Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Odpovědět
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22548
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od spm »

HonzaCZ píše:Není to spíš čtyřproudovka? Nebo mi uniklo nějaké další svedení do jednoho pruhu?
Je, myslel jsem to jako dva pruhy v jednom směru. Uprostřed je teda mikro trávníček, kterej je tak úzkej, že postavit tam auto, aby nepřekáželo v tom jednom směru, prakticky nejde. Ale zase jsem tam díky tomu vyzkoušel s outbackem losí test, pač jsem si tam s ním jednou takhle najel úplně naplocho, abych pokud možno nezavazel. A v tom druhém směru byla mezera, říkal jsem si, že H6 to musí do té mezery stihnout, šlápnul jsem na to, podíval jsem se před sebe a zjistil jsem, že se řítím pod plynem do obrubníku na konci tý mezery :-DDD
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21883
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od HonzaCZ »

Jo, ale dá se tam postavit šikmo. Ty přilehlý pruhy jsou dost široký.
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Bodyšek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1706
Registrován: pát úno 10, 2017 1:30 pm
Jméno a příjmení: Bohumil Kohout
Bydliště: Teplice nad Bečvou č.13

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Bodyšek »

To by Vas vazne ale vazne nasralo!!! Resil jsem repas rizeni-spodku od jedne firmy z Ostravy a dneska ho po tydnu mam doma. A nepasuje a je uplne jine z jineho modelu rekl bych ze z Forestra :-(((. Sam jsem to tam odvezl a jim osobne predal a resil. Jine vystupy na hadice zadny cisla ktere na tom jsou vyrazeny tak nejsou a ani stitek a jeste Vam reknou kdyz jim volam ze moc omlouvaji a ze zamenili rizeni a moje tim padem poslali nekam do Cech :-(((. Chtel jsem ted o vikendu skladat a budu tak hovno. Auto uz mi 14 dni stoji na spalkach a ceka jenom na to rizeni any se to dodelalo. Banda kokotu. Repas stal 5500kc.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48967
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od VDC »

Tak to jsem zvědavej na kvalitu opravy. 5500 je celkem slušná cena, jestli to bude udělaný trošku slušně.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Bodyšek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1706
Registrován: pát úno 10, 2017 1:30 pm
Jméno a příjmení: Bohumil Kohout
Bydliště: Teplice nad Bečvou č.13

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Bodyšek »

VDC píše:Tak to jsem zvědavej na kvalitu opravy. 5500 je celkem slušná cena, jestli to bude udělaný trošku slušně.

Ja doufam ze to bude OK protoze na to davaji zaruku 1.rok a je jedno kolik najedes KM Obrázek. Ale kdo by se stim chtel za rok znovu prcat Obrázek. Proc ja mam takovou smulu v takovych vecech.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21883
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od HonzaCZ »

Tak mi v průběhu asi 14 dní přišla druhá pokuta za parkování. To mě už nikdo nepřesvědčí, že nemají nějaký seznam "platičů", který, když jednou zaplatěj, tak je pak škubou furt. :-D

Ono by to nebylo divné, ale ta první byla "jenom" 2 měsíce zpět. To vím, stál jsem u kamaráda na chodníku a v půlnoci, kdy to muselo hrozně vadit a překážet na tom 3 m širokým chodníku mě tam musela místní MP vyfotit. Cca 20 minut před tím, než jsem odjížděl. OK, pojal jsem to sportovně, vysolil 3 kila, vědom si přestupku. Sice 2 měsíce jsou pro mojí představu dost dlouhá doba, aby fungovala nějaká výchovná složka toho "trestu", ale od toho ty pokuty přeci nejsou, když je nezajímá pachatel. Žeano.

Ale, že mi dneska, asi po 2 týdnech přišla další? Ale za co a ze kdy? Ze září 2018! Píšou, že na placený zóně. Všichni, kdo si půjčují moje auto na zónách vždy platí, tak asi někdo o chvilku přetáhl... ale kdo? To si fakt už nepamatuji. :-/ <:-< :-DDD
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
yeti
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2972
Registrován: úte říj 26, 2010 3:20 pm

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od yeti »

Já jsem nasranej permanentně, ale dneska, to je zase den... :-D

Včera, cestou do práce narazím na černýho golfa, kterej stojí přímo u chodníku, takže se normálně nedá přejít. Tak zanadávám, pouvažuju, esli volat MP, nakonec se na to vykašlu.
Dom jsem šel včera jinudy, tak jsem ho už odpoledne neregistroval, ale dneska ráno zase. Od včerejška se nepohnul. Matky tam skáčou přes blato s kočárkama, protože pán stojí u chodníku. Tak jsem se nasral a zavolal MP. Prej že jo, že "až bude volná hlídka", tak ji tam pošle. To bylo 8:22. Do 8:35 jsem čekal, dýl jsem nemohl, pochopitelně žádná hlídka nedorazila. Jdu se tam podívat o obědové pauze a co myslíte? Ani lístek, ani bota. Podle mě tam hlídka nebyla, nebo se na to vykašlali. Tak jsem volal zase na MP, zase jsem jim to zopakoval, prej někoho pošlou. Čekám 20min, nic. Ani neprojeli. TAk nasranej jdu do práce, a co nevidím, ejhle, u našeho parčíku v autě dva MPíci a vesele telefonujou. Oni tam byli už když jsem šel na oběd, ale teď mi přišli vhod. Tak jsem je vyrušil z hovoru, ukázal fotku golfu a požádal je, aby se tam jeli podívat. No a borec mi řekl, že tam sice zajedou, ale že se golfař zřejmě ničeho nedopouští, pokud nestojí přímo na chodníku.... Že tam parkujou blbě všichni a že když tam "dají parkovačku, tak všechny naserou"... A že "ten chodník je tam nelegálně, protože tam není přechod". No já jsem myslel, že mě omejou. Tak jsem mu řekl, že chápu, že lidi nemají večer kde parkovat, ale že už tam takhle na hovado stojí nejmíň druhej den a že mě tyhle bezohledný hovada štvou. A že když už je tam teda ten chodník nelegálně, tak ať ho zavřou a že ten člověk, když už nic, tak stojí v křižovatce (nestojí 5m od hranice). Tak milej MPík, snad aby mě uklidnil, slíbil, že se tam teda jako zajedou podívat.
Jsem fakt naštvanej. Co si o tom myslíte vy? Mám pravdu, že stojí jak dobytek a stát by tak neměl, nebo má pravdu MPík, že se vlastně nic neděje?
Přílohy
1.jpg
2.jpg
Naposledy upravil(a) yeti dne pát kvě 10, 2019 1:35 pm, celkem upraveno 1 x.
Subaru Legacy wagon 2.0 R 121kW "sociál" MY06
Subaru Forester SF 90kW MY98
Uživatelský avatar
podvlada
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 10609
Registrován: úte led 01, 2019 5:43 pm
Jméno a příjmení: Vláďa Podlešák
Bydliště: Plzeň

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od podvlada »

Já třeba nechápu, co si vůbec dovolujou po provozovateli chtít jakoukoliv pokutu za něco, co on nespáchal. Ať si zjistí kdo tam byl, poskytnu maximální součinnost. Klidně jim předám kontakt na celý patnáctičlenný kmen Uruguayců kteří u mě byli na návštěvě a auto si půjčili.
Já chápu, že bylo potřeba uplést bič na ty, co nedokázali přijmout odpovědnost za svoje chování a systému zneužívali. Ale teď to zase nahrává ke zvůli orgánů někam do šuplíku schovat případ a vytáhnout ho po dvou letech, kdy si žádnej normální člověk nemůže pamatovat, co kdy kdo řídil. A fyzická osoba (neOSVČ) nemá povinnost si vést knihu jízd. Nedivil bych se ani, kdyby to bylo vymyšlený a kdyby se na to přišlo, tak "jé, pardon, to se občas stane, nezlobte se". Ale běda, kdyby ses spletl ty.
Chtěl bych vidět fotku, kde je jasně vidět, kolik je hodin (ne, nestačí timestamp na fotce, hodinky strážníka nebo vyjádření policisty, že "je pozdě"), kde stojíš na vyhrazeném/placeném místě a kde je vidět, že lístek za oknem není, nebo je propadlý.
Já naštěstí takovýhle věci ještě řešit nemusel, nebo když jo, tak jsem šel s barvou ven. Po prvotním "bububu bloková pokuta až 2000,-" jsme to vyřešili lidsky a v zájmu obou stran. Ale takovýhle praktiky mě prostě namíchnout dokážou jen o nich slyším.
Subaru Outback '04 BP 3.0 H6 180 kW <vlákno zde> Obrázek
Subaru Forester '05 SG 2.0 H4 92 kW <vlákno zde> Obrázek
ex Ford Mondeo II '00 1.8 I4 85kW
ex Alfa 156 '99 2.5 V6 140kW CUORE SPORTIVO!
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od námořník »

Za mě máš pravdu ty :-D . Nelegální chodník, to je dobrý :-D
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
podvlada
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 10609
Registrován: úte led 01, 2019 5:43 pm
Jméno a příjmení: Vláďa Podlešák
Bydliště: Plzeň

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od podvlada »

Ad Golf: imho stojí špatně, protože není aspoň 5m od hranice křižovatky (konec oblouku). Zároveň - jakej nelegální chodník tvl? Chodníky snad normálně ústí do silnice, to by bylo nelegálních 90% chodníků ve městech, protože přechody jsou málokde. Je jich dost, jasně, ale takový ty malý uličky kde je přednost zprava a všude jen RD, tam prostě přechody nejsou. A i bez přechodu existují "místa k přecházení", kde je chodník sníženej, ale není tam přechod. Taky nelegální? OMG. :-D
Subaru Outback '04 BP 3.0 H6 180 kW <vlákno zde> Obrázek
Subaru Forester '05 SG 2.0 H4 92 kW <vlákno zde> Obrázek
ex Ford Mondeo II '00 1.8 I4 85kW
ex Alfa 156 '99 2.5 V6 140kW CUORE SPORTIVO!
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21883
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od HonzaCZ »

podvlada píše:Já třeba nechápu, co si vůbec dovolujou po provozovateli chtít jakoukoliv pokutu za něco, co on nespáchal. Ať si zjistí kdo tam byl, poskytnu maximální součinnost. Klidně jim předám kontakt na celý patnáctičlenný kmen Uruguayců kteří u mě byli na návštěvě a auto si půjčili.
Já chápu, že bylo potřeba uplést bič na ty, co nedokázali přijmout odpovědnost za svoje chování a systému zneužívali. Ale teď to zase nahrává ke zvůli orgánů někam do šuplíku schovat případ a vytáhnout ho po dvou letech, kdy si žádnej normální člověk nemůže pamatovat, co kdy kdo řídil. A fyzická osoba (neOSVČ) nemá povinnost …
Tohle je ještě mnohem větší sranda. Je to z automatizovanýho systému, takže oni jenom projíždějí autem a to skenuje zaparkovaná auta a porovnává s DB platných povolení (ať už krátkodobých zaplacením v parkovacích hodinách nebo dlouhodobých pro rezidenty). Projíždějí to 2x kvůli tomu, že tam můžeš stát 3 nebo 5 minut bez placení. Nebo tak nějak. Ale nikdo už moc neřeší, že můžeš mezi tím odjet a znovu zaparkovat. No prostě je to nedokonalý a to zejména v neprospěch lidí. Takže tentokrát se vydám na průzkum, jak to funguje. Akorát ještě nevím, jestli pasivně nebo aktivně. Mám 2 tejdny na rozmyšlení. :-D

Jinak já si fakt pořád nemyslím, že někdo něco zneužíval. Právo nevypovídat proti sobě a svým blízkým (mediálně bagatelizováno jako "zneužívání institutu osoby blízké") je základní právo v právních státech. Pokud nějaký orgán nedokáže zajistit důkazy protiprávního jednání, tak jaksi nemůže chtít trestat. Bohužel v kocourkově stačí vyfotit auto a provozovateli poslat, že s ním byl spáchán přestupek a je to. Prachy ve většině případů jsou hned. Těch pár, co se cukaj, tak buďto zkásnou přes SPRDEL nebo na ně kašlou. Těch, co platí, je dost.
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Uživatelský avatar
podvlada
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 10609
Registrován: úte led 01, 2019 5:43 pm
Jméno a příjmení: Vláďa Podlešák
Bydliště: Plzeň

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od podvlada »

Já jakoby z části vim, jak to je, ale v principu mě to sere už jen tím, že taková věc je, i když se mi ještě naštěstí nepřihodila :-D
A jinak, jestli pasivně nebo aktivně zjišťovat... jasně že aktivně, hezky je zaměstnat, ať nemaj čas na jiný chujoviny :-) Předpokládám, že d-fens a nově road-fens znáš?
Subaru Outback '04 BP 3.0 H6 180 kW <vlákno zde> Obrázek
Subaru Forester '05 SG 2.0 H4 92 kW <vlákno zde> Obrázek
ex Ford Mondeo II '00 1.8 I4 85kW
ex Alfa 156 '99 2.5 V6 140kW CUORE SPORTIVO!
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21883
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od HonzaCZ »

Jj, znám :-)
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21883
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od HonzaCZ »

Jinak přečtěte si paragraf 125f, zákonu č. 361/2000 Sb.
o provozu na pozemních komunikacích...
. Určitě ho všichni znáte, protože přeci každý musí znát zákony. A teď mi řekněte, jestli vám to přijde normální. Jestli to je dosažitelné, proveditelné. Zejména odstavce 1 a 3 jsou velice výživné.

Jinak neobjevuji Ameriku, já to moc dobře vím, že to tam je, ale stále mi nejde do hlavy, jak se to tam mohlo dostat.
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22548
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od spm »

HonzaCZ píše:Tak mi v průběhu asi 14 dní přišla druhá pokuta za parkování. To mě už nikdo nepřesvědčí, že nemají nějaký seznam "platičů", který, když jednou zaplatěj, tak je pak škubou furt.

Ono by to nebylo divné, ale ta první byla "jenom" 2 měsíce zpět. To vím, stál jsem u kamaráda na chodníku a v půlnoci, kdy to muselo hrozně vadit a překážet na tom 3 m širokým chodníku mě tam musela místní MP vyfotit.
Jestli je to ten kamarád, co si myslím, tak bych tipnul, že má tak hodný sousedy... já to tam dostal taky :-D
HonzaCZ píše:Projíždějí to 2x kvůli tomu, že tam můžeš stát 3 nebo 5 minut bez placení. Nebo tak nějak. Ale nikdo už moc neřeší, že můžeš mezi tím odjet a znovu zaparkovat. No prostě je to nedokonalý a to zejména v neprospěch lidí. Takže tentokrát se vydám na průzkum, jak to funguje. Akorát ještě nevím, jestli pasivně nebo aktivně. Mám 2 tejdny na rozmyšlení.
3 minuty. Ale primárně to projíždějí kvůli tomu, že ty si tam to parkování můžeš i zaplatit. A z reálný zkušenosti ty 3 minuty ti někdy ani nestačí na to, abys došel k automatu na parkování a vystál na něj frontu :-DDD Reálně co jsem slyšel, tak tu opakovačku jezdí po 15 minutách.
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“