Motoristicke zpravy

Odpovědět
Makovica
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4852
Registrován: čtv dub 21, 2016 11:28 pm

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od Makovica »

roura74 píše:Co říkáte na dnešní odhaleni Forestera 2019?
Čekal jsem razantnější designové změny, ale asi dobře že to je pořád Forester.

https://youtu.be/Pv28ompTbWM
Co sa mi na tom nepaci, su tie zvisle ventilacie v strede, ako zacali davat do Imprezy a spol.
Subaru Forester 2.0i CVT Comfort MY16 (G91F Rest in pieces Cooper Discovery ATT / SJ6 ,,,,| (*_^) |,,,,)
Obrázek
jatros
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 516
Registrován: stř úno 16, 2011 2:43 pm

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od jatros »

roura74 píše:... Forestera 2019? Čekal jsem razantnější designové změny ...
Hmm, tak to teda hodně velké zklamání :-/
Kolega si 2 týdny zpět objednal Forestra a už jsem si říkal, jestli neudělal chybu, že ten nový bude něco nabušeného ... možná vzhledem trochu odpovídající roku 2018 ... možná snad i trošku něco podobného těm futuristickým konceptům.
Ale sorryjako, nezlobte se na mě, ale tohle je hnus, skaredější než předchozí verze.
Ještě že zrušili ten nesmyslný schod v kufru. Někdo tu kdysi postoval na jakou cílovku se orientují v USA a teď to tak opravdu vypadá.
Nedávno jsem tady Subaru chválil, že má momentálně celkem dobrou nabídku a dobře našlápnuto s novou platformou ... ale jestli v souvislosti s těmi novými normami ještě přestanou dovážet auta s motorem, tak nám tady zůstanou jenom tyhle bezpohlavní dopravní prostředky.
Uživatelský avatar
Marty73
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 3306
Registrován: sob črc 31, 2010 5:44 pm
Jméno a příjmení: Martin J.
Bydliště: Statenice

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od Marty73 »

Doba už je taková, bezpečnost a komfort má prioritu. Kromě pár magorů už nikdo nechce řídit, ale být vezen. Jestli dobře chápu, už nebude žádný model s MT, opět znamení doby.
Za mě vnější design hezký, s interiérem mám stejný problém jako s Imprezou. Ten střed se mi krutě nelíbí.
Je mi líto, že řidičská auta, nebo takovou tu surovost už nabízejí jen jiné značky a za jiné peníze.
"If in doubt, flat out." (Colin McRae)

Impreza WRX Prodrive, MY07
XV 2.0 Ridge, MY19
Toyota Aygo X
Forester SF, MY02 (ex)
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1281
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od PeteBiggy »

PeteBiggy píše:
Aha, tak to jsem nevěděl, to je celkem drsné. Jen mi to teda není úplně jasné, pač současná atmoška přece není přímovstřik, u Lesníka teda, a já měl za to, že to FAPko se týká jen přímovstřiku...
Tak teď jsem si to na větším monitoru konečně přečetl a už mi to je jasné. To je fakt pakárna. Na druhou stranu by mi XT o to víc mohlo držet cenu.
Ale oni si poradí. Subaru u nás neprodává tolik, takže by se do těch limitů co jsou po září povoleny i mohlo vejít. No a asi budou prostě i ty auta před 1.9. mohutně registrovat. Mají o zábavu o prázdninách postaráno... Spíš jsem zvědav, jak to bude vypadat v dlouhodobém hledisku...
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od romull »

Ten koncern musí být neuvěřitelně ekonomicky silný, zaplatili šílený pokuty amíkům, správní rada si zvedá platy o 40% za to jak to parádně zvládli a teď ještě tohle https://www.novinky.cz/ekonomika/467757 ... -zpet.html
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
Makovica
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4852
Registrován: čtv dub 21, 2016 11:28 pm

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od Makovica »

jatros píše: Hmm, tak to teda hodně velké zklamání
Kolega si 2 týdny zpět objednal Forestra a už jsem si říkal, jestli neudělal chybu, že ten nový bude něco nabušeného ... možná vzhledem trochu odpovídající roku 2018 ... možná snad i trošku něco podobného těm futuristickým konceptům.
Ale sorryjako, nezlobte se na mě, ale tohle je hnus, skaredější než předchozí verze.
Ještě že zrušili ten nesmyslný schod v kufru. Někdo tu kdysi postoval na jakou cílovku se orientují v USA a teď to tak opravdu vypadá.
Nedávno jsem tady Subaru chválil, že má momentálně celkem dobrou nabídku a dobře našlápnuto s novou platformou ... …
Sklamanie ?!? Uz len ta jedina vec, a to je "Subaru Global Platform" z toho spravi citelne lepsie auto.
Subaru Forester 2.0i CVT Comfort MY16 (G91F Rest in pieces Cooper Discovery ATT / SJ6 ,,,,| (*_^) |,,,,)
Obrázek
Uživatelský avatar
Username
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 606
Registrován: sob lis 05, 2016 12:03 pm

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od Username »

romull píše:Ten koncern musí být neuvěřitelně ekonomicky silný, zaplatili šílený pokuty amíkům, správní rada si zvedá platy o 40% za to jak to parádně zvládli a teď ještě tohle https://www.novinky.cz/ekonomika/467757 ... -zpet.html
je to strašný. Tuhle firmu fakt vede smečka neuvěřitelných psychopatů. Nakonec ale tu konkurenci stopro převálvuje....

SUBARU BRZ MY 2023
SUBARU FORESTER 2.0 XT comfort MY 2017
SUBARU OUTBACK MY 2022
SUBARU Impreza 2.0R 2007
SUBARU BRZ Final Edition MY 2020 ex
SUBARU LEVORG 1.6 GT-S sport MY 2018 ex
SUBARU LEVORG 1.6 GT-S MY 2016 ex
SUBARU OUTBACK 2009 2.0D ex
SUBARU OUTBACK 2008 2.0D ex
Uživatelský avatar
Username
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 606
Registrován: sob lis 05, 2016 12:03 pm

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od Username »

JInak myslím, že je zbytečné bědovat nad novým Forejsem. Jednak kdoví kdy a jak se k nám dostane, jestli se Subaru nepřestanou úplně prodávat. A jednak si myslím, že Subaru vždycky jelo cestou : nový model = zásadní změnu pod kabátem. Já bejt Japoncema, tak se na tuhle bruselskou buzeraci vyseru a normálně bych se z Evropy stáhnul a byl by klid. Je to strašná pakárna

SUBARU BRZ MY 2023
SUBARU FORESTER 2.0 XT comfort MY 2017
SUBARU OUTBACK MY 2022
SUBARU Impreza 2.0R 2007
SUBARU BRZ Final Edition MY 2020 ex
SUBARU LEVORG 1.6 GT-S sport MY 2018 ex
SUBARU LEVORG 1.6 GT-S MY 2016 ex
SUBARU OUTBACK 2009 2.0D ex
SUBARU OUTBACK 2008 2.0D ex
Uživatelský avatar
Marty73
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 3306
Registrován: sob črc 31, 2010 5:44 pm
Jméno a příjmení: Martin J.
Bydliště: Statenice

Motoristicke zpravy

Příspěvek od Marty73 »

Nejsi daleko od pravdy. Můj dealer v Holandsku to zabalil, protože prodávat jen Subaru je nerentabilní. Některá zastoupení, která operují v zemích s nejtvrdšími ekodaněmi, to můžou zavřít. Nemají vlastně co prodávat. Nechci malovat čerta na omýtku, ale Subaru to může jednoho dne opravdu v EU zabalit. Pro ně - žádná škoda a konec pakárny. Ta jejich auta už jsou dnes stejně americká.
"If in doubt, flat out." (Colin McRae)

Impreza WRX Prodrive, MY07
XV 2.0 Ridge, MY19
Toyota Aygo X
Forester SF, MY02 (ex)
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od romull »

Debilní EU, v Americe se pořád klidně prodávají takovýhle mastodonti s motory V8 https://auto-mania.cz/kdyz-na-velikosti ... -internetu
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
newli
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2389
Registrován: stř kvě 25, 2011 11:36 pm

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od newli »

Uprimne, tohle by si v EU temer nikdo nekoupil. Zkuste v tom jezdit po Praze nebo v Rime :-)
Prodáno: BMW 340i xDrive Touring, ZF automat, LCI (7/2015)
Největší ostuda značky subaru: Subaru Legacy 2.0D, MT, MY08-09 ... první motor umřel v 64.000 km, druhý po 3.000 km a třetí vykázal znaky smrtelnosti po 35.000 km
Prodáno: Saab 9-3 2.8T Turbo X SportCombi (2008)
Prodáno: Subaru Impreza STI, Type R, MY98
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od romull »

Já myslím, že kupci by se určitě našli, ale šlo my spíš o ty motory, v takovém autě to musí být emise CO2 že by na to v EU neměli dost velkou kolonku .......
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od sima »

Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22543
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od spm »

Jenom jestli to zase není vytažená fotka z archivu nějakého toho překladiště nových aut, ke kterým tenkrát kolovali ty konspirativní články, že nový auta nikdo nekupuje a aby nebyl krach ekonomiky, tak je vyrábějí a pak je nechávají rezivět na parkovišti :-D
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
Albi
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3126
Registrován: stř črc 29, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Albert Němčík
Bydliště: Železná Ruda / Praha

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od Albi »

Co o vás říká značka vašeho automobilu?
Subaru Se Subaru jezdí lidé, kteří mají rádi kvalitní produkty a kteří jedou na dovolenou radši do míst, kam moc turistů nejezdí. Rádi také nakupují u malých místních prodejců, v televizi sledují Top Gear a spoustu času, až 50 hodin týdně, pracují s internetem. Pohlaví: muž Věk: 60+ Profese: technologie, zemědělství, právo Zájmy: turistika, ornitologie, zahradničení, auta, motorsport, plachtění, počítače, finance Popisují se jako: rádi přijmou výzvu a mají analytickou mysl, ale mohou být arogantní a netolerantní Možné další auto: neuvedeno
více na http://www.autoforum.cz/zajimavosti/co-o-vas-rika-znacka-vaseho-automobilu-projdete-si-statistiku/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu netolerantní? :-)
Subaru Legacy 2.5 MT sedan '2004 | Kawasaki ZR-7S '2002 | Agados VZ-26 '2009 | Author A-RAY Plus '2008
EX: Subaru Legacy 2.2 MT kombi '1991 | Toyota Tercel 4WD kombi '1986 | Dacia 1310 TX sedan '1989
Odpovědět

Zpět na „Internet, média, foto, video“