to nevyleje do prdele... že :-) Tak to by byla blbost kámo když máme poslední soudek v republice, nojo ty vole :-) To dáme... Prymulátor: já už du už musim... faakt??? no přece mě tu nenecháš samotnýho Faltýnka.... s takovým pivem.... ale jo Prymulátor frčí domu...Faltýnek: tak jo já to teda dososám a za hoďku tak pudu, tak ahoj ty muj kamaráde :-) ;o)(o; Ty vole a proč jdeš tak brzo???? No mam tu ještě hromadu příkazů a rozkazů na zejtra... aby poslouchali.... víš co... jo jasný ty vole tak zdar... :-) Ne ty vole musíme toho vira zkrotit neee.... no jasněěěě ty vole kámo... :-) Hele ty vole sem si jistej že společně to zvládneme :-) ten soudek :-) To jo ty vole... :-) :-D

Napadly mě vtipný hlášky.... tak třeba: ne komplet sms komunikace s bráchou....

10:49 Chci Robocopa místo Plukovníka
10:53 Okamžitě odstup plukovníku, Robocop jen ten nás zachrání.
10:56 Robocop: byl spáchán zločin a jste zadržen plukovníku :-)
10:58 odpověď> na sms... Tak to přehnal. Dobře se najíst v dnešní době, to ho bude stát hlavu.
11:02 Robocop. nemá cenu klást odpor, plukovníku, půjdete se mnou....
11:06 odpověď> No zas nic tak hroznýho neprovedl :-)
11:12 Babiš má asi horečku dneska...
13:23 To chce novou značku piva "Prymulova řezaná Desítka"
15:19 Prymulova kapitula
15:50 Segafredo Prymulato caffe especiale (_)D
pak mě to začalo bavit víc....
16:00 Říkali mu Blesku :-)
víííc....
16:06 Říkali mu "Smutný Blesk" :-) Adios Amigo,,,,
16:09 Smutný Blesk v salooonku u kafíčka :-)
16.11 Smutný Blesk opouští saloooon ve 23:30 přesně naprosto přesně vojensky... :-) a pak si dosedl.... na svého oře, kočí šlehnul bičem a jelo se.... z jednání
prej si tam procvičovali tu lepší komunikaci... :-) ejjjj
chvíli pauza... to ještě pokračuje... :-D
Fain už mam taky pivko... došlo
16:44 Para-mount pictures presents: "SO SAD THUNDER Man".... movie, main role "plukovnik Prymulator" saloon is his life :-)
16:53 He has no Respect to Babisa country, Prymulator makes what he want´s --- his beer, his saloooon, he is "Sad Thunder"...!!! Nobody says Sad Thunder what to do, he is the boss!!! movie of the year 2020!!!
>:-@ :-) (movie cathegory C-D-E-F- this is not B- movie! :-) this is REAL :-)

17:06 Poprvý ty vole vidim Babiše fakt unavenýho... ten má dost.... takže to neni teda robot???? Babiš??? Ale Prymulator je Robot tim sem si jistej...
17:13 Smutný a znavený Babiš.... tak to vidim poprvý.... no fakt on neni robot! no nekeke--- Z-man "Zed"Man Ho vysál ale hustě.... sice je nějakej pomlácenej Z-man ale je to energetickej Vampír.... :*)(*: B-)
17:15 ty vole ten má dost... i Babiš si musí někdy jít lehnout... a relaxovat.... a já myslel že je to robot.... ty voleeee 8-?
17:16 Z-man je totiž prostě Dracula.... potřebuje vysávat návštěvníky :-) a kafe Segafredo nemáááá :-) nenabídnul.... očividně :-) ale vysosal ho solidně. ;-D
No a pak už se to bude opakovat.... a tý komedie bude víc a víc... :-)
http://equinox.shoutca.st:8702

Naposledy upravil m1cr0n dne pát říj 23, 2020 7:00 pm, celkově upraveno 47

pát říj 23, 2020 5:25 pm
Závislý uživatel
Závislý uživatel

Tentokrát jsem tě dočetl, naprosto souhlasím co se týče korony...
No a plošné testování na slovensku??? Tak tohle je už ultra neuvěřitelná komedie a na ústech zbývá už jen hořkost, bohužel ne z virozy. Ale z totálního nasazení, z totality.

pát říj 23, 2020 5:30 pm
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 109 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Další