GTčkem do chorvatska

Vše o cestování, expedicích a výletech. Tipy na cesty, záznamy z expedic, deníčky cestovatelů, zážitky z cest. Zkrátka vše na jednom místě.
Uživatelský avatar
PetrAT
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 579
Registrován: pon dub 10, 2017 9:52 am
Bydliště: Beskydy

Re: GTčkem do chorvatska

Příspěvek od PetrAT »

daniall píše:Máte nějaké tipy ve Slovinsku ikdyž jedem plackou? Vím že Johy byl myslím minulý rok, ale ten má forestera..
Pěkných silnic tam je dost . Záleží kudy chceš jet .
Uživatelský avatar
PetrAT
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 579
Registrován: pon dub 10, 2017 9:52 am
Bydliště: Beskydy

Re: GTčkem do chorvatska

Příspěvek od PetrAT »

VDC píše:Dyť to píšu, že jak Allianz, tak ČSOB tu no limit asistenci mají a není to omezeno věkem auta. Kvůli tomu jsem k tý Allianz přešel. Ale já tam zrovna uzavřel i úrazovku, tak mi to vyšlo na ty samý prachy, jako jsem platil u ČSOB.
Já mám takovej dojem, že Dejv něco říkal o 30 tisících. Ty cifry za odtah jsou pekelný.
.
Jak to má pojišťovna ošetřené před tím než tě odtáhne až domů ?
Je tam podmínka, že nejprve do nějakého servisu poblíž a když to do 2 dnů neopraví, tak můžeš požádat o odtah domů ?
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48967
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: GTčkem do chorvatska

Příspěvek od VDC »

Jasně, je tam podmínka, že když to nejsou schopni opravit, tak odtah. Přiznám se, že si z hlavy nepamatuju, jak je to tam definováno, ale když Davidovi vylítla z motoru svíčka, tak jen museli počkat, než přijede odtahovka z Čech. Nehonili ho 2 dny po hotelích a servisech.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
MrRichie
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 896
Registrován: pát čer 22, 2012 2:35 pm
Jméno a příjmení: Richie Smolda
Bydliště: Řeka
Kontaktovat uživatele:

Re: GTčkem do chorvatska

Příspěvek od MrRichie »

PetrAT píše: .
Jak to má pojišťovna ošetřené před tím než tě odtáhne až domů ?
Je tam podmínka, že nejprve do nějakého servisu poblíž a když to do 2 dnů neopraví, tak můžeš požádat o odtah domů ?
Jakožto pojišťovák, byť výhradní pro Kooperativu to doporučuji. Je tam podmínka opravitelnost do 48 hodin, pokud to z podstaty nejde, tak se repatriace posádky i vozidla řeší ihned (případně i náhradní doprava na místo, ale to nevím, zda-li bych třeba takhle řešil. Pak je tam také nějaká práce mechanika na místě.

Dá se to připojistit buď v rámci standardního asistenčního programu, tak jak to mám na svých autech já, protože to stojí třeba 500 Kč / rok navíc k POV, nebo jak tady psal milosv, tak jako připojištění k cestovnímu pojištění. Služba jako taková je to víceméně stejná. + je tam asi tuna dalších bonusů.

Poznámka na konec, nic jiného než Kooperativa samozřejmě není třeba řešit, ať je to život, majetek, auto nebo firma. :)
Subaru Outback BS 2.5 CVT
Subaru Outback BR 2.5 CVT
Subaru Impreza GF 2.0 M/T
Yamaha YZ450F

ex. Subaru Impreza GT ver.VI ´99
ex. Subaru Legacy BH GX 2.5 4AT AirSus
ex. Subaru Legacy BP 2.0R 121Kw
ex. Subaru Outback BR 2.5 CVT
ex. hodně aut různých značek, vždy zpátky
vrgada
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1228
Registrován: čtv kvě 29, 2014 5:25 pm

Re: GTčkem do chorvatska

Příspěvek od vrgada »

vlakno je stare, tak jen cerstva zkusenost, praskla mi nejaka hadice, nejakou dobu jsem dolival vodu a s topenim naplno se opatrne posouval k domovu. Asi 30 km pred cilem jsem to vzdal, protoze se to zhorsovalo. Platim si v ramci PR i asistenci u Ceske, tak jsem to vyuzil. Snad jen, ze me chteli prevezt do nejakeho autorizovaneho servisu a musel jsem je presvedcovat, ze muj neautorizovany je bliz, ale jinak jednani OK a borec co prijel s odtahovkou taky. I system nakladky se mi libil, vysouvaci dolu, takze vznikne naklonena rovina. Jako minus snad jen, ze telefonat na asistenci byl zpoplatnen zvlastni sazbou. Ale jinak super sluzba. Mam v asistenci i repatriaci vozu do 50 000 Kc, coz by na blizke zeme stacit melo. Chtel jsem si asistenci vyridit i na posledni auto, ale zdrazili skoro na dvojnasobek, respektive, pry uz na to nemaji zadne akce a slevy, tak jsem se na to vykaslal. A vubec se to zhorsilo, synovi volali, ze pro nej maji lepsi produkt a nedokazali mu vysvetlit, v cem,ze je lepsi, kdyz je o tolik drazsi nez stavajici. Nez zavedli asistence, domlouval jsem si dopredu odtah a vozival naradi a kufr dilu, ale zatim jsem mel stesti a moji veterani se kazili az pred barakem
Odpovědět

Zpět na „Cestování“