Naše malé prohry

Odpovědět
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48967
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Naše malé prohry

Příspěvek od VDC »

Moje žena má na Previi taky orvaný pravý zadní disk, jak si občas s autobusem málo najede. :-) A to tam má 205/70 15. Takže je to jen od těch fakt vysokejch obrubníků. :-D
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
MaSlo
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 913
Registrován: sob pro 25, 2010 2:36 pm
Jméno a příjmení: Martin Slováček
Bydliště: Okolo Vsetína

Re: Naše malé prohry

Příspěvek od MaSlo »

Chtěl jsem na léto koupit na Kinderwagen elektrony... takže se na to mám vyfláknout, ať mi ten orvaný zadní disk není líto? :) :)
IG: @svetmasla

Subaru Outback 2.5 121 kW MY07 5MT alias Šedýl
Subaru Forester 2.0 MY01 5MT alias Forejs
Toyota Previa 2.4 VVT-i MY02 alias Kinderwagen
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22548
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Naše malé prohry

Příspěvek od spm »

Já se teda přiznám, že pravý zadní disk si pravidelně odírám sám :-) Ne teda při běžnym ježdění, ale při podélném parkování, kdy se k tomu pitomýmu obrubníku často netrefím. Ale zatím to jsou alespoň menší skrábance ;-D
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Naše malé prohry

Příspěvek od sima »

spm píše:A může za to vždycky chlap, protože jim tvrdí, že tohle: |----------------| je dvacet centimetrů
:-DDD :-DDD
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
martas
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2713
Registrován: sob lis 06, 2010 9:22 am
Jméno a příjmení: Martin Staněk
Bydliště: Most,Jílové u Děčína,

Re: Naše malé prohry

Příspěvek od martas »

Takže dnes Forínek prodaný za 90 t. do Polska.Takže za pár týdnů bude zase na prodej téměř funglovka :-) Takže bacha na Poláky.
Martas
Subaru Outback 2.5 - MY 2002 - ex
Subaru Forestr 2.0D - MY 2010 - ex
Subaru Impreza Sport 2.0 - MY 2008 - ex
Subaru Impreza WRX STI 2.5 - MY 2011 - 12,8l
Subaru Forestr 2.0 XT - MY 2016 - 11,4l
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48967
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Naše malé prohry

Příspěvek od VDC »

MaSlo píše:Chtěl jsem na léto koupit na Kinderwagen elektrony... takže se na to mám vyfláknout, ať mi ten orvaný zadní disk není líto?
Martine to záleží na tobě. Vzhledem k tomu, jak to auto vypadá na elektronech hezky, na rozdíl od plecháčů, stojí mi ten orvanej disk za to. :-)
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Makovica
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4855
Registrován: čtv dub 21, 2016 11:28 pm

Re: Naše malé prohry

Příspěvek od Makovica »

+1 :)
Aj ked za seba len jeden skriabanec zatial.
Subaru Forester 2.0i CVT Comfort MY16 (G91F Rest in pieces Cooper Discovery ATT / SJ6 ,,,,| (*_^) |,,,,)
Obrázek
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10623
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Naše malé prohry

Příspěvek od Mira »

spm píše:Já se teda přiznám, že pravý zadní disk si pravidelně odírám sám Ne teda při běžnym ježdění, ale při podélném parkování, kdy se k tomu pitomýmu obrubníku často netrefím. Ale zatím to jsou alespoň menší skrábance
K tomu jsou naklápěcí zrcátka. Naklopim úplně dolu, pak vidim na patnik kam couvu, nedrbu disky. ;-D Používám furt, bez nich zaparkovat nedokážu. =)
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22548
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Naše malé prohry

Příspěvek od spm »

to nejak s moji obsesivne kompulzivni poruchou nedam :-DDD jsem vzdycky hrozne rad, kdyz nastavim sedacku, volant a zrcatka a prskam, kdyz mi nekdo s necim pohne :-DDD hybat si tim sam, tak se mi uz nepodari ani vratit to prave zrcatko zase do idealni polohy :-DDD na tohle je asi dobra ta funkce u aut, co to sklopi pri zarazeni zpatecky sami a pak to vrati na stejny misto

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
bonboniera
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 797
Registrován: sob srp 15, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Vit Pochman

Re: Naše malé prohry

Příspěvek od bonboniera »

V tomhle jsem na tom stejne jako spm. Alergickou vyrážku, když někdo zacne zkouset tlačítka a hrat si se sedačkou, zrcatkama, volantem nebo třeba i mrizkou vetrani. Hodne tomu pomohl tady v Norsku muj bejvalej kolega, se kterym jsem se občas stridal o uplne novyho MANa. V nem se sedacka ridice dala stelovat nekonecne, sedak, operadlo, dopředu, dozadu, nahoru, dolu, sklopit, prifouknout, odfouknout bocnice, k tomu hlavova operka... Po Trygvem když jsem vyjel, tak jsem na prvních peti kilometrech zastavil na každý autobusovy zastavce a zkousel najit moji normalni polohu, protože on v tom sedel jak maco, ja deset centimetru vyssi po nem nedosahl na pedaly, des <:-< On to proste za kazdou cenu musel po kazdym soferovi rozstřelovat, na cemz by nebylo nic spatnyho, kdyby to nerozsteloval i po sobe. To jsem si overil, když jsem vydrzel den v praci na jim serizenem sedadle, bez upravy polohy, a on jel s autem druhej den a samozrejme zacal upravou sedacky. Kolikrat jsem premyslel, ze ho zabiju a hodim do fjordu :-D
Subaru Outback 3.0R, 5AT, 2009
Uživatelský avatar
croctoy
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 566
Registrován: pát kvě 12, 2017 12:32 am
Jméno a příjmení: Petr Bohoněk
Bydliště: Praha

Re: Naše malé prohry

Příspěvek od croctoy »

A právě tady jsou ideální sedadla s pamětí ;) Mezi mou drahou polovičkou a mnou je téměř 30cm výškový rozdíl, takže pro mě nezbytnost.
Subaru Outback 2.5i Sport BS
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22548
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Naše malé prohry

Příspěvek od spm »

Ideální jsou, kdyby je nějaký subaru vůbec mělo :-DDD To moje má sice seřizování sesle v elektrice, ale paměť nikde :-) Ale ona ani ta postava nic nezaručí... se ženou jsme výškově na tom stejně. Nicméně první problém je, že když sednu do auta po ní, tak ve zpětném zrcátku koukám do stropu a musím ho sundat níž (ok, tady je problém asi ve mě, protože se imrvére hrbím a ani v té auto sedačce nevydržím zapřený celýma zádama, takže mám krk víc vepředu). Druhý problém jsou boční zrcátka, kde ona si prohlíží své auto a když sedne do mýho, tak nadává, že tam blbě vidí (přeřizovat jsem jí to zakázal bo by mi naskákali pupínky, kdybych to pak musel seřizovat zpátky :-DDD ). Já teda po jedné příhodě, kdy jsem v tom zrcátku přehlídnul Transita, se radši než na svoje auto dívám na ty ostatní :-DDD No a třetí problém nastal po tom, kdy tady v letošním threadu někdo napostoval to video z meziplynu, jak si správně seřídit sedačku. Já to podle toho udělal (byť do řízení na Vin Diesela jsem měl pořád ještě daleko :-D), pak si na to nějak zvykl... a teď každý, kdo do toho auta vleze nadává, že mám ten volant moc blízko a všechno moc blízko... A pochopitelně kdykoliv to dám někde do servisu, tak to dostanu zpátky nastavený tak, že na ty pedály ani nedošáhnu :-DDD (Tam tomu přispívá ještě to, že nejsem zrovna z nejvyšších a nejsvalnatějších). Takže obvykle cestou ze servisu vymetu tak 3 benzinky, než to zase nastavím do uspokojivý polohy :-DDD
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
JackeOb
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 752
Registrován: úte črc 14, 2015 11:09 pm
Jméno a příjmení: Jakub H
Bydliště: Polička

Re: Naše malé prohry

Příspěvek od JackeOb »

Tak treba muj Otesanek ma 2 pameti na ridicove sedacce. Takze i v subaru....


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48967
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Naše malé prohry

Příspěvek od VDC »

Jak Previa, tak Outback ( po odstranění kožených sedaček) , má paměť na polohu. Sednu po mojí ženě do Previe a je to o 2 zuby dozadu pojezd a 2 zuby opěradlo. Outnack, 2 zuby dozadu pojezd....
Takže to jsou řeči, že Subaru nemá paměť. :-D
A teda elektrický zrcátko sklopit a zase zvednout, to vole není obsese, ale lenost ! :-D
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
Slavek_xxx
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 8054
Registrován: pát srp 20, 2010 8:25 am
Bydliště: Nové Hrady

Re: Naše malé prohry

Příspěvek od Slavek_xxx »

Ja mam pamet i na elektricky sedacce v H6. Prijede moje zena, ja automaticky zmacknu tlacitko, odjedu se sedackou na doraz dozadu a lehce zvednu sedak vepredu = 3 vteriny a pak jesete odlopim packu na vnitrnim zrcatku :-D
Impreza 2.0 5MT, MY03 + LPG
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“