Náš portálfotogaleriechat [0] KontaktSrazyWiki

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 722 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 45, 46, 47, 48, 49
O počítačích a věcech okolo... 
Autor Zpráva
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu

Já bych ze svých mnoholetitých zkušeností zase řekl nešahat na to, co funguje. Rozbitejch věcí je i tak dost :-DDD :-DDD

ned srp 11, 2019 12:19 pm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu

Jo, nechal jsem to být, aktualizovalo se to, jen se musel znovu zadat Product Key, po tom se to i bez keců aktivovalo (Retail licence). Funguje to úplně parádně, byl jsem z toho fakt nadšenej. Zkoušel jsem to i potrápit a skoro vůbec se to nehřeje. V pohodě to přehrává 4K 60 fps video... hry jsem nezkoušel, ale v nějakém benchmarku to něco 3D renderovalo a neběželo to úplně marně. Za mě spokojenost. Díky tomu, že šlo použít původní instalaci, tak mi to ušetřilo tak 2/3 času. :-)

Cable management nic moc, ale zbytečné měnit bednu s dobrými filtry - za 9 let prakticky žádný prach.

EDIT: Jo a ještě jsem teda musel dát SATA optickou mechaniku (našel jsem doma nějakou bezprizorní, zánovní, možná úplně novou), protože tam byla ještě IDE :-D . A pak jsem musel pořídil USB->LPT převodník, protože pochopitelně nová deska LPT už nemá. I když ještě jsem jich pár viděl, co měly aspoň header na desce. Každopádně redukce za 2 kila, která má celý převodník schovaný v 36p Centronics konektoru, který se vrazí přímo do tiskárny, je myslím velice elegantní. :-)

Přílohy:
IMG_20190810_232032.jpg
IMG_20190810_232032.jpg [ 426.44 KiB | Zobrazeno 60 krát ]

pon srp 12, 2019 10:04 am
Profil ICQ
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 722 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 45, 46, 47, 48, 49