Bartovo Forester SF

Diskuse o vozidlech jednotlivých členů fóra na jednom místě.
Odpovědět
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Bartovo Forester SF

Příspěvek od sima »

Tohle nemám, tak neporadím, jen k té tak dlouhé cestě, co subaru spedice, to by mohlo klapnout, funguje opravdu skvěle. Pokud to tedy nemáš sám pro sebe jako záminku jak se povozit :-)
Edit: jo tj 350 tam i zpět, to jsem se právě divil...tak to se ještě dá i skrz jeden díl.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
StandaB
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3619
Registrován: pát led 03, 2020 2:20 pm
Jméno a příjmení: Stanislav Becvar
Bydliště: Nürnberg

Re: Bartovo Forester SF

Příspěvek od StandaB »

Ja mam oboji.
Přílohy
20190914_121019-1.jpg
Uživatelský avatar
StandaB
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3619
Registrován: pát led 03, 2020 2:20 pm
Jméno a příjmení: Stanislav Becvar
Bydliště: Nürnberg

Re: Bartovo Forester SF

Příspěvek od StandaB »

Dej tam oboji. To madlo mas JDM !! To uz nikde nesezenes. Ja mam normalni EU. To tvoje je 100x vzacnejsi. Kdyz vyndas tapec ze dveri, tak uvidis ty sroubky co to drzi.U me jsou 2, u tebe asi taky. Muze se k nim docela dobre. Je to myslim 6ka sroubek na 10ku klic. S tim stresnim spoilerem(striskou) uz je vetsi ojeb. ::-((( tam jsou taky dva srouby asi 8 nebo 10 a je to jeste prilepene. Na ty blby srouby se dostanes jenom skrz ty diry (pruchodky) vlevo/vpravo. SFko ma ten zadni naraznik hodne mohutnej, vystouplej do zadu. A to kridlo a tvoje nadherny madlo to tak nejak opticky vyplni. Jasne ze na to auto nejezdi, ale je to zas tak trochu exklusivni jako ta el. antena. Krome toho ma to kridlo uprostred takovy vyrez kudy proudi vzduch. Kdyz to palis po dalnici a prsi, tak to odfukuje ty spinavy kapky vody. :-) Verim ti ze to sere. Auto jako fik, a debilni rezatej flek na kufru.
Uživatelský avatar
barts
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 937
Registrován: ned bře 15, 2020 9:06 pm
Bydliště: Holomóc

Re: Bartovo Forester SF

Příspěvek od barts »

Já si právě říkal že to madlo co mám sem nikdy moc neviděl tak sem si myslel že je to nějaká dobová subaru dodělávka . Jediný co sem viděl bylo to madlo co máš ty a to se mi fakt nelibí protože to vypadá fakt jak ohnutá trubka , ale samozřejmě chápu je to fajn tak žádný hejty :-()()-: . Zajímavá co to dělá zrovna tady. Co vím tak že to má nějakej ten "terení paket" ale řekl bych že takový blbůstky byly asi ve volitelné výbavě.
Ale s tím madlem si mi udělal radost ^_~|^_^
Subaru Impreza WRX Hawk 06 / 169kw
Subaru Outback BP 06 / 121kw
Pežůt 206 CC / 80kw


Ex: Lexus IS 200 Sportcross 04 / 114kw
Ex: Subaru Forester S-turbo 99 / 125kw
Ex: Mazda 3 Kintaro 07 / 110kw
Ex: Škoda Octavia 1.6 / 74kw
Ex: Subaru Forester SF 98, 2.0/92Kw
Ex: Škoda Felicia 98, 1.3 mpi/40Kw
Uživatelský avatar
barts
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 937
Registrován: ned bře 15, 2020 9:06 pm
Bydliště: Holomóc

Re: Bartovo Forester SF

Příspěvek od barts »

Tak dneska proběhlo venčení s kámošovo Toyotou :-D . Pátý dveře mi snad doveze kamarád kterej bude mít cestu což je paráda a dozveděl jsme se že křídlo je namontovaný přímo na nich takže pohoda (*_^) |,,,, .
Jak jsem jezdil dneska lesem nelesem tak jsem i vyzkoušel ručku jak teda nefunguje a nějak to nechápu stál sem skoro stejně z kopce a zatáhl sem ručku a auto se ani nehlo ale stál sem naopak, u Kofilky jsem stál jakoby dokopce a moc mi to nebrzdilo a ted jsem to zkoušel z kopce a auto stálo jak přibitý tak to nechápu :-OO . No tak snad příští víkend přehodím vrata a bude cajk
Zkoušel sem jezdit na spotřebu a to prostě nejde řadil sem kolem 3000 otáček a motor prostě nemá žádnej tah zvuk toje nuda :-DDD
S tímhle autem je to hřích jezdit tak málo otáček [SUBARU]
Přílohy
IMG_20200530_100951.jpg
Subaru Impreza WRX Hawk 06 / 169kw
Subaru Outback BP 06 / 121kw
Pežůt 206 CC / 80kw


Ex: Lexus IS 200 Sportcross 04 / 114kw
Ex: Subaru Forester S-turbo 99 / 125kw
Ex: Mazda 3 Kintaro 07 / 110kw
Ex: Škoda Octavia 1.6 / 74kw
Ex: Subaru Forester SF 98, 2.0/92Kw
Ex: Škoda Felicia 98, 1.3 mpi/40Kw
Uživatelský avatar
StandaB
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3619
Registrován: pát led 03, 2020 2:20 pm
Jméno a příjmení: Stanislav Becvar
Bydliště: Nürnberg

Re: Bartovo Forester SF

Příspěvek od StandaB »

,,,,| (*_^) |,,,, Uz se tesim na dalsi fotky! Delas to moc dobre!!
Uživatelský avatar
barts
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 937
Registrován: ned bře 15, 2020 9:06 pm
Bydliště: Holomóc

Re: Bartovo Forester SF

Příspěvek od barts »

Tak dveře vyměněny a křídlo tomu doopravdy fakt sluší. Kupodivu to šlo v pohodě až na jednu komplikaci s elektrikou. Nesvítilo po otevření kufru světlo v kufru. Myslely jsme si že bude špatný čidlo v zámku, tak jsme daly zámek z původních dveří ( předtím světlo fugovalo normálně ) pročistili fastony který se napojovaly na ten zámek ty byly taky OK a pořád nic. Tak jsem to zatím ukostřil hned u světla aby to fungovalo aspoň tak že to budu manuálně zapínat a vypínat. Zajímavé je že někdy se po otevření kufru zapne světlo urpostřed interiéru někdy ne nebo jen problikne při zavření. nějak to nechápu
A po přirovnání držadla jsem zjistil že tomu zavazí nápis Forester protože na S turbu je ten nápis jinak. Tak jsem oddělal napis forester a S turbo a začal jsem čistit to lepidlo. Po vyčištění lepidla tam zůstal bohužel ten obrys a to nejde dolů prostě ničím :-( .
Asi to maj tak udělané už v továrně aby ty nápisy daly přesně na flek, Tak jsem bohužel nápis forester dal zpátky na svoje místo ale konec nápisu mi ta ručka tlačí dolů ,tak konec nápisu je ohlý dolů.
Jinak za měsíc už jsem obědnaný na zatmavení oken ;-D
Pár fotek pro potěchu i s ručkou a bez . Kamarádový sem to třeba bez té ručky líbilo daleko víc.
Ta rez co je vyfocena je jediná rez co je zevnitř viditelná kolem klobouků zadních tlumičů bo jelikož sem to měl oddělané tak sem to zkontroloval. Mám to nějak řešit?
Přílohy
IMG_20200607_181749.jpg
IMG_20200606_220846.jpg
IMG_20200606_142051.jpg
IMG_20200605_184114.jpg
Subaru Impreza WRX Hawk 06 / 169kw
Subaru Outback BP 06 / 121kw
Pežůt 206 CC / 80kw


Ex: Lexus IS 200 Sportcross 04 / 114kw
Ex: Subaru Forester S-turbo 99 / 125kw
Ex: Mazda 3 Kintaro 07 / 110kw
Ex: Škoda Octavia 1.6 / 74kw
Ex: Subaru Forester SF 98, 2.0/92Kw
Ex: Škoda Felicia 98, 1.3 mpi/40Kw
Uživatelský avatar
StandaB
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3619
Registrován: pát led 03, 2020 2:20 pm
Jméno a příjmení: Stanislav Becvar
Bydliště: Nürnberg

Re: Bartovo Forester SF

Příspěvek od StandaB »

Barty... mas to pekny! ,,,,| (*_^) |,,,, . Kamos nema poneti co slusi Forejsovy :-DDD Zkousel jsi to S turbo vylestit nejakym odstranovacem skrabancu, nebo tak? S tim rezem bych urcite neco udelal,prohledej to jeste vsude okolo a hlavne smerem dolu z obou stran. Jinak super!!! Ja se vzdycky rad podivam na hezke SFko. :-)
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48967
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Bartovo Forester SF

Příspěvek od VDC »

Sdílím kámošův názor. Taky se mi to víc líbí bez madla.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
barts
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 937
Registrován: ned bře 15, 2020 9:06 pm
Bydliště: Holomóc

Re: Bartovo Forester SF

Příspěvek od barts »

Zkoušel .... I jsem zkusil poslední fázi a to ředidlo a nic. Taky se mi mi to asi líbilo víc bez madla ale s tím madlem je to zas praktičtější 8-? A když už sem ho měl tak tam šlo znova, aspoň to je asi jedinečný tím madlem z tramvaje (*_^) |,,,,
Ale nejvíc mě stejně štvě ta elektrika
Subaru Impreza WRX Hawk 06 / 169kw
Subaru Outback BP 06 / 121kw
Pežůt 206 CC / 80kw


Ex: Lexus IS 200 Sportcross 04 / 114kw
Ex: Subaru Forester S-turbo 99 / 125kw
Ex: Mazda 3 Kintaro 07 / 110kw
Ex: Škoda Octavia 1.6 / 74kw
Ex: Subaru Forester SF 98, 2.0/92Kw
Ex: Škoda Felicia 98, 1.3 mpi/40Kw
Uživatelský avatar
StandaB
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3619
Registrován: pát led 03, 2020 2:20 pm
Jméno a příjmení: Stanislav Becvar
Bydliště: Nürnberg

Re: Bartovo Forester SF

Příspěvek od StandaB »

Dete do pr.. :-DDD Kdyz uz takove paradni madlo mam... tak ho nehodim nekam do regalu, ale machruju!! To nema hned tak kazdej! :-)
Uživatelský avatar
StandaB
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3619
Registrován: pát led 03, 2020 2:20 pm
Jméno a příjmení: Stanislav Becvar
Bydliště: Nürnberg

Re: Bartovo Forester SF

Příspěvek od StandaB »

S tou elektrikou clovece nevim, u me to funguje tak jsem nikdy nepatral jak. Ted jsi me dal brouka do hlavy a zkusim to vykoumat. :-/ Bud to funguje: zamek-kostra. Nebo nejake zavazicko ktere se houpa otevreno/zavreno?
Uživatelský avatar
StandaB
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3619
Registrován: pát led 03, 2020 2:20 pm
Jméno a příjmení: Stanislav Becvar
Bydliště: Nürnberg

Re: Bartovo Forester SF

Příspěvek od StandaB »

Hm.. Zavazicko zadne neni.(to bylo u Forda) Musi to byt zamek.
Uživatelský avatar
mnov
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 7815
Registrován: ned lis 24, 2013 6:54 pm
Jméno a příjmení: Marek Novák
Bydliště: Praha

Re: Bartovo Forester SF

Příspěvek od mnov »

StandaB píše:Dete do pr.. Kdyz uz takove paradni madlo mam... tak ho nehodim nekam do regalu, ale machruju!! To nema hned tak kazdej!
Tyhle madla jsou nějaká japonská specialita. Já měl podobné na Suzuki a technik na STK nevěřil, že je to originál. Prý z čeho jsem to tam namontoval. :-)
Forester 2004 2.0 MT LPG
Impreza 2004 2.0 AT
Uživatelský avatar
barts
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 937
Registrován: ned bře 15, 2020 9:06 pm
Bydliště: Holomóc

Re: Bartovo Forester SF

Příspěvek od barts »

No ted zas z jiného soudku. Když mám v práci čas tak projíždím inzeráty všeho možnýho :-D a objevil sem Pneu General grabber AT2 se vzorkem 5mm (za 1500) z Plzně se sexy bílím nápisem samozřejmě ;-D . No prvně jsem řešil dopravu a když už jsem ji vyřešil že by mi to Dovezl tady kolega z klubu co jede na sraz příští víkend tady kósek. Tak jsem začal řešit podrobnosti ohledně případně koupě a sem si říkal že půjdu pořádně proměřit dezén mých gum a zjistit co mám ty gumy vlastně zač, páč se mi zdálo že maj nějak víc drážek než normální silniční gumy.
No ve výsledku jsem zjistil že mám Lassa Competus H/L dezén aktuál 5-6mm a že to nejsou jen tak nějaký silničky ale že mají odolnou konstrukci a dezén i do lehkýho terénu ,,,,| (*_^) |,,,, . Když jsme zjistil kolik stojej tak se jsme málem polkl svoje zuby :-DDD
Když je člověk zvyklej kupovat gumy kolem 800 tak guma za 2500 je celkem rozdíl B-) .
Takže ve výsledku gumy co jsem chtěl tak jsem zjistil že je vlastně mám. Aspoň nějaká úsměvná historka na záčátek pracovního tejdne.
Přes zimu pošetřím na nový ATčka [SUBARU]
PS: já vím reším hovadiny [DRIVE]
Přílohy
IMG_20200609_193124.jpg
IMG_20200609_193141.jpg
Subaru Impreza WRX Hawk 06 / 169kw
Subaru Outback BP 06 / 121kw
Pežůt 206 CC / 80kw


Ex: Lexus IS 200 Sportcross 04 / 114kw
Ex: Subaru Forester S-turbo 99 / 125kw
Ex: Mazda 3 Kintaro 07 / 110kw
Ex: Škoda Octavia 1.6 / 74kw
Ex: Subaru Forester SF 98, 2.0/92Kw
Ex: Škoda Felicia 98, 1.3 mpi/40Kw
Odpovědět

Zpět na „Vozidla členů SFC“