Prodam Outback H6 r.00 5st.manual

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
vrgada
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1228
Registrován: čtv kvě 29, 2014 5:25 pm

Re: Prodam Outback H6 r.00 5st.manual

Příspěvek od vrgada »

up
...
nedovedl jsem si predstavit jizdu s automatem, takze kdyz se objevilo twinturbo a MT, nevahal jsem. Ale kajicne priznavam, ze se stejnym motorem v AT se mi jezdi lip i kdyz je to mene zivejsi, dalsi auta uz budou asi automaty, odpada takove to kyvani hlavami pri razeni a zrychluje to jak elektromotor, po 30 letech jsem zmenil nazor
lagodigarda
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: čtv zář 19, 2019 8:47 pm
Jméno a příjmení: jaroslav Filgas

Re: Prodam Outback H6 r.00 5st.manual

Příspěvek od lagodigarda »

Dobrý den hledaám outbacka nebo legacy ne moc rezlé . Mech opravy mám méžnost řešit, plechy ne .Kde to auto je k viděníí
Muj tel 777591009 děkuju Filgas
tomitaFRS
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 102
Registrován: sob říj 03, 2015 10:09 pm

Re: Prodam Outback H6 r.00 5st.manual

Příspěvek od tomitaFRS »

VDC píše:Tak pro Tomitu to byla výzva. Já bych to nedělal, protože VTD je to nejlepší, co kdy vymysleli.
Presne tak, byla to vyzva..proste jsem byl zvedav jak jezdi H6 s manualem. :)
Pro upresneni, redukci to ma, je vyvyeden v motorovem prostoru a to proto, ze interier stredoveho panelu ma cupholder misto paky (samo automat tu paku nema). Pokud bych sehnal ten plast pro redukci v stejne bezove barvy, tak bych to prohodil..ale zatim jsem nenasel, ani nevim jestli vubec se delal v te barve. Jinak par lidi co jezdilo i s H6 AT a pak zkusili muj, tvrdi ze to jede mnohem lip (ja jsem v AT nikdy nejel, proto nemuzu komenotvat).Co se tyce prevodu, jedna se o 5kvalt z 2.5 GX ktery ma mezi atmosferama nejdelsi staly prevod 3.7. Zadni diff je LSD, predelan z puvodniho 4.11
Auto stoji v Sestajovicich, Praha-Vychod. :)
Outback H6 M/T, 2010 Outback 2.5 CVT, FXT 03
tomitaFRS
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 102
Registrován: sob říj 03, 2015 10:09 pm

Re: Prodam Outback H6 r.00 5st.manual

Příspěvek od tomitaFRS »

UP.
Cena:45.000,-
Muzu pridat jeste zbyle dily z prestavby, mam nekolik poloos P+Z, diferak z H6..a taky zanovni 6ti kvalt z dizlu. =)
Outback H6 M/T, 2010 Outback 2.5 CVT, FXT 03
Zamčeno

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“