Náš portálfotogaleriechat [0] KontaktSrazyWiki

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 125 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Šímův Forejs 
Autor Zpráva
Závislý uživatel
Závislý uživatel

Tak to je už úplně jiná liga,ale jsou takoví jj a ne že málo kutilů.

pon úno 12, 2018 10:14 pm
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel

sima píše:
Na tom výše uvedeném odkazu jsou ty těsnění na svíčky vidět,jsou to ty dva větší kusy.Kupoval jsem tedy dvě tyto sady těsnění s tím,že to byla sada zároveň s těsněním na svíčky,no hlavně aby to těsnilo jako předtím.
Bodyšku já to netajím mě to stálo sakum prdum 2300kč.Matrjoš-těsnění víka a svíček+svíčky(ty byly trochu dražšší,ale zanedbatelně)+práce.Mě tak ani nešlo o cenu,i když to jsem se zhruba domluvil předem a přijde mě naprosto v pohodě,jako spíše o doporučení a o někoho,kdo tohle už dělal i na forejsovi víckrát.Uvidím,jak se zadařilo,ono se dá totiž zkazit vždy veškerá práce,i ty …

Tak se mi na to zeptej Simo? 1. Varianta - Svicky,kabely + tesneni vika ventilu. Nebo 2. Varianta - Svicky+ kabely. Zeptej se mi? Dekuji nebo mi kdyztak hod cislo zalezi na tobe . Zapomel jsem ti rict na ktereho forejse -S-Turbo 2.0 125kw a rok 2000.Dekuji

Sent from my iPhone using Tapatalk

pát úno 16, 2018 7:53 pm
Závislý uživatel
Závislý uživatel

Pár fotek ze sněhu,před 14 dny,nic moc,ale od té doby slušně připadlo a má to vydržet,tak se těším zas na kopec :-) Aj jsem si zakrosil po pasekách na čerstvém sněhu,ale to na fotkách není.V kombinaci s vraníky je to mazec,svah bez "stopy" nic neznamená.Forejsovi to v zimě tak sekne,vlastně všem subaru =)
https://simasubaru.rajce.idnes.cz/Forejs_a_zima

pon úno 19, 2018 11:05 am
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel

Pěkně sis pojezdil, Susede. =) Fotky z Chladné bývají pěkné - pěkný výhled na půl světa. To poslední foto je pohled na Lázy od Hájů? Jestli jo, tak doleva Na Bílovou je možné udělat pěkný okruh s kolem a na běžkách (teda. když je SNIH). (*_^) |,,,,

pon úno 19, 2018 11:35 am
Závislý uživatel
Závislý uživatel

Jj je to tam jak říkáš,na tu cestu jsem se mlsně díval zpoza volantu,ale je tam zákaz anebo dost úzká cestička a tahle fotka je z jiného dne,to jsem jel nahoru jen na otočku.Ten okruh mě musíš vysvětlit,jsou tam tři cesty,jedna vede zpět ke kačicím,druhá na rajnošky a třetí asi taky,nevím,okruh na běžkách by se hodil =)
Ty fotky vznikli vlastně náhodně,mimo krosení,protože jsem byl nucen vyjet autem,Dita mě čekala ještě na běžkách,dělal jsem servisáka :-)
SnÍhu :-D by mohlo být jakž takž i na běžky.

pon úno 19, 2018 11:49 am
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 125 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9