Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Odpovědět
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od námořník »

Něco podobnýho se stalo tchýni v Kauflandu v D . Řekla mí to až když už jsme vycházeli( 80 let) a tak jsem šel na informace. Hned přepočítali , bez jakyhokoliv náznaku že je sereš, pokladnu . Omluvili se a vrátili peníze.
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 18906
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od hamoun »

ja verim, ze se to muze stat .. každý se muze splést … ale blbe prepocitat pokladnu a tvrdit, ze to sedi? mela tam tak 15-20tkc … zadny velky balik …
zena pak rikala, ze ji baba za kasou proste pripadala, ze si chce přivydělat … :(
škoda superb
ex WRX 2008
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21883
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od HonzaCZ »

Já platím, kde to jde, kartou. Ale už se mi taky jednou stalo, že si paní popletla (asi) variabilní symbol, který taky zadávala a částku a vyskočilo na mě k platbě 1,5 mega a nějaký drobný. :-D Tam je to ale poměrně snadno všecho dohledatelný, i kdyby člověk náhodou nějakou nesmyslnou částku zaplatil.
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Uživatelský avatar
Tapan
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 14702
Registrován: úte kvě 16, 2017 8:13 am
Jméno a příjmení: Štěpán Z.
Bydliště: Zliv (České Budějovice)

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Tapan »

V Kauflandu v ČB mi taky místo na 2000 vrátili na litr. Jenže já jsem si toho nevšiml. Až když jsem o čtvrt hodiny později u vkladomatu hledal ten litr, prošacoval všechny kapsy atd., tak mi to došlo. Jenže vrátím se do krámu a už zavřeno. Druhý den ráno volám, popisuju situaci, za chvíli volá zpátky asi vedoucí směny, znovu popisuju situaci, včetně přibližného času nákupu (lístek jsem zahodil), ona že zavolá po poledni, až tam bude pokladní opět na směně, že přepočítají kasu. Odpoledne volá, ptá se, co jsem kupoval, tak jsem vyjmenoval pár věcí, pak jsem přečetl přesnou cenu z nějakého vážného zboží, ona že ok, že se omlouvá, v kase fakt o litr víc a že jestli si můžu přijet pro prachy, já že ano, navečer jsem tam dojel, vrátili litr a jako omluvu láhev sektu, ta tohle tedy pro Kaufland palec nahoru, já tenkrát už ani nedoufal...
Lvl. 1 Subaru Necromancer

Outback BP H6, Impreza GG Wagon 2.0, Justy KAD ECVT, 2x Libero E12
Uživatelský avatar
Tapan
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 14702
Registrován: úte kvě 16, 2017 8:13 am
Jméno a příjmení: Štěpán Z.
Bydliště: Zliv (České Budějovice)

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Tapan »

No ale abych taky trochu pustil páru, dnes jedu jednosměrkou, hledám místo k zaparkování (v této ulici marně) a na konci ulice uprostřed rozesraná odtahovka a s nějakou městskou švestkou tam fotí nějakého nešťastníka, který tedy opravdu stál trochu jako idiot, ale bota by to spravila, provozu nebránil, na kriplmístě nestál... Tak se ptám švestky, jestli na to focení musí ta odtahovka stát uprostřed toho jednosměrného jízdního pruhu a že kdyby s tím zajel kousek ke straně, tak se kolem dá projet. Švestka že prej se musím zeptat řidiče odtahovky (jako že co že? Myslel jsem, že jitřenka řídí kokrhání...ale co už, s krávou se stejně nedomluvím...) tak řeknu řidiči, že nestojí moc šikovně a jestli by s tím nechtěl uhnout, že pruh je široký dost a když si stoupne kousek stranou, toho nebožáka určitě taky naloží a bude se dát projet. Řidič samozřejmě že nasrat a musíte počkat. Tak jsem si zaťukal na čelo a objel ho po chodníku, protože co v jednosměrce, otočit se nesmím, vycouvat nesmím, no zkrátka se dvě chytré hlavy sešly. Zaparkoval jsem opodál a jdu kolem té ulice, když se blížím, vyjede prázdná odtahovka a za ní asi 10 aut, co tam stály, čekaly a jejich posádky sledovaly to tragikomické vystoupení (ulice se asi už blížila úplnému zaplnění, tak zrušili akci). Švestka tam dál stála u blbě zaparkovanýho auta, tak jsem utrousil něco o geniálním plánu, jak zablokovat jednosměrku, snad se příště třeba zamyslí dvakrát.
Lvl. 1 Subaru Necromancer

Outback BP H6, Impreza GG Wagon 2.0, Justy KAD ECVT, 2x Libero E12
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 18906
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od hamoun »

HonzaCZ píše:Já platím, kde to jde, kartou.
jelikoz si soudkyne uz 2x vyžádala muj vypis z uctu za posledních par let a ma ho k dispozici i ma byvala, která me neustale popotahuje za alimenty, tak kartou platim fakt nerad :-€-oO

a ta situace obecne je takova ma dlouhodoba prohra … >:-&
škoda superb
ex WRX 2008
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21883
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od HonzaCZ »

hamoun píše:
jelikoz si soudkyne uz 2x vyžádala muj vypis z uctu za posledních par let a ma ho k dispozici i ma byvala, která me neustale popotahuje za alimenty, tak kartou platim fakt nerad

a ta situace obecne je takova ma dlouhodoba prohra …
Aha, tak to samozřejmě chápu.
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48967
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od VDC »

Petře to je prohra na druhou... myslím tu dnešní historku, i trable s matkou tvých dětí. Jsem fakt rád, že jsem nic takovýho nemusel řešit...
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od sima »

Opět mě drásala nervy BABA po skončení utkání v hokeji. Mě je to tak nepřirozené, jak je tam už pár let rvou, v rámci genderu nejspíš, jim to fakt kua nejde a je to nepřirozené, bych brečel ::-((( Dnes tomu ale dala korunu a nejhorší, že já to vůl čekal, tuhle debilní otázku, takhle ichtylně navíc položenou a ona přišla v plné palbě!
No tak jsem tomu genderu dal dnes šanci a neutekl od telky, jako jindy...a začal rozhovor s Jakubem Voráčkem:
První otázka cirka takto: jakých bylo posledních 16 hodin, dá se to vůbec vypovědět, vystihnout slovy, jsou na to slova??? ( ty vole bych umřel, ne asi nejsou na to slova, jo kdyby byla řeč s člověkem co přežil holocaust a koncetráky, tak tam by odpověď byla jednoduchá, ale tady přeci, to dá rozum, to není jen tak... :-/ <:-<
No dobrá, tuhle otázku bych ještě zvládl, Voráček to zvládl taky, řekl že to bylo hektické...
Druhý dotaz a teď pojďme ale už kurva na věc, na hokej!
" A co Matýsek jaký je ? "( nebo něco v tomhle infantilním stylu)
Tak a teď by to zas patřilo do radostech...Voráček na chvíli zmlkl a pak jen vypotí, či řekne na rovinu spíš:
"Jo, Mates je zdravý, vše je v pořádku"
A hned vzápětí jí několikrát řekne, že by se těchto otázek na soukromí chtěl vyvarovat, řekl jí to slušně, ale důrazně a jak píšu, tak víckrát.
Ten u mě teda nasbíral body nejen za hru, ale i za rozumný a jasný postoj!!!Klobouk dolů, že se nenechal svést na tuhle ordinační a blesko cestu, jen je smutné, že tyhle situace vůbec musí vznikat a že je tomu vystaven hráč, který toho má plné brejle a musí se pak celý na kost unavený ještě tomuhle nějak rozumně bránit <:-< Je vidět, že Voráček není žádné ořezávátko z horní dolní- USA-NHL ...
A paní moderátorce bych strašně rád vzkázal, že vše má svůj čas, i její otázka a že by se neměla nechat unášet tím že je žena, svými hormony či čím a když už se tedy rve a když vstoupila do mužského sportu, myslím tím -mužského hokeje, ženský se hraje taky vím...tak by měla vážit slova a být profík a udržet své pocity na uzdě a mít tedy nadhled nad věcí.
Jindy v jiné situaci by to byla otázka fajn, samozřejmě, že áááno, až se bude pitvat kde co, ale cílit po těžce zvráceném důležitém utkání stěžejní a první otázky na soukromí sportovce, na to jaký je Matěj a nedostat se tím pádem v rozhovoru nikam jinam, to je už opravdu na vyhazov, ale to by se ČT musela někdy taky zamyslet a neřešit gender a nervat tam za každou cenu aspoň někde ženskou, ne aspoň takovou.
Já jsem fakt rostl a nebylo to prvně, tahleta má aspoň ještě jakž takž normální hlas, ale pamatuju ty pískle, ty písklavé hlásky, co piští aby přeřvali tu atmosféru okolo a maj navíc divné otázky, to by mě čerti brali, působí to celé fakt komicky.
Ve finiši mám vlastně ale radost, protože Voráček to celé poslal tam kde bylo třeba, jako ten puk, je to borec ,,,,| (*_^) |,,,, ,,,,| (*_^) |,,,,
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od sima »

Hamoune, tj opravdu o nervy, drž se...
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
Tapan
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 14702
Registrován: úte kvě 16, 2017 8:13 am
Jméno a příjmení: Štěpán Z.
Bydliště: Zliv (České Budějovice)

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Tapan »

Peťo, už se to pomalu ale jistě krátí ;-)
Lvl. 1 Subaru Necromancer

Outback BP H6, Impreza GG Wagon 2.0, Justy KAD ECVT, 2x Libero E12
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od námořník »

sima - Ta moderátorka to tady asi nečte, tak ji to budeš muset vzkázat někam jinam :-D
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 18906
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od hamoun »

sima: jeste, ze jsem to hned po skonceni prepnul jinam :)

vsem jinak dik za ucast :)
snazim se pusobit jako preventivni pripad ;) ajo .. krati se to ... "uz jen" 4roky ... pak odpadnou ty kontroly a muzu vse resit jen s detma ...
a pak teda budu moci zacit zit i normalni osobni zivot ... :)

Odesláno pomocí Tapatalk
škoda superb
ex WRX 2008
Uživatelský avatar
Traveller
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11873
Registrován: pát kvě 30, 2014 8:04 am
Jméno a příjmení: Jirka
Bydliště: Česká Třebová

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Traveller »

hamoun píše: a pak teda budu moci zacit zit i normalni osobni zivot ...
Odesláno pomocí Tapatalk
To jako že si konečně zase koupíš STIhačku? ;-D ;-D
WRX STI MY2016
Ex: Subaru Forester SJ 2.0i, stříbrný s fofr-klackem.
Uživatelský avatar
yohn
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11958
Registrován: stř črc 13, 2011 5:58 am
Jméno a příjmení: Honza
Bydliště: Šumava
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od yohn »

Čti pořádně Jirko. Po 4r se stíhačky zbaví.
ex. Subaru Crosstrek 2.0i r.2018
ex. Subaru Forester 2.0X r.2006
ex. Subaru Outback 3.0R r.2006
ex. Subaru Outback 3.0 H6 r.2000
ex. Subaru Forester 2.0X r. 2003
ex. Subaru Forester 2.0X r.1999
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“