Subaru Levorg - všeobecně

Odpovědět
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od námořník »

To se mi taky stalo u Superba. Cestou do Antverp. Moc pěkná cesta .

Odesláno z mého SM-N950F pomocí Tapatalk
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
slavoj71
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 97
Registrován: pon srp 15, 2016 11:06 am
Jméno a příjmení: Pavel Smolák

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od slavoj71 »

Podobný zážitek s kamarádovou X6 - auto za 2 mega a v každý zatáčce doprava začalo řvát, že nejsme připoutaný.. :-DDD V Krkonoších naprosto ideální situace. :-)
Subaru Levorg MY2016
Subaru Outback MY2017
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10623
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od Mira »

Já jsem rád za naučený pro někoho divný zvyky v autě. Třeba se nejdřív zapnu a teprve potom startuju. Spolujezdce co se nepřipoutaj v autě nebo se z toho vypnou příliš brzo, vysadím ihned. Všichni už si zvykli a nepokládaj mi pitomé otázky typu proč už nejedu. Opovídal jsem ať si hazardujou u sebe v autě a vystoupí. Už se neptaj, rovnou se připoutají bez blbejch připomínek, jinak můžou šalinou. Divím se, že ještě nikdo nenechal vystoupit mě za blbý poznámky "kam jedeš, já ještě nejsem připoutanej". To taky dělám.
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Uživatelský avatar
Augi
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 962
Registrován: stř črc 27, 2016 9:52 am
Jméno a příjmení: Michal Augustýn
Bydliště: okolí Prahy

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od Augi »

Mira píše:Já jsem rád za naučený pro někoho divný zvyky v autě. Třeba se nejdřív zapnu a teprve potom startuju. Spolujezdce co se nepřipoutaj v autě nebo se z toho vypnou příliš brzo, vysadím ihned. Všichni už si zvykli a nepokládaj mi pitomé otázky typu proč už nejedu. Opovídal jsem ať si hazardujou u sebe v autě a vystoupí. Už se neptaj, rovnou se připoutají bez blbejch připomínek, jinak můžou šalinou. Divím se, že ještě nikdo nenechal vystoupit mě za blbý poznámky "kam jedeš, já ještě nejsem připoutanej". To taky dělám.
Můj člověk! >B-)

Jinak abych nebyl úplně offtopic - včera jsem si na Legendách prolezl důkladně všechny modely, hlavně mě zajímal rozdíl mezi Outbackem a Levorgem. Tak pořád přemýšlím, proč by si někdo, kdo nejezdí mimo silnici, koupil Outbacka? Pocitově i papírově (ale jen staticky) mi ty auta přijdou stejný, tj. hlavně co se týče prostoru, jen Outback je na chůdách :) Nějaké komentáře? :-)
WRX STI 2018
Outback Field 2023
a další japonský škopky

ex: WRX STi 2004, Levorg GT-S 2016
emve
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1585
Registrován: čtv dub 07, 2011 9:57 pm

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od emve »

Ano, máme doma obojí, tedy Outbacka staršího, Outback má jediný smysl a to jest světlá výška. Zvlášť u nové generace, kde už není ani H6, mě nenapadá jediný jiný důvod proč nevzít raději Levorga. Za mě je Levorg 1.6DIT jízdně nesrovnatelně lepší, než aktuální Outback 2,5i, ve kterém jsem taky jel.
ex MY2015 Subaru WRX STI
ex MY2006 Mitsubishi Lancer Evolution VIII
ex MY2000 Subaru Impreza GT
ex MY2001 Impreza WRX RS
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48964
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od VDC »

Je to o naturelu každého uživatele. Pro spoustu uživatelů je vyšší podvozek praktičtější.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
MKo
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 228
Registrován: sob pro 25, 2010 3:00 pm
Jméno a příjmení: Martin Komora

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od MKo »

VDC píše:Je to o naturelu každého uživatele. Pro spoustu uživatelů je vyšší podvozek praktičtější.
Presne tak. Napriklad zena caka na nove XV, a zatial jazdi na Levorgu. Boji sa kazdeho obrubnika a spomalovaca. Naviac z XV sa jej lepsie vystupovalo v sukni nez Levorgu :) - to my asi nevieme ocenit :D
Obrázek → Subaru Levorg 1.6 GT-S (MY2017)
Obrázek → Subaru XV 2.0i EXECUTIVE (MY2018) - (láska mojej ½-ky)
Obrázek → Subaru Impreza 2.0D Sport (MY2011)

EX:
Obrázek → Subaru XV 2.0i COMFORT CVT (MY2016) - (EX láska mojej ½-ky)
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22545
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od spm »

Taknějak, od doby, co se ten terén uměle vyrábí i na asfaltových cestách, ať už v podobě obrubníků, vzniklých děr nebo úmyslně přidaných retardérů, tak se ten vysoký podvozek hodí dost i na silniční auto. Druhá věc je, že ne každej chce downsizingový auto s turbo kurvítkem :-DDD
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
Atlantique
Nováček
Nováček
Příspěvky: 24
Registrován: úte čer 12, 2018 2:27 pm
Jméno a příjmení: David Stodůlka

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od Atlantique »

Zdravím Vás pánové a dámy.

rád bych koupil staršího Levorga 12/2016, mám vyhlídnutou skoro tutovku s 20tis najeto, ale popravdě rád bych viděl popřípadě slyšel ke srovnání jiný kus. Jelikož je těchto aut velmi poskromnu, nebyl by někdo ochotný Východočeského kraje (pokud vůbec někoho seženu :) ) kdo by mě nechal svézt, popřípadě i povozil za nákup PHM ?

Děkuji za pozornost.
Fleggy
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 400
Registrován: pon lis 02, 2015 4:34 pm

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od Fleggy »

Ahoj, to mas asi v merku MY2017, ze?. Pokud by ti nevadilo srovnani s MY2018, tak bych si klidne udelal o vikendu vylet, jestli se nenajde nikdo vhodnejsi. Jsem sice az od Olomouce, ale na benzin mi prispivat nemusis, i kdyz dobrovolnosti se meze nekladou :) Kam by to vlastne bylo?
Uživatelský avatar
Atlantique
Nováček
Nováček
Příspěvky: 24
Registrován: úte čer 12, 2018 2:27 pm
Jméno a příjmení: David Stodůlka

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od Atlantique »

Fleggy píše:Ahoj, to mas asi v merku MY2017, ze?. Pokud by ti nevadilo srovnani s MY2018, tak bych si klidne udelal o vikendu vylet, jestli se nenajde nikdo vhodnejsi. Jsem sice az od Olomouce, ale na benzin mi prispivat nemusis, i kdyz dobrovolnosti se meze nekladou Kam by to vlastne bylo?
Po pročtení témat je to zjevně jedno, jde mi hlavně o mechanickou stránku, to znamená motor a podvozek.

Každopádně do Hradce Králové by jsi to měl poměrně velký kus cesty. MY2018 jsem si dnes dohodl zatím na pátek v Subaru Pardubice. Tak uvidím.

Díky za nabidku, ale takhle hodně to zase hrotit nechci :)

Kdyby jsi náhodou třeba šel kolem auta s telefonem a natočil se zvukem vnitřek motoru, tak bych byl opravdu rád ;) takové video jsem nikde nenašel.




Odesláno z mého RNE-L01 pomocí Tapatalk
Fleggy
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 400
Registrován: pon lis 02, 2015 4:34 pm

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od Fleggy »

Natočit bych to mohl až o víkendu, ale to už asi budeš mít ten motor naposlouchaný. Však sem potom písni, jestli to video ještě budeš chtít.
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 18905
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od hamoun »

dyt to vsechno je nejlepsi nazivo nekde v predvadecce u prodejce

Odesláno pomocí Tapatalk
škoda superb
ex WRX 2008
Uživatelský avatar
CoZmo
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1671
Registrován: ned říj 25, 2009 10:23 pm

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od CoZmo »

Augi píše:Jinak abych nebyl úplně offtopic - včera jsem si na Legendách prolezl důkladně všechny modely, hlavně mě zajímal rozdíl mezi Outbackem a Levorgem. Tak pořád přemýšlím, proč by si někdo, kdo nejezdí mimo silnici, koupil Outbacka? Pocitově i papírově (ale jen staticky) mi ty auta přijdou stejný, tj. hlavně co se týče prostoru, jen Outback je na chůdách Nějaké komentáře?
jeden mám a doufám, že jsem se jen přehlédl, ale sedačku v manuálu už fakt nekousnu...to je pro mě třeba důvod, proč levorg blbý...elektro posuv dává na dlouhých cestách komfortu uplně jiný rozměr...
čím víc bahna, tím víc Subaru

aneb In mud we trust!

Subaru Outback 3.6 H6 MY19 BS Premium - Canada
Subaru Outback 3.0 H6 MY05
ex Subaru Legacy 2,2 MY92
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48964
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od VDC »

Jako že by sis Pavle místo Levorga koupil Outbacka jenom proto, že jedno má sedačku manuální a druhý elektrickou ? Inu to je mi důvod. ;-D A vidíš, mě máloco přijde tak zbytečný, jako elektrickej posuv sedaček. :-DDD Jasně, v autě, kde se střídá víc řidičů a má to paměť je to něco jinýho. :-)
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Odpovědět

Zpět na „Levorg“