Náš portálfotogaleriechat [0] KontaktSrazyWiki

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 176 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
TPMS ??? 
Autor Zpráva
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu

Jak jsi zase přišel na 6 t. Ty co jsou u Subaru za 2 jsou jinde za tisícovku. Yohnovi to kolo uteklo když stál a když auto nastartuješ,tak se musí všechno inicializovat , jestli se nepletu. Je mi to jedno , ale pak se nemůžou divit že když dělaj kontroly tlaku, tak že jsou auta stejně podhuštěný(někde o tom psali že je celý nařízení nahovno a stejně nefunguje).Což u Subaru nejde,protože má tlaky nastavený v systému. V koncernu zmáčkneš tlačítko a je to a jestli tam máš 1 nebo 5 barů je jedno. Takže si svou mocí dokázali protlačit něco co nekoresponduje s tím,proč ty ventilky jsou nařízeny :-D . Já si teda myslím že ve většině luxusnějších aut by ty ventilky stejně byly i kdyby to nařízený nebylo a kdyby mi to ukazovalo tlaky,tak by mi to ani nevadilo.

pát lis 30, 2018 5:43 pm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu

Kolben píše:
Na outbacku se to rozsvítí když je v gumě 1,5bar. To mi jako malej únik nepřijde.

Sent from my XsMax using Tapatalk Pro

To mě se na Levorgovi teda rozsvítí o hodně dřív. Když jsem měl kolem 2 barů, tak už to svítilo.

pát lis 30, 2018 5:46 pm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu

Nechci se tu dohadovat co je a není lepší. Je mě to fuk. Cenu ventilku říkám takovou za kterou sem je kupoval já v Subaru. Je mi jasný ze to někdo umí levněji. A pořad tvrdím ze mi je systém bez ventilku milejsi protože to nestojí nic navíc a ve finále to funguje stejně na prd jako ostatní systémy. To ze Tobě u levorga to ukazuje dřív než mě v outbacku je super. Jinak jak říkáš co si tam nastavis to tam mas, není tak úplně pravda. Možná v Subaru jo. Ty to potvrdis a musíš kus ujet. Pokud jsi mimo toleranci tak Ti to nahlásí ze je něco v nepořádku. Takže asi tak.

---
Forester XT Sport 2017 (MY18) - 12,5l/100km
WRX STI Sport 2016 - 12,1l/100km
Forester XT 2014 - Executive - 10,71l/100km
Legacy Combi 2.0D Sport - 2012 - 7,88l/100km
https://www.spritmonitor.de/de/user/kolbic.html

pát lis 30, 2018 5:53 pm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu

Kolben píše:
Nechci se tu dohadovat co je a není lepší. Je mě to fuk. Cenu ventilku říkám takovou za kterou sem je kupoval já v Subaru. Je mi jasný ze to někdo umí levněji. A pořad tvrdím ze mi je systém bez ventilku milejsi protože to nestojí nic navíc a ve finále to funguje stejně na prd jako ostatní systémy. To ze Tobě u levorga to ukazuje dřív než mě v outbacku je super. Jinak jak říkáš co si tam nastavis to tam mas, není tak úplně pravda. Možná v Subaru jo. Ty to potvrdis a musíš kus ujet. Pokud jsi …

V Subaru si nic nenastavíš max.jak máš naložený auto. Řekl bych že to budeš mít u OTB taky. A u Škody nastavuješ při jízdě zmáčknutím tlačítka a podržením a podle mě ti to hodí chybu pokud jsou rozdíly na nápravě nebo se jedno kolo výrazně liší, ale pokud budeš mít všude podhuštěno,tak to nic nepozná. To by jsi pak nemohl dát ani zimní kola,pokud máš menší , jako že aby jsi mohl dát řetězy,tak menší budou.
V jednom se ale určitě shodneme. Určitě by bylo lepší kdyby byla možnost volby.

pát lis 30, 2018 6:04 pm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu

Nemáš úplně pravdu. :-)

---
Forester XT Sport 2017 (MY18) - 12,5l/100km
WRX STI Sport 2016 - 12,1l/100km
Forester XT 2014 - Executive - 10,71l/100km
Legacy Combi 2.0D Sport - 2012 - 7,88l/100km
https://www.spritmonitor.de/de/user/kolbic.html

pát lis 30, 2018 6:09 pm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu

Kolben píše:
Nemáš úplně pravdu.

Několik tisíc km jsem koncernem najezdil. Takhle to tam fungovalo. ještě před 2 rokama u Rapida co měla manželka. Pokud vím,tak se nikde rozměr kol nezadává a počítá to otáčky. Takže možná nemám úplně pravdu,ale skoro :-D

pát lis 30, 2018 6:19 pm
Nováček
Nováček

Pro středoevropana samozřejmě zbytečný, to je jasný >:(
podle mě to vzniko, jako většina zbytečností, pro USA zákazníky..... všichni to znáte, to je národ mimo realitu (cuore stupido - jsem trochu v pohodě ;-D takže pokus o ftip cuore sportivo, vysvětlení jen pro USA zákazníky), když jim to nedáte do návodu, tak budou žalovat výrobce auta, že dostali smyk....stejně jako sušit kočku v mikrovlnce nebo v caravanu s tempomatem jít dozadu vařit kafe atd. (on to není autopilot ???)
Běžný šofér pozná, že mu auto plave, pokud si nevšimne už předem, že je auto trochu šikmo (prázdná guma).
No nic, když už to funguje. proč ne, i v Evropě jsou blondýny ,,,,| (*_^) |,,,,
Já vidím spíš problém v citlivosti a nastavení konkrétních sensorů, některá auta ukazují tlak v každém kole, některá (Subaru) jen info že je něco v nepořádku, některé kolo je měkké pod limit. Škoda, že neukáže jako Honda které kolo a jaký tlak, kolik přifouknout atd.....tedy když už, tak pořádně.

pát lis 30, 2018 9:50 pm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu

1,5 baru mi přijde ještě jako normální únik, při tom to auto jezdí ještě furt celkem normálně :-D Ikdyž je teda otázka, co je výchozí stav, já mám na zadek předepsanejch 1,9 baru, takže tam to zas takovej rozdíl neni. (Za to jsem nechtěně vyzkoušel 1,1 a to už je o držku dost).

ned pro 02, 2018 11:40 am
Nováček
Nováček

Tak lidi, krabičku na ventilky Autel501 jsem koupil..... a naštěstí funguje >B-) , standartní načtení sensorů a přepis do jednotky přes OBDkabel, kromě jiných značek to umí všechny Subaru modely, tedy ty povinné od 2014 a novější
ještě pár dalších hovadin s TPMS, tlak co vidí/hlásí sensor, snad i stav baterie a pod....prostě jestli sensor funguje a co si o něm myslí auto. (programuje a klonuje jen vlastní sensory pod značkou MX-sensor - nevím jestli je akceptuje Subaru, já kupoval Schrader, jak má být)
Kdyby někdo z okolí HraduBic :-) jel kolem a potřeboval testovat, zapisovat, přepisovat ventilky.....tak "můžem" kdykoliv

stř pro 05, 2018 6:52 pm
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel

Na kolik tě přišel ten aparát ?

čtv pro 06, 2018 7:20 am
Nováček
Nováček

180 eur plus blbej kurz přes kartu i PayPal takže těsně do bůra

čtv pro 06, 2018 7:33 pm
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 176 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12