Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Odpovědět
Uživatelský avatar
CoZmo
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1671
Registrován: ned říj 25, 2009 10:23 pm

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od CoZmo »

přihodím svůj postřech ke kancl židlím: všechny kancl židle co sem měl (neměl sem teda žádnou takovoutu drahou skvělou) mi ničili záda a vůbec...je to i kvuli tomu, že sem neposeda a furt na tom jezdim, houpu se atak...

takže sem skončil u obyčejný židle, co má 4 pevný nohy a opěrky pod lokty. Je to boží, aplikuju to doma, v kanclu, všude. Záda jsou v klidu, sedim rovně, cítím se skvěle a židle stojí pár korun s tím, že se na ní nemá co rozbít. Kdyby to kancl esteticky umožňoval, tak sem fouknu krásnou dřevěnou tonetku co mám doma a chrochtám si.

Každej sme nějakej...
čím víc bahna, tím víc Subaru

aneb In mud we trust!

Subaru Outback 3.6 H6 MY19 BS Premium - Canada
Subaru Outback 3.0 H6 MY05
ex Subaru Legacy 2,2 MY92
Uživatelský avatar
OZP
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 4313
Registrován: úte pro 09, 2014 3:36 pm
Jméno a příjmení: Ondřej
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od OZP »

CoZmo píše:přihodím svůj postřech ke kancl židlím: všechny kancl židle co sem obyčejný židle, co má 4 pevný nohy a opěrky pod lokty. Je to boží, aplikuju to doma, v kanclu, všude. Záda jsou v klidu, sedim rovně, cítím se skvěle a židle stojí pár korun s tím, že se na ní nemá co rozbít.
Tak presne na takove (az na to, ze ma operky pod loky moc nizko, takze jakoby byla bez) vzdycky skoncim na ty dva mesice, nez mi prijde nahradni kancelarska. Ac poslednich 10 let nesportovec s vyraznou nadvahou, nikdy jsem nemel problemy se zadama. Od te doby, co dostavam 1x rocne masaz od takovehle zidle, mam plotynky v hajzlu.
VW Multivan T6.1 / HAWK- Impreza WRX STI MY2006 / BLOB- Impreza WRX STI MY2003 / EX-Ford Focus combi 1,6 MY2000 RIP†2016 /
V rodině též Levorg MY2017
/ OZP SUBARU Youtube
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 18906
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od hamoun »

OZP: fakt doporucuju neco od proworku ..
vic nez ja nevazis ...

akorat ted koukam, ze uz tu moji asi nedelaji ...
ale byla od 195cm a 100kg ....
jeste ji zkusim vecer najit ..

byla to nejaka ta therapy ...

a fakt drzi hromadu let ...
otazkou je, jestli ti ji nekdo v praci koupi no ...

Odesláno pomocí Tapatalk
škoda superb
ex WRX 2008
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 18906
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od hamoun »

ona to bude ta "special gigant 7890" ...

Odesláno pomocí Tapatalk
škoda superb
ex WRX 2008
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48967
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od VDC »

ybrcek píše:jo to je super argument, jak u nás , náměstek má židlu za 8 přece nechceš mít dražší ??!
chci sedím 8 hodin denně ,zatímco náměstek je 12 hodin denně v prdeli
Jojo, taky to šéf musel dlouho obhajovat, když nám kupovali ty křesla, co jsme měli a zase máme. :-) Ty stály nějakou šílenost, nevim kolik, ale dlouho se náměstkovi nechtělo na to kejvnout. Poté, co ty křesla vydržely 24 hodinový provoz po dobu asi 8 let nám je koupili znova a celkem bez keců. Jen byl problém v tom, že ty původní byly vyrobený v Anglii, pak firma přesunula výrobu do Číny a začlo to stát za hovno, takže to po pár letech zase začali dělat v Angli a mohli jsme si ty křesla koupit znova.
A v rámci hledání nějaké alternativy tu proběhly i ty nádorový varianty. To je asi dobrý křeslo pro někoho, kdo na tom potřebuje v kanceláři podávat výkony a potřebuje být ve střehu.
My na tom trávíme v práci 12 hodin ve dne nebo v noci nějak na tom potřebujeme vydržet. Já třeba několik hodin z těch 12 sedím v na tom křesle v tureckým sedu. Tak při tom mi ten nádor mezi nohama teda fakt vadil. Tedy ne samozřejmě v kuse několik hodin, ale v rámci změny pozice si často a rád sedám do tureckýho sedu a v součtu to pár hodin dá. :-)
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od sima »

CoZmo píše:přihodím svůj postřech ke kancl židlím: všechny kancl židle co sem měl (neměl sem teda žádnou takovoutu drahou skvělou) mi ničili záda a vůbec...je to i kvuli tomu, že sem neposeda a furt na tom jezdim, houpu se atak...

takže sem skončil u obyčejný židle, co má 4 pevný nohy a opěrky pod lokty. Je to boží, aplikuju to doma, v kanclu, všude. Záda jsou v klidu, sedim rovně, cítím se skvěle a židle stojí pár korun s tím, že se na ní nemá co rozbít. Kdyby to kancl esteticky umožňoval, tak sem fouknu krásnou dřevěnou tonetku co mám …
Na staré tonetce se sedí nejlíp,je to šíleně pohodlné a opěrné ve všech směrech,nikde to netlačí,tak stará židle a tak skvělá,klobouk dolů.Jen do kanclu kde se sedí osm a více hodin je to asi už fakt špatně,musel bych to vyzkoušet,ale zrovna dnes jsem na to myslel,fakt na starou doboru tonetovku,nezávisle na tomhle vlákně,na to jsem narazil až teď.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
ybrcek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5315
Registrován: sob lis 12, 2016 8:54 pm
Jméno a příjmení: Martin Vetyška
Bydliště: Půlpánov u Štatlu
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od ybrcek »

Tome kresla na KOPIS to je vždy velký tema.
AUDI quattro A6 Avant 2,7V6 TDI
ex Tribeca 3,6 H6
ex Forester 2,5 XT SG9
ex VeCe GTS 1,9CDTI
ex VeBe CC 2,5V6
ex Kadett GSi 2,0i
ex Škoda 100
ex Škoda 110R

http://www.drkteam.cz/team_member/martin-vetyska/
KTM 950 SuperEnduroR
Uživatelský avatar
cleo
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 6320
Registrován: čtv lis 20, 2014 11:38 am
Jméno a příjmení: Pavel Klofáč
Bydliště: Poddžbánsko

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od cleo »

Souhlasím, já jsem pro KIS vybojoval křesla z KOPIS když tam dávali ty s hrbolem.

Odesláno z mého founu pomocí Tapatalk
MY2020 Subaru Outback 2.5i Active - otouš Obrázek
ex 2016 Subaru Forester 2.0i-L Comfort CVT - modrásek
yeti
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2972
Registrován: úte říj 26, 2010 3:20 pm

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od yeti »

Včera jsem se díval na ty sesle prowork a therapia. Je to krásný, ale dát za to svůj měsíční plat fakt nemůžu ::-(((
Subaru Legacy wagon 2.0 R 121kW "sociál" MY06
Subaru Forester SF 90kW MY98
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48967
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od VDC »

ybrcek píše:Tome kresla na KOPIS to je vždy velký tema.
cleo píše:Souhlasím, já jsem pro KIS vybojoval křesla z KOPIS když tam dávali ty s hrbolem.
No jo, vy dva dobře víte, o čem hovořím. Obrázek
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
mnov
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 7815
Registrován: ned lis 24, 2013 6:54 pm
Jméno a příjmení: Marek Novák
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od mnov »

To je zajímavý, ale máte stejný křesla jako u nás na IOS. :-) Je pravda, že ty starý s modrým potahem byly mnohem lepší než to co máme nyní. My jsme si jedno to staré křeslo nechali přečalounit a máme ho stále.
Forester 2004 2.0 MT LPG
Impreza 2004 2.0 AT
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21883
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od HonzaCZ »

Už zase u práce doplnili debilní, červenej, čtvercovej retardér, co byl utrženej. A protože v původním místě je silnice moc rozbitá, tak ho posunuli. Na podobný mrdky peníze jsou, ale opravit tu 10 let rozpadlou křižovatku, kde si každý druhý auto škrtne krytem pod motorem, to ne...
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22548
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od spm »

Nedá se nějak jednoduše demontovat? :-DDD

Jinak peníze na rekonstrukce - z toho bych se taky po... směr Praha východ x let nic, rozbombardovaná dálnice, ... a teď začnou s rekonstrukcí Českobrodský, kterou zavřou a objížďku udělají přes D11, kterou vzápětí začnou opravovat taky. A v tom okolí taky každá pitomá Zadel, kudy to ty auta budou objíždět, začne rekonstruovat alespoň most co tam mají... Plánování a načasování úplně skvělé ,,|,, (>_<) ,,|,,
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21883
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od HonzaCZ »

No, demontovat... chtělo by to vyzkoumat. Mám v merku už tři, který bych "demontoval". :) Tady u nás už jsem uvažoval o tom, že bych dal pár stovek některýmu z řidičů náklaďáků, co tu objíždí stavby v okolí, aby to, až bude prázdnej, na tom pořádně zašlejfoval zadní nápravou... to by bylo, aby se to neutrhlo. :-DDD

Jinak k těm rekonstrukcím a opravám - na tom jsou nejlepší ty termíny. Tady opravujou Ocelkovu, asi 2 km 4proudovky. Začínali někdy v listopadu a dost jsem se divil, že maj naplánováno až do března. No, je březen a zdááááleka nejsou hotovi. To by se jeden posral. Ale tady to aspoň není žádnej hlavní tah, prakticky sice 4proudovka, ale odnikud nikam. Ale co vyváděj na těch kritickejch komunikacích? Místo, aby se tam makalo 24 hodin denně, nebo naopak třeba jenom přes noc a mimo špičku, a ve špičce to nějak aspoň nouzově zprůjezdnili, když je to technický možný, aby ta doprava totálně nekolabovala, tak se tam maká ve špičce, tak 3 hodiny denně a zbytek to je jenom komplet zavřený a neprůjezdný. Jako já fakt nechápu, kdo tohle řídí, co to je za vypatlaný palice. To nemůžou bejt soudný lidi. Případně v tom musej bejt jiný zájmy.
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10623
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Mira »

Opravy, rekonstrukce a veškerý kopání je podivný asi všude. Před lety na oldtecu zavřeli Ypsilantiho, páč dělali novou kanalizaci. Je to děsně dlouhá ulic, 100 metrů. Dělali to 2 roky. Vždycky vykopali díru tak 10 metrů a na měsíc všicí zmizeli. Pak to bylo za týden hotový a vedle dalších 10 metrů. Když to otevřeli, do měsíce to tas zavřeli - hned zkraje kde byli na začátku to kopali znova. Evidentně to měli dobře udělaný, když to museli zas měsíc spravovat. Nebo tady v Židenicách Vančurova. Rekonstrukce vozovky. Loni to bylo zavřený od začátku roku do října. Ale 4 měsíce tam nikdo nebyl. Fakt ani noha. Předtím tam teda kopali horkovod, proto to bylo zavřený už rok, ale ten dodělali na jaře. No a 3 týdny před ofiko ukončením na to vlítli a dodělali. Fčil nám na 30 měsíců zavřeli Dornych. Je to teprve týden, ale furt nic nedělaj. Je zima a mají na to spoustu času.
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“