Kde nakupujete?

Chcete-li koupit jakýkoli náhradní díl na svojí káru, tak zde...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10622
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Kde nakupujete?

Příspěvek od Mira »

ATE je jistota. A zda to jsou ony desky si ověř. Do 05/2003 jsou vzadu jiný. Ceny mají na ATE super, tak doufám, že to bude ATE, páč desky na předek stojí normálně asi 1200, kotouče kolem litru, zde 714. Mají je levnější jak na zadek, což je podivný, ale ne nemožný. E-shop mají prakticky stejnej jak MLparts, jen ceny jinde. Tak snad "asi dobrej oddíl".
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
mari75
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3400
Registrován: pon říj 31, 2016 10:47 am

Re: Kde nakupujete?

Příspěvek od mari75 »

Ok. Asi ale zkusím TRW,co tam mají v sadě. Kdybych kupoval komplet i s kotouči,tak by ATE bylo jednoznačná volba č.1
Subaru Forester 2,0XT 03 Red dragon
Alfa Romeo 156 SW 1,9 Jtd 02 85 kw chip by Sarkan
ex AR 156 SW 1,9 Jtd 01 81 kw chip by Sarkan
ex AR 146 1,4 TS
ex Saab 9-3 2,0i kupé
ex Seat Toledo 1,9 Tdi 98
ex VW Vento 1,8i
ex Škoda 130
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10622
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Kde nakupujete?

Příspěvek od Mira »

Já vzadu mám komplet TRW a pohoda. Jen po 4 letech už ten nátěr kotoučů není co býval. :-)
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
mari75
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3400
Registrován: pon říj 31, 2016 10:47 am

Re: Kde nakupujete?

Příspěvek od mari75 »

Subaru Forester 2,0XT 03 Red dragon
Alfa Romeo 156 SW 1,9 Jtd 02 85 kw chip by Sarkan
ex AR 156 SW 1,9 Jtd 01 81 kw chip by Sarkan
ex AR 146 1,4 TS
ex Saab 9-3 2,0i kupé
ex Seat Toledo 1,9 Tdi 98
ex VW Vento 1,8i
ex Škoda 130
Uživatelský avatar
Venc8
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 117
Registrován: stř črc 25, 2018 10:40 pm
Jméno a příjmení: Václav Bošek
Bydliště: Plzeň

Re: Kde nakupujete?

Příspěvek od Venc8 »

Ahoj,máte nějaký tip na eshop, kde mají také ve vyhledávači standardní WRX 2008 169 kW? Všechny co jsem zatím našel, tak je v menu pouze 2,0 110 kw a pak už jen WRX STI...

Nebo alespoň radu, s čím jsou stejné rozvody a olej filtr. Kotouče už jsem oměřil a ty odpovídají dieselu.
Subaru Impreza WRX 2008
Mazda Mx-5 2003
Uživatelský avatar
Tapan
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 14702
Registrován: úte kvě 16, 2017 8:13 am
Jméno a příjmení: Štěpán Z.
Bydliště: Zliv (České Budějovice)

Re: Kde nakupujete?

Příspěvek od Tapan »

Nehledáš např. toto?
https://dufy.cz/autodily/subaru/impreza ... -gdg-169kw
Rozsah r.v. 1999 až 2009 je zvláštní, ale ten výkon sedí.
Lvl. 1 Subaru Necromancer

Outback BP H6, Impreza GG Wagon 2.0, Justy KAD ECVT, 2x Libero E12
Uživatelský avatar
Venc8
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 117
Registrován: stř črc 25, 2018 10:40 pm
Jméno a příjmení: Václav Bošek
Bydliště: Plzeň

Re: Kde nakupujete?

Příspěvek od Venc8 »

Tapan píše:Nehledáš např. toto?
https://dufy.cz/autodily/subaru/impreza ... -gdg-169kw
Rozsah r.v. 1999 až 2009 je zvláštní, ale ten výkon sedí.
Ale to je ještě předchozí typ(sedan), ale už s 2,5 motorem - GD
Subaru Impreza WRX 2008
Mazda Mx-5 2003
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kde nakupujete?

Příspěvek od sima »

draconis píše: Mira> na jaké auto jsi ten stěrač kupoval? Zadní bych taky potřeboval vyměnit (Forejs SG předfacelift).

Našel jsem tenhle: http://autoeshop.eu/sterace-subaru/863- ... 99267.html. Je tam uvedeno r. v. 06/2005+ což nemám, ale facelift byl až 2006, ne? No změřím to a uvidím. Navíc se mi nezdá, že by tam byla zrovnae ve stěračích změna...?
Míra a šel ti tam dobře napasovat i ten origo plastový kryt,jestli ho tam teda taky máš,nejspíš jo.D
le fotky stěrače by to jít mělo.Nějaký chci časem sehnat,aby tam přesně pasoval,ale nejlépe tak banána,v horším případě i tuhle klasiku.
Já dneska vyměnil zadní stěrač,ze starého už vlál jen zbytek gumy :-) nabastlil jsem to tam nakonec,aj to drží a stírá,ale musel jsem sundat ten plastový kryt konce ramínka-samotného uchycení stěrače.Což mě vadí,nevypadá to tak pěkně,je to také nedodělané :-)
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10622
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Kde nakupujete?

Příspěvek od Mira »

Simo, zadní stěrač byl včetně ramínka a pasoval. Je tam furt, je hezkej, ale nestírá. :-) Ale co tě potěší - našel jsem a vyměnil gumičku u řidiče, protože jak začalo pršet, dělal pruh akorát ve výšce očí (to je ale vždycky - zákon schválnosti), šlo to skvěle a zase stírá jak novej. Holt Heyner.
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kde nakupujete?

Příspěvek od sima »

Díky :-) tak že nestírá po čtyřech letech či kolika to nevadí :-) můj taky už moc nestíral,ale nebýt gumičky co trčela zpod stěrače,taky to neřeším,nějak to ještě furt fungovalo.
No to jsem rád,že s heynerem spokojenost,mají víc druhů...ono Míro ta šmouha může být napořád,anebo se mě už tolikrát stalo,že to zas začlo stírat dobře,umýt sklo,stěrač apod,či jen odpadl bordel ze stěrače.Nějak se to prostě rozchodilo a další půl rok to jelo zas dál v kvalitě :-)
Jo tj fajn,že heyner dává ke všem stěračům náhradní gumičky,tj velké plus,výměna šla dobře?Někdy je to peklo.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48964
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde nakupujete?

Příspěvek od VDC »

Po dlouhé době oživím tohle vlákno s jedním varováním. Jak jsem sháněl ten klima chladič, tak jsem ho objevil na MJ Auto, jakože skladem. Takže jsem ho tam zkusil objednat. Asi po dvou dnech mi přišel mejl, že dodavatel chladič nemá a že to řeší. A už se neozvali.
Před pár lety jsem tam docela objednával a byl jsem spokojenej. Ale úplně se zkurvili.
Za poslední 2 roky jsem tam zkusil objednat asi 2x, v obou případech volali, že to co jsem objednal nemají, že mají nějakou alternativu, samozřejmě trochu dražší. A teď nejen, že lživě deklamovali, že mají zboží skladem, ale když už ho nebyli schopní sehnat, tak ani neměli tolik slušnosti, aby napsali, že ho nemají.

A na druhou stranu přidám jednu velmi pozitivní zkušenost s Amazonem. Objednával jsem tam ten přídavný chladič k převodovce. A nějakým omylem se mi ho podařilo objednat 2x a i ho 2x zaplatit. Akorát přišel jednou asi za 4 dny a přivezla ho UPS a podruhý asi za tejden a vezla to DHL/PPL. A když to teda přišlo podruhý, tak jsem nebyl doma a nechali mi to v Parcel Shopu. Tam mi to vyzvedávala Zdeňka.
Když jsem to rozbalil, tak jsem koukal jako tele na nový vrata. A ještě víc, když jsem se kouknul na účet a zjistil jsem, že jsem to i podruhý zaplatil. :-DDD
No nic, stalo se. Tak jsem se jal zkoumat, jak je to s vrácením a zde začíná mé milé překvapení. Amazon mi na mém Amazon účtu vygeneroval vratný štítek s čárovým kódem a pokyny pro vrácení. S informací, že balík mám odvézt do nejbližšího DHL Parcel shopu. Tak jsem jel na DHL, netuše, že DHL Parcel shop je PPL Parcel shop. :-) To mi tam sdělili, tak po této drobounké komplikaci odvezl do PPL Parcel shopu, kde balík zdarma přijali. Naštěstí to mám z dílny asi kilák do DHL a další kilák do Parcel shopu, tak to popojíždění nebyl zase takovej problém.
To všechno se událo v úterý a dneska mi přišly na účet peníze zpět, komplet včetně přepravného.
Jsem z toho nadšenej. O tomhle si v českých eshopech můžu nechat jenom zdát. Tam mě vrácení zboží stojí minimálně náklady na poslání zboží zpět a měsíc čekání na prachy není nic neobvyklého.
Takže za mě Amazon super !!!
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
bonboniera
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 797
Registrován: sob srp 15, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Vit Pochman

Re: Kde nakupujete?

Příspěvek od bonboniera »

Tady na severu to funguje s vracenim dobre (treba to uplne stejne funguje v Cesku, to netusim, doma mi ve vsem ujel vlak). Na netu koupim, zaplatim, prijde balicek, uvnitr je samolepici stitek s adresou na vraceni, takze uz mam zkusenost netrhat krabice nebo obal, ve kterem zbozi prislo, a staci jen prelepit puvodni stitek a sup s tim zpet, kdyz neco nesedi.
Stejne tak zkusenost se zbozim uvedenym, ze je skladem. Kolikrat nebylo, takze kdyz chci absolutni jistotu, zavolam nebo napisu zpravu, jinak ze nekoupim.
Subaru Outback 3.0R, 5AT, 2009
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48964
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde nakupujete?

Příspěvek od VDC »

Tady pouze Lidl počítá s možností vrácení a má v balíku vloženej nějakej formulář. Ale že by si to někdo zpátky odvezl zadara, o tom nemám tušení.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
Bart
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 475
Registrován: pát srp 17, 2012 3:44 pm
Bydliště: Plzeň-jih

Re: Kde nakupujete?

Příspěvek od Bart »

Jo jo u toho lidlu to hodis na parcel shop a nic se neplatí.
A jednou jsem reklamoval ntb a ppl si přijelo ke mě domu. To samé reklamace xen vybojek ppl mi přivezlo správnou a dal jsem mu balíček s tou špatnou. Asi když se chce tak to jde.
Subaru Legacy BL, H6, 2005
Uživatelský avatar
masha
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1583
Registrován: pát dub 27, 2018 9:26 am
Jméno a příjmení: Václav Mašek

Re: Kde nakupujete?

Příspěvek od masha »

No u toho lidlu pozor... Resil jsem pro tchýni reklamaci zahradního nábytku a takový vosery jsem dlouho nezažil :-/ Trvalo to celé asi měsíc a půl než si to vůbec vyzvedli (byl to nadrozměr takže to nešlo do parcel shopu odvezt), komunikace naprosto tristní, na linku se dovolat nedá a na email reagují tak během 3-5 dnů... Mezitím poslali nové křeslo (které jsme nechtěli a měli jsme v té době dávno odstoupeno od smlouvy)
Takže za mě lidl dost klesl bohužel co se eshopu týče :-/


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odpovědět

Zpět na „Náhradní díly - Koupě“