Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Odpovědět
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od námořník »

Promazat kecy, co nejsou k věci se dělá běžně a není to poprvé, ani naposledy a určitě bych to nenazval cenzurou. Osobně si myslím že zakladatel vlákna na to má právo. To, jak to ostatní přijmou je jeho problém, ne náš.
Teď k tomu inzerátu. Chtěl to někdo koupit? Nebo jenom neměl co dělat, tak rejpal? Nemyslim, že by v tý diskusi bylo něco, co bylo potřeba zachovat pro příští generace.
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
Tomiq
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1480
Registrován: pát říj 18, 2019 12:57 pm
Jméno a příjmení: Tomáš P.
Bydliště: Praha - Východ

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Tomiq »

námořník píše:Promazat kecy, co nejsou k věci se dělá běžně a není to poprvé, ani naposledy a určitě bych to nenazval cenzurou. Osobně si myslím že zakladatel vlákna na to má právo. To, jak to ostatní přijmou je jeho problém, ne náš.
Teď k tomu inzerátu. Chtěl to někdo koupit? Nebo jenom neměl co dělat, tak rejpal? Nemyslim, že by v tý diskusi bylo něco, co bylo potřeba zachovat pro příští generace.
Úplně nechápu... :-/
- četl jsi za poslední dobu např. témata: MT vs. AT, 4 vs. 5-ti místné auto, izolace kapoty? Tam se napsalo na první pohled "zbytečných" věcí, ale každý napsal svůj názor a jestliže není urážlivý vůči někomu jinému (což jsem tady ještě neviděl), tak to je podle mě naplnění principu fóra ^_~|^_^
- To, jak to ostatní přijmou je jeho problém, ne náš. - jsi myslel jak to ostatní přijmou, je jejich problém, ne jeho - ne? ;-D
- Chtěl to někdo koupit? Nebo jenom neměl co dělat, tak rejpal? - kdo jako? :-D
Ještě, že jsme chlapi a věci si vyřikáme ,,,,| (*_^) |,,,, *_*=*_* >B-)
Subaru Forester 2.0 MT 2006
ex Subaru Outback 2.5 MT 2002
ex Subaru Outback 2.5 MT 2002
ex Subaru Legacy 2.0 MT 1999
Uživatelský avatar
podvlada
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 10609
Registrován: úte led 01, 2019 5:43 pm
Jméno a příjmení: Vláďa Podlešák
Bydliště: Plzeň

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od podvlada »

Když už to tu řešíme, myslím, že nejvíc povyku vyvolala "změna roku". Nejdřív bylo v inzerátu něco jako "rok výroby 2011", pak se tam ale objevilo "první registrace 2013, takže vylepšená verze motoru". Na první pohled to z indícií vypadalo jako kdyby to, kdy je auto registrovaný, ne vyrobený, mělo vliv na konstrukci motoru. Po tomhle se snesla první velká vlna nevole a následně, když to bylo promazáno jako nerelevantní, se začaly objevovat kecy o cenzuře.

Myslím že Láďa outback to teď vysvětlil dobře a to je to, co tam mělo zůstat, resp. objevit se jako reakce na ty nemístné komentáře.

Celý to nakonec dopadlo dost nešťastně, protože si teď někteří myslí, že se tady cenzuruje nebo se tu tutlají podstatné informace.
Subaru Outback '04 BP 3.0 H6 180 kW <vlákno zde> Obrázek
Subaru Forester '05 SG 2.0 H4 92 kW <vlákno zde> Obrázek
ex Ford Mondeo II '00 1.8 I4 85kW
ex Alfa 156 '99 2.5 V6 140kW CUORE SPORTIVO!
outback
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3072
Registrován: ned pro 20, 2015 8:40 am

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od outback »

Tak já to chápu, že jsem vlastní vinou totálně naběhnul. Měl jsem být od začátku pečlivější a proběhlo by to mnohem klidněji. Problém byl, že jsem to dělal jen jako laskavost pro známé o kterou jsem byl přímo požádán - a vzhledem k tomu, že jsem si myslel, že to tady stejně nikdo nemůže koupit, jsem tomu nevěnoval patřičnou pozornost a pečlivost. A když jsem volal majitelce abych zjistil VIN a dal se určit rok výroby a modelový rok a jednoznačně se to vyřešilo, tak to celé skrečovala.
Subaru XV 2.0 Exclusive r.v.2018, facelift EyeSight CVT nonhybrid
Busík Hyundai H1
Fendt Platin 470 (ne, není to traktor)
Uživatelský avatar
zed
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1058
Registrován: pát črc 27, 2018 7:37 am
Jméno a příjmení: Tomáš K.
Bydliště: Ostrava

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od zed »

Podle mě paní majitelka nemá čisté svědomí, jinak by se to uvedlo na pravou míru a nemuselo by se to skrečovat...

Nicméně jsem dobrák, takže paní přeju, ať se auto dobře prodá a ať se pak auto vydrží 6 měsíců neposrat, pokud se paní rozhodne při prodeji něco tutlat...
Subaru Levorg GT-S Comfort 2018, 1.6DIT, 125 kW, "7°"CVT, 9,003 l / 100 km
EX Škoda Octavia II HB 2006, 2.0 TDI, 103 kW, 6°DSG, 6,2 l / 100 km
EX Citroën Saxo 1.5D 3dv. 1997, 43 kW, 5°MT, spotřeba 0,0nic, 1000 km / nádrž
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 18906
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od hamoun »

ted uz uplne zbytecna reakce ...
po tom vysvetleni je v tom nesmysl cokoliv hledat ...


Odesláno pomocí Tapatalk
škoda superb
ex WRX 2008
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od námořník »

Tomiq píše: Úplně nechápu...
- četl jsi za poslední dobu např. témata: MT vs. AT, 4 vs. 5-ti místné auto, izolace kapoty? Tam se napsalo na první pohled "zbytečných" věcí, ale každý napsal svůj názor a jestliže není urážlivý vůči někomu jinému (což jsem tady ještě neviděl), tak to je podle mě naplnění principu fóra
- To, jak to ostatní přijmou je jeho problém, ne náš. - jsi myslel jak to ostatní přijmou, je jejich problém, ne jeho - ne?
- Chtěl to někdo koupit? Nebo jenom neměl co dělat, tak rejpal? - kdo jako?
Ještě, že jsme chlapi a věci …
Tady se nic podstatnýho neřešilo.
Problém to je jeho, protože se může stát v očích potenciálního kupce nevěrohodný
Všichni a nemyslím to rejpani špatně. Konstruktivní diskuze na téma prodeje dieslu ani být nemůže
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od sima »

VDC píše:Protože stárneš...
:-) ty předsedo vždyť věk je jenom číslo, já to mám podobně =) tu nejde o to že bych z toho byl snad v depce, či mě to kazilo den, náladu...já to myslel tak, že se snažím doržet odstup, vidět vždy věci z vícero stran, ale tady to nejde.
To co se teď děje v americe (a nejen tam) je drsné, jestli hledíte na něco jiného než ofiko zprávy tak to musíte vidět taky.
Trávo překvapen taky nejsem, jen kam až to zašlo. Máme v kanadě rodinu, v usa známého místního rodáka, kámoše mého táty, píše dopisy...utekl z Kapského města, před tou situací tam a teď může jen čekat jaký bude vývoj v usa, jaké bude situace až se to zas uklidní, ale pán je to dávno v penzi, zabezpečen, tak má výhodu.
Opravdu zkuste někdy mrknout jinam, trochu hledat, ty pohádky co nám pouští naše "veřejnoprávní" čt, nebo komická, udýchaná, rádoby akčně stresující nova ve finiši kdysi s plyšáčkem na dobrou noc, nebo po novu veskrze světová prima news :-DDD se znělkou jak entertaiment uvádí :-D nebo jak Metro-Goldwyn-Mayerr ...to se jim fakt povedlo, máme americké zprávy, načančané a stále pěkně zaprděné pěkně po česku <:-< tak všechny tyhle kanály nevysílají vůbec nic z toho se stalo a co se děje, když tak jen zpočátku, aby se neřeklo, tak jednou nějaká ta omáčka a jen lehce a pak ticho po pěšině už napořád.
Jiné to nejspíš nebude ani v okolních zemích, ani v USA, co člověk teda čte a vidí, těžko říct, nedá se vše sledovat, tohle fakt jen náhodně. Nicméně strach něco pustit, něco na hraně, či teda ještě před hranou je tam veliký, protože vidí co se kolem děje a jak se to neoplácí, propuštění z práce, soudy, nebo přímo ataky na člověka, či soukromí, dům, obchod...
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48967
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od VDC »

Šímo souhlas.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
OZP
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 4313
Registrován: úte pro 09, 2014 3:36 pm
Jméno a příjmení: Ondřej
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od OZP »

RE: sima:
Problem je, ze je velmi tezke si vytvorit objektivni obraz. Neco do tebe cpou oficialni media, ale neoficialni media do tebe bezskrupulozne cpou svoji pravdu uplne stejne, jen v opacnem gardu. A uroven manipulace a prekrucovani je tak pokrocila, ze ta pravda mozna neni nekde uprostred, ale uplne vne toho, co do nas ty kanaly cpou. Kamos z USA ti do dopisu, ve kterem si na "ty hajzly" stezuje, taky nebude psat zadne argumenty v jejich prospech.

Mimochodem ta cernoska na tom odkazu ma pravdu ninimalne v tom, ze kdyz prisli belosi na uzemi USA (a tim nemyslim prvni pilgrimy, ale tu masivni kolonizacni vlnu pozdeji), tak se k puvodnim obyvatelum chovali velmi svinsky. To same v Africe, to same v Jizni Americe, to same v Australii. Chapu, ze to nekomu muze pripadat jako rabovani, a v navalu celozivotni frustrace muze mit pocit, ze je vhodne oplacet stejnou kartou.

Je to tema prilis siroke na debatu na internetovem foru, ale reagovat jsem musel.
VW Multivan T6.1 / HAWK- Impreza WRX STI MY2006 / BLOB- Impreza WRX STI MY2003 / EX-Ford Focus combi 1,6 MY2000 RIP†2016 /
V rodině též Levorg MY2017
/ OZP SUBARU Youtube
Uživatelský avatar
Tapan
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 14702
Registrován: úte kvě 16, 2017 8:13 am
Jméno a příjmení: Štěpán Z.
Bydliště: Zliv (České Budějovice)

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Tapan »

To je jako mstít se teď někomu křivdu na svém rodu, která se stala za Metternicha. Co s tím doprdele má současná generace společného?
Lvl. 1 Subaru Necromancer

Outback BP H6, Impreza GG Wagon 2.0, Justy KAD ECVT, 2x Libero E12
Uživatelský avatar
podvlada
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 10609
Registrován: úte led 01, 2019 5:43 pm
Jméno a příjmení: Vláďa Podlešák
Bydliště: Plzeň

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od podvlada »

Štěpáne nic. Ale když nic jinýho neumí, hodí se jim to jako dobrá výmluva <:-<
Subaru Outback '04 BP 3.0 H6 180 kW <vlákno zde> Obrázek
Subaru Forester '05 SG 2.0 H4 92 kW <vlákno zde> Obrázek
ex Ford Mondeo II '00 1.8 I4 85kW
ex Alfa 156 '99 2.5 V6 140kW CUORE SPORTIVO!
Uživatelský avatar
OZP
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 4313
Registrován: úte pro 09, 2014 3:36 pm
Jméno a příjmení: Ondřej
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od OZP »

Tapan: jak se to vezme. Pokud tu krivdu a jeji nasledky intenzivne citis kazdy den, kazdou minutu... navic ji citi vsechny tvoje deti, tvoji rodice, prarodice, vnoucata, sourozenci, pratele... tak pro tebe bude setsakra aktualni, prestoze k ni mohlo dojit pred stovkami let.
VW Multivan T6.1 / HAWK- Impreza WRX STI MY2006 / BLOB- Impreza WRX STI MY2003 / EX-Ford Focus combi 1,6 MY2000 RIP†2016 /
V rodině též Levorg MY2017
/ OZP SUBARU Youtube
Uživatelský avatar
JRJ
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2441
Registrován: pát úno 25, 2011 3:04 pm
Jméno a příjmení: ヤン ヤクビーク
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od JRJ »

OZP píše:Problem je, ze je velmi tezke si vytvorit objektivni obraz.
Jde to. Je třeba hodně cestovat a na cestách pozorovat běžný život a mluvit s běžnými lidmi. Jenom tak člověk nahlédne pravý obraz japonského "nacionalismu", čínského "komunismu", amerického "rasismu" atd.

Dle mého názoru současná situace v USA není výsledkem rasismu naruby, pozitivní diskriminace a politické korektnosti, jak se nám snaží vnutit ultrapravice. Ani hluboce zakořeněným rasismem fungujícím již od dob, kdy bledé tváře přepluly velokou louži, jak se nám snaží vnutit ultralevice. Je to tím, že USA jako stát nefunguje. Za peníze daňových poplatníků se platí bojové půtky po celém světě a na nic jiného nezbývá. Kvalitní zdravotní péče je pro většinu nedostupná. Jseš vážně nenocnej? Jseš v prdeli! Nefunguje školství. Jseš-li chudej, nedostaneš pořádný vzdělání, pořádnou práci a už se vezeš. Neexistuje jakékoliv sociální zabezpečení a tím spousta lidí žije ve sračkách. Značná část populace pociťuje prostředí over-competitive a končí na drogách, pachá kriminálůní činnost nebo někde něco vystřílí. Proč? Protože nefungující zdravoní systém magory nepodchytí, neexistující sociální systém lidem na hraně nepomůže. A jak to americký establishment řeší? Policejním státem.

P.S. Vychvalování "nejveštší a nejlepší demokracie" na světě mi zvedá mandle.
You cannot imagine the immensity of shit I do not give
Subaru Legacy wagon MY2004
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22548
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od spm »

No nevim, prý jsou takováhle přirovnání argumentační faul, ale přijde mi to podobné, jako jít teď dělat nepokoje do Německa, protože se nás taky před 80 lety pokusili vyhladit. A řekl bych, že ty následky po válce zničené zemi následované 40 lety komunismu tu jsou dodneška taky dost vidět. Taknějak bych řekl, že když se dnes budeme mstít za to, co kdo kdy před x (set) lety provedl, tak se tu budeme mydlit donekonečna...
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“