Názor na Subaru Outback 3,0R (benzín), r. v. 2006

Odpovědět
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48964
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Názor na Subaru Outback 3,0R (benzín), r. v. 2006

Příspěvek od VDC »

GordiK píše:Predsedo, zaklad je si zapsat, co si mam zapsat!

.
No to ale vůbec není vtipný, páč to tak prostě je. :-)
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22545
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Názor na Subaru Outback 3,0R (benzín), r. v. 2006

Příspěvek od spm »

GordiK píše: Jinak teda se taky vymyka mymu chapani, jak si nekdo muze zapisovat kazdy tankovani atd. Ja jsem na to lempl - mam v hlave, co se kdy menilo, ale abych si to psal? V tom dokonce ani nevidim zadnej prinos - coby kupujici bych bral tyhle elaboraty s rezervou, coby majitel jeste vim, co delam - takze nehrozi, ze bych olej menil dvakrat za tejden.
Tak víšjak, já přijedu k tý benzince, narvu pistoli do hrdla (když mám štěstí, tak se i trefím a nevemu tím hranu toho čerstvě nalakovanýho blatníku >:-& ), zamáčknu tu aretaci a mám tak 5 minut, při kterých se můžu dloubat v nose, obdivovat koncernový pekáče okolo anebo když vedle mě není zrovna nějaká aktivistka v laciných hadříkách s korejským autem, si vezmu mobil a do tý aplikace opíšu stav tachometr a následně to číslo na stojanu, když to cvakne :-) Takže tím nepromrhám ani sekundu času, co by šel strávit nějak lépe :-DDD A olej a podobný věci si fakt psát musím... 2x v jednom týdnu bych to sice asi nevyměnil, ale jinak nemám nejmenšího šajna v jakym nájezdu se to dělalo. Takže bych to taky mohl vyměnit po 5000km nebo po 20 :-DDD
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21883
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Názor na Subaru Outback 3,0R (benzín), r. v. 2006

Příspěvek od HonzaCZ »

Je to jenom o přístupu... A pokud si to někdo pamatuje detailně, stejně jako to mám já poznamenaný, tak mu gratuluju k tomu, že má skvělou paměť, případně k tomu, že si nemusí pomatovat spoustu jiných věcí a má na to tedy dost kapacity. :-DDD

Ono je pak super, když se něco stane, a člověk si může zpětně dohledat kdy se něco dělalo, co to bylo, včetně čísel dílů a jejich cen, při jakém nájezdu atd... Už kolikrát jsem v tom svym "logu" zpětně hledal a to dokonce i do logu předchozího auta. Ale samozřejmě ať si to dělá každej, jak chce. Já mám rád o věcech přehled, tak si to píšu. Ono mě fakt nezabije těch 30 vteřin při tankování a pár minut po nějakym servisním úkonu. Vznikaj tak nenahraditelný data, který by se po pár letech jinak dost těžko zjišťovaly.

A pak se to celý může dát k nahlídnutí případnýmu kupci, když už se auto prodává... ono totiž vygenerovat takový data uměle, tedy udělat fake, dá v takovymhle případě dost práce, aby to nevypadalo podezřele. Ale chápu, pro někoho jsou při koupi auta směrodatnější faktury, který se rozhodně nedaj nijak podvrhnout. :-DDD
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48964
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Názor na Subaru Outback 3,0R (benzín), r. v. 2006

Příspěvek od VDC »

HonzaCZ píše:
Ono je pak super, když se něco stane, a člověk si může zpětně dohledat kdy se něco dělalo, co to bylo, včetně čísel dílů a jejich cen, při jakém nájezdu atd...
Tak to samozřejmě. Proto si to taky fotím. :-) Čistě a jen z tohohle důvodu. :-)
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21883
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Názor na Subaru Outback 3,0R (benzín), r. v. 2006

Příspěvek od HonzaCZ »

Jj, fotím taky... Ještě prolinkovat ty fotky s těma záznamama. :)
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Odpovědět

Zpět na „IV. gen. BL/BP (03-09)“