Náš portálfotogaleriechat [0] KontaktSrazyWiki

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
2,0 16v bez T :-D 
Autor Zpráva
Nováček
Nováček

no...tak aby toho nebylo málo krom popraveného gufera (doufám,že jen gufero) nyní alfu q4 kterou jsem přivez jako daily na cesty do práce na zdviži vystřídala stříbrná reza s tim ,že konečně přehodim kotouče a desky ,který už mam doma min. měsíc...jenže...to by bylo aby nebylo...rozebrat,přehodit kotouče,desky žádnej problém pak klasicky jen zatlačit pístky...no a nic,pístky nešli ani o mm...takže jsem alespoň jeden brzdič shodil s tím ,že buď a nebo ,nešel stlačit ani ve svěráku lidsky takže na řadu přišla hrubá síla,pístek zaklepat šel ale jeho pohyblivost nebyla taková abych ho tam s čistým svědomím vrátil tudíž jsem vyrazil k 1.8reze na díly jestli náhodou nejsou brzdiče na ní v lepším stavu no ale pozapomněl jsem ,že pro atmo imprezy byli dva druhy brzdičů a na reze na díly jsou samozřejmě ty druhé a po rozebrání mi ani cesta opravné sady nebyla úplně po srsti takže doufám ,že mají na granexu díly psané skladem opravdu skladem... >:-&
jinak ještě aktuálně řeším buď nový střed či repasované turbo a v posledním případě nové pro Alfu Romeo 156 1.9jtdm Q4 Crosswagon a prozatímní zkušenost mám třeba s profirepas.cz kde jen přeoobjednávaj z repas-turba.cz kdy jsem objednal díl X z eshopu X a přišel Y z eshopu Y....asi stejně dopadnu tak ,že někam budu muset vyrazit osobně protože tohle přes net je naprd....
aneb když se daří tak se daří....

pon črc 02, 2018 7:45 pm
Nováček
Nováček

tak zas něco k dobru...když se ser. tak se ser. ,konečně dorazili nové (repasované od TRW) brzdiče na stříbrnou rezu...jeden na pravou stranu...druhej na levou někdo v shopu granex usoudil ,že nepotřebuji a bude asi srandu do obalu pro levý brzdič na Subaru (TRW BHX350E) hodit brzdič pro fabii a jiný koncern jeb.. (BHW302E) no posral bych se z toho >:-& auto na zdviži,mladá kvuli tomu jezdí exploušem kterej sežere i trávu u krajnice a posléze se pustí do kaniček ...opravdu mi poslední dobou přijde ,že maj nějakej seznam jmen které si předávaj a zkoušej jak dlouho člověk vydrží...nejdřív střed dmychadla,pak další vykukové prodávající nové kvalitní středy z kterých se vyklubou polský kode,teď tohle,nu ještě uvidím jestli se k tomu v shopu postaví čelem či prdelí každopádně lepší čas na takový naschvály nastat nemoh....

úte črc 10, 2018 8:28 pm
Nováček
Nováček

Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

úte črc 10, 2018 8:29 pm
Předseda klubu
Předseda klubu

No tak to je na posrání. :-(

Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Subaru-Robin Generator 3 kW