AT pneu používané členy klubu - Anketa

Jaké nejvhodnější pneumatiky na léto, na zimu, do terénu ? Jaké nejvhodnější ET disků ? Jaké jsou nejlepší řetězy ? To vyřešíme v této sekci
Odpovědět

Jaké AT pneu používáte na Forestrovi?

Continental CrossContact AT
8
10%
Yokohama G012 Geolandar A/T
20
25%
General Grabber AT
10
12%
General Grabber TR
1
1%
Eco Tramp Vraník
1
1%
Goodyear Wrangler AT/SA
4
5%
Dunlop Gandtrek AT3
0
Žádná hlasování
Bridgestone Dueler A/T 694
2
2%
Michelin Latitue Cross
4
5%
jiné
31
38%
 
Celkem hlasů: 81

Doro
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4034
Registrován: ned zář 06, 2009 7:00 pm
Bydliště: Valašsko
Kontaktovat uživatele:

Re: AT pneu používané členy klubu - Anketa

Příspěvek od Doro »

A hloubka vzorku CCC ATR?

Se mi zdá, že to ti smradi schválně dělají tak malé, ten vzorek. Sou to hold sfině ,,|,, (>_<) ,,|,, >>:-@@ :-€-oO ....kupovat zjeté gumy.

... dyž sůsed dojel z land roverem na novým letních a já se ho zeptal, co to má za zjeté gumy, se divil....tož asik tak....
Forester 2.0 SG Comfort 2003
Forester 2.0 SG Active 2003
Impreza combi 1,8 76kW, 1993 (zrušeno)
petr
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5143
Registrován: stř zář 24, 2014 8:25 pm
Jméno a příjmení: Petr Němec
Bydliště: Beskydy

Re: AT pneu používané členy klubu - Anketa

Příspěvek od petr »

doro kup maxxis trepador nebo vraník t3 tam je mm dost až ti z toho bude hučet v hlavě :-D a až je budeš vyhazovat já je vezmu ;-D
Doro
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4034
Registrován: ned zář 06, 2009 7:00 pm
Bydliště: Valašsko
Kontaktovat uživatele:

Re: AT pneu používané členy klubu - Anketa

Příspěvek od Doro »

petr píše:doro kup maxxis trepador nebo vraník t3 tam je mm dost až ti z toho bude hučet v hlavě a až je budeš vyhazovat já je vezmu
>>=-§
Forester 2.0 SG Comfort 2003
Forester 2.0 SG Active 2003
Impreza combi 1,8 76kW, 1993 (zrušeno)
Uživatelský avatar
RadekN
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2412
Registrován: stř úno 22, 2017 9:05 am
Jméno a příjmení: Radek Novák
Bydliště: Krupka u Teplic

Re: AT pneu používané členy klubu - Anketa

Příspěvek od RadekN »

Nevím jestli ty Maxxisy jezdí ještě někdo odsud z fóra, ale fakt nejsou špatné. Přijde mi, že to spousta lidí zaškatulkuje jako MT a tedy hukot jako kráva a spotřeba +2 litry. Přitom ten vzorek není zase o tolik agresivnější jak třeba CCC. Dálku s nimi jezdím za 9 a hučí jako Vraníky Eco Tramp. Skoro bych řekl, že pro Dora by nemuseli být špatné, ale možná podle fotek špatně odhaduji, co za cesty jezdí :-)
Doro
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4034
Registrován: ned zář 06, 2009 7:00 pm
Bydliště: Valašsko
Kontaktovat uživatele:

Re: AT pneu používané členy klubu - Anketa

Příspěvek od Doro »

Za normálních okolností bych o tom zvažoval, a taky sem si je dlooouze prohlížel na netu, ale bo ema řeší věčinu věcí okolo dřeva, tak už není nutný taký vzorek (vzorek na UTV je brutální fakt dost ;-D ).
Mě jde spíše o odolnost na šutrech a záběr v bahně a na trávě, bo to je třeba. Současně ale na mokré cestě mám obavy, že to bude jako po mydle, tak se mi do toho moc nechce. Chybí zkušenost s takovými pneu :-/
Na asfaltě toho teď už najezdím podstatně více než mimo. Současně ale semtam je třeba pořádná guma, abych někam dojel, dotáh vozík a udržel se ve svahu na trávě bokem.

Dost koukám po COOPER DISCOVERER AT3 SPORT 205/70 ....idyž mám s cooper špatnou zkušenost. Jednou sem měl na dojetí nějaké coopery a ty se nedaly řádně vyvážit.
Forester 2.0 SG Comfort 2003
Forester 2.0 SG Active 2003
Impreza combi 1,8 76kW, 1993 (zrušeno)
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48967
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: AT pneu používané členy klubu - Anketa

Příspěvek od VDC »

Marku ale jedna špatná zkušenost, získaná někdy v historii, není zrovna objektivní. Hele tvoje zkušenost s DMZ 3 a DMV 1, nebo moje zkušenost s GG AT2 a AT.

Ty Coopery se přece taky vyvíjí a můžou být dneska úplně jiný, než tehdy, navíc jestli jsi je měl na dojetí, tak bůh ví, v jakým byly stavu.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Doro
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4034
Registrován: ned zář 06, 2009 7:00 pm
Bydliště: Valašsko
Kontaktovat uživatele:

Re: AT pneu používané členy klubu - Anketa

Příspěvek od Doro »

Neboj Tome, su si teho vědom, proto po nich pokukuju hodně aktivně.
Ty Cooper S/T maxx DISCOVERE se mi líbí moc, ale není rozměr.
Našel sem GRIPMAX A/T, kerá vypadá dost dobře včetně morké cesty a je levná, ale zase.......není rozměr >:-&
Nejvíce sa ně pozdávajů DISCOVERER A/T3 SPORT ....koukám po nich asik tak nejvíc, bo vypadají reálně. Eště hloubka vzorku >>:-@@ .

Gdo najde rozdíl mezi DISCOVERER A/T3 SPORT a DISCOVERER A/T3? ;-D

...tak už sem našel asik odpovídající obrázky a je to už dobře vidět >B-) ....na webech v tom majijó bordel
Přílohy
GRIPMAX A/T
GRIPMAX A/T
DISCOVERER A/T3 SPORT
DISCOVERER A/T3 SPORT
DISCOVERER A/T3
DISCOVERER A/T3
Forester 2.0 SG Comfort 2003
Forester 2.0 SG Active 2003
Impreza combi 1,8 76kW, 1993 (zrušeno)
Uživatelský avatar
RadekN
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2412
Registrován: stř úno 22, 2017 9:05 am
Jméno a příjmení: Radek Novák
Bydliště: Krupka u Teplic

Re: AT pneu používané členy klubu - Anketa

Příspěvek od RadekN »

Doro píše:Mě jde spíše o odolnost na šutrech a záběr v bahně a na trávě, bo to je třeba. Současně ale na mokré cestě mám obavy, že to bude jako po mydle, tak se mi do toho moc nechce. Chybí zkušenost s takovými pneu
S adhezí na mokrém asfaltu je to horší. Ale nijak extra mě to neomezuje, provoz nebrzdím. Každopádně mám Subaru krátce a srovnání s jinými pneu moc není, tak těžko říct, jestli bys to ty jako zkušenější zhodnotil "tyvoe to je to nejhorší, co jsem měl" anebo "pohoda, CCC klouzali více" :-D .

Když bys měl teď někdy cestu sem na ústecko, mohl by sis je nazout na auto a vyzkoušet.
Uživatelský avatar
kjell
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 313
Registrován: úte říj 03, 2017 9:52 pm
Bydliště: Kraj meruněk

Re: AT pneu používané členy klubu - Anketa

Příspěvek od kjell »

Doro píše:A hloubka vzorku CCC ATR?

Se mi zdá, že to ti smradi schválně dělají tak malé, ten vzorek. Sou to hold sfině ....kupovat zjeté gumy.

... dyž sůsed dojel z land roverem na novým letních a já se ho zeptal, co to má za zjeté gumy, se divil....tož asik tak....
Z hlavy nevím, kolem 1cm plus mínus, nejsem teď u auta.
Zkrátka ty ATR jsou dělané na on/off-road poměr 70/30 percent, klasické CCC AT mají zase poměr 50/50, CCC LX jsou 80/20 a pak už jsou jen silniční s 100/0.
Chtěl jsem něco, aby to zvládlo i něco rozumného mimo silnici, ale zase to nebyly až nějak moc brutál špalky jako MT. On se ten kompromis špatně hledá..

Jak to tak čtu tak pro tebe by byla na zahradu nejlepší tahle guma od Maxxisu, ale nevím jak bude držet na asfaltu :-)
Přílohy
246.jpg
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48967
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: AT pneu používané členy klubu - Anketa

Příspěvek od VDC »

Marku ty vypadají dobře.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Doro
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4034
Registrován: ned zář 06, 2009 7:00 pm
Bydliště: Valašsko
Kontaktovat uživatele:

Re: AT pneu používané členy klubu - Anketa

Příspěvek od Doro »

To je na ATV/UTV vy saláti ....na emě mám Duro Bufalo (pravě sem jezdil s mulčovačem a su rád, že tam sou... =) )
Dá se s tím v pohodě jet i kolem 70k km/h, více sem nejel (ema má limit 65 km/h).
Přílohy
Duro Bufalo.jpg
Forester 2.0 SG Comfort 2003
Forester 2.0 SG Active 2003
Impreza combi 1,8 76kW, 1993 (zrušeno)
thunderace
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 987
Registrován: sob led 02, 2010 8:14 am

Re: AT pneu používané členy klubu - Anketa

Příspěvek od thunderace »

jindra58 píše:mate někdo zkušenost s Insa Turbo Ranger i když jsou to protektory nevypadají zle
IMG_4955[1].JPG
jen ty nejlepší! :-) podle mě nejvíc vzorku za supr peníz. ani moc závažíček k nim nebylo třeba. Hučí no,...asi jako každá taková pneu.
Uživatelský avatar
jindra58
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 289
Registrován: pát srp 26, 2016 7:38 am
Bydliště: Skočova Lhota

Re: AT pneu používané členy klubu - Anketa

Příspěvek od jindra58 »

thunderace píše: IMG_4955 .JPG
jen ty nejlepší! podle mě nejvíc vzorku za supr peníz. ani moc závažíček k nim nebylo třeba. Hučí no,...asi jako každá taková pneu.
Super dík konečně se někdo ozval tak už je budu objednávat asi rovnou 6ks.
Subaru Forester 2.5X MY2005
Uživatelský avatar
Pavlos
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 789
Registrován: ned zář 06, 2009 8:23 pm
Jméno a příjmení: Pavel šajdák
Bydliště: Chropyně

Re: AT pneu používané členy klubu - Anketa

Příspěvek od Pavlos »

Hankook ERF10 má někdo zkušenosti?
Musím pořídit opět po roce nové pneu bo ty co mám popraskaly z boku reklamace neúspěšná
Doro
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4034
Registrován: ned zář 06, 2009 7:00 pm
Bydliště: Valašsko
Kontaktovat uživatele:

Re: AT pneu používané členy klubu - Anketa

Příspěvek od Doro »

Pavlos píše:Hankook ERF10 má někdo zkušenosti?
Musím pořídit opět po roce nové pneu bo ty co mám popraskaly z boku reklamace neúspěšná
Pavle, keré ti popraskaly?
Ty Hankoky má Miloš (https://www.hankooktire.com/cz/passenge ... -rf10.html) ERF sem nenašel, koukni o stranku před.
Vzhledem k ojetému vzorku sem jevyřadil, ale zvažoval sem je a málem aj pořídil. Ale jako vzorek pod 10 mm 8() :-€-oO ? ...to se dá fakt těžko strávit...

Prošel sem teho už zatraceně hodně a co bych chtěl, se dá sehnat jen v azbukou vzkvétajících zemích ;-D , takže nic >:-f .
Teď se rozhoduju mezi CCC ATR (asfalt na mokru má byt lepčí, použití do bahna je spíše fprdeli, ale chybí ověření v reálu) nebo ty COOPER DISCOVERER AT3 (případně verze sport).... jestli najdu hloubku vzorku, tak asi tytok.
Co sem zkoumal ostatní, tak hodně je problém na mokrém asfaltě a to více jak CCC AT - ty mi drží vcelku dobře (asik oproti ostatním, co je měli).

Nic vhodnějšího sem nevytřídil. Pokud máš návhr, se poděl. Jediné, co CD AT3 nevím, je hloubka vzorku.
Forester 2.0 SG Comfort 2003
Forester 2.0 SG Active 2003
Impreza combi 1,8 76kW, 1993 (zrušeno)
Odpovědět

Zpět na „Pneumatiky, Disky, Řetězy“