Náš portálfotogaleriechat [0] KontaktSrazyWiki

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 81 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Majklova Impreza MY08 
Autor Zpráva
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu

co znamena nestihaly?
nebrzdily?
hřály se?
hodne pomaha "ostre" podrazovat ...
ja mel k tomu automaticke meziplyny .. to dost pomahalo :) (mam pomale nohy na "rucni" meziplyny)

Odesláno pomocí Tapatalk

pon zář 30, 2019 12:06 pm
Profil Zobrazit autorovy stránky
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu

Nevím co si pod tou projížďkou mám představit,ale jestli si myslíš že ti to bude s normální brzdovou a deskama nějak skvěle brzdit a brzdy budou stíhat,tak tě bohužel zklamu. Repase brzdičů ti nijak v účinnosti nepomůže.

pon zář 30, 2019 12:14 pm
Uživatel fóra
Uživatel fóra

Je mi jasný, že obyčejný desky a kotouče nebudou nějak skvěle brzdit. Ale vím, že spodní čepy vzadu se téměř nevrací, pístky zatlačit jakž takž šly, ale jsem si skoro jistej, že budou orezlý a přenos té síly není ideální. Navíc nevím, kdy a zda vůbec se měnila brzdovka a jak je to zavzdušněné. Proto chci při jednom zrepasovat třmeny, vyměnit brzdovku a pořádně to odvzdušnit. Věřím tomu, že pak to bude brzdit líp. Samozřejmě ne tak, jako nějaké sportovnější varianty.
Jinak projev byl takový, že to moc nebrzdilo a hřálo se to. Je to asi 12 km trasa, celou dobu za 2 nebo za 3, každou chvíli zatáčka, takže to pak asi i vadlo. Měl jsem za sebou vyjížďku na kole a měl jsem dost unavené nohy, tak to mohlo být subjektivní. Meziplyny taky moc nezvládám, to bych se chtěl pořádně naučit. Pro mě je zatím bezpečnější varianta podřadit bez nich, protože se potom pořádně nesoustředím na řízení, jak to nemám zautomatizované.

pon zář 30, 2019 12:37 pm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu

Poslal jsem ti zprávu. Jenom, pokud by byly brzdy zavzdušněný,tak by jsi prošlápnul pedál a nebrzdilo by ti to vůbec.

pon zář 30, 2019 12:40 pm
Uživatel fóra
Uživatel fóra

Už mám doma komplet věci na repas brzd, teď už jen čekám, až bude mít kamarád čas to opískovat. Vyměnil jsem alespoň plovoucí čepy v zadních brzdách, protože byly orezlé a ty spodní už plovoucí nebyly vůbec. Každopádně to pořád není ideální. Vnitřek třmenů jsem vyčistil, dal jsem tam nové čepy včetně vazelíny, která k nim byla přiložená, ale spodní čepy stejně moc nechodí. Horní chodí krásně, ale ty spodní jdou ztuha a moc se nevrací (rozhodně ne tak, jako horní). Co s tím? Napadlo mě, že když byly zrezlé čepy, může být zrezlý i vnitřek třmene. Nevím ale, čím bych ten vnitřek přeleštil (a chápu, že to musí být zlehka, aby nevznikly vůle).

stř říj 09, 2019 10:02 am
Uživatel fóra
Uživatel fóra

Jinak táta tu stále má obutá kola na prodej, kdyby byl zájem https://auto.bazos.cz/inzerat/110592431 ... -22560.php.

pát říj 11, 2019 9:52 am
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 81 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6