Koupím Outback H6 01-03

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Petrix84
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: čtv zář 12, 2019 10:12 am
Jméno a příjmení: Petr Klimiček

Koupím Outback H6 01-03

Příspěvek od Petrix84 »

Zdar všem. koupím Outbacka 01-03 ve slušném stavu.Díky za reakce.
mari75
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3400
Registrován: pon říj 31, 2016 10:47 am

Re: Koupím Outback H6 01-03

Příspěvek od mari75 »

Subaru Forester 2,0XT 03 Red dragon
Alfa Romeo 156 SW 1,9 Jtd 02 85 kw chip by Sarkan
ex AR 156 SW 1,9 Jtd 01 81 kw chip by Sarkan
ex AR 146 1,4 TS
ex Saab 9-3 2,0i kupé
ex Seat Toledo 1,9 Tdi 98
ex VW Vento 1,8i
ex Škoda 130
koudyan
Nováček
Nováček
Příspěvky: 43
Registrován: ned čer 10, 2018 2:44 pm
Jméno a příjmení: Jan Koudelka
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Koupím Outback H6 01-03

Příspěvek od koudyan »

Sousedi se teď rozhodli prodat toho svého, zkusím se poptat, jestli je stále k mání - nějakého kupce sice měli, ale auto pořád stojí před domem...

Je čerstvě po kompletní generálce motoru a celkově je to opravdu udržované auto...nicméně tomu odpovídá i cena, za kterou jej pustí do světa...

Odesláno z mého Lenovo P1ma40 pomocí Tapatalk
Subaru Tribeca 3.6 AT (MY2012)
Subaru Legacy 2.0R AT (MY2007)
Majer
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1048
Registrován: pon bře 18, 2013 5:08 pm
Jméno a příjmení: Robert Košař
Bydliště: Ostrava

Re: Koupím Outback H6 01-03

Příspěvek od Majer »

Peugeot 406,Subaru Outback 2,5AT,r.v.00
koudyan
Nováček
Nováček
Příspěvky: 43
Registrován: ned čer 10, 2018 2:44 pm
Jméno a příjmení: Jan Koudelka
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Koupím Outback H6 01-03

Příspěvek od koudyan »

Majer píše:https://auto.bazos.cz/inzerat/108612110 ... -H6-30.php

Velmi odvážná cena....
No, tak koukám, že by měl jít soused s cenou ještě o dost výše, vzhledem k podobné investici..:-)

Odesláno z mého Lenovo P1ma40 pomocí Tapatalk
Subaru Tribeca 3.6 AT (MY2012)
Subaru Legacy 2.0R AT (MY2007)
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22543
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Koupím Outback H6 01-03

Příspěvek od spm »

Jsem do toho teda už narval víc a ještě k tomu ho ani nemám tak hezký ::-((( Ale zrovna tenhle jsem viděl i ve FB skupině a odezvu to mělo okamžitou... ale nedosledoval jsem, jestli i ten prodej doběhl...
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
vrgada
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1228
Registrován: čtv kvě 29, 2014 5:25 pm

Re: Koupím Outback H6 01-03

Příspěvek od vrgada »

ja to asi neumim, nikdy se mi nepodarilo do prodejni ceny promitnout ivestice do auta, ty jakoby nebyly. A to jak do oprav a vylepseni, tak treba do LPG. Kdysi davno, kdyz se prechazelo z nasavaneho na sekvencni LPG jsem se pokousel prodat auto a ze zoufalstvi i v nejakem bazaru s tim, je v tom zanovni sekvence za 43 litru (velkoobjemova 6valcova atmosfera, tenkrat jsem ani netusil, ze by nejakymu motoru nemusel plyn delat dobre) a dostalo se mi odpovedi bazarnika, to je prave to, co tak vyrazne snizuje cenu auta pri prodeji, a to jsem k tomu mel protokoly ze zkusebny, ze rozdil mezi provozem na LPG a benzinem byl v par procentech.
...
Takze kdyby pan tech 70 investic odecetl, tak je to dobra cena :-) Na druhou stranu uz moc nejsou a nebudou. Ale taky vim, ze sve raritni volvo nedokazi prodat ani za ty investice, co do toho neustale sypu, uz to pojimam jako vedecky experiment, co se vysype priste, nastesti mam super servis a jina auta (subaru :-) )na jezdeni. A navic jsem byl slovenskymi prognostiky pred 35 lety pred volvem varovan, takze dobre mi tak :-)
https://m.youtube.com/watch?v=xkXGmKoDU-w
..
ale objektivne neni to znackou, ale koupi konkretniho spatneho kusu a nepovedeneho modelu automobilky, kdyz ja ho tak chtel a vyber nebyl...

A vetsinou u mne budi podezreni inzeraty typu, ted jsem do toho nasypal strasny penize, auto je naprosto super aproto ho prodavam
Uživatelský avatar
mirekst
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 784
Registrován: čtv říj 10, 2013 8:02 pm

Re: Koupím Outback H6 01-03

Příspěvek od mirekst »

vrgada píše:A vetsinou u mne budi podezreni inzeraty typu, ted jsem do toho nasypal strasny penize, auto je naprosto super aproto ho prodavam
U mě taky.
koudyan
Nováček
Nováček
Příspěvky: 43
Registrován: ned čer 10, 2018 2:44 pm
Jméno a příjmení: Jan Koudelka
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Koupím Outback H6 01-03

Příspěvek od koudyan »

Já si dřív říkal, proč lidi prodávají auto, do kterého nedávno nasypali spoustu peněz. Až když relativně nedávno můj dobrý kamarád prodával to své, tak jsem se nad tím trochu víc zamyslel..:-)

Auto měl cca rok, přičemž do něj během té doby investoval přes šedesát tisíc, protože ho chtěl mít v opravdu perfektním stavu ("hlavní" rodinné auto). Navíc si ho strašně pochvaloval (motor, pohodlí, prostor).

No, ponecháme-li stranou, že šlo o Citroen, tak v jeho případě roli nehrála náhlá finanční tíseň, nebo naopak výhra v ruletě, ale šlo o zcela racionální investici do budoucna... prostě se objevila možnost koupit velice výhodně téměř nové auto (najeto cca patnáct tisíc) s jasnou historií-měl ho jako služební ve firmě, která obnovovala celý vozový park v rámci změny dodavatele.

Takže si porovnal předpokládané výdaje na obě auta v určitém časovém horizontu, včetně nákladů na palivo (v průměru 9.5/100 oproti 5/100) a i přes celkovou momentální ztrátu přibližně osmdesáti tisíc šel touhle cestou...

Odesláno z mého Lenovo P1ma40 pomocí Tapatalk
Subaru Tribeca 3.6 AT (MY2012)
Subaru Legacy 2.0R AT (MY2007)
Uživatelský avatar
mirekst
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 784
Registrován: čtv říj 10, 2013 8:02 pm

Re: Koupím Outback H6 01-03

Příspěvek od mirekst »

Ano - toto je jednen z možných legitimních důvodů, proč někdo prodává auto poté, co do něj investoval. Další možnosti jsou také jasné - finanční tíseň, zdravotní a rodinné důvody, atd. atd. ... ale přesto ta obava ve mě je.
Proto je koupě ojetiny vždycky riziko a je nutné být velmi opatrný - nejenom technické vady, ale i právní jsou nebezpečné!

Ale pokud to vyjde - bylo by hezké kdyby takovýto krásný kousek jezdil u fandy, kde by mu bylo dobře :-)
vrgada
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1228
Registrován: čtv kvě 29, 2014 5:25 pm

Re: Koupím Outback H6 01-03

Příspěvek od vrgada »

ano samozrejme, mohou byt i jine duvody, ale mne se ekluje i zne(vy)uziti neci financni tisne. Mozna jsem v mladi cetl spatne knizky a ty ve mne neprobudily praveho podnikatelskeho ducha (Remarque-3 kamaradi, drazba taxiku). Ja jsem proste rad, kdyz je to tak nejak standardne dle ocekavani
...
Napriklad kdyz clovek kupuje desatou omegu, tak ma dost jasnou predstavu
...
Me prvni turbosubaru byl experiment zda 20lety rezavy strep s temer pul milionem na tachometru prezije zimu, abny clovek poznal jake to je mit subaru, mel jsem ho radu let a prakticky bez poruch-neuveritelny a pritom tak zaskladany a slozity motor oproti atmosfere v omeze
...
volvo, to jsem byl kolousek, cloveka nenapadne, ze vymlaceny kat s vyfukem je tunerska skoda na aute za 120litru, kdyz za 2000 kupoval cely vyfuk od polaku na aukru na 6 valcovou omegu. A s emisema se taky tak neblblo jak dnes.
...
Ale k inzeratu, ten outback nemusi byt spatne auto, ale ja bych mel o nej zajem, jen v pripade, kdyby ho prodaval nekdo v miste bydliste, ale i tak ai jen ze zvedavosti. Je to proste stare auto a ty byvaji levnejsi. Navic stavene na provoz. Mam stejne stara subaru, ale exoty. A ten posledni byl i drazsi, jenze to je typ auta pro radost, ktery vetsinou jezdi v lete na vylet a po vetsinu roku stoji v garazi (i ja jsem mu poridil garaz a jezdim s nim jen kdyz neprsi, anebo kdyz se zbytek vozoveho parku pokazi). Takze uz byl dvakrat u more
...
A co ta H6 predelany manual, co je tu dlouhodobe nabizena a naposledy uz s vyraznou slevou?
Petrix84
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: čtv zář 12, 2019 10:12 am
Jméno a příjmení: Petr Klimiček

Re: Koupím Outback H6 01-03

Příspěvek od Petrix84 »

mari75 píše:Ahoj. viewtopic.php?f=73&t=7936
Zdar. Díky, nemám zájem.
vrgada
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1228
Registrován: čtv kvě 29, 2014 5:25 pm

Re: Koupím Outback H6 01-03

Příspěvek od vrgada »

a musi to byt H6 outback? Tady je cerstvy inzerat na obyc lego s STK na dva roky za 33. A bud se to doladi a bude to s investicemi za 50, coz je tak odpovidajici cena takhle stareho auta, anebo dojezdi a vyhodi. Spatne nevypada
...
https://auto.bazos.cz/inzerat/109357281 ... k-2021.php
Petrix84
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: čtv zář 12, 2019 10:12 am
Jméno a příjmení: Petr Klimiček

Re: Koupím Outback H6 01-03

Příspěvek od Petrix84 »

vrgada píše:a musi to byt H6 outback? Tady je cerstvy inzerat na obyc lego s STK na dva roky za 33. A bud se to doladi a bude to s investicemi za 50, coz je tak odpovidajici cena takhle stareho auta, anebo dojezdi a vyhodi. Spatne nevypada
...
https://auto.bazos.cz/inzerat/109357281 ... k-2021.php
Ahoj, ano musí to byt Outback H6.
vrgada
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1228
Registrován: čtv kvě 29, 2014 5:25 pm

Re: Koupím Outback H6 01-03

Příspěvek od vrgada »

Odpovědět

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“