Subaru Levorg - všeobecně

Odpovědět
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od sima »

To pak musí být ty pípáky fakt otravné a k ničemu,já mám dodělávané ty nejobyčejnější dnes v ceně snad pětikila a fungují naprosto bezvadně ve všech ohledech a za každých podmínek,kdybych si měl vybrat-kamera nebo pípáky tak pípáky,nejlepší je samozřejmě oboje.Jak to funguje u levorga nevím.
Míra aby to řvalo na délku auta to jsem ještě neslyšel :-)
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
slavoj71
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 97
Registrován: pon srp 15, 2016 11:06 am
Jméno a příjmení: Pavel Smolák

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od slavoj71 »

tracid píše:
Tohle mě až vede k zamyšlení, jestli tam nemáš něco blbě. Za mě tedy OEM zvuk 100% není horší než třeba ve Škodě, VW či třeba Outlanderu. Jasně, třeba A6 byla jinde, ale to je zase úplně jiná kategorie auta. A napříč všemi značkami platí, že kdo chce v autě kvalitní muziku, dodatečným úpravám se nevyhne.
Subaru Levorg MY2016
Subaru Outback MY2017
tracid
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 269
Registrován: ned pro 29, 2013 9:58 am

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od tracid »

slavoj71 píše:
Tohle mě až vede k zamyšlení, jestli tam nemáš něco blbě. Za mě tedy OEM zvuk 100% není horší než třeba ve Škodě, VW či třeba Outlanderu. Jasně, třeba A6 byla jinde, ale to je zase úplně jiná kategorie auta. A napříč všemi značkami platí, že kdo chce v autě kvalitní muziku, dodatečným úpravám se nevyhne.
No mame doma jeste Yaris 2013 v cene asi 280tKc a ten opravdu hraje lip nez Levorg. A co je uplne katastroficke tak FM tuner, nastesti FM tak moc neposloucham, takze me to netrapi.
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1281
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od PeteBiggy »

tracid píše:
No mame doma jeste Yaris 2013 v cene asi 280tKc a ten opravdu hraje lip nez Levorg. A co je uplne katastroficke tak FM tuner, nastesti FM tak moc neposloucham, takze me to netrapi.
Zajeď si přehrát software, myslím, že tvoje auto je na to zralé. Tyhle případy lidi občas mají a přehrání softu jim pomohlo - zvuk, kvalita signálu rádia.... Minimálně za zkoušku nic nedáš... ;)
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
Uživatelský avatar
feroj
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 386
Registrován: pon led 27, 2014 2:15 pm
Jméno a příjmení: František
Bydliště: Bratislava

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od feroj »

tracid píše:
Subaru má vo výbave veci, ktoré sa osvedčili možno už desaťročia, niektoré veci robia lepšie ako iné značky, ale už by sa mali poobzerať aj po iných aký je štandard...
Škoda že Levorg nemá aspoň niektoré úpravy napr. disp. z novej platformy - neviem kto má skúsenosť ale na nejakej foto z Imprezy boli na hornom hodnoty tlaku v jednotlivých kolesách... aj keď Levorg a iné modely od 2015 sú zase ďalej v rámci vlastnej značky o niečo ďalej... stále majú napríklad len vyhrievanie skla pod stieračmi a predných sedačiek, väčšina EU značiek už roky dáva vyhrievanie volantu + zadné sedačky...aj v nižších triedach, prípadne trysky ostrekovačov... trebárs aj využitie tých inštalovaných kamier ako čierny skrinka s nahrávaním na SD kartu... síce to nerobí asi žiadna súčasná automobilka...

nízky kufor a roletka... s tým som sa zmieril ešte predtým ako som kúpil, veľkosť kufra na štandardnú batožinu pre 4 os. postačujúca, cestný bicykel bez toho aby si ho rozobral nedáš ani do o dosť väčšieho Mercedesu GL,v 7 miestnej úprave... má skoro rovnaký kufor ako Levorg, len viac nad zemou...

CVT nikdy nepreradí "skokom" ako stupňová prevodovka... daň za to že mení prevod plynule, čo ako rýchlo ten prevod zmení medzi prednastavenými, vždy tam bude ten akoby"gumový" efekt aj keď v reáli sa nič nenatiahlo ani neprešmyklo.., teda okrem prevodového pomeru... zase jej výhoda je v iných režimoch jazdy, kedy stupňové poskakujú a preraďuje, lebo o jeden menej je veľa otáčok motora a o jeden hore je zase málo... je to konštrukčná vlastnosť... STi to nebude, ale pomalé tiež nie :-)

spotreba porovnateľná s podobnými motormi od konkurencie - malé turbomotory "žerú" podľa štýlu jazdy aj keď tu trochou do mlyna prispieva aj CVT + 4x4... vysoký priemer robia hlavne krátke posuny po meste s dochladením turba... dlhé trasy a na to ho väčšinou používam, pri skoro plnom obsadení väčšinou pod 9/100km bez trápenia, raz som mal na cca 40km trase na zimných pneu (jazda v kolóne mimo obce aj obec) 5,6l/100km :-)
Uživatelský avatar
feroj
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 386
Registrován: pon led 27, 2014 2:15 pm
Jméno a příjmení: František
Bydliště: Bratislava

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od feroj »

žeby nástupca Levorgu na novej platforme...

https://autobible.euro.cz/zenevske-prek ... ove-kombi/
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od námořník »

Chtěl jsem poprosit , jestli by se mi někdo mohl kouknout jakej průměr oček budu potřebovat? Nejsem doma a ještě dlouho nebudu .
Přílohy
87531(1).jpg
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
slavoj71
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 97
Registrován: pon srp 15, 2016 11:06 am
Jméno a příjmení: Pavel Smolák

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od slavoj71 »

PeteBiggy píše:
Zajeď si přehrát software, myslím, že tvoje auto je na to zralé. Tyhle případy lidi občas mají a přehrání softu jim pomohlo - zvuk, kvalita signálu rádia.... Minimálně za zkoušku nic nedáš...
Přesně tak - něco máš divně, s poslechem FM fakt není nejmenší problém.
Subaru Levorg MY2016
Subaru Outback MY2017
Uživatelský avatar
Username
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 606
Registrován: sob lis 05, 2016 12:03 pm

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od Username »

slavoj71 píše:
Přesně tak - něco máš divně, s poslechem FM fakt není nejmenší problém.
Ted mi přepisovali soft v XT. Před tím bylo radio nepoužitelné, ted hraje bezvadně.

SUBARU BRZ MY 2023
SUBARU FORESTER 2.0 XT comfort MY 2017
SUBARU OUTBACK MY 2022
SUBARU Impreza 2.0R 2007
SUBARU BRZ Final Edition MY 2020 ex
SUBARU LEVORG 1.6 GT-S sport MY 2018 ex
SUBARU LEVORG 1.6 GT-S MY 2016 ex
SUBARU OUTBACK 2009 2.0D ex
SUBARU OUTBACK 2008 2.0D ex
tracid
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 269
Registrován: ned pro 29, 2013 9:58 am

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od tracid »

Diky chlapi, zkusim zazadat o update software. Nenapadlo me, ze to muze delat takove psi kusy.

Jinak nasel jsem zajimave video - zda se, ze se da zapojit aftermarket radio tak, aby fungovalo zobrazeni parkovaci kamery i ovladani z volantu
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=tKVo78zoNj8[/youtube]
Naposledy upravil(a) quickly dne čtv úno 15, 2018 6:28 pm, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Doplněna YT obálka
poly
Nováček
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: sob říj 24, 2015 12:52 pm

Levorg nejistý na zasněžené silnici

Příspěvek od poly »

Dobrý den,
rád bych se zeptal, zda můj Levorg nemá nějaký problém, který se projevil např po aktualizaci software. Minulou zimu jsem suverénně jezdil i na málo udržovaných cestách jak král. Tuto zimu autu nevěřím. První, co mě zarazilo byl problém s vjezdem do kruháče. Čerstvý uježděný sníh a při lehkém přidání plynu rachotil protiprokluz nebo něco podobnýho. Stál jsem na místě a ostatní na mě troubili. Pak se teda auto uráčilo a tak nějak jsem vyjel, na rozdíl od jiných mi ujížděl zadek a to jsem jel stejnou stopu stejně rychle. Druhů průšvih - nemohl jsem dobrzdit na zasněžené silnici. Proud aut, rozestupy tak 20 metrů a řidiči si dávali majzla. Já jako jediný jsem při brždění nedobrzdil do křižovatky. Jel jsem stejně rychle jako ostatní a brzdil jsem zvolna s předstihem. Dnes na lehce zasněžené a asi už posolené silnici v lehké zatáčce zadní kola ztratily trakci jak nic, pak se rozhoupalo a než jsem to srovnal, byl jsem zpocený jak mokrá myš. Auto přede mnou jelo mnohem rychleji a v pohodě projel - nějaké starší Mondeo. Pneu mám nové, najeté to tak 5000 km a řídit docela umím... čím to může být?
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od námořník »

Pneu máš nové, jakou značku?
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48967
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od VDC »

Jako námořní, pneu jaké, jakou značku a stejné jako loňskou zimu ? Já bych sázel na gumy. Loňská zima byla jiná a nedobrždění do křižovatky nebývá problém mechaniky.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od romull »

A teď napíše Nankang a já se poseru, protože to jsou úplně ty stejný příznaky co jsem měl já ......však by Jakub mohl vyprávět, taky ho to vyděsilo.....
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od námořník »

Já s tím taky počítám :-).
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Odpovědět

Zpět na „Levorg“