Kdo nebo co vám udělalo radost?

Odpovědět
Uživatelský avatar
Šaman
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3040
Registrován: úte zář 08, 2009 10:26 pm
Bydliště: Kateřinice

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od Šaman »

Chlapi, děkuju. Sice sem si před PaCH připadal jak vůl a negramot, ještě jim tvrdím, že mi ještě rok zbývá - nevím, proč jsem to tak měl fixlé. Pak mi řekli, že se to stává i v lepších rodinách:). Flastr - první po 25.letech - si snad zarámuju;)
STK v Poličné u ValMezu, sice dražší emise, ale hlavně HNED, bez objednáni, a to jsem potřeboval.
I když to bylo na nervy, dopadlo to dobře.
Subaru Forester 2.0X MT SocialEdition z roku 2005 (Lesník) + Honda Vision - Soptík + SsangYong Tivoli 4wd (Ssasanka) no a Obluda (cétéem Scroll xpert 2020)
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48967
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od VDC »

Tak jestliže jsi byl přesvědčen, že máš stk ještě platnou, tak ti to určitě uvěřili a byli mírní, ne ?
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
Šaman
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3040
Registrován: úte zář 08, 2009 10:26 pm
Bydliště: Kateřinice

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od Šaman »

No právě. Byli úplně v pohodě, navíc dvojnásob vysmátí, protože 'ulovili' a pak když viděli, jak moje držka mění barvy od růžové přes bílou a zelenou k popelavě šedé, tak měli kulturní vložku. Tož mám ponaučení. Potom, když už to sepisovali, tak došlo i k popovídání, viděli, že asi nejsu gangsta...poučili, poradili, vysvětlili, co mne může potkat. Velice korektní jednání, palec hore. To bych v Rakousku mohl jit rovnou pěšky dom nebo bručet.
Subaru Forester 2.0X MT SocialEdition z roku 2005 (Lesník) + Honda Vision - Soptík + SsangYong Tivoli 4wd (Ssasanka) no a Obluda (cétéem Scroll xpert 2020)
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22548
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od spm »

romull píše:Kdo má rád silnější a větší, tak si dá Doppio, což je vlastně dvojitá Espresso, dvojnásobná dávka kávy i vody ......ale stejně mám nejradši když mi uvaří silnýho turka, jen potom za jízdy plivu ten bordel zespoda ......nebo pořádnýho arabáše, ten už bez mléka ohrnuje i dásně
Tak od toho je cela kategorie filtrovanych kav, kde to udelas dobry, neprelouhujes to a neplives bordel :-D a ani na to neni potreba sofistikovany vybaveni za desitky tisic, jako na espresso :-)

Odesláno z mého SM-N950F pomocí Tapatalk
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
vita1kulisek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2259
Registrován: stř dub 13, 2016 9:18 pm
Jméno a příjmení: Víťa Kulíšek
Bydliště: Město Touškov 330 33

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od vita1kulisek »

Dobré ráno, moc radost mi udělal balíček od MO s nejlepším olejem MO Longlive 5W-30 EE nanodrive, https://www.millersoils.cz/ee-longlife-5w301?c=453, to si Rézinka bude hladit stěny válců! A objednal jsem ji do kosmetické péče Automycky Expess v Plzni Plaza, kde to takový mladý klučina fakt dělá moc dobře a se zájmem. Dávám si komplet program č.4 exclusive, jen suchý, v Rézce žádní autodemolátoři jako psi či děti už nejezdí. Je to radost dát opět Rézince k svému svátku dárek...
A pak jsem měl radost z posezení s Předsedou o srazu...
Víťa Kulíšek a hezký den
Subaru Outback 2,5i, 124kW, 2022, Field
Subaru Impreza 2,0i, 115kW, 2018 Comfort
Subaru Forester 2.0i, 110kW, 2016 Comfort
Š100-120-Favorit- Lada 1300- Felicia-Fabia Combi-Rapid.
[WINNER]
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od sima »

Šaman píše:Chlapi, děkuju. Sice sem si před PaCH připadal jak vůl a negramot, ještě jim tvrdím, že mi ještě rok zbývá - nevím, proč jsem to tak měl fixlé. Pak mi řekli, že se to stává i v lepších rodinách:). Flastr - první po 25.letech - si snad zarámuju;)
STK v Poličné u ValMezu, sice dražší emise, ale hlavně HNED, bez objednáni, a to jsem potřeboval.
I když to bylo na nervy, dopadlo to dobře.
Martine jsi už druhý s takovou zkušeností, že Poličná STK mívá najednou už i volno! Kolega to samé...Hmmm, jsem čekal, kdy jim ta nabubřelost a arogance vyklidí STK od neustálé zaplněnosti. Že by už nastal ten čas? Nevím, ale chovají - li se tam vždy strašně, páni, šíleně arogantní, neskutečně, zkušenosti všech mých známých, nikdo tam už nechce jezdit, tedy pokud to nemá posichrované jinak...
Já se tam kdysi cítil jak kokot, že jsem tam vůbec vlezl, tušil jsem to, ale zkusil jsem to přesto... tedy na STK, jinak jsem tam byl 2x na třasadlu a mechanik byl jakž takž ok, jen ta atmosféra tam, když dojdeš k přepážce, bylo to silně odpuzující, takhle si placené služby nepředstavuji. Už mě tam od té doby neviděli a neuvidí, mě ne. Blbá zkušenost jednou, max dvakrát bohatě stačí, to snad nemusím vysvětlovat.
Navíc třeba na Bobrkách je to o 400 kč levnější, veškeré úkony i opakovaná stk atd jsou tam vždy levnější. Když se jich na to známý mechoš ptal, majitel jen řekl: my si určujem ceny =)
To sice respektuji, ale tj tak vše co bych ještě k tomu mohl nekriticky napsat. Sumasumárum - prostředí, atmosféra, jednání a zbytečná drahota to mě stačí k mému postoji.
Se fakt divím, že jsi prošel, to by dřív šlo těžko, horko těžko.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
Šaman
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3040
Registrován: úte zář 08, 2009 10:26 pm
Bydliště: Kateřinice

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od Šaman »

Díky Šímovic gangu máme zatím naloupány 3 litrové dózy vlaš.ořechů. A to zdaleka není konečný stav. Žena loupe, když má chvilku a těší sa na zužitkování o Vánocích. Susede, moc děkujem.
Subaru Forester 2.0X MT SocialEdition z roku 2005 (Lesník) + Honda Vision - Soptík + SsangYong Tivoli 4wd (Ssasanka) no a Obluda (cétéem Scroll xpert 2020)
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od sima »

Není zač, aspoň budou chutnější vánoce, ořechů je z loňska fest, když tak není problém, pro dobrého suseda co přichází s ohnivkou :-) Letos ale ouroda obecně vesměs žádná- teda přesněji řečeno nic, to minimum co je na stromech do sklizně opadá, ořech sem tam jen, to bezpečně zajistí veverky.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
clay
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2258
Registrován: stř črc 07, 2010 10:53 pm
Jméno a příjmení: Michal Šprachta
Bydliště: Cerkytle - Svatá Kateřina - Borová
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od clay »

I u nás tomu tak je. Clay

Odesláno z mého Nokia 7 plus pomocí Tapatalk
Sny se mají plnit.....Subaru bez kompromisů !!!
Subaru Outback H6 3,6 2010
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od sima »

Je to bída no, ale mě to ani moc nevadí, loni jsme nevěděli co s tím :-) (máme staré stromy) a stromy si třeba zas odpočinou no.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
Šaman
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3040
Registrován: úte zář 08, 2009 10:26 pm
Bydliště: Kateřinice

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od Šaman »

Nó, odpočívat je nutné. Takže letos odpočívají jabloňě, trny, hrušňě aj ořechy. Ohňivá voda bude vzácná...:o a na zimu bude prdlajs. :[
Subaru Forester 2.0X MT SocialEdition z roku 2005 (Lesník) + Honda Vision - Soptík + SsangYong Tivoli 4wd (Ssasanka) no a Obluda (cétéem Scroll xpert 2020)
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od sima »

Všechno odpočívá =) :-) tak nějaké zásoby jsou ještě určo susede %-) :-D Já jsem nakonec strašně rád, že jsem loni vypálil aspoň hruškovici, ideální na překonání neúrody, ještě mě zbyde, slivku dávám opravdu jen maličko, na červa, teda ne na místního červa, teda na vypálení červa ;)
Mimochodem co višňovka? :-D Bude nebude nevíš? Věřím, že cosik by aj mohlo být :-/
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Vladimir_xh
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1512
Registrován: stř zář 02, 2009 6:21 pm

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od Vladimir_xh »

Loni se nadělalo zásob na dva roky neúrody. Tak letos je to tak nějak očekávané... Kdo nedělal loni, tak letos ať nepláče :-)
Zrovna teď jsme koštovali s kamarádem loňskou hruškovici a ročník je to dobrý :-)
Ex. Subaru Outback BR MY11 2,5 123Kw
Subaru Forester SG MY03 2,0 92Kw
CUCV M1009. V8 6,2D
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od sima »

No u nás na "vrchu" se vůbec neurodily švestky, nic, lautr nic, ani susedům, jinde se urodilo, divná věc.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od sima »

Radost mě udělal víkendový déšť, docela slušný teda. Sice jsme měli volno a byli na chalupě, ale dokonce ani žena pak už neprotestovala a užívala si gaučinku a nicnedělání :-) jen holt nemohla sklidit další várku levandulí s čímž má vždycky přetěžký vnitřní boj - modrofilaová krása zmizí ze zahrady, ale zas bude nasušená zdobit chalupu a byt a bude taky odhánět hmyz :-) Má levandulí furt děsně mááálo, kua sází se furt, vozíme to furt plně naloženým forejsem, taky jiné kvítka a furt je málo =) Ale je to zas krásné...a čmeldi a fčely, brouci mají rej.
Takže jsme jen velice chabě něco pracovního spáchali, jinak restart, relax, lázně a do toho krásný letní déšť :-)
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“