Předvánoční Valašský pokec 17.12.2017

Diskuse o srazech pořádaných naším klubem, nebo kluby spřátelenými.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10623
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Předvánoční Valašský pokec 17.12.2017

Příspěvek od Mira »

sima píše:Já jel jako vždy a jako většinou všude na max redukovanou dvojku,netočil jsem to jak šaman,ten se s točkama tak nesere,mě ty vysoké točky trhají uši... a přibržďoval jsem,ale opravdu opatrně a v poho.Ono ta ledovka tam byla i loni,sice víc sněhu jak říkal Šaman,ale stejně uježděno to tam bylo vždy kvalitně,sníh se po takové koloně ujede bokem,pryč a zbydou koleje,moc se do bočního sněhu nedá,jen v krizi,bo je to blízko ke srázu,cesta je tam úzká.Já su radši dál od srázu,dávám si radši rezervu.
Nutno dodat,že Šaman jel svižně
Já jel na jedna redukci nemaje a ještě jsem někde přibržďoval. Hned z vrchu, jak po levé straně chybí les a je tam ten padák dolu jsem si říkal, kam já to blbec zase jel. Jako panoramata super, ale na té ledové cestě bez svodidel, pod vám jáma... Něco jak po cestě na Sv. Jůr v Chorvatsku. Tam to bylo tak daleko dolů, že jsem tam ani nedohlídl.
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Předvánoční Valašský pokec 17.12.2017

Příspěvek od sima »

Járo Šaman se klouzal?
Míra-jo byla to ledovka,ale já už jsem zvyklý,bohužel,ledovku potkávám na podobných úsecích častěji,než bych chtěl,ale není mě to furt příjemné,jen už to není to:ouuu do prdele,do prdele,kam jsem to zase vjel :-/ :-)ale jen ouu ouu :-) Ale jako trénink to bylo opět výborné,přeci jen těch 5km je 5 km,táhlo se to jako prase ;-D
Jen jezdím pokud možno co nejvíc na jistotu,klidně ať mě dojede auto,jedu si své,on už mě pak nepomůže.Bo kdo jednou zažil nekontrolovaný sjezd "padákem" dolů,kde opravdu ani neustojíš na nohách a plazíš se po kolenou... ten už to má v hlavě navždy,to co to dokáže a tu bezmoc >:-f
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
Šaman
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3040
Registrován: úte zář 08, 2009 10:26 pm
Bydliště: Kateřinice

Re: Předvánoční Valašský pokec 17.12.2017

Příspěvek od Šaman »

Zapomněl jsem poděkovat Honzovi za perníček, Děkuju. Z té jízdy dom jsem měl respekt. Ráno když jsem jel na místo srazu, tak jsem se sklouzl, Foxmax mi volal, že už je na Bystřičce, tak jsem si chtěl pohnout. Ale první zatáčka, skluz a lehce pokopaná noha od ABS mne donutila zvolnit tempo. Loni jsem velmi opatrně sjížděl ze Santova, tam mi lepilo. Letos to bylo úplně f pohodě - prča byla až cestou na z Cáb. Ono se to zlověstně lesklo až cestou zpátky z Cábu. Taky jsem držel redukovanou dvojku a jel jsem obkročmo, přibržďoval jsem velice opatrně - semtam bylo potřeba objet nějaké pěšáky. Foxmax jel podobně opatrně, jen na Šimu jsme museli čekat u "každé vrby" [IRONIE] protože se kochal :-DDD
Tak třeba příští rock bude snih. ;-D
Subaru Forester 2.0X MT SocialEdition z roku 2005 (Lesník) + Honda Vision - Soptík + SsangYong Tivoli 4wd (Ssasanka) no a Obluda (cétéem Scroll xpert 2020)
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Předvánoční Valašský pokec 17.12.2017

Příspěvek od sima »

Ještě krátká připomínka.Náhodné video,cestou k hotelu jsme potkali v "levém pruhu" osamělého běžce a dva kolomilovníky.Já teda jel hodně opatrně,protože toho místa tam nebylo dost a klouzalo to slušně,moc místa tam nebylo.
A jak jsem to vzal zpět přes chalupu,tak jsem potkal jako vždy několik srnek,ale jedna byla docela o fous,i když to tak možná nevypadá,těsně předtím jsem zpomalil,ale srnku jsem normálně vůbec neviděl,ale vůbec.A taky jsem netušil,že jsem nahodil tak kultivovaný komentář.
https://youtu.be/ZKJ6u1gIbI0
https://youtu.be/GZBKwJEQJYg
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Odpovědět

Zpět na „Srazy“