Náš portálfotogaleriechat [0] KontaktSrazyWiki

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1234 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 79, 80, 81, 82, 83
letní pneu 
Autor Zpráva
Uživatel fóra
Uživatel fóra

Je to poměrně těžké rozhodování, které budu činit na jaře. U Forestra mám 225x60- R17, preferuji pneumatiku s velkým nájezdem km , s malým valivým odporem, nízkou hlučností a možností jet i po mokré trávě a v lehčím terénu, tak asi jako všichni ostatní. Takové vlastnosti některé pneumatiky mají, ale je zajímavé , že ne všechny současně. Každý výrobce z těch kritérií splňuje jen některé dílčí, bude to zase kompromis a ujasnění preferencí. Asi bych se měl pro inspiraci podívat co dávají výrobci jiných značek za pneumatiky na svoje nová SUV.

stř úno 06, 2019 1:45 pm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu

Tak se pomalu blíží čas na nákup letních gum na ledoborce. Bylo by fajn, kdyby to nezapadlo na zabahněný polňačce, ale 99% bude silnice, takže smysl stejně dává spíš čistě silniční guma (a až tam jednoho dne zapadnu, tak si koupím třetí sadu na dělání krávovin). Takže 215/60R16 95V. Nějaký dobrý zkušenosti s něčím, co jde v tomhle rozměru sehnat? Když si vylistuju dostupný gumy, tak z gum co mě neuráží jsou třeba: Goodyear EfficientGrip Performance XL, Dunlop SP BlueResponse, Michelin Primacy 4, Continental ContiPremiumContact 5.

sob úno 09, 2019 10:53 am
Závislý uživatel
Závislý uživatel

Tak ani s jedněmi co jsi vybral nic nezkazíš, Contíky jsem jezdil a jsou super na vodě i suchu, brácha zase jezdí Dunlop SP BlueResponse a taky si je chválí, takže je to asi jen na sympatiích k té či oné značce. Doporučuji ale do výběru zařadit i Hankook K125 Ventus Prime 3 215/60 R 16 95 V, https://velko-pneu.cz/pneu/187996-hanko ... 5-v-letni/, sympatické ceny a ta značka mě mile překvapila =)

sob úno 09, 2019 11:30 am
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu

Díky :-) Zatím mě to asi nejvíc táhne ke goodyearu, který i v tý XL verzi se zesílenýma bočnicema (ikdyž nevim, jestli mi to vlastně k něčemu bude :-D) stojí skoro stejně. Jenom teda co jsem o nich četl, tak asi zrovna nebudou z nejtišších. Ještě asi budu muset koupit něco na slepici, tak můžu pro porovnání vzít něco jinýho a zkusit třeba ty hankooky... ikdyž u toho octavia rozměru ty ceny jsou u všeho prakticky totožný (195/65R15, všechny zmíněný gumy stojej okolo litru +- kilo).

ned úno 10, 2019 10:56 am
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 1234 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 79, 80, 81, 82, 83