Ztráta výkonu při rozjezdu

Většina našich vozů má konstrukčně stejné motory. Proto i řešení potíží je možné řešit společně
Odpovědět
Uživatelský avatar
George
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 482
Registrován: sob říj 08, 2016 10:48 am
Jméno a příjmení: Jiří Otisk
Bydliště: Mokre Lazce

Re: Ztráta výkonu při rozjezdu

Příspěvek od George »

mišus píše:Uchcavaci vstriky se dají zjistit jednoduše
Napada me akorat je po jednom odpojovat a koukat jak vypada kompenzace chude smesi na vystupu, podle toho posoudit ktery potrebuje nejmene kompenzace tak prosakuje. Nebo ?
Subaru BRZ 2016 MT Sport Limited - vlakno o aute.
Obrázek
Subaru Legacy Wagon 2.0R MY07, motor EJ20F (DOHC, 121kW), 4AT,SportShift,VTD,VDC
Obrázek
Uživatelský avatar
mnov
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 7827
Registrován: ned lis 24, 2013 6:54 pm
Jméno a příjmení: Marek Novák
Bydliště: Praha

Re: Ztráta výkonu při rozjezdu

Příspěvek od mnov »

Tímto způsobem nic nezjistíš. Pokud nebude jeden vstřik těsnit, tak to palivo budou nasávat stejně všechny válce.
Nejjednodušší způsob je odpojit vstřikovací lištu od nádrže, pak to natlakovat a měřit, zda se tlak neztrácí.
Forester 2004 2.0 MT LPG
Impreza 2004 2.0 AT
Uživatelský avatar
George
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 482
Registrován: sob říj 08, 2016 10:48 am
Jméno a příjmení: Jiří Otisk
Bydliště: Mokre Lazce

Re: Ztráta výkonu při rozjezdu

Příspěvek od George »

Takze abych to ozivil, na podzim jsem vozil mesic logger abych zachytil chovani pri problemu, samozrejme cely mesic se nic neprojevilo, klasika.
Pak jsem si rikal ze to mozna dela jenom v lete, coz je zase divne protoze to dela jenom po studenem startu.... Nicmene znova to udelalo cca pred tydnem a to za jizdy, opet zhruba 2min po studenem startu, coz odpovida sledovanemi intervalu. Jel jsem do mirneho kopce cca 15km/h najednou spadl tah jako bych povolil plyn ale ne uplne na 0 ale zhruba na polovinu. aniz bych hnul nohou tak po par vterinach opet zareagoval a vse fungovalo normalne. Takze problem se neomezuje na rozjezd. Az mi nebude kipat sajrajt za krk tak zase hodim logger az tomu prijdu na kloub.
Subaru BRZ 2016 MT Sport Limited - vlakno o aute.
Obrázek
Subaru Legacy Wagon 2.0R MY07, motor EJ20F (DOHC, 121kW), 4AT,SportShift,VTD,VDC
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Motor“