Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jozifek
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 583
Registrován: stř čer 01, 2016 6:09 pm
Jméno a příjmení: Josef Lášek
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Jozifek »

Jen malá poznámka k těm médiím. Já bych jednou na měsíc v USA, bylo to myslím v roce 1991, cestovali jsme křížem krážem od oceánu k oceánu a posledních par dní jsme čekali na odlet v hotelu Holly Crest. Je to pro největší socky, Los Angeles, Inglewood. Když už jsme nevěděli, jak si zkrátit čekání, pustili jsme si zprávy v TV. Něco jako ČT24 a za celý den tam byla jedna 'zahraniční" zpráva a ta byla o tom, co se děje v San Diegu

MY18 Forester XT
MY22 Franklin S10A
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od sima »

quickly píše:To informování ze strany USA TV je problém - před nedávnem byl proveden útok nožem v synagóze, rozjely se aktuální zprávy a za kratší dobu se objevilo video z incidentu. Na videu bylo bohužel vidět, že útočník je černoch a jak zabíjí rabína. V ten okamžik ihned přestaly zveřejňovat jakékoliv informace, jako kdyby se nic nestalo. Kdyby to nebyl černoch, tak by to bylo jako hlavní zpráva ještě týden.
To je ono, to utnutí, ale zcela zbytečné, dle mě jo, protože tohle dělá ještě větší paseku v tom všem marastu co se děje. Obrací se to proti kýženému efektu, záměru.
Bylo včera či kdy video, jak američan se svou ženou brání zbraní svůj pozemek, nemovitost, dle všeho opravdu bohatý běloch. Bylo to snad běžně i na seznamu. Přišlo mě to divné, proč by jen tak okolejdoucí černé demonstranty takto zastrašoval, když jdou jen " okolo".
I když strach, co se tam děje, tak se vlastně ani nedivím, nedivil bych se, ale přišlo mě to stejně divné. Pak se dívám na záběry znovu a přijde mě divné, že u takovéhoto mega sídla vede přímo veřejná komunikace, tam bych čekal spíš leso parčík. No a pak v debatě pod tím někdo napsal, že demonstranti překonali bránu či nějak jinak se dostali na pozemek a šli přímo k domu, kolem něj. To už by sedělo, bo z toho videa to přímo čiší, to jo. Jenže tohle se už člověk nedozví, no na seznamu už vůbec ne :-D
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
JRJ
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2441
Registrován: pát úno 25, 2011 3:04 pm
Jméno a příjmení: ヤン ヤクビーク
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od JRJ »

bonboniera píše:JRJ - protoze vesmes komousi, co to v tech zemich chteli nebo chteji ridit, i kdyz nebyli demokraticky zvoleni.
Korea - komousi. O tom netreba diskutovat. Prikladam obrazovku z wikipedie o korejske valce. Verbez v pravem sloupci.
Irak - napadl Kuvajt. Prvni valka. Pak na konci 80. let zavrazdil desetitisice, ne-li stovky tisic Kurdu na severu Iraku. Otravil je. Takze si rekl o druhou valku.
Jugoslavie treba - komousi. Soudruh Milosevic, kterymu se nelibilo, ze by si staty Jugoslavie mohly veci resit po svem, demokraticky.
Vietnam - komousi.
To je sice hezké, že za všechno mohou komunisti :-DDD , ale otázka zněla jinak. Jak bys souhrnně nazval výše uvedené činnosti USA po celém světě? Exportem demokracie ála USA? Hra na celosvětového policajta? Myslím, že bojové půtky jsou ještě docela mírný termín.

Nicméně to nemění nic na tom, že by bylo rozumnější utratit peníze na fungování státu, než, aby bílý muž posílal černého bojovat proti žlutým, aby ochránil zemi, kterou sebral červeným. Doufám, že z tého formulace Ti po zádech mráz běhat nebude, když je z Vlasů.
You cannot imagine the immensity of shit I do not give
Subaru Legacy wagon MY2004
Makovica
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4852
Registrován: čtv dub 21, 2016 11:28 pm

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Makovica »

Curaci, cisti curaci. Zase som nasiel zadrbane do zadneho blatnika, ze je az vidno plech. Ale takym stylom, ze fakt nechapem, ako sa to da. Od dveri by to vyzeralo inak a tak, ako som bol zaparkovany, tam sa neda dociahnut z vedlajsieho auta dverami.
Predvcerom som auto umyval, nebolo to na 100% a vcera vecer, uz sa sice stmievalo, ale by som si to pri voskovani zrejme vsimol.
Z lesa nemam zdaleka na aute take sramy ako z dementov na parkoviskach ,,|,, (>_<) ,,|,,
Kupujem asi bejzbolku do kufra.
Subaru Forester 2.0i CVT Comfort MY16 (G91F Rest in pieces Cooper Discovery ATT / SJ6 ,,,,| (*_^) |,,,,)
Obrázek
Uživatelský avatar
Tapan
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 14702
Registrován: úte kvě 16, 2017 8:13 am
Jméno a příjmení: Štěpán Z.
Bydliště: Zliv (České Budějovice)

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Tapan »

JRJ: "aby bílý muž posílal černého bojovat proti žlutým, aby ochránil zemi, kterou sebral červeným"
To myslíš vážně, nebo trollíš? Takže analogicky budeme tvrdit, že za Obamy posílal černý muž bojovat bílého? To má totiž jako argument přibližně stejnou relevanci. A s tématem zde dříve diskutovaným to souvisí asi stejně, jako kdybych napsal, že Putin nechává mlátit opozici.
Můžete si prosím tu ruskoamerickou politickou agitku řešit jinde? Tohle bylo docela fajn vlákno...
Lvl. 1 Subaru Necromancer

Outback BP H6, Impreza GG Wagon 2.0, Justy KAD ECVT, 2x Libero E12
Uživatelský avatar
Traveller
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11873
Registrován: pát kvě 30, 2014 8:04 am
Jméno a příjmení: Jirka
Bydliště: Česká Třebová

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Traveller »

Dyť jsem to říkal hned, že je to zase diskuze bez konce a o ničem. NIKDO STEJNĚ NIKOHO NEPŘESVĚDČÍ. 8-?
WRX STI MY2016
Ex: Subaru Forester SJ 2.0i, stříbrný s fofr-klackem.
Uživatelský avatar
JRJ
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2441
Registrován: pát úno 25, 2011 3:04 pm
Jméno a příjmení: ヤン ヤクビーク
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od JRJ »

Tapan píše:JRJ: "aby bílý muž posílal černého bojovat proti žlutým, aby ochránil zemi, kterou sebral červeným"
To myslíš vážně, nebo trollíš?
Pokud tento citát neznáš, máš tam napsaný, že je to z muzikálu Vlasy, který je jak víš o válce ve Vietnamu a tím se dostáváme k termínu "vojenské půtky", ze kterého Vítkovi přeběhl mráz po zádech.
You cannot imagine the immensity of shit I do not give
Subaru Legacy wagon MY2004
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od sima »

Makovica píše:Curaci, cisti curaci. Zase som nasiel zadrbane do zadneho blatnika, ze je az vidno plech. Ale takym stylom, ze fakt nechapem, ako sa to da. Od dveri by to vyzeralo inak a tak, ako som bol zaparkovany, tam sa neda dociahnut z vedlajsieho auta dverami.
Predvcerom som auto umyval, nebolo to na 100% a vcera vecer, uz sa sice stmievalo, ale by som si to pri voskovani zrejme vsimol.
Z lesa nemam zdaleka na aute take sramy ako z dementov na parkoviskach
Kupujem asi bejzbolku do kufra.
Makovica to opravdu nasere >:-f taky nechápu co lidi na těch parkovištích dělají, člověk si kolikrát říká jak tohle někdo dokázal :-/
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Makovica
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4852
Registrován: čtv dub 21, 2016 11:28 pm

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Makovica »

Nechapem, ako sa toto da vyrobit inak, ako schvalne.
A na fotke vidim, ze aj roh dveri mi (asi dieta :) ) nacalo, tam sedava. Ale to uz bude stare.
Este, ze mam original opravnu Subaru farbu a lak.
Přílohy
skrabanec.jpg
Subaru Forester 2.0i CVT Comfort MY16 (G91F Rest in pieces Cooper Discovery ATT / SJ6 ,,,,| (*_^) |,,,,)
Obrázek
Uživatelský avatar
Tapan
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 14702
Registrován: úte kvě 16, 2017 8:13 am
Jméno a příjmení: Štěpán Z.
Bydliště: Zliv (České Budějovice)

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Tapan »

Teda to jsem nasranej. Kamarád, co mu obkládám jádro, chtěl obklad až po strop, a to tak, aby to nahoře i dole vyšlo na celou dlaždici. Tak jsem obložil po předposlední řadu, abych sádrokartonářům neudělal pakárnu (blbě by se dám dostali s deskou a profily, kdybych to obložil komplet). Včera ráno dávám sádrokartonáři obkladačku do ruky, říkám jim, že tam mají nasazený spony, stačí si ji tam opřít, udělat rysku a připočíst tloušťku desky, on že jo, a že tam ještě nechá 2-3 milimetry navíc, že to schová akryl a nebude to tak na fest. No dnes jsem myslel, že ho zabiju. On ty 3 milimetry k výšce nejspíš nepřičetl, ale odečetl. Skoro na všech obkladačkách mi chybělo kolem těch tří milimetrů. Skoro každou jsem musel zařezávat flexou jako debil. Z práce na 2 hodinky se stal vopruz na celý odpoledne, resp. do večera...
Lvl. 1 Subaru Necromancer

Outback BP H6, Impreza GG Wagon 2.0, Justy KAD ECVT, 2x Libero E12
Uživatelský avatar
clay
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2258
Registrován: stř črc 07, 2010 10:53 pm
Jméno a příjmení: Michal Šprachta
Bydliště: Cerkytle - Svatá Kateřina - Borová
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od clay »

Mne dnes nasral medvěd SUV coupé. Na cestě z Rosic u Chrasti do Luže jsou úzké a rozbité cestičky. Zkrátka Subaru cesty. Trochu jsem spěchal a on se mi tam pletl. Prý AMG ... když jelo auto proti tak se uhnul a pak mi zase blokoval předjetí...a když jsem ho předjížděl škarpou tak se mi snažil urazit zrcátko. Clay

Odesláno z mého Nokia 7.2 pomocí Tapatalk
Sny se mají plnit.....Subaru bez kompromisů !!!
Subaru Outback H6 3,6 2010
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od námořník »

A řídila ho blonďatá podnikatelka ne?
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
clay
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2258
Registrován: stř črc 07, 2010 10:53 pm
Jméno a příjmení: Michal Šprachta
Bydliště: Cerkytle - Svatá Kateřina - Borová
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od clay »

Čéče nevšiml jsem si. Když jsem byl vedle, tak jsem měl plný pracky pazourů. A pak jsem to auto rychle ztrácel ve zpětném zrcátku. Normálně jezdím jak chrudimák v klobouku a s platem vajíček na okně. Ale tohle mne rozvášnilo na 140 na polňačce. Clay

Odesláno z mého Nokia 7.2 pomocí Tapatalk
Sny se mají plnit.....Subaru bez kompromisů !!!
Subaru Outback H6 3,6 2010
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48967
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od VDC »

Štěpáne tak to je na zabití !!
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od námořník »

To opravdu nepotěší Štěpáne. Nejhorší na tom je, že se snažíš druhému ulehčit práci a on ti ji přidělá.
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“