Náš portálfotogaleriechat [0] KontaktSrazyWiki

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 79 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Poskládejte si vysněný vůz 
Autor Zpráva
Předseda klubu
Předseda klubu

No vidíš a já zase nevěděl, že nevíš. :-)
Má pravostranný BH

Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Subaru-Robin Generator 3 kW

pát led 11, 2019 12:17 am
Profil Zobrazit autorovy stránky
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu

Tak podle servisního manuálu pro MY2003 (evropský trh) měly 2.5 s VDC, 3.0 a 2.0 Turbo vždy VTD. Ale pro daný modelový rok... těžko říct, jestli to dřív nebylo jinak. U BL/BP jsou tyhle věci docela divoký. Nejjistější je ten kód převodovky. Ale počítám, že to bude mít prakticky téměř jistě VTD.

pát led 11, 2019 12:22 am
Profil ICQ
Závislý uživatel
Závislý uživatel

vrgada píše:
vsak to vlakno je o tom, jak by si to kdo chtel poskladat a ne o tom, co si mysli a preji ostatni diskutujici a sve pravdy ostatnim vnucuji. Ja bych to chtel takhle blbe slozite a je to uplne jedno, protoze mi to stejne nikdo nevyrobi. Nebo je snad nejaky konfigurator automobilky, kde bych si zaskrtl, karoserie jako volvo, podvozek subaru a motor EVO?
....
Horsi je, ze subaru se krapet odklonilo od mych idealu a ja nechci ani ten vysavacovy variator, ani nepovedeny naftak a ani motory, kterym dost chybi kone (proti minulosti), navic i kdyz nejsem znalec, tak …

To je vlastně fakt, to ti nikdo neposkládá. Kupovat starou Omegu za takovou dardu je taky blbost. Přemotorizovaný kombíky se ale naštěstí i navzdory EK pořád dělají, jen jsou mastný, jako třeba MB C 400 se 333 koníky za 1,4 mega a když přihodíš, tak můžeš mít i verzi AMG od 390 do 510 PS....... nebo BMW, i tam je možné vybrat, ale chce to taky 1,5 - 2 mega za funglovku, ale doufám, že ještě po nějakou dobu budou slušně ojeté za polovic. A najde se i pár dalších co si jedou po svém a kde ty zvýšené odvody za emise klienti zatím rádi zaplatí. Kdoví ale jak to bude až tihle spustí za pár let tu elektrifikaci :-/

pát led 11, 2019 2:02 am
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel

nevim, co mam v twinturbu, je to 4 kvalt klasicky automat s moznosti razeni +/- a ty tlacitka mam i na volantu (na volantu nefunguji), ma to powermod a co jsem vypozoroval, tak to akorat pomaleji radi dolu (vic v otackach), Pri razeni +/- to ukazuje cislo zarazene rychlosti a dost casto to blbne, jinak radi plynule bez cukani. Ve vetsi zatezi, rychla jizda po dalnici rakvi ci koly na strese ma hydromenic tendenci, prokluzovat, ale prokluzujici spojka cloveka nauci
...
zkratky a typy AWD na subaru neovladam, takze fakt nevim, ale funguje to dobre, aktualne je lego v servisu a shani se atyp homokineticky kloub

pát led 11, 2019 6:31 pm
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 79 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6